jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 16:12   #1
alana1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2

jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej


hej, niedługo wychodze za mąż i nie wiem jakie dobrać dodatki do mojej koronkowej sukienki ślubnej mam problem z fryzurąbo mimo ze jestem długowlosą blondynką to mój przyszły mąż jest niskiego wzrostu nie chcę więc dodać sobie centymetrów, może któraś z was mi coś poleci
alana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 17:02   #2
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Najlepiej by było jakbyś wrzuciła zdjęcie sukienki
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:47   #3
miru
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

jeśli nie chcesz dodawać sobie centymetrów aby nie przyćmić swojego przyszłego męża radzę nie wkładac długiego welonu bo by Cię tylko wydłużył ,proponuję zatem taki krutszy do wcięcia w talii który podkreśli Twoją figurę i powinien miec jakies obszycie widoczne ale nie zbyt masywne wizualnie aby trochę cię "poprzecinało" . Znam super doradczynię ślubną ,która za porady nie bierze kasy -szyje własnie dodatki ślubne na zamówienie welony, bolerka, stroiki, parasolki ,itp... naprawdę fajne żeczy i super doradza :fryzurę, kwiaty, makijaż , biżyterię ,jak obchodzić się z welonem : przerabia stare suknie ślubne...na nowe Fajnie się z nią gada , i napraw zna sie na tym co robi- ja moje dodatki u niej zamówiłam dużo taniej niż w salonie jestm jej bardzo wdzięczna bo dużo sie nauczyłam i rozjasniła mi trochę umysł - więc ją polecam Magda tel.513 XXXXXXX. mieszka w Warszawie w samym centrum przy pałacu kultury ... trudno zabładzić

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

ma tęż stronę /ciach spam/ oglądnij sobie ,a może coś CI sie wpadnie w oko

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-01-28 o 13:29
miru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:04   #4
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Miru to już trzeci post (i to jedyne co do tej pory natworzyłaś) o tej samej treści zachwalający salon. Ja bym na Twoim miejscu tak nie ryzykowała.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 22:36   #5
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Witam, podepnę się pod wątek (jeśli mogę). Poniżej załączam zdjęcie mojej koronkowej sukni w kolorze ecru, ma doszyte na całości przezroczyste koraliki oraz zdjęcie welonu.
Nie mam natomiast bladego pojęcia na temat dodatków:
1. biżuteria: na pewno złota, ale w jakim stylu, czy coś skromnego, wyrazistego...
2. wiązanka: albo tradycyjnie bukiet z róż bordowych (?) ze złotą wstążką, a może gerbery, w których ostatnio się zakochałam, ale jaki kolor, czy może różnokolorowy bukiet?
3. bolerko z długim rękawkiem (w razie jak by było chłodno), muszę je mieć, ale nie wiem jakie
4. fryzura to już w ogóle wielka niewiadoma, mam włosy w kolorze ciepłego, średniego brązu, długość do łopatek, bez grzywki
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass




Edytowane przez gorzka prawda
Czas edycji: 2010-01-31 o 22:40
gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 22:39   #6
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

dodaję jeszcze raz zdjęcie welonu, bo się nie załadowało wcześniej
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 18:07   #7
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

gorzka prawda - prześliczna sukienka, strasznie mi się spodobała
Mogłabyś napisać jaki to model i firma?
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 18:11   #8
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
gorzka prawda - prześliczna sukienka, strasznie mi się spodobała
Mogłabyś napisać jaki to model i firma?
Suknia szyta przez salon sposabella według wzoru pierwszej właścicielki. Odkupiłam ją na allegro po bardzo okazyjnej cenie. Jest w stanie idealnym i jedyna w swoim rodzaju.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 22:08   #9
chrupcio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 60
GG do chrupcio
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

....a może zamiast bolerka szal? myślę ze to fajne rozwiązanie - ładnie by się prezentowało.Welon to raczej taki do pasa może ciut dłuższy i oczywiście mgiełka. We włosy wpielabym jeszcze mały stroik z tych samych kwitów co bukiet. I ewentualnie proponuje jeszcze ustroić tort weselny tymi samymi kwiatami. Ja tak zrobiłam i powiem szczerze, ze nawet nie sądziłam, że tak się to gościom spodoba. Wszyscy mówili mi że fajne nawiązanie naprawdę zrobiło wrażenie na nich.
A co do bukietu to może coś podobnego do mojego. Załączam zdjęcia.
chrupcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 14:10   #10
janina1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez miru Pokaż wiadomość
jeśli nie chcesz dodawać sobie centymetrów aby nie przyćmić swojego przyszłego męża radzę nie wkładac długiego welonu bo by Cię tylko wydłużył ,proponuję zatem taki krutszy do wcięcia w talii który podkreśli Twoją figurę i powinien miec jakies obszycie widoczne ale nie zbyt masywne wizualnie aby trochę cię "poprzecinało" . Znam super doradczynię ślubną ,która za porady nie bierze kasy -szyje własnie dodatki ślubne na zamówienie welony, bolerka, stroiki, parasolki ,itp... naprawdę fajne żeczy i super doradza :fryzurę, kwiaty, makijaż , biżyterię ,jak obchodzić się z welonem : przerabia stare suknie ślubne...na nowe Fajnie się z nią gada , i napraw zna sie na tym co robi- ja moje dodatki u niej zamówiłam dużo taniej niż w salonie jestm jej bardzo wdzięczna bo dużo sie nauczyłam i rozjasniła mi trochę umysł - więc ją polecam Magda tel.513 XXXXXXX. mieszka w Warszawie w samym centrum przy pałacu kultury ... trudno zabładzić

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

ma tęż stronę /ciach spam/ oglądnij sobie ,a może coś CI sie wpadnie w oko
witam,
chciałabym namiary na tą Panią co zajmuje się dodatkami.sama mam problem na co się zdecydować...
janina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:28   #11
petitka
Przyczajenie
 
Avatar petitka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do petitka
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez miru Pokaż wiadomość
jeśli nie chcesz dodawać sobie centymetrów aby nie przyćmić swojego przyszłego męża radzę nie wkładac długiego welonu bo by Cię tylko wydłużył ,proponuję zatem taki krutszy do wcięcia w talii który podkreśli Twoją figurę i powinien miec jakies obszycie widoczne ale nie zbyt masywne wizualnie aby trochę cię "poprzecinało" . Znam super doradczynię ślubną ,która za porady nie bierze kasy -szyje własnie dodatki ślubne na zamówienie welony, bolerka, stroiki, parasolki ,itp... naprawdę fajne żeczy i super doradza :fryzurę, kwiaty, makijaż , biżyterię ,jak obchodzić się z welonem : przerabia stare suknie ślubne...na nowe Fajnie się z nią gada , i napraw zna sie na tym co robi- ja moje dodatki u niej zamówiłam dużo taniej niż w salonie jestm jej bardzo wdzięczna bo dużo sie nauczyłam i rozjasniła mi trochę umysł - więc ją polecam Magda tel.513 XXXXXXX. mieszka w Warszawie w samym centrum przy pałacu kultury ... trudno zabładzić

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

ma tęż stronę /ciach spam/ oglądnij sobie ,a może coś CI sie wpadnie w oko
Witam! Poproszę o namiary na Panią Magdę. Dzięki
__________________
Petitka
petitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 07:26   #12
kasiaccc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Witam,
ja też proszę o poradę. Jestem wysoką osobą, ma krótki ciemnobrązowe włosy. Moja suknia to: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slub...ara-elena.html. Jakie proponujecie dodatki. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

witam poszukuje dodatków do sukni http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slub...ara-elena.html
. Mam krótkie włosy, ciemne. Co radzicie?
kasiaccc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 10:47   #13
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez kasiaccc Pokaż wiadomość
Witam,
ja też proszę o poradę. Jestem wysoką osobą, ma krótki ciemnobrązowe włosy. Moja suknia to: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slub...ara-elena.html. Jakie proponujecie dodatki. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

witam poszukuje dodatków do sukni http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slub...ara-elena.html
. Mam krótkie włosy, ciemne. Co radzicie?


Suknia jest przepiękna! Czy mogę Cię prosić, żebyś zdradziła (jeśli wolisz na priv) jej cenę, a także czy zamierzasz ją odsprzedać po ślubie?

Moim zdaniem na pewno do niej będą pasować upięte włosy w jakiś prosty gładki kok (żeby nie było za słodko) proponuje zrezygnować z bolerek itp. ponieważ masz zasłonięte ramiona. Zdecydowałabym się na prosty, tiulowy, jednowarstwowy welon nisko upięty do ziemi (w kościele przysłoni plecy, a nie przeciąży i nie odciągnie uwagi od sukni) Jako biżuterie wybrałabym jedynie kolczyki, może korespondujące z bladoróżową szarfą? np. drobne, bladoróżowe perełki. Buty wybrałabym klasycznie czółenka w kolorze sukni. Bukiet prosty z kremowych róż- np http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/wp-content/uploads/2011/08/paulina-sykut-slub.jpg&imgrefurl=http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/2011/08/21/paulina-sykut-wziela-slub/&h=927&w=480&sz=129&tbnid =F3GJdfKZLklD1M:&tbnh=90& tbnw=47&prev=/search%3Fq%3Dpaulina%2Bsy kut%2B%25C5%259Blub%26tbm %3Disch%26tbo%3Du&zoom=1& q=paulina+sykut+%C5%9Blub &docid=WWs3V5rnw042lM&sa= X&ei=gvZRT7-cOM7Esgbw__SODA&ved=0CD8Q 9QEwAg&dur=411


To tylko moja propozycja, ale myślę, że do tak pięknej sukni najlepiej będzie pasowa romantyczna, delikatna klasyka,
pozdrawiam!
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 23:05   #14
viator_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Witam,
Podpinając się pod ten temat również proszę o pomoc w doborze dodatków moja suknia ślubna http://www.cymbeline.com/fr_FR/colle...ine/index.php5
moja suknia ma kolor ivory i jest bez tego "kwiatu", zamiast niego mam delikatną wstążkę. A z dodatkami mam spory dylemat. Z bukietów prócz klasycznej kulki tylko z bordowych róż, bez dodatków nic innego nie przychodzi mi go głowy. Może któraś ma jakiś pomysł. Bardzo proszę o poradę !
viator_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 08:46   #15
kasiaccc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

dzięki, myślałam o jakiejś opasce, mam krótkie włosy i jakoś nie po drodze mi welon. Myślicie, że muszę przesłonić plecy w kościele? jakoś mi się wydawało, że ramiona i dekolt. Na pewno będę chciała odsprzedać ja po ślubie (jest pod koniec sierpnia). Cena salonowa: 4500, cena promocyjne 4300, swojej ceny jeszcze nie znam. Jestem wysoką osobę, wiec każdy może ją kupić i przerobić
kasiaccc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 08:55   #16
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez kasiaccc Pokaż wiadomość
dzięki, myślałam o jakiejś opasce, mam krótkie włosy i jakoś nie po drodze mi welon. Myślicie, że muszę przesłonić plecy w kościele? jakoś mi się wydawało, że ramiona i dekolt. Na pewno będę chciała odsprzedać ja po ślubie (jest pod koniec sierpnia). Cena salonowa: 4500, cena promocyjne 4300, swojej ceny jeszcze nie znam. Jestem wysoką osobę, wiec każdy może ją kupić i przerobić


myślę, że to kwestia indywidualna czy chcesz zakrywać plecy w kościele. Jeśli czujesz, że nie będzie Ci to przeszkadza to myślę że będzie ok Z opaską bardzo fajny pomysł, mysle ze nie koniecznie będzie pasował wielki toczek, ale własnie jakas prosta, dziewczęca opaska
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 15:29   #17
Natalia1237
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Również proszę o poradę w sprawie dodatków do sukni, jakie kwiaty,welon, jak upiąć włosy Podaję adres sukienki http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=danesa Mam ciemne włosy, prawie czarne, ciemną oprawę oczu. Proszę o rady
Natalia1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 14:35   #18
rosalinda89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Bardzo proszę o radę czy do takiej sukni http://www.bestbridalprices.com/imag...arge/Sena.html będzie pasowało takie bolerko jak w załączniku? Ślub mam 7 lipca 2012
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2344664031_1.jpg (67,2 KB, 103 załadowań)
rosalinda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 09:08   #19
LadyL_K
Raczkowanie
 
Avatar LadyL_K
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Podbijam temat.Załączam zdjęcie sukni,będzie prawdopodobnie z koronkowym bolerkiem i bez trenu.Noszę rozm 44 i myślałam o wiszącej wiązance z czerwonych storczyków.Włosy chcę upiąć w luźny,falowany kok (fotka poglądowa)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (40,0 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok.jpg (10,4 KB, 66 załadowań)
LadyL_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 09:15   #20
LadyL_K
Raczkowanie
 
Avatar LadyL_K
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez rosalinda89 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o radę czy do takiej sukni http://www.bestbridalprices.com/imag...arge/Sena.html będzie pasowało takie bolerko jak w załączniku? Ślub mam 7 lipca 2012
Wiem,że już po jabłkach,ale może komuś innemu się przyda. Wg mnie bolerko nie pasuje.Na górze sukienki już masz koronkę,więc co za dużo to nie zdrowo bo nie będzie efektu.Ja założyłabym gładkie albo jedynie z koronkowym obszyciem przy mankietach
LadyL_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 11:28   #21
eweczka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 6
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez LadyL_K Pokaż wiadomość
Podbijam temat.Załączam zdjęcie sukni,będzie prawdopodobnie z koronkowym bolerkiem i bez trenu.Noszę rozm 44 i myślałam o wiszącej wiązance z czerwonych storczyków.Włosy chcę upiąć w luźny,falowany kok (fotka poglądowa)
Przepiękna suknia! Dokładnie w moim stylu
eweczka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 10:57   #22
olka89m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 216
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

a ja planuje taka suknie.
http://www.ebay.co.uk/itm/V-Neck-Lac...item232168dcfd

nie lubie biżuterii wiec planuje tylko kolczyki i lekka bransoletke
Mam krecone włosy wiec chyba wole luzny koczek i zostawic krecone włoski.
No i mysle nad skromnym bukiecikiem, macie jakis plan co do mnie
Mam slub w sierpniu wiec nie wiem czy kupowac jakies bolerko, szal itp na ramiona? i jaka długośc welonu czy do ziemi czy krótki...
__________________
http://beslimuk.blogspot.co.uk/
olka89m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 10:50   #23
vernua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Ja także miałam ten problem, mam suknię całą z koronki, z gołymi plecami i bardzo zabudowanym i ładnie wykończonym przodem.
W związku z tym chyba wezmę delikatne dodatki, kolczyki i bransoletkę z perełek.
Na głowie luźno i nisko upięty kok i jakaś delikatna woalka.
Jakby któraś z was szukała inspiracji polecam stronę:

http://www.prettywedding.pl/fryzury-...zny-niski-kok/

tutaj właśnie wspomniane niskie upięcia.
vernua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 17:07   #24
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Witam, w załączniku przesyłam zdjęcia mojej sukni ślubnej. Tylko tutaj jest ona w kolorze ecru, moja będzie biała.
http://www.slubnesuknie.com.pl/amethyst.html#32
http://www.slubnesuknie.com.pl/amethyst.html#33

Mam kruczoczarne włosy. Jakie proponowałybyśie dodatki do tej sukienki? I ewentualnie bukiet. Marzy mi się bukiet z białych piwonii

http://slubniaczek.pl.tl/GALERIA-/kat-26.htm

Co o nich sądzicie?
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 13:10   #25
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
Witam, w załączniku przesyłam zdjęcia mojej sukni ślubnej. Tylko tutaj jest ona w kolorze ecru, moja będzie biała.
http://www.slubnesuknie.com.pl/amethyst.html#32
http://www.slubnesuknie.com.pl/amethyst.html#33

Mam kruczoczarne włosy. Jakie proponowałybyśie dodatki do tej sukienki? I ewentualnie bukiet. Marzy mi się bukiet z białych piwonii

http://slubniaczek.pl.tl/GALERIA-/kat-26.htm

Co o nich sądzicie?
suknia bardzo ładna, moim zdaniem dodatki powinny być bardzo delikatne, kolczyki zwisające i bransoletka, wykonane z kamieni bądź perełek
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 12:47   #26
margaritkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 79
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Witam serdecznie
W tym roku biorę ślub. Załączam zdjęcia sukienki. Macie jakieś propozycje co do dodatków? Jakie powinno być bolerko? Zastanawiam się nad dodaniem elementów fioletowych(buty, bukiet) i woalką.
Dziękuję za wszystkie sugestie. Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03213zm.jpg (53,9 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia_slubna_435-1.jpg (20,1 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia_slubna_435-2.jpg (18,9 KB, 54 załadowań)
margaritkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 10:47   #27
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez margaritkaaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
W tym roku biorę ślub. Załączam zdjęcia sukienki. Macie jakieś propozycje co do dodatków? Jakie powinno być bolerko? Zastanawiam się nad dodaniem elementów fioletowych(buty, bukiet) i woalką.
Dziękuję za wszystkie sugestie. Pozdrawiam.

Witaj, piękna suknia. Jeśli chodzi o dodatki, wybrałabym skromne perełeczki. Co do dodatków fioletowych, myślę, że jak najbardziej będą pasować, woalka bardziej skromna.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 14:44   #28
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez margaritkaaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
W tym roku biorę ślub. Załączam zdjęcia sukienki. Macie jakieś propozycje co do dodatków? Jakie powinno być bolerko? Zastanawiam się nad dodaniem elementów fioletowych(buty, bukiet) i woalką.
Dziękuję za wszystkie sugestie. Pozdrawiam.
suknia bardzo ładna, też myślę że delikatne dodatki, już gdzieś wcześniej wklejałam zdjęcie woalki ale pokaże ją jeszcze raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dodatki ślubne.jpg (26,4 KB, 27 załadowań)
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 12:09   #29
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Witam, również prosze o pomoc w zorganmizowaniu dodatków do sukienki, slub biore w ostatni weekend kwietnia wiec pogoda może byc rózna ;/, wtspenie planuje niski kok luzno upiety z ewentualnym kwietem we wlosach lub jakas ozdoba, welon raczej delikatna mgielka dlugi badz dlugi i krotki, a z bizuterii to myslalam tylko o kolczykach i ewentualnie bransoletce, najwiekszy problem to okrycie...... myslslam o sweterku z angory, krótkim na 3/4 rekaw badz szal delikatn gladki ktory zakrywa 3/4 reki , z tylu zapinany.... co myslicie ???? a sukienka jest cala z delikatnej koronki ktorej za bardzo na zdjeicu nie widac a w czesci gorstowej duzo jest ozdób typu koraliki....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia1.jpg (24,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia 2.jpg (23,4 KB, 31 załadowań)
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...

Edytowane przez eeewelinaaa
Czas edycji: 2013-02-15 o 12:10
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 12:12   #30
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

up
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 10:53:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.