Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-09, 21:15   #1
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309

Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA


Mam pytanko.Czy którakolwiek z was robiła może polski peeling ziołowy?Jeśli tak to napiszcie coś o tym.Jestem zainteresowana zrobieniem sobie tego zabiegu na twarzy,ale nic nie wiem na temat jego skuteczności.Mma tłusta cerę,z rozszerzonymi porami,zaskórnikami no i przede wszystkim z grudkami.Zastanawiam się czy ten peeling jest w stanie usunąć grudki,a może wiecie cos na temat jakiegos innego zabiegu który da sobie z nimi rade?
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 20:18   #2
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Nikt mi nie chcial pomoc,wiec w koncu zdecydowalam sie na ten zabieg.Mialam do wyboru albo peeling ziolowy albo mikrodermabrazje.Nie wiem czy dobrze zrobilam.Po peelingu skora jest napieta,drobne zmarszczki sie splycily(aczkolwiek mam na mysli mimiczne,bo mam 23 lata wiec jeszcze problem zmarszczek mnie nie dotyczy).Skora jest jakby bledsza,rozjasniona,przeb arwienia jasniejsze aczkolwiek efekt nie powlil mnie z nog,ale z tego co wiem przydalaby sie seria zabiegow od 4 do 12 robionych raz w miesiacu.I jeszcze wazna rzecz,zaskorniki łatwiej wychodza.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 10:47   #3
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Hej
ostatnio własnie natknęłam sie własnie na Twoj wątek - wiem ze to już po czasie ale także chetnie podziele sie swoimi wrazeniami po zabiegu. Kilk dni temu poddałam sie mikrdermabrazji (twarz- szyja - dekolt- plecy) za 2 miesiace ide na wesele i planuje pokazać wiecej ciała (zadbanego ciała) kolezanka kosmetyczka zachecała mnei do peelingu ziołowego jednak jednak uprzedzała ze po zabiegu nalezy nie wystawiac sie zabardzo na słonko i moze pyszcze obłazić ze skóry jednak jest skuteczniejszy niz mikrodermabrazja i efekty przychodza szybcoej. Ja jednak z racji zblizajacego sie weekendu majowego nie chciałam zabardzo ryzykowac obłazaca z ciała skora i narazie delikatnie sie zmikrodermabrazjowałam jednak przemyslałam i wykorzystam ten wolny od pracy weekend i poddam sie peelingowi ziołowemu ...... z relacji i z osobistego doswiadczenia zapewniała mnei ze efekty sa naprawde super cena taka sam jak mikrodermabrazja u mnei w miescie .
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 20:53   #4
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez Aga_86 Pokaż wiadomość
Hej
ostatnio własnie natknęłam sie własnie na Twoj wątek - wiem ze to już po czasie ale także chetnie podziele sie swoimi wrazeniami po zabiegu. Kilk dni temu poddałam sie mikrdermabrazji (twarz- szyja - dekolt- plecy) za 2 miesiace ide na wesele i planuje pokazać wiecej ciała (zadbanego ciała) kolezanka kosmetyczka zachecała mnei do peelingu ziołowego jednak jednak uprzedzała ze po zabiegu nalezy nie wystawiac sie zabardzo na słonko i moze pyszcze obłazić ze skóry jednak jest skuteczniejszy niz mikrodermabrazja i efekty przychodza szybcoej. Ja jednak z racji zblizajacego sie weekendu majowego nie chciałam zabardzo ryzykowac obłazaca z ciała skora i narazie delikatnie sie zmikrodermabrazjowałam jednak przemyslałam i wykorzystam ten wolny od pracy weekend i poddam sie peelingowi ziołowemu ...... z relacji i z osobistego doswiadczenia zapewniała mnei ze efekty sa naprawde super cena taka sam jak mikrodermabrazja u mnei w miescie .
Hey Ja własnie zastanawiam się nad tym peelingiem, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?> Czy poddałaś się w końcu i jakie są efekty? Trochę Boję się tego złuszczania
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 20:57   #5
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

hej znowu odpowiadam po czasie ale dopiero teraz zajrzalam na wizaz,,, Jesli chodzi o peelin ziolowy kadwigi to z czystym sumieniem moge go polecic naprawde jest to rewelacyjna rzecz. Ja robiony go juz mialam 4 razy Caly zaboeg sklada sie z 2 faz jak juz wiesz pierwsza ta zluszczajaca a druga doluszczajaca resztki naskorka ktore nie zejda Papke naklada sie i masuje wilgotnymi palcami na twarzy szyji no wszedzie gdzie si etylko chce nawet pupe sobie mozna zpeelngowac i sie robi jedrniutka i masuje sie od 10 d0 15 min mozna dluzej mozna krocej zalezy jak kto wytrzymaa nie jest to neiprzyjemne ale im dluzej sie masuje no to wiadomo skora zaczyna se pieklic ale im bardziej starta tym lepiej si eodnowi i tym efekt lepszy bedzie ... przez klejnych 7 dni nie moczy sie twarzy nie myje wogole czeka is eaz skora sie odbuduje. Starta skora jest czerwona zaraz po zabiegu pozniej jeszcze przez 2, 3 dni jest czerwoa w w 4 dniu zaczyna si epoprostu luszczyc robi sie taka skorupka jakby cenki strupek dlatego sie psika tym lotionek ktory powinna ci dac kosmetyczka i w zasadzue tylko tym lotionem skore mozna nawilzac niczym unnym. po moze 5 dniac skora sie na tyle zluszczy ze zostana tylko male luski ktore sue beu dzdazyly oderwac najczesciej to bedzie w okolicy lini zuchwy ja przynajmniej tak mialam na szczece linia zuchwy absolutnie nie wolno tych luszczacych sie czastek suchej skory skubac czy odrywac !!! Korci to strasznie wiem, sam apo sobie bo mam manie zrywania wszystkiego co tylko mi odstaje na korze ale neiwolno tego robic bo monza sobue tylko zrobic brzydkie plamy i blizny samo musi odpadac a reszta co nie odpadnie doluszcza sie wymaga to ponownego pojawienia sie w gabinecie i wykonaniu maseczki otrabkowej to otreby i lotion nakladane na twarz. po calym zabiegu skorka jest mieciusia i napieta... ja bylam naprawde bardzo baaaardzo zadowolona jak juz pisalam mam manie ksubania wszystkiego i skubiac strupy i wyciskajac jakies brzydulce narobilam sibue blizn po 1 zabiegu nie bylo ich juz prawi wogole jest to rewelacja..... niestety moja kosmetyczka wyjechala za granice ;( i nei powtorzylam od tamtego czasu tego zabiegu.... Jednakze od roku ucze sie w policealnej szkole kosmetycznej i niebawem sama zrobie sobie ten zabeg polecam naprawde rewelacja ja placilam 100 zl (po malej znajmosci)
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 21:16   #6
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Też mam ochotę spróbować tego peeligu, bo już od jakiegoś czasu bardzo mnie kusi. Tylko chciałabym,żeby tego zabiegu dokonała doświadczona kosmetyczka. A w mojej okolicy praktycznie żaden salon nie ma tego w swojej ofercie. Do Katowic w sumie nie mam daleko, więc na upartego, mogłabym zacząć tam czegoś szukać. Jeśli znacie jakiś dobry salon, albo macie zaufaną kosmetyczkę, to proszę o namiary, w okolicach opola, gliwic ,lub Katowic. Nie chcę iść do pierwszego lepszego salonu. ;/

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Aga_86 Pokaż wiadomość
hej znowu odpowiadam po czasie ale dopiero teraz zajrzalam na wizaz,,, Jesli chodzi o peelin ziolowy kadwigi to z czystym sumieniem moge go polecic naprawde jest to rewelacyjna rzecz. Ja robiony go juz mialam 4 razy Caly zaboeg sklada sie z 2 faz jak juz wiesz pierwsza ta zluszczajaca a druga doluszczajaca resztki naskorka ktore nie zejda Papke naklada sie i masuje wilgotnymi palcami na twarzy szyji no wszedzie gdzie si etylko chce nawet pupe sobie mozna zpeelngowac i sie robi jedrniutka i masuje sie od 10 d0 15 min mozna dluzej mozna krocej zalezy jak kto wytrzymaa nie jest to neiprzyjemne ale im dluzej sie masuje no to wiadomo skora zaczyna se pieklic ale im bardziej starta tym lepiej si eodnowi i tym efekt lepszy bedzie ... przez klejnych 7 dni nie moczy sie twarzy nie myje wogole czeka is eaz skora sie odbuduje. Starta skora jest czerwona zaraz po zabiegu pozniej jeszcze przez 2, 3 dni jest czerwoa w w 4 dniu zaczyna si epoprostu luszczyc robi sie taka skorupka jakby cenki strupek dlatego sie psika tym lotionek ktory powinna ci dac kosmetyczka i w zasadzue tylko tym lotionem skore mozna nawilzac niczym unnym. po moze 5 dniac skora sie na tyle zluszczy ze zostana tylko male luski ktore sue beu dzdazyly oderwac najczesciej to bedzie w okolicy lini zuchwy ja przynajmniej tak mialam na szczece linia zuchwy absolutnie nie wolno tych luszczacych sie czastek suchej skory skubac czy odrywac !!! Korci to strasznie wiem, sam apo sobie bo mam manie zrywania wszystkiego co tylko mi odstaje na korze ale neiwolno tego robic bo monza sobue tylko zrobic brzydkie plamy i blizny samo musi odpadac a reszta co nie odpadnie doluszcza sie wymaga to ponownego pojawienia sie w gabinecie i wykonaniu maseczki otrabkowej to otreby i lotion nakladane na twarz. po calym zabiegu skorka jest mieciusia i napieta... ja bylam naprawde bardzo baaaardzo zadowolona jak juz pisalam mam manie ksubania wszystkiego i skubiac strupy i wyciskajac jakies brzydulce narobilam sibue blizn po 1 zabiegu nie bylo ich juz prawi wogole jest to rewelacja..... niestety moja kosmetyczka wyjechala za granice ;( i nei powtorzylam od tamtego czasu tego zabiegu.... Jednakze od roku ucze sie w policealnej szkole kosmetycznej i niebawem sama zrobie sobie ten zabeg polecam naprawde rewelacja ja placilam 100 zl (po malej znajmosci)
haha jak się nauczysz, to będę do ciebie jeździć na zabiegi
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 22:22   #7
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Dziewczyna ktora mi to robila to moja kolezanka ( jes kuzynka mojego narzeczonego wiec powiedzmy ze to rodzina ) Konczyla GWSH w katowicach piotrowicach zrobila licencjatz kosmetologii pracowala w kilku dobrych salonych wiec praktyki podwazc nie mozna. Po jej namowie zdecydowalam si ena ten wlansie zabieg.... bardzo bylam z niego zadowolona teraz niestety zaczyna swoja dzialalnosc za granica (wyjechala "za miloscia" na Cypr i tam tez planuje swiadczyc uslugi kosmetyczne) jednakze za kazdym razem gdy wraca tu do Polski unwaamy sie na jakis zabieg..... Zabiegi Z peelingiem Ziolowym joanny moga wykonywac jedynie certyfikowane kosmetyczki dlatego nie kazdy salon w swej ofercie ma akurat ten zabieg. Zabieg polskiego peelingu ziolowego Jadwigi podobny bardzo w swej istocie do tradycyjnego green Peel.... ale ten patetnt jadwigi jest naprawde bardzo dobry....Mozna samameu wykonac ten zabieg jednakze do profesjonalizmu bedzie on mial daleko bo widzialam ze mozna dostac ta mieszanke ziol i lotiony w sprzedazy w salonach ale sztuka jest wlasnie to odpowiedznie masowanie dlategolepiej zaufac komus kto juz to robil i troche ma o tym pojecia a nie pierwsza lepsza kosmetyczka........
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 19:44   #8
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Ja dawno temu też robiłam ten peeling i bardzo mi sie podobały efekty. Skóra po odbudowie była gładziutka, bez przebarwień, nie świeciła się POLECAM
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:52   #9
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja dawno temu też robiłam ten peeling i bardzo mi sie podobały efekty. Skóra po odbudowie była gładziutka, bez przebarwień, nie świeciła się POLECAM
Jak długo utrzymują się efekty? i napisz jak możesz jaka jest cena tego zabiegu
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 13:39   #10
the_same
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 40
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Witam
Ja podobnie jak poprzedniczki jestem ogromną zwolenniczką tego peelingu. Muszę przyznać, że byłam załamana stanem swojej skóry przed zastosowaniem serii zabiegów. Próbuję wyleczyć się z trądziku od 5 lat. Próbowałam już dosłownie wszystkiego oprócz retinoidów doustnie. Zero poprawy, jedynie mocno przesuszona i podrażniona skóra. Mam niestety ten problem, że jakikolwiek wyprysk, któremu towarzyszy stan zapalny, pozostawia na mojej skórze głębokie blizny i przebarwienia. Nie wspomnę już nawet o tym, jaki to miało wpływ na moją psychikę... nakładałam tony kryjącego podkładu typu cover, żeby jakoś to zakamuflować. Mikrodermabrazja na mnie "nie działa". Postanowiłam zaryzykować z peelingiem azjatyckim, kupiłam na próbę ten mały zestaw na 2 zabiegi (który notabene wystarczył spokojnie na 5 zabiegów) i póki co, jestem zachwycona efektami. Skóra przestała mi się przetłuszczać, ujścia gruczołów jołowych są zdecydowanie mniej widocznie. Nie pojawiają się też już stany zapalne, nowe zaskórniki. Przebarwienia z dnia na dzień stają się jaśniejsze i zanikają wraz ze złuszczającą się skórą. Blizny zdecydowanie spłycone. Nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów! Kilka dni temu zamówiłam już największy zestaw, tzn. kompozyję ziołową 180 ml i lotion zabezpieczający naskórek 500 ml (koncentrat jeszcze mi został). I są to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu Już nie mogę się doczekać, aż moja twarz wreszcie będzie gładka i pozbędę się raz na zawsze kompleksów... A skutki uboczne podczas kuracji w porównaniu do efektu jej stosowania są nieporównywalne, więc jestem w stanie przecierpieć wszystko, żeby wreszcie wyglądać normalnie Jeszcze raz gorąco polecam, nie zniechęcajcie się szybko, bo naprawdę potrzeba kilku zabiegów, żeby zobaczyć zdecydowaną różnicę, ale WARTO!!!
Pozdrawiam serdecznie
the_same jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 15:46   #11
punkowa666
Przyczajenie
 
Avatar punkowa666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

witaj the same powiedz mi gdzie kupiłaś ten peeling i lioton? mialas jakies doswiadczenie robiąc go? bo ja bym sobie tez chciala na moje przebrwienia taki zakupi i sama zrobic bo na kilka zabiegów u kosmetyczki mnie nie stać;( czekam na odpowiedz
punkowa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 18:26   #12
the_same
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 40
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

punkowa666, wszystkie potrzebne kosmetyki kupiłam na Allegro u użytkownika kachul_2 - POLECAM! Jeśli chodzi o doświadczenie, to po prostu wiedziałam jak przeprowadza się ten zabieg (jestem z wykształcenia kosmetyczką), bo brałam udział dawno temu w szkoleniu z PPZ Jadwigi. Obecnie jestem już po 8 zabiegu, robię go częściej, niż jest zalecane, tzn. co 2 tygodnie. Moja skóra bardzo szybko się regeneruje i świetnie go "znosi". Po 2 dniach ani śladu zaczerwienienia, skóra prawidłowo się złuszcza. Przebarwienia są coraz mniej widoczne, a blizny spłycone. Ale jeśli o mnie chodzi, to wiem już, że będę musiała zrobić na pewno jeszcze kilka zabiegów, żeby osiągnąć upragniony rezultat. Tak się cieszę, że jednak się zdecydowałam, bo w akcie desperacji zaczęłam już odkładać gotówkę na laser... Na szczęście nie będzie mi on potrzebny! Uważam, że warto spróbować, tym bardziej, kiedy kogoś nie stać niestety na inne kosztowne zabiegi.
Pozdrawiam
the_same jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 14:25   #13
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Masz szczęście że wiesz na czym to polega, i potrafisz taki zabieg przeprowadzić prawidłowo bo u kosmetyczki to do najtańszych nie należy, zwłaszcza, że efekty są zadowalające dopiero po którymś tam razie. A tak bez szkolenia, to trochę niebezpiecznie eksperymentować z buzią, bo można sobie krzywdę zrobić.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 14:06   #14
zielona1311
Raczkowanie
 
Avatar zielona1311
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Ja też chętnie zrobie sobie ten peeling. Mam doświadczenie w robieniu kwasów w domu. Kto wie może peeling też spróbuje zrobić sama, ale najpierw oddam się w ręce kosmetyczki.

Tak u mnie było z kwasami. Najpierw poszłam do kosmetyczki i ona mi zrobiła pierwsze 2 zabiegi, ja zapisałam sobie czym i jak i w domu zrobiłam sama a produkty na allegro można kupić.
zielona1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 19:32   #15
izasz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Właśnie jestem po pierwszej Jadwidze. Zdania nie mam wyrobionego. Wszystko przebiega, póki co, tak jak kosmetyczka przewidywała, pieczenie, później skorupa skóry. Ale zastanawiam się, czy nie lepiej przeprowadzić drugiego zabiegu w domu. To nie jest skomplikowane, a wszystkie produkty dostępne są na allegro.
izasz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 14:42   #16
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez izasz1 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po pierwszej Jadwidze. Zdania nie mam wyrobionego. Wszystko przebiega, póki co, tak jak kosmetyczka przewidywała, pieczenie, później skorupa skóry. Ale zastanawiam się, czy nie lepiej przeprowadzić drugiego zabiegu w domu. To nie jest skomplikowane, a wszystkie produkty dostępne są na allegro.
A mogłabyś podać linki? chętnie obejrzałabym te produkty
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 16:56   #17
kulka988
Przyczajenie
 
Avatar kulka988
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: z miasta;)
Wiadomości: 13
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Nie wiem koleżanko czy zauważyłaś, ale aby kupić produkty JADWIGI musisz posiadać certyfikat ukończenia kursu Także chyba sama sobie nie dasz rady zrobić jeśli nie byłaś na szkoleniu:/
kulka988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 13:59   #18
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Thumbs up Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Ponad dwa tygodnie temu miałam robiony peeling Jadwigi i muszę przyznać, że do tej pory nic tak spektakularnie nie wygładziło mojej skóry. Uważam jednak, że do wyleczenia skóry nie wystarczy sam peeling. Ja zanim doszłam do tego miejsca wykonałam sześć mikrodermabrazji diamentowych (polecam) i dopiero jak twarz była już na tyle oczyszczona i złuszczona przystąpiłam do tego peelingu.Oprócz tego dieta i hormony. Teraz myślę, że była to dobra decyzja. Następny peeling zaplanowałam na ostatnią dekadę grudnia. Zastanawiam się czy jeszcze nie doczyszczę przed nim twarzy idąc na mikro i po dwóch tygodniach peeling.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 14:55   #19
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez kulka988 Pokaż wiadomość
Nie wiem koleżanko czy zauważyłaś, ale aby kupić produkty JADWIGI musisz posiadać certyfikat ukończenia kursu Także chyba sama sobie nie dasz rady zrobić jeśli nie byłaś na szkoleniu:/
do tej pory produkty do peelingu można było kupić na allegro..nie wiem czy coś się zmieniło, ale nie był wymagany certyfikat
__________________
http://www.pmiska.pl/

Edytowane przez lotta_983
Czas edycji: 2011-11-27 o 14:56
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 17:35   #20
kulka988
Przyczajenie
 
Avatar kulka988
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: z miasta;)
Wiadomości: 13
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
do tej pory produkty do peelingu można było kupić na allegro..nie wiem czy coś się zmieniło, ale nie był wymagany certyfikat

Wiesz, różne osoby sprzedają na allegro artykuły a ich celem jest raczej zarobić, ponieważ firma JADWIGA nie wystawia na tej stronie kosmetyków. Można zamówić je jedynie z ich strony i tam wymagany jest certyfikat
Wiadome jest, że teraz za kasę możesz wszystko, nawet to co nie jest legalne Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Ponad dwa tygodnie temu miałam robiony peeling Jadwigi i muszę przyznać, że do tej pory nic tak spektakularnie nie wygładziło mojej skóry. Uważam jednak, że do wyleczenia skóry nie wystarczy sam peeling. Ja zanim doszłam do tego miejsca wykonałam sześć mikrodermabrazji diamentowych (polecam) i dopiero jak twarz była już na tyle oczyszczona i złuszczona przystąpiłam do tego peelingu.Oprócz tego dieta i hormony. Teraz myślę, że była to dobra decyzja. Następny peeling zaplanowałam na ostatnią dekadę grudnia. Zastanawiam się czy jeszcze nie doczyszczę przed nim twarzy idąc na mikro i po dwóch tygodniach peeling.

Jednak żeby były efekty to trzeba trochę kaski wydać, no ale fajnie, że nie żałujesz i że pieniądze nie poszły w błoto
A nie wiem czy grudzień to odpowiedni czas na peeling...
kulka988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 11:55   #21
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

No właśnie też martwie się czy nie będzie mrozów ale jak na razie pogoda sprzyja. No zobaczymy jeszcze.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 16:53   #22
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez kulka988 Pokaż wiadomość
Wiesz, różne osoby sprzedają na allegro artykuły a ich celem jest raczej zarobić, ponieważ firma JADWIGA nie wystawia na tej stronie kosmetyków. Można zamówić je jedynie z ich strony i tam wymagany jest certyfikat
Wiadome jest, że teraz za kasę możesz wszystko, nawet to co nie jest legalne Pozdrawiam.

A możesz mi przytoczyć ten zapis na ich stronie o konieczności posiadania certyfikatu, bo nie mogę znaleźć?
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 17:37   #23
kulka988
Przyczajenie
 
Avatar kulka988
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: z miasta;)
Wiadomości: 13
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
A możesz mi przytoczyć ten zapis na ich stronie o konieczności posiadania certyfikatu, bo nie mogę znaleźć?

http://sklep.jadwiga.eu/pl/p/Zestaw-...go-JADWIGA/184
"Dostępne tylko dla profesjonalistów"

http://allegro.pl/jadwiga-polski-pee...926086734.html
kulka988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:34   #24
antiste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Aga_86 - widzę, że jesteś z Katowic - jesteś w stanie podać adres gabinetu, w którym wykonują tego typu zabiegi? Bo muszę przyznać, że brzmi kusząco...

Edytowane przez antiste
Czas edycji: 2012-01-02 o 21:36
antiste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 00:30   #25
Splinter
Raczkowanie
 
Avatar Splinter
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 234
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Chciałam się upewnić - peeling Jadwigi MOŻNA stosować na skórę z wypryskami? Potrzebuję czegoś, co wspomoże kurację hormonalną, bo moja psychika jest w opłakanym stanie, nie mogę patrzeć na siebie w lustrze. Jeśli nie to to jakie zabiegi pomagają w zlikwidowaniu wyprysków?
__________________
Julian Tuwim
Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.
Splinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:20   #26
scarletswalks
Raczkowanie
 
Avatar scarletswalks
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 319
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Czy ktoś może powiedzieć, czy taki peeling, po zakupie można zrobić samodzielnie w domu czy raczej nie jest to zbyt bezpieczne?
Widzę, że produkt jest dostępny na allegro i trochę kusi, tym bardziej, że dużo dobrego o nim słyszałam.
scarletswalks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 13:01   #27
agula1073
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

dziewczyny jak mialam robiony ten peeling ziołowy jadwigi z piatek na czoło , powiem wam ze zaraz po kosmetyczka zrobila mi makijaż bylam czerwona jak buraktego samego dnia nalozylam sobie serum i duzo kremu , na drugi dzien skora na czole byla ściągnięta i pomarszczona jak po poparzeniu slonecznymtrzeciego dnia wygladalala jak bym maila maske na twarzy eehhh trzeciego dnia zaczela mi schodzic skora miejscowo byl problem bo tego dnia mialam wizyte u lekarza wiec zrobilam sobie peeling zeby to wszystko co sie luszczylo zeszlo i na łożyłam duzo kremu.Moja kosmetyczka twierdzi ze mozna myc po nim twarz nawilzac , tonikiem,kremem i skora i tak zajdzie.
agula1073 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 10:08   #28
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Polecam ci wykonanie peelingu Herbal A Peel firmy Alex efekty po jednym zabiegu jestem z Jaworzna i go wykonuję mozna poczytać na stronach google

Cytat:
Napisane przez antiste Pokaż wiadomość
Aga_86 - widzę, że jesteś z Katowic - jesteś w stanie podać adres gabinetu, w którym wykonują tego typu zabiegi? Bo muszę przyznać, że brzmi kusząco...
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 11:15   #29
druhnej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez agula1073 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak mialam robiony ten peeling ziołowy jadwigi z piatek na czoło , powiem wam ze zaraz po kosmetyczka zrobila mi makijaż bylam czerwona jak buraktego samego dnia nalozylam sobie serum i duzo kremu , na drugi dzien skora na czole byla ściągnięta i pomarszczona jak po poparzeniu slonecznymtrzeciego dnia wygladalala jak bym maila maske na twarzy eehhh trzeciego dnia zaczela mi schodzic skora miejscowo byl problem bo tego dnia mialam wizyte u lekarza wiec zrobilam sobie peeling zeby to wszystko co sie luszczylo zeszlo i na łożyłam duzo kremu.Moja kosmetyczka twierdzi ze mozna myc po nim twarz nawilzac , tonikiem,kremem i skora i tak zajdzie.
no to super kosmetyczka. dwa dni temu miałam zrobiony peeling na brzuch. NIE WOLNO myć pola zabiegowego przez tydzień! Dlaczego? Przerywa się działanie peelingu! Owszem skóra zejdzie, będzie się łuszczyć na tyle na ile pozwoliłyśmy działać środkom. Tylko po co cierpieć skoro za parę dni przerwę reakcję? to po co wydawać pieniądze?
Efekty polskiego peelingu ziołowego Jadwigi są podobno rewelacyjne. Moje efekty mogę opisać po dołuszczaniu.
Teraz napiszę coś o samych odczuciach zabiegowych i po. Sądzę , że jest to istotne. Zanim zdecyduje się ktoś na zabieg niech wie, że nie jest to przyjemne.
Po pierwsze zabieg może być bolesny. Ja czułam jak by ktoś szkłem wymieszanym z piaskiem tarł mi po brzuchu. Można odczuwać mrowienie lub pieczenie. Skóra jest bardzo zaczerwieniona gdyż świadomie wywołujemy stan zapalny. Ponieważ brzuch jest częścią ciała na którą potem trzeba naciągnąć bieliznę i np spodnie jest to nieprzyjemne. Porównałam to do obłożenia się watą szklaną. Chodzenie sprawiało ból jak by wbijające się igiełki W nocy nie mogłam spać. Na drugi dzień zaczęło mnie swędzieć, czasami wręcz nie do opanowania. Zaczerwienienie troszkę zaczyna ustępować. Zobaczymy co dalej, bo jutro powinnam się zacząć łuszczyć.
I broń Boże nie dajcie się pomalować po zabiegu? Nie wolno się myć a tym bardziej co kolwiek nakładać na pole zabiegowe nawet krem!
Cytowana osoba zrobiła sobie peeling po kilku dniach to też głupota! Można narobić sobie głębokich blizn! Przecież kosmetyczka powinna o tym powiedzieć!
druhnej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 10:08   #30
PaulinaGda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 80
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

udalam sie do kosmetyczki w sprawie peeling ziolowego i dowiedzialam sie ze bez wczesniejszego oczyszczania twarzy nie da to zadnych efektow.. jak to z tym jest? tez przed zabiegiem mialyscie oczyszczanie? i czy mozna zrobic zabieg w maju i czerwcu? jesli stosowalabym filtr 50?
PaulinaGda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 21:43:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.