Ściśnięta, opuchnięta pochwa... Jakie mogą być tego przyczyny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-19, 16:30   #1
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275

Ściśnięta, opuchnięta pochwa... Jakie mogą być tego przyczyny?


Przed chwilą, kiedy wymieniałam tampon zauważyłam, że wnętrze pochwy jest opuchnięte i ściśnięte. Ledwo udało mi się ten tampon wymienić. Nie czuję żadnego pieczenia, swędzenia ani nie mam też upławów. Jedynie przed miesiączką czułam mocne skurcze i kłucie, czego nie miałam przez 3 lata, odkąd zaczęłam stosować antykoncepcję hormonalną. Wnętrze pochwy jest tak opuchnięte lub ściśnięte, że nie mogę tam wsadzić ani tamponu, ani palca. Wiem, że z każdym niepokojącym objawem należy zgłosić się do ginekologa, niestety nie udało mi się do niego zapisać tak z dnia na dzień. Wizytę mam dopiero w następny czwartek. Nie oczekuję też, że postawicie tu diagnozę, wiem, że nie jesteście lekarzami Może miałyście kiedyś coś podobnego? Co może być przyczyną takiej opuchlizny/ściśnięcia?
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!

Edytowane przez B l a i r
Czas edycji: 2015-02-19 o 16:42
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 01:19   #2
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Ściśnięta, opuchnięta pochwa... Jakie mogą być tego przyczyny?

Cytat:
Napisane przez B l a i r Pokaż wiadomość
Przed chwilą, kiedy wymieniałam tampon zauważyłam, że wnętrze pochwy jest opuchnięte i ściśnięte. Ledwo udało mi się ten tampon wymienić. Nie czuję żadnego pieczenia, swędzenia ani nie mam też upławów. Jedynie przed miesiączką czułam mocne skurcze i kłucie, czego nie miałam przez 3 lata, odkąd zaczęłam stosować antykoncepcję hormonalną. Wnętrze pochwy jest tak opuchnięte lub ściśnięte, że nie mogę tam wsadzić ani tamponu, ani palca. Wiem, że z każdym niepokojącym objawem należy zgłosić się do ginekologa, niestety nie udało mi się do niego zapisać tak z dnia na dzień. Wizytę mam dopiero w następny czwartek. Nie oczekuję też, że postawicie tu diagnozę, wiem, że nie jesteście lekarzami Może miałyście kiedyś coś podobnego? Co może być przyczyną takiej opuchlizny/ściśnięcia?
Szczerze Ci powiem, ze nie mam pojecia, ale mnie zaniepokoilas, bo ja tak mam co miesiac, w ok 2-3 dniu plamienia, myslalam, ze to normalne, zawsze u mnie trwa to jeden dzien i odchodzi samo z siebie.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 16:21   #3
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Dot.: Ściśnięta, opuchnięta pochwa... Jakie mogą być tego przyczyny?

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Szczerze Ci powiem, ze nie mam pojecia, ale mnie zaniepokoilas, bo ja tak mam co miesiac, w ok 2-3 dniu plamienia, myslalam, ze to normalne, zawsze u mnie trwa to jeden dzien i odchodzi samo z siebie.
U mnie też samo minęło. Wizytę odwołałam bo nic złego poza tym się nie działo
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 17:21:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.