Wózek Bebetto Vulcano i inne rodzaje Bebetto - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-15, 15:41   #1
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Arrow

Wózek Bebetto Vulcano i inne rodzaje Bebetto


Zakładam wątek o wózku Bebetto Vulcano, którego jestem szczęśliwą posiadaczką

Jak dla mnie wózek najlepszy (mam też Coneco i spacerówkę Chicco) i nigdy bym go nie zamieniła na inny. Teraz założyłam spacerówkę i jestem tak samo zadowolona jak z gondoli. Bardzo łatwo się wpinała i odpinała, była przy tym na tyle lekka, że mogłam z 3 piętra znieść ją i wnieść (na początku razem z dzieckiem), a herosem nie jestem (ważę 52 kg).

Spacerówkę też wpina się tak samo łatwo, może przodem do siebie, można tyłem. Budka od spacerówki jest odpinana, może odpiąć aby był przewiew, zasunąć głęboko, aby nie wiało

Wklejam zdjęcia wózeczka
Gondola pusta


W załącznikach spacerówka w wersji zimowej

Tutaj oficjalna strona Bebetto: http://www.bebetto.pl/

Edit: Zdjęcia działają, proszę sobie kliknąć 2 i 3 raz, bo czasem wyskakuje komunikat "błędny załącznik", ale za następnym razem już widać dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nosidelko.jpg (27,4 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spanie.jpg (28,8 KB, 202 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2011-09-12 o 23:00 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:13   #2
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Przetestowałam go w sklepie na wszystkie możliwe sposoby i nic nie trzeszczy, nic nie stuka ani nie skrzypi
Budka reguluje się bardzo płynnie i bezszelestnie, wystarczy wcisnąć guzik i jazda W niektórych wózkach składa się bez naciskania czegokolwiek ale tu przynajmniej wiem, że mechanizm się nie rozrucha i nie będzie budka opadać przy terenowej jeździe po wybojach xD

Wózeczek ogólnie super, jestem bardzo zadowolona, cena przystępna - full zestaw 1188zł! A porównywalny jest z Jedo Fyn - lepsze wrażenie o nim miałam widząc go tylko w necie, na żywo nie był za rewelacyjny.

W Vulcano po rozłożeniu spacerówki jest bardzo dobrze zabudowana, nie ma zadnych prześwitów przy budce i wiaterek nie dotrze Spacerówka ma fajnie boczki zabudowane dzięki czemu można dziecko w niej wozić jak w gondoli
No i fotelik - nie wiem jakie ma atesty idt - ale ma super budkę (nie taką szmatę jak w Jedo Fynie) i pokrowiec na nóżki (czego też Fyn nie ma)

Budki w spacerówce i gondoli są fajne bo mają "wywietrzniki" i dziecko się na zaparuje od ciepła a chronione jest przed promykami.
Koszyk na zakupy też ma spory, torba mi się trochę nie podoba ale przecież mogę część rzeczy dać do koszyka albo zawiesić inną, własną torbę i tyle
No i gondola jedna z większych na rynku, spacerówka też nie mała.
Ah no i regulacja twardości zawieszenia - ma takie sprężyny jakby ale można je ustawić na bardziej lub mniej "bujane"

Gondola i spacerówka mają też płozy do bujania jak się je postawi na ziemi.

Ogólnie super jak dla mnie

Minusów nie dopatrzyłam się żadnych - oprócz tej torby

Zamówiony i czekam teraz aż dostarczą go do sklepu - więcej mogę napisać jak już go przetestuję z dzidziolkiem
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 12:11   #3
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Siała, fajnie, że Bebetto spodobał Ci się Torbę zawsze możesz brać inną, ja korzystam z firmowej i jestem bardzo zadowolona

Proponuję najpierw na "sucho", powpinać sobie i poodpinać gondolę (jeśli będziesz musiała ją znosić np. z piętra). Bo tak od nowości to trochę ciężko działało, ale za którymś razem już wchodziło jak w masełko A strasznie się bałam na początku, że wezmę z dzieckiem gondolę i nie wepnę, bo jakoś nie mogłam nacisnąć tych pstryczków Ale później to wpięcie zajmowało mi parę sekund

Wklejam zdjęcia z zimy, gdzie mała jest opatulona i z wiosny Wózek rewelacyjnie się rozkłada, dziecko mi w nim śpi jak suseł Zresztą widać Fajnie też można sadza się prosto (też proponuje na sucho sobie porozkładać spacerówkę, bo to wózek prosto z fabryki i może ciężko chodzić).
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 16:23   #4
kiki1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano



Mam ten wózek 8 m i szykuję się do kupna spaceróki bo dla mnie to koszmar, tagedia i szkoda kasy!!!!
Same minusy tego wózka
- ciężki (producent chyba pomylił się z opisaną wagą)
- nie wygodnie się go wnosi po schodach
- zajmuje dużo miejsca po poskładaniu
- montaż siedziska ze spacerówki porażka
- krótka gondola (moje 5m dziecko miało problem się zmieścic)
- hamulec chodzi ciężko
- buda ze spacerówki sama opada, mechanizm jej składania trzeszczy
- fotelik źle wyprofilowany, z wkładką obleci ale jak dziecko jest większe to fotelik jest niewygodny, kiepski ochranicz na nóżki
- dziwny podnużek, nam trzaska
- w spacerówce pod pleckami wyczuwalny pręt (chyba zaoszczędzili na gąbce)
- funkacja bujaczka jest moim zdanim bezsensowna - lekko i mało się buja-
Z plusów to tylko tyle, że
+wygodna rączka
+dobrze zabudowana buda w gondoli
+duży bagażnik, łatwy dostęp
+dobra jakośc tapicerki, ładne kolorki
Ja 8m temu płaciłam za wszytko z fotelikiem 1300.00 uważam że nie jest wart tych pieniędzy, szkoda bo w sklepie mnie do niego przekywano. Raz jeszcze wózek jest cholernie ciężki i nie poręczzny po złożeniu zajmuje cały bagażnik dużego auta (reno thalia)
kiki1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 23:15   #5
Meier Link
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 323
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Oglądałam dzisiaj ten wózek w sklepie. Ekspedientka powiedziała, że tapicerki nie można zdjąć, czyści się ją na mokro i suszy nie na słońcu, żeby kolory nie blakły. Zastanawiam się, czy w takim razie nie blakną też przy normalnym użytkowaniu.
Meier Link jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 13:29   #6
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Cytat:
Napisane przez Meier Link Pokaż wiadomość
Oglądałam dzisiaj ten wózek w sklepie. Ekspedientka powiedziała, że tapicerki nie można zdjąć, czyści się ją na mokro i suszy nie na słońcu, żeby kolory nie blakły. Zastanawiam się, czy w takim razie nie blakną też przy normalnym użytkowaniu.
Mi tam nic nie blaknie, prałam już 2 razy w spacerówce Gondoli nie prałam, nie brudziła mi się.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 21:34   #7
kiki1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

co za bzdury plecie ten sprzedawca, to co na słońce też trzeba uważac. Mnie nie blednie (mam kolor szaro-zielony). Co do prania to nie prałam i będę bo kupiłam już lekką spacerówkę i niestety ten "czołg" będzie leżał w komórce.
kiki1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 22:26   #8
Meier Link
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 323
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Na stronie producenta jest taka fajna opcja, gdzie można sobie porównywać różne modele. W sklepie oglądałam Vulcano i Holland, są bardzo podobne. Holland ma inne koła i nie ma możliwości regulacji twardości zawieszenia. Interesował mnie jeszcze Magnum, ma chyba takie same opcje jak Holland, tylko stelaż z kołami po złożeniu jest dużo mniejszy. Niestety w sklepie go nie mieli.
W Vulcano w różnych elementach jest wszyta taka srebrna lamówka. Czy ona się nie niszczy, nie pęka?
Meier Link jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 14:30   #9
kiki1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Ta lamówka to jest element odblaskowy wózka, w nocy "świeci" taki bezpieczny element jak się jedzie po ciemku. Ja mam ten wózek 8m i nie popękała. Stelaż vulcano jest bardzo masywny, jeśli któś ma mały bagażnik lub mało miejsca na trzymanie wózka to odrazdam.
kiki1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 13:38   #10
kuroneko
Raczkowanie
 
Avatar kuroneko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Też miałam ten wózek, i muszę zgodzić sie z opinią Kiki1981. Dodam jeszcze, ze spacerówka jest niewygodna i maluch się zsuwa w dół, kiedy siedzi :-(
Dodam, ze z ulgą przenieśliśmy się do innej spacerówki.

Mam pytanie - trochę odświeżajac temat. Jak włożyć siodełko samochodowe w ramy wózka? Nie mam instrukcji obsługi :-(
kuroneko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 13:07   #11
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

do zamocowania fotelika na stelażu potrzebny jest adapter (jednoelementowy- dość sporych rozmiarów). Mocuje się go tak samo jak gondolę i spacerówkę.
Mając zamocowany adapter fotelik wchodzi na klik.
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 16:54   #12
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Cytat:
Napisane przez kuroneko Pokaż wiadomość
Mam pytanie - trochę odświeżajac temat. Jak włożyć siodełko samochodowe w ramy wózka? Nie mam instrukcji obsługi :-(
Nie mam instrukcji, szukałam. Nie wiem, bo nigdy nie korzystałam z tego
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 11:57   #13
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

tez musze sie zgodzic z kiki i to prawie co do jednego punktu. O tym wozku mam jak najgorsze zdanie.
Do tego wszystkiego spacerowka okazala sie dla mojego dziecka totalnie niewygodna, zle wyprofilowana, po tygodniu walk musielismy kupic lekka parasolke, w ktorej Mloda moglaby siedziec, a nie pollezec..
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 22:41   #14
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Nie wiem jak to dziecko Wam zjeżdżało? Moje siedziało porządnie Tam jest kilka możliwości ustawiania pionu siedzenia. Jak znajdę jeszcze zdjęcie jak fajnie siedzi lub śpi to pokaże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bebetto.jpg (26,5 KB, 146 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 08:18   #15
kuroneko
Raczkowanie
 
Avatar kuroneko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Zwyczajnie: kiedy maluch wygodnie się rozsiada i opiera o oparcie, zsuwa się z siedziska a pasek wrzyna się między nogi. Swoją drogą z regulacja oparcia też trzeba się nieźle nagimnastykować i nasiłować, żeby coś z tego wyszło. Ale może ja mam jakiś nieteges egzemplarz.
kuroneko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:55   #16
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Cytat:
Napisane przez kuroneko Pokaż wiadomość
Zwyczajnie: kiedy maluch wygodnie się rozsiada i opiera o oparcie, zsuwa się z siedziska a pasek wrzyna się między nogi. Swoją drogą z regulacja oparcia też trzeba się nieźle nagimnastykować i nasiłować, żeby coś z tego wyszło. Ale może ja mam jakiś nieteges egzemplarz.
Hmm, to nie wiem. U mnie oparcie regulowało się z łatwości- tam od tyłu były takie ząbki i kładło się na nie taki metalowy drążek. Na początku faktycznie działał ciężko, ale kilka razy na sucho potrenowałam, rozruszałam go i rozpracował się
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 18:46   #17
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Jeśli mowa o wózkach Bebetto. Piszecie głównie o Vulcano, a czy ma któraś z Was Solrisa z tej firmy ?
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 20:42   #18
lwiapaszcza
Raczkowanie
 
Avatar lwiapaszcza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 197
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Solarisa kupiliśmy dla mojej siostry ciotecznej - zastanawialiśmy się zresztą również nad Vulcano (oba mają skrętne koła), ale ostatecznie daliśmy jej wybór - a ta mała gadżeciara znalazła sobie wersję Solarisa z wzorkami (nie pamiętam już nazwy) i tylko taką chciała.

Sprawdził się - teraz przejęła go moja sąsiadka - zobaczymy, czy wytrzyma drugiego bejbiaka - pierwszego przetrwał bezawaryjnie.
lwiapaszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:42   #19
ametysta11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

witam ja od prawie 8 miesięcy mam wózek bebetto ekspander super mała jest jeszcze w gondoli duża, obszerna i wygodna sadzać po tym jak córka w niej śpi. Wózek jak dla mnie ma tylko jeden ma dość ciężki stelaż, ale jak dla mnie to warto (mieszkam na parterze wiec się nie przedźwigam),
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0379.jpg (143,9 KB, 92 załadowań)
ametysta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 13:51   #20
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

My przymierzamy się do kupna wózka bebetto solaris i tu mam prośbę do dziewczyn, które ten wózek posiadają, czy mogłaby któraś zmierzyć długość i szerokość gondoli w środku

i drugie pytanie, jak sprawuje się spacerówka? jest odpowiedniej wielkości?
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 14:09   #21
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Cytat:
Napisane przez magdziulla Pokaż wiadomość
Hej - ale dawno tu nie zaglądałam, ojej Gondoli używam ostatnio już rzadziej (Młody odkrył, że siedzienie w spacerówce jest bardzo fajne, hehe), ale zaraz Ci zmierzę, tylko znajdę jakąś miarkę

Podpowiedz tylko, co masz na myśli pytając, czy spacerówka jest odpowiedniej wielkości - no dziecko mieści się w niej bez problemu
dzięki wielki

a co do spacerówki to chodzi mi najbardziej o szerokość czy jest ok i czy właśnie dziecku nie jest za ciasno itp itd...

a powiedz mi jeszcze jak sprawdzają się koła? bo właśnie wyczytałam, że są to koło plastikowe pompowane, a myślałam, że są albo takie albo takie i nie wiem o co chodzi
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 14:56   #22
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Cytat:
Napisane przez magdziulla Pokaż wiadomość
Gondola wymierzona - od środka mierzyłam, oczywiście - wychodzi mi ok. 73 x 35 cm.

Co do kół, to mam w swoim modelu właśnie plastikowe pompowane, tzn. z zewnątrz jest plastik, a w środku pompowana dętka.

W spacerówce mój Młody czuje się swobodnie - nie jest mu za ciasno
dzięki wielkie za odpowiedź myślałam, ze ta gondola większa jednak będzie
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 16:32   #23
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Cytat:
Napisane przez magdziulla Pokaż wiadomość
Ta wielkość jest całkowicie wystarczająca Oluś wygladał na zadowolonego w tej gondoli i na pewno nie było mu za ciasno. Zresztą jak tylko Twoje dziecię zacznie siadać, to gondola powoli pójdzie w odstawkę, a dopóki dziecko nie siedzi, przeważnie jest "wymiarowo" idealne do gondolki

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------



Aaa... pamiętam - jakiś czas temu rzucił mi się w parku "na oczy" taki wózek od Bebetto z wzorkami na budzie - bardzo fajnie to wyglądało Potem patrzyłam w kolorystykę na stronie Bebetto, ale akurat nie było z wzorami, więc to pewnie edycja limitowana. Może jeszcze wypuszczą Ale z drugiej strony, nie kolor najważniejszy - dla mnie funkcjonalność i bezawaryjność mojego Solarisa jest na pierwszym miejscu , a kolor to sprawa drugorzędna

wczoraj zamówiliśy solarisa teraz nie mogę się doczekać kiedy będzie gondola jest wystarczająca rzeczywiście. Generalnie raczej nawet chyba z tych większych a zamówiliśmy kolor czerwono-czarny

mam nadzieję, że będziemy z tego wózka tak zadowoleni jak Ty
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 22:39   #24
lwiapaszcza
Raczkowanie
 
Avatar lwiapaszcza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 197
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Cytat:
Napisane przez lula177 Pokaż wiadomość
wczoraj zamówiliśy solarisa teraz nie mogę się doczekać kiedy będzie gondola jest wystarczająca rzeczywiście. Generalnie raczej nawet chyba z tych większych a zamówiliśmy kolor czerwono-czarny

mam nadzieję, że będziemy z tego wózka tak zadowoleni jak Ty
Czerwień i czerń to dwa moje ulubione kolory . Byłoby fajnie zobaczyć zdjęcie . A Solaris wytrzymały, sąsiadka, o czym wcześniej pisałam, już z niego korzysta, pomimo, że był wcześniej użytkowany i nie ma zastrzeżeń.
lwiapaszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 09:26   #25
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Cytat:
Napisane przez lwiapaszcza Pokaż wiadomość
Czerwień i czerń to dwa moje ulubione kolory . Byłoby fajnie zobaczyć zdjęcie . A Solaris wytrzymały, sąsiadka, o czym wcześniej pisałam, już z niego korzysta, pomimo, że był wcześniej użytkowany i nie ma zastrzeżeń.
jak tylko go dostanę to wstawię zdjęcia

super, że sąsiadka też zadowolona
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 17:11   #26
malgomalgo
Raczkowanie
 
Avatar malgomalgo
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 32
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Czytam tak i nie wierze
Mam solarisa i moj syn jeszcze nie siada, ma 5 miesiecy, wiec uzytkujemy narazie gondole tylko, a wozek rozkracza sie tak, ze bede musiala oddac go do reklamacji. No ciezko powiedziec mi czy to tylko moj taki wadliwy model, ale juz ktos mnie na ulicy zaczepil raz i potwierdzil niedawno to ze ten wozek jest nic nie wart...
Piszac dokladnie stelaz jest zrobiony tak, ze nie ma zadnej osi pomiedzy dwoma tylnimi kolami i mniemam że wlasnie przez to kola rozkraczyly sie, tzn. bardzo powykrzywialy na tyle nierownomiernie, ze wozek skreca w jedna strone i bardzo ciezko sie go prowadzi.
W sklepie teraz sprzedsawca mowi , ze te modele tak maja (szkoda ze tego nie mowil sprzedajac nam go ), że niby trzeba nim jakos bardzo ostroznie podjezdzac pod krawezniki, rowno ciezar rozkladac, ja jezdzilam normalnie, nie wiem jakby mialo to wygladac, żeby jakos szczegolnie uwazac... w koncu w srodku lezy nasz najwiekszy skarb, to jezdzi sie ostroznie... a ze w miescie duzo kraweznikow, to prosze mi pokazac miasto gdzie jest inaczej...
Przednie kola tez jakos lataja dziwnie, nie wiem czemu... gdybym miala sie jakos przyczepic szczegolnie toi powiem ze fotelik samochodowy nie jest za duzy, ale to widac bylo przy kupnie i taki wzielismy, wiec nie mmoge miec pretensji o to.
Sama gondola wykonana ok, co prawda nie mam porownania do innej, ale ta wydaje sie solidna raczej, ponadto wozek latwo sie sklada.
Jednak w zyciu bym nie polecila tego modelu ( solaris).
__________________
malgomalgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:21   #27
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Cytat:
Napisane przez magdziulla Pokaż wiadomość
Kolor - klasyk Czerwień i czerń świetnie się komponują na wózeczkach - elegancko, ale "z pazurem", heh
ja jakoś od początku właśnie chciałam czerwono-czatny, nie wiem czemu taki mi się najbardziej podobał właśnie a u nas najwięcej zielonych jest, które notabene też mi sie podobają ale jednak postawiliśmy na czerwień chociaż kilka osób mi mówiło, że nie pasuje dla chłopca, ale jak dla mnie wszystkie kolory są unisex oprócz różowego
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 16:06   #28
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Cytat:
Napisane przez magdziulla Pokaż wiadomość
Też uważam, że taki zestaw kolorystyczny jest unisex - mój mąż np. świetnie wygląda w czarnych spodniach i ciemnoczerwonej koszuli, mmmm... [COLOR="Silver"]
no mój też

dzisiaj moze w koncu ten wózek odbierzemy (czeka na nas od piątku) to porobię fotki

malgomalgo mam nadzieję, że akurat Ci się taki zły egzemplarz trafił i że jednak nie wszystkie są taki i trzymam kciuki, zeby reklamacja się udała
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 23:45   #29
lwiapaszcza
Raczkowanie
 
Avatar lwiapaszcza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 197
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Cytat:
Napisane przez lula177 Pokaż wiadomość
no mój też

dzisiaj moze w koncu ten wózek odbierzemy (czeka na nas od piątku) to porobię fotki

malgomalgo mam nadzieję, że akurat Ci się taki zły egzemplarz trafił i że jednak nie wszystkie są taki i trzymam kciuki, zeby reklamacja się udała
Widzę, że nie tylko ja jestem fanką czarno-czerwonych kompozycji - mi się kojarzą z tańcem, żywiołem i hiszpańskim temperamentem . I tak na mnie te barwy działają. Może na malca również?

@malgomalgo też na Twoim miejscu oddałabym do reklamacji. W ogóle nie rozumiem sprzedawcy, bo co to za gadanie, że te modele tak mają?! Dla mnie to brzmi tak, jakby on się w ogóle nie znał - bo gdyby wszystkie Solarisy tak miały, to nikt by ich nie kupował, wszak rynek weryfikuje jednak dobre i złe produkty ... A tymczasem ten wózek jest już od kilku lat jest popularny.

Zamiast tego bajdurzenia sam Ci powinien to złożenie reklamacji zaproponować.
lwiapaszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 17:14   #30
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Wózek Bebetto Vulcano

Cytat:
Napisane przez lwiapaszcza Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja jestem fanką czarno-czerwonych kompozycji - mi się kojarzą z tańcem, żywiołem i hiszpańskim temperamentem . I tak na mnie te barwy działają. Może na malca również?

.

wczoraj odebraliśmy wózek kolor co prawda jest troszkę ciemniejszy niz na zdjęciach, ale bardzo mi się podoba jak tylko go rozłożymy to zrobię zdjęcia na żywo

a jeszcze pytanie do posiadaczek Solarisa. Czy któraś ma go z fotelikiem Carlo? Jeżeli tak, to czy
fotelik się sprawdził?

EDIT: złożyliśmy nasz wózeczek wstawiam kilka fotek, sory za jakość, ale robione na szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0198.jpg (80,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0199.jpg (60,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0204.jpg (58,8 KB, 51 załadowań)
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....


Edytowane przez lula177
Czas edycji: 2012-05-18 o 10:51
lula177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.