Pływanie czy sauna? a spalanie tłuszczu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-24, 16:31   #1
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254

Pływanie czy sauna? a spalanie tłuszczu?


No więc...chcę trochę popracować nad sobą przed wakacjami,troszkę schudnąć i poprawić figurę.Czy basen pomoże mi zrzucić pare kilo?Ile razy w tyg.trzeba chodzić na pływalnię aby wyszczuplić brzuch?A może sauna lepsza?Z góry dziękuje za odpowiedzi...
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 19:01   #2
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Pływanie czy sauna? a spalanie tłuszczu?

wazna i podstawowa sprawa!!! "odchudzajace" dzialanie sauny objawia sie tylko i wylacznie utrata wody z organizmy ktora to musi byc koniecznie uzupelniona !!!! sauna nie pali tluszczu, nie ma takiej mozliwosci, jedyne co daje sauna to oczyszczenie organizmu z toksym ale napewno nie z tluszczu!! tluszcz tracimy poprzez wysilek fizyczny, czyli tluszcz jest spalany do wytworzenia ehergii, w saunie raczej trudno o wytwarzanie energii, no chyba ze bys w niej biegala, dlatego plywanie jak najbardziej!!! smiac mi sie chce jak widze w tv markecie reklamy tego pasa-sauny!!! jak mozna tak ludzi oklamywac??!!
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 21:12   #3
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Re: Pływanie czy sauna? a spalanie tłuszczu?

hehe no widziałam reklame pasa ale to absolutnie nie ma związku z moim postem .Może jest tu jakaś zapalona pływaczka,która może się wypowiedzieć?Lub osoba która dzięki temu zgubiła choćby kilogram??
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 22:18   #4
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Pływanie czy sauna? a spalanie tłuszczu?

pytalas cytuje: "le razy w tyg.trzeba chodzić na pływalnię aby wyszczuplić brzuch?A może sauna lepsza?" wiec odpisalam co sadze o saunie, a o pasie wspomnialam przy okazji
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 10:50   #5
Kincia
Raczkowanie
 
Avatar Kincia
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 320
GG do Kincia Wyślij wiadomość przez MSN do Kincia Send a message via Skype™ to Kincia
Re: Pływanie czy sauna? a spalanie tłuszczu?

Ja chodze do szkoły gdzie raz w tygodniu mamy basen i efekty są już widoczne od września! A jeszcze kiedyś chodziłam 2 razy w tygodniu i w 2 miesiace schudłam 10kg!
Oczywiscie trzymałam tez diete, ale nic by ona mi nie dała gdyby nie basen, to najlepszy sposób by zrzucić trochę kg.No i nie mam cellulitu!A po odchudzaniu on często się pojawia!
__________________
"You are the fire that burns the passion within my soul."
-FREEDOM-

-100 dni na diecie i ćwiczeniach-
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=205927
Kincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 09:04   #6
izka05
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
GG do izka05
Re: Pływanie czy sauna? a spalanie tłuszczu?

hey hm widze ze nikt na razie kompetentny sie nie wypowiedzial wiec jako przyszly fijoterapeuta to zrobie
po pierwsze sauna jest dla nas zabiegiem kosmetycznym dlatego nie moze zastapic dawki ruchu spalania kalori jest doskonala po treningu aby zmniejszyc napiecie miesniowe opnadto po niej zaleca sie basen dla schlodzenia organizmu
jedynie co sauna dae pozytecznego zwiazanego z tlusczykiem to to ze podczas pocenia sie wydalamy toksyny ktore znajduja sie w tkance i s znije uwlaniane podcza jej gubienia pozdrawiam serdecznie
izka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.