ponowna nauka randkowania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-12, 23:13   #1
aleksandrawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 15

ponowna nauka randkowania


Hej laski !!
Kurczę musicie mi doradzić...

Byłam w 4 letnim związku, przez co zapomniałam jak wyglądają randki z facetami itd.. Z moim byłym jakiś czas temu się rozstaliśmy..

No i poznałam fajnego faceta, z którym dobrze się dogaduję- co jest dla mnie najważniejsze.

Poza tym jest przystojny, ma kase, jest otwarty- no laski na to pewnie lecą. i na pewno na dziewczyny nie narzeka! Szczególnie małolaty..

No i tak.. piszemy od niecałego miesiąca, natomiast spotykamy od 2,5 tygodnia.. więc niedługo. Jednak ten mężczyzna, zawrócił mi w głowie przed czym się broniłam z początku
nasze spotkania były różne kręgle, kino itd tylko RAZ wyszło tak, że hm on nie mógł w ostatniej chwili, no ale potem przepraszał itd

Jednak dziwi mnie to, że on w kinie trzyma mnie za rękę, w sklepie np. daje buziaki w usta hmm...

Wcześniej mu juz pisałam, że boje się angażowania w te znajomość, że wyjątkowo swobodnie się przy nim czuje itd. Jednak on zakończył ten temat tak, że ma podobnie i bardzo chciałby rozwijać te znajomość, jednak on nie jest w stanie powiedzieć co będzie dalej po tygodniu znajomości i u niego uczucia dojrzewają- hm.. trochę miał racji.

Czuje się nieswojo kiedy on np. całuje mnie w miejscu publicznym, bo nie wiem tak na prawdę o co tu chodzi.. no i dzisiaj jeszcze sex.

I teraz myślę tak, czy poczekać kilka dni bo może chodziło mu tylko o PÓJŚCIE DO ŁOŻKA... - jak ta znajomość będzie wyglądać.. no nieznamy się niewiadomo jak długo.. może już nie będzie proponował spotkań?
Czy pisać do niego coś w stylu, że ... ja szukam czegoś poważnego, a nie wiem czego on...jak ubrać w słowa, że chce się z nim spotykać..ale z myślą, że coś z tego może być.

Mężczyzna jest ogólnie 7 lat starszy. Ja mam 24 lata Nie chce wyjść na taką co go naciska, jednak z drugiej strony szkoda mi czasu na pakowanie się w coś, co on traktuje jako koleżeństwo. Sex już uprawialiśmy więc chyba trzeba pójść dalej albo się cofnać?


Dziewczyny mam mętlik w głowie, ale kto jak kto. Kobieta - kobietę zrozumie

Doradźcie jakbyście ugryzły ten temat..
aleksandrawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 23:34   #2
Camilla121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 7
Dot.: ponowna nauka randkowania

"No i poznałam fajnego faceta, z którym dobrze się dogaduję- co jest dla mnie najważniejsze.

Poza tym jest przystojny, ma kase, jest otwarty- no laski na to pewnie lecą. i na pewno na dziewczyny nie narzeka! Szczególnie małolaty.."

Jak widać na tą kase nie tylko małolaty lecą. Dlaczego widzę u ciebie pierwszym miejscu "przystojny" "bogaty" a nie cechy charakteru? Przecież to że się dogadujecie nie znaczy, że facet jest w porządku. Za bardzo skupiłaś się na tym co ten facet ma i jak wygląda a pominęłaś to co najistotniejsze czyli co ma pod kopułą - to się może dla ciebie źle skończyć.

"Czuje się nieswojo kiedy on np. całuje mnie w miejscu publicznym, bo nie wiem tak na prawdę o co tu chodzi.. no i dzisiaj jeszcze sex. "

I teraz myślę tak, czy poczekać kilka dni bo może chodziło mu tylko o PÓJŚCIE DO ŁOŻKA... - jak ta znajomość będzie wyglądać.. no nieznamy się niewiadomo jak długo.. może już nie będzie proponował spotkań?
No jak to co? On już traktuję cię jakbyś była jego dziewczyną skoro tak się zachowuje, wielkiej filozofii tutaj nie widzę. .

Z opisu wynika na to, że facet jest Tobą zainteresowany raczej związkowo niż łóżkowo. W końcu skoro spotyka się z Tobą miesiąc, ze mną faceci rezygnowali po kilku randach jeśli odmawiałam seksu - max 2 tygodnie i koniec. Facet spotyka się z tobą miesiąc całuje i trzyma za rękę - gdyby zależało mu tylko na seksie to na pewno tempo byłoby szybsze. Teoretycznie mógłby udawać zainteresowanego związkiem i czekać tylko na seks ale w takim razie musiałby być naprawdę głupi, żeby tyle czasu marnować i oszukiwać drugą stronę.
Jeżeli po seksie dalej utrzymuje z tobą kontakt i się spotyka to znaczy że jest zainteresowany związkiem. Jak już z nim poszłaś do łóżka i masz na niego ochotę to nie udawaj teraz niezainteresowanej seksem bo możesz to zepsuć, on jest dorosły i ty jesteś dorosła, bez sensu takie gierki - czekanie, udawanie. Nie oczekuj od niego deklaracji słownych bo on ci może powiedzieć co innego a zrobić co innego. Skup się na tym co robi a nie na tym co mówi.
Camilla121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 23:42   #3
aleksandrawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 15
Dot.: ponowna nauka randkowania

Spotykamy się od około 2 tygodni i po tych 2 tygodniach poszłam z nim do łóżka 2 tygodnie wcześniej pisaliśmy że sobą... hm jeśli chodzi o trzymanie się za rękę to nie, nie trzymamy. Co jest dziwne.. W kinie tak ale na mieście- nie natomiast w miejscu publicznym całuje itd..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aleksandrawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 23:48   #4
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: ponowna nauka randkowania

Nieswojo keidy całuje ale jak seks to fajnie - o co chodzi?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-01-22 o 00:10 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 00:19   #5
pani_zaradna
Raczkowanie
 
Avatar pani_zaradna
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 220
Dot.: ponowna nauka randkowania

Autorko, a może on Ciebie też pociąga tylko seksualnie? Skoro piszesz niewiele ponad to, że jest przystojny, bogaty i fajnie Wam się gada - może imponuje Ci to, że z takim przystojnym bogatym poszłaś do łóżka? No nie wiem, skoro seks ok a całowanie nie to ja tu nic innego prócz pociągu seksualnego nie widzę. Mogę się mylić.

Co Ci się w nim podoba? Za co go lubisz? Co sprawiło, że zdecydowałaś się na seks z nim?
pani_zaradna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 00:23   #6
aleksandrawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 15
Dot.: ponowna nauka randkowania

Nie broń boże!! Jest kulturalny, mily z poczuciem humoru.

Może źle to napisałam.. mnie grubość portfela nie interesuje.

Chodzi mi o to że za rękę nie trzyma, ale całuje w miejscu publicznym jak byśmy byli para.. No ale przecież nie jesteśmy...po 2 tyg ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aleksandrawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 07:49   #7
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: ponowna nauka randkowania

Ja bym poczekała. Jeśli na najbliższe spotkania będzie Cię, zapraszał tylko do siebie, to powinna Ci się zapalić czerwona lampka. Obserwuj.

Według mnie jest trochę za szybko na poważną rozmowę. Ale pewnie po miesięcu regularnego spotykania się (zakładałam, że widzicie się więcej niż raz w tygodniu) zapytałabym wprost, jak się zapatruje na naszą znajomość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-13, 10:29   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: ponowna nauka randkowania

Jak trzyma za rękę w kinie, to musi być związek.
A tak na poważnie, to jeszcze stanowczo za wcześnie na określanie co i jak. Przecież tak naprawdę kompletnie się nie znacie.
I też dziwi mnie twoje podejście, że mniejsza o seks, ale całuje cię w miejscach publicznych, no jak to! Chyba że wsysa się w twoje usta na środku sklepu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 10:30   #9
aleksandrawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 15
Dot.: ponowna nauka randkowania

Dziwi w sensie ? Nie.. są to buziaki w usta

Ale np jeśli chodzi o nasze pisanie ze sobą.. są to raczej koleżeńskie rozmowy.. Więc właśnie z jednej strony koleżeńskie rozmowy.. z drugiej buziaki w miejscu publicznym, gdzie to on za każdym razem dążył do dawania ich... ja co pewnie było widać czułam do nich dystans...
(Temat sexu pomijam bo też go chciałam...)
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez aleksandrawiszka
Czas edycji: 2018-01-13 o 10:44
aleksandrawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 11:23   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: ponowna nauka randkowania

Powiedz facetowi, ze buziaki w miejscach publicznych cię krępują. Są niefajne. Nie lubisz tego. Wprawiają cię w zakłopotanie. Cokolwiek.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 11:26   #11
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: ponowna nauka randkowania

Randki nie są jakoś specjalnie skomplikowane. Służą temu żeby się po prostu poznać, sprawdzić czy sobie odpowiadacie i czy nadajecie się na partnerów (jeśli obydwoje chcecie związku oczywiście).

Nie skupiałabym się za bardzo na tym, jak wygląda wasze pisanie, ale na tym jak wyglądają spotkania. Bo podczas pisania nie otrzymujemy i nie wysyłamy sygnałów niewerbalnych (które ponoć są głównym czynnikiem, który warunkuje to, jak zostanie odebrany nasz komunikat). Więc ciężko stwierdzić czy ten dziwny żarcik sprzed chwili to po prostu głupi żart, próba flirtu czy chamski tekst. Sama podczas pisania z kimś unikałam często takich dwuznaczności i utrzymywałam rozmowy w koleżeńsko-neutralnym tonie, bo nigdy nie wiesz jak to druga to odczyta - no chyba, że znałam tą osobę bardzo dobrze, znałam jej poczucie humoru i tolerancję na dziwne teksty.

Jestem za tym żeby jak najszybciej określić się czy chcemy z drugą osobą budować coś więcej czy nastawiamy się w znajomości na seks
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-13, 11:41   #12
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: ponowna nauka randkowania

Cytat:
Napisane przez Camilla121 Pokaż wiadomość
- gdyby zależało mu tylko na seksie to na pewno tempo byłoby szybsze. Teoretycznie mógłby udawać zainteresowanego związkiem i czekać tylko na seks ale w takim razie musiałby być naprawdę głupi, żeby tyle czasu marnować i oszukiwać drugą stronę.
Jeżeli po seksie dalej utrzymuje z tobą kontakt i się spotyka to znaczy że jest zainteresowany związkiem. Jak już z nim poszłaś do łóżka i masz na niego ochotę to nie udawaj teraz niezainteresowanej seksem bo możesz to zepsuć, on jest dorosły i ty jesteś dorosła, bez sensu takie gierki - czekanie, udawanie. Nie oczekuj od niego deklaracji słownych bo on ci może powiedzieć co innego a zrobić co innego. Skup się na tym co robi a nie na tym co mówi.
2,5 tygodnia to nie miesiac. Nie musi mu zalezec na zwiazku mogl ją urabiać po prostu... Ile czasu marnował? Moze innej nie było i bylo warto..

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Jak trzyma za rękę w kinie, to musi być związek.
A tak na poważnie, to jeszcze stanowczo za wcześnie na określanie co i jak. Przecież tak naprawdę kompletnie się nie znacie.
I też dziwi mnie twoje podejście, że mniejsza o seks, ale całuje cię w miejscach publicznych, no jak to! Chyba że wsysa się w twoje usta na środku sklepu.
Moze całuje pokazowo by uwierzyła w to co nie jest prawda..

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksandrawiszka Pokaż wiadomość
Nie broń boże!! Jest kulturalny, mily z poczuciem humoru.

Może źle to napisałam.. mnie grubość portfela nie interesuje.

Chodzi mi o to że za rękę nie trzyma, ale całuje w miejscu publicznym jak byśmy byli para.. No ale przecież nie jesteśmy...po 2 tyg ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kochanki całowac w usta nie mozna???
Woow kulturalny i z poczuciem humoru no no to duużo ma tych pozytywnych cech.. aż ...dwie..
Autorko za 2 tygodnie około spytaj faceta o wasza relacje i tyle....Nikt tu nie ma szklanej kuli...

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2018-01-13 o 11:44
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 11:45   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: ponowna nauka randkowania

W tym rzecz, że dziewczyny szybko decydują się na seks "bo chcą", a potem nie bardzo wiedzą, dlaczego facet z nimi się umawia.
Z drugiej strony, nawet jak się z seksem czeka, też pewności nie ma...
Dlatego najlepiej spotykając się na neutralnym gruncie, rozmawiać, poznać poglądy na interesujące nas rzeczy, patrzeć, czy facet swoich znajomych nie unika (bo wypadałoby cię przedstawić). Nie skupiać się na pisaniu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 11:46   #14
aleksandrawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 15
Dot.: ponowna nauka randkowania

Oczywiście że ma więcej! Ale po co wymieniać na forum.. za dlugo tez sie nie znamy ! o kasę na pewno mi nie chodzi.. Nie jestem małolata która leci na pieniądze.

Hm wczoraj poszliśmy do łóżka no odezwał się haha mogła byc zawsze wersja ze się nie odezwie.. ja dzisiaj też się odezwałam - w końcu nie będę zgrywac NIEDOSTĘPNEJ.. MIMO Że i tak pewnie widzi że te buziaki w miejscu pub. Mi średnio odpowiadają bo nie wiem co one oznaczają moze właśnie nic ?

Łóżko było także chyba teraz czas pokaże...echh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aleksandrawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 12:00   #15
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: ponowna nauka randkowania

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
W tym rzecz, że dziewczyny szybko decydują się na seks "bo chcą", a potem nie bardzo wiedzą, dlaczego facet z nimi się umawia.
Z drugiej strony, nawet jak się z seksem czeka, też pewności nie ma...
No dokładnie - zachodnia moda p***z sie z kim chcesz bo seks to tylko seks i tyle... a potem problemy ze zdefiniowaniem "relacji"..

odchodząc od całej sytuacji - po 2 tygodniach zwiazku, czy nawet miesiacu - jakby mnie facet zapytał o "status naszego zwiazku" po takim czasie, to by było dziwne i odstraszające nieco

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2018-01-21 o 18:06 Powód: przywrócenie usuniętego posta
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 12:08   #16
aleksandrawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 15
Dot.: ponowna nauka randkowania

Nie no.. co za różnica czy dziewczyna pójdzie po 2 tygodniach do łóżka czy 4 miesiącach. W końcu facetowi tu i tu może Zależec na jednym ! Dla mnie szybkie dziewczyny to ida na 1 spotkaniu do łóżka.. to jest dopiero hardcore dla mnie.. A tak jak osoby się poznają, dobrze że sobą czują to i można pozwolić na coś więcej..

Czyli lepiej nie poruszać tego tematu ... ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aleksandrawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 13:14   #17
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: ponowna nauka randkowania

Po paru spotkaniach, to możesz być zorientowana, czy seks jest fajny. Ale czy ten facet nadaje się jako partner na życie? Tego nie wiesz. On tego nie wie. Jesteście ze sobą chwilę, to nie czas na deklaracje.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 19:42   #18
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: ponowna nauka randkowania

A ja nie jestem jakoś przekonana do opisu typa, raczej stawiałabym, że o seksy mu chodzi, ale niekoniecznie chce powiedzieć wprost.
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 08:42   #19
aleksandrawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 15
Dot.: ponowna nauka randkowania

No wczoraj pisaliśmy, przedwczoraj... ta rozmowa wygląda na zupełnie koleżeńska... jeżeli nie zaproponuje spotkania w przyszłym tygodniu to faktycznie wszystko się wyjaśni.

Ogólnie ma on konto na badoo. Tam to też poznałam.. potem dodał mnie na instagramie... teraz jak widzę że on dodaje jakieś 19latki to aż niedobrze mi się robi. On ma 31 lat .. może to koleżanki? Nie wiem... Ale może też takie koleżanki jak ja...

Nie wiem co zrobić aby nie wyjść na nachalna... niby nie pisze do niego co godzinę. Wczoraj i przedwczoraj czekałam aż on wyjdzie z inicjatywą... I napisał.

Chyba najlepiej czekać aż on zaproponuje spotkanie.. ja już mam pełno pomysłów gdzie byśmy mogli pójść , ale chyba lepiej mu nie proponować...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez aleksandrawiszka
Czas edycji: 2018-01-14 o 08:49
aleksandrawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-14, 10:30   #20
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: ponowna nauka randkowania

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
No dokładnie - zachodnia moda p***z sie z kim chcesz bo seks to tylko seks i tyle... a potem problemy ze zdefiniowaniem "relacji"..

odchodząc od całej sytuacji - po 2 tygodniach zwiazku, czy nawet miesiacu - jakby mnie facet zapytał o "status naszego zwiazku" po takim czasie, to by było dziwne i odstraszające nieco
Dlaczego dziwne?
Ja bym po tym miesiącu chciała wiedzieć, czy tracę czas i czy delikwent nie jest dalej poszukujący?
Autorko, czego Ty chcesz od tego randkowicza?
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 10:34   #21
aleksandrawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 15
Dot.: ponowna nauka randkowania

Chce dążyć do poznania siebie .. O byciu razem jest za wcześnie aby mówić...


Podczas naszej rozmowy też wynikło coś takiego... on przyrządzal danie i wysłał mi zdjęcie. Jest to moje ulubione danie. Napisałam mu pół żartem pół serio że musi dla mnie zrobić też taki obiadek...


Po czym on odpisał że kiedyś jak przyjdę to on mi zrobi...

Czyli nie zakłada spotkania w najbliższym czasie tylko KIEDYS haha może jestem przewrazliowona ale....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aleksandrawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 11:01   #22
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: ponowna nauka randkowania

... ale ja mam podobne przeczucia jak Ty.
Dobrze, że się nie napalasz zbytnio.
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 11:15   #23
aleksandrawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 15
Dot.: ponowna nauka randkowania

Ile bym dała aby napisać do niego: słuchaj fajnie się czuje w twoim towarzystwie. Lubimy np. Ta sama muzykę...i jeszcze parę rzeczy się znajdzie. Już do łóżka poszliśmy.. to teraz moglbys się określić jak Ty to widzisz.. może znany się krótko ale chyba określić się można co dalej... czy się będziemy spotykać itd

Ha ha wiem jak to brzmi! Ale wiecie o co chodzi... nie mam 20 lat tylko 24. I nie bawią mnie takie relacje czy facet napiszę i zaproponuje spotkanie czy ma mnie gdzieś bo chciał pójść do łóżka.. oczywiście nie nakręcam się.. Ale też nie jestem taka że spotykam się z 5 na raz.. tylko z 1!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aleksandrawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 11:30   #24
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: ponowna nauka randkowania

Ja Cię rozumiem, ale problem w tym, że ten facet nie wyglada na takiego, który powiedziałby wprost. Tacy myślą, że sprytni, bo sobie nie zamykają drzwi i nie palą mostów, więc pewnie usłyszysz: zobaczymy, mamy czas, poznajmy się...
Ja w całej swoje długiej karierze randkowania jakoś wiedziałam przez przeczucie, kiedy facet jest zainteresowany. Tacy nie boją się powiedzieć: wiesz, jeszcze nie wiem, ale póki co nie spotykam się z nikim innym, bo chcę Cię poznać...
Pamiętam takiego mojego ostatniego czarodzieja, którego poznałam zaraz przed swoim mężem. Tak mu dobrze ze mną było, a jak pytałam o konkrety: nie, cieszmy się sobą, nie gadajmy o poważnych sprawach. I z dnia na dzień: puff. Nie ma go. Przypomniało mu się 2 miesiące później, jak przyszedł z przeprosinami 'bo dużo pracy miał'. Także uważam, że jak komuś zależy, to da Ci to do zrozumienia bez dopytywania się. A zapytać czasem warto, pytanie czy dostaniesz odpowiedź.
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 11:40   #25
aleksandrawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 15
Dot.: ponowna nauka randkowania

Juz wcześniej sugerowalam mu mówiac, że boję się angażowania w te znajomość bo bardzo dobrze się z nim czuje itd..(Żeby dac mu do zrozumienia że zależy mi na tej relacji) on odpowiedział że też się przy mnie bardzo dobrze czuje, I chce rozwijać nasza relacje ale na tym etapie nie jest w stanie powiedzieć jakie będą owoce tej relacji itd.. -bylo to przed pojsciem do lozka. Więc chyba masz rację taka odpowiedź usłyszę.... czarodziej jest świetnym określeniem!!! Tylko zaczynając z nim konwersacje, myślałam że mężczyzna który ma 31 lat. Jest ustabilizowany zyciowo.. ma pracę mieszkanie. I jest 3 lata sam, to szuka czegoś poważnego. Rozumiem mężczyzna myśli o sexie.. Ale ile można? Po 3 latach ruch. ..koleżanek? Chyba chce się związać z kims na poważnie . Zwłaszcza że on jest inteligentny... Ale już wątpię w swoje przemyślenia.

Ja niestety nie mam doświadczenia w randkowaniu. Mając 20 lat, byłam 4 lata w związku... więc nie skupiałam się na takich rzeczach stąd moje dylematy... A gościu sam robi wodę z mózgu! Z jednej strony daje mi odczuć jak się spotykaliśmy że jest coś poważnego ma rzeczy.. po czym przychodzi rozmowa na komunikatorze- to zwykła luźna konwersacja jak z kolega. Nie jestem małolata która poleci na te jego czułości.. Ani tez desperatka, która jak zobaczy że jest dostępny będzie do niego pisać bo pan się nie odzywa... No dlatego nie wiem jak ugryźć ten temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez aleksandrawiszka
Czas edycji: 2018-01-14 o 11:53
aleksandrawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 12:12   #26
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: ponowna nauka randkowania

Cytat:
Napisane przez aleksandrawiszka Pokaż wiadomość
Wcześniej mu juz pisałam, że boje się angażowania w te znajomość, że wyjątkowo swobodnie się przy nim czuje itd. Jednak on zakończył ten temat tak, że ma podobnie i bardzo chciałby rozwijać te znajomość, jednak on nie jest w stanie powiedzieć co będzie dalej po tygodniu znajomości i u niego uczucia dojrzewają- hm.. trochę miał racji.
Trochę by mnie to zaniepokoiło. Bo całowania w usta tak, seks tak, ale na związek to jego uczucia muszą dojrzeć... No nie wiem, coś mi tu nie gra z jego strony.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 12:14   #27
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: ponowna nauka randkowania

Cytat:
Napisane przez aleksandrawiszka Pokaż wiadomość
Ile bym dała aby napisać do niego: słuchaj fajnie się czuje w twoim towarzystwie. Lubimy np. Ta sama muzykę...i jeszcze parę rzeczy się znajdzie. Już do łóżka poszliśmy.. to teraz moglbys się określić jak Ty to widzisz.. może znany się krótko ale chyba określić się można co dalej... czy się będziemy spotykać itd

Ha ha wiem jak to brzmi! Ale wiecie o co chodzi... nie mam 20 lat tylko 24. I nie bawią mnie takie relacje czy facet napiszę i zaproponuje spotkanie czy ma mnie gdzieś bo chciał pójść do łóżka.. oczywiście nie nakręcam się.. Ale też nie jestem taka że spotykam się z 5 na raz.. tylko z 1!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak spotkacie się kolejny raz i znowu będzie seks, to będziesz wiedziała, o co chodzi?
Im więcej piszesz, tym bardziej mam wrażenie, że chodzi mu tylko o jedno.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 12:35   #28
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: ponowna nauka randkowania

Ale jego wiek nic nie świadczy o jego zamiarach!
Jako jego prawie rówieśniczka mogę powiedzieć, że faceci w tym wieku mogą mieć równie dobrze nas*ane w głowie co 20latki. Znam mnóstwo facetów w tym wieku, którym ani widzi się ustawiać. Mają jednak sporą przewagę w doświadczeniu w stosunkach damsko męskich i umiejętności zdystansowania się. Ale wciąż to nic nie mówi o intencjach.
Ja tu widzę więcej sygnałów ostrzegawczych, ale mogę być w błędzie, więc nie chcę Cię tu na żadną stronę przeciągać. Po prostu nie nakręcałabym się na Twoim miejscu za bardzo.
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 14:43   #29
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: ponowna nauka randkowania

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;80492476]Trochę by mnie to zaniepokoiło. Bo całowania w usta tak, seks tak, ale na związek to jego uczucia muszą dojrzeć... No nie wiem, coś mi tu nie gra z jego strony.[/QUOTE]
Zgadzam sie. Albo koles doskonale umie rozdzielic seks od uczucia - i uczucia jeszcze nie przyszły a seks mmozna uprawiac bez nich albo ma autorke w nosie i chodzi mu tylko o seks.
Mnie rozśmiesza to troche bo seks to tak owszem ale rozmowa o deklaracji, co z tą relacja to za wczesnie... Czyli bedziecie sie przez nastepny miesiac spotykac na seks tylko bo po kolejnym miesiacu bedzie dopiero mozna o tym rozmawac??? Ja chyba żyje w innym świecie bo dla mnie kiedy juz pojawił sie seks to normalne jest że chce sie wiedziec co z tą relacja, czy traci sie czas bo koles chce tylko seksu. A teraz koles ma argument bo na dobra sprawe wy sie nie znacie, wiec moze potrzebowac jeszcze kolejnych 2 miesiecy by Cie poznac ( i oczywiscie bedziecie uprawiac wtedy seks bo przeciez bez sensu sztucznie sie hamowac skoro juz był..) i np stwierdzic że zwiazku to on jednak nie chce...
Poza tym po 2-3 tygodniach koles moze nawet nie zdążył sie zauroczyc....wiec tak on ma prawo poczekac z gadaniem co z tą relacja a Ty masz prawo chciec takiej rozmowy...

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez elfik_ Pokaż wiadomość
Ja Cię rozumiem, ale problem w tym, że ten facet nie wyglada na takiego, który powiedziałby wprost. Tacy myślą, że sprytni, bo sobie nie zamykają drzwi i nie palą mostów, więc pewnie usłyszysz: zobaczymy, mamy czas, poznajmy się...
Ja w całej swoje długiej karierze randkowania jakoś wiedziałam przez przeczucie, kiedy facet jest zainteresowany. Tacy nie boją się powiedzieć: wiesz, jeszcze nie wiem, ale póki co nie spotykam się z nikim innym, bo chcę Cię poznać...
Pamiętam takiego mojego ostatniego czarodzieja, którego poznałam zaraz przed swoim mężem. Tak mu dobrze ze mną było, a jak pytałam o konkrety: nie, cieszmy się sobą, nie gadajmy o poważnych sprawach. I z dnia na dzień: puff. Nie ma go. Przypomniało mu się 2 miesiące później, jak przyszedł z przeprosinami 'bo dużo pracy miał'. Także uważam, że jak komuś zależy, to da Ci to do zrozumienia bez dopytywania się. A zapytać czasem warto, pytanie czy dostaniesz odpowiedź.
Zgadzam sie Ja nie musiałam pytac tż ( w okresie spotykania sie przed zwiazkiem) od razu dawał znaki, mowił o tym, że chce byc ze mną i przede wszystkim czyny zgadzały sie ze słowami. Jakby miał wypisane na czole "jestem zainteresowany chce!" ale nie był przy tym desperatem.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2018-01-14 o 14:38
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 14:48   #30
aleksandrawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 15
Dot.: ponowna nauka randkowania

Nie nie. Rozmowa o naszej relacji była PRZED SEXEM. Prawie na samym początku naszych spotkan.. bo za nim się ze sobą zaczęliśmy spotykać pisaliśmy na komunikatorze i to dość sporo...

Poza tym ta rozmowa nie była typu: co dalej z nami? Tylko ja oznajnilam go że zaczynam się wczuwac w te znajomość.. jednak to było przed sexem !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aleksandrawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-24 22:12:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.