Guz po czym rana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-06, 17:18   #1
adik1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1

Guz po czym rana


Witam!

Po nocy pojawił mi się na czole ( nad prawym okiem ) guz, początkowo myślałem że się uderzyłem, lecz następnego poranka na guzie pojawiło się otarcie .. również nie przywiązałem do tego większej uwagi, lecz po 2 dniach guz się powiększył rana również, aż w końcu całkowicie znikł pozostał strup ( ? ) minęły 3 dni i wydaje mi się, że on w ogóle nie ma zamiaru zejść wygląda to jak skrzepnięta gruba warstwa krwi..... w około strupa widoczne lekkie zaczerwienienie.. co to może być o jak to leczyć ?



Z tego co znalazłem w sieci podobne objawy występują przy ugryzieniu owadów mam tu na myśli pajoków może miał ktoś z was podobną sytuację ?

Edytowane przez adik1989
Czas edycji: 2011-11-06 o 18:03
adik1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 20:57   #2
mala czarna piegowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Zalewu Zegrzyńskiego
Wiadomości: 12
Dot.: Guz po czym rana

Cytat:
Napisane przez adik1989 Pokaż wiadomość
Witam!

Po nocy pojawił mi się na czole ( nad prawym okiem ) guz, początkowo myślałem że się uderzyłem, lecz następnego poranka na guzie pojawiło się otarcie .. również nie przywiązałem do tego większej uwagi, lecz po 2 dniach guz się powiększył rana również, aż w końcu całkowicie znikł pozostał strup ( ? ) minęły 3 dni i wydaje mi się, że on w ogóle nie ma zamiaru zejść wygląda to jak skrzepnięta gruba warstwa krwi..... w około strupa widoczne lekkie zaczerwienienie.. co to może być o jak to leczyć ?



Z tego co znalazłem w sieci podobne objawy występują przy ugryzieniu owadów mam tu na myśli pajoków może miał ktoś z was podobną sytuację ?
Może to być ugryzienie, owszem, mi jednak nad brwiami pojawiają się takie "guzy" co jakiś czas i są to zmiany skórne o charakterze hormonalnym (jestem tylko rok młodsza od Ciebie, w tym wieku jeszcze pojawiają się problemy z cerą sporadycznie). Jeśli po kilku dniach nie będzie nadal poprawy lub będzie się to ponawiało idź do dermatologa, przezorny zawsze ubezpieczony ale na razie wydaje mi się, że nie masz się czym martwić. Pozdrawiam
mala czarna piegowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.