AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-07, 11:41   #1381
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dziś mam makijaż zrobiony podkładem Caramel i różem Little Smile. Jestem bardzo zadowolona z obu produktów.
Caramel idelanie się wtapia, bałam się, że będzie za ciemny, ale jest nawet odrobinkę za jasny. Ale to dobrze, idzie jesień, opalenizna nie będzie wieczna.
Róż wydawał mi sie mocno brokatowy i błyszczący, wczoraj przy sztucznym świetle. Ale nie - też jest piękny.
Muszę tylko wyczyścić pędzel, bo przebija mi kolor różu Golden Peach.

Czym czyścicie pedzle?
Ja myrham pędzlem po kostce szarego mydła, delikatnie masuję włosię i spłukuję Domywa się super!
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 11:51   #1382
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dziś mam makijaż zrobiony podkładem Caramel i różem Little Smile. Jestem bardzo zadowolona z obu produktów.
Caramel idelanie się wtapia, bałam się, że będzie za ciemny, ale jest nawet odrobinkę za jasny. Ale to dobrze, idzie jesień, opalenizna nie będzie wieczna.
Róż wydawał mi sie mocno brokatowy i błyszczący, wczoraj przy sztucznym świetle. Ale nie - też jest piękny.
Muszę tylko wyczyścić pędzel, bo przebija mi kolor różu Golden Peach.

Czym czyścicie pedzle?
mydlem protex ( sposob katosu)
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 13:29   #1383
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość

Czym czyścicie pedzle?
Tym, co akurat stoi na wannie. Najczęściej szamponem, obecnie Artego, bo do włosów się nie nadaje. Czasem kładę odżywkę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 14:11   #1384
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Ja używam szamponu Babydream i takiej gumowej rękawicy do masażu z Rossmanna.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Ja myrham pędzlem po kostce szarego mydła, delikatnie masuję włosię i spłukuję Domywa się super!
Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
mydlem protex ( sposob katosu)
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tym, co akurat stoi na wannie. Najczęściej szamponem, obecnie Artego, bo do włosów się nie nadaje. Czasem kładę odżywkę.
Dziękuję za wszystkie sugestie.
Najbardziej podoba mi się ta, że tym co stoi na wannie.
Użyję zatem płynu do higieny intymnej Facelle.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 17:28   #1385
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Zastanawiam się nad podkładem Amillie, mam w tej chwili AM i włazi mi w pory, po kilku godzinach wygląda nieciekawie. Niegdyś używałam EDM, nosiły się świetnie, ale z czasem postanowiłam się przestawić na coś łatwiej dostępnego.

Kto ma porównanie Amillie vs AM i się wypowie? Chodzi mi o to, jak sprawują się nagębnie, nie o gamę kolorystyczną. Proszę o pomoc
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 19:40   #1386
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad podkładem Amillie, mam w tej chwili AM i włazi mi w pory, po kilku godzinach wygląda nieciekawie. Niegdyś używałam EDM, nosiły się świetnie, ale z czasem postanowiłam się przestawić na coś łatwiej dostępnego.

Kto ma porównanie Amillie vs AM i się wypowie? Chodzi mi o to, jak sprawują się nagębnie, nie o gamę kolorystyczną. Proszę o pomoc
Osobiście mam cerę suchą. Latem trochę mniej zimą trochę bardziej, wiadomka, ale suchą i u mnie zdecydowanie lepiej sprawdzają się Amilie
Annabelle robią mi szpachlę, wyglądają jakoś tak nienaturalnie. Wchodzą mi w zmarszczki i podkreślają absolutnie każdą bruzdę jaką mam w skórze
Amilie są lżejsze. Mają też lżejsze krycie, warto wziąć to pod uwagę, jeśli masz dużo do ukrycia to możesz nie być z nich zadowolona.
U mnie one dobrze wtapiają się w skórę, wyglądają mega naturalnie, nie przesuszają (do czego inne minerały mają skłonność). Do tego mają szerszą gamę kolorystyczną, ergo łatwiej coś dla siebie dobrać
Mam już chyba z cztery ich podkłady i pięć róży i na tym nie koniec Jestem ich wielką fanką...Szkoda, że mój portfel trochę mniej ...
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 00:06   #1387
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Osobiście mam cerę suchą. Latem trochę mniej zimą trochę bardziej, wiadomka, ale suchą i u mnie zdecydowanie lepiej sprawdzają się Amilie
Annabelle robią mi szpachlę, wyglądają jakoś tak nienaturalnie. Wchodzą mi w zmarszczki i podkreślają absolutnie każdą bruzdę jaką mam w skórze
Amilie są lżejsze. Mają też lżejsze krycie, warto wziąć to pod uwagę, jeśli masz dużo do ukrycia to możesz nie być z nich zadowolona.
U mnie one dobrze wtapiają się w skórę, wyglądają mega naturalnie, nie przesuszają (do czego inne minerały mają skłonność). Do tego mają szerszą gamę kolorystyczną, ergo łatwiej coś dla siebie dobrać
Mam już chyba z cztery ich podkłady i pięć róży i na tym nie koniec Jestem ich wielką fanką...Szkoda, że mój portfel trochę mniej ...
O dziękuję
U mnie AM (obie formuły) dobrze wygląda przez pierwszą godzinę, potem podkreśla mankamenty, ciut ciemnieje, wybijają się różowe tony (mam natural fairest).

Również prosiłabym o pomoc w doborze gamy kolorystycznej. Celuję w najjaśniejsze odcienie (1-2 poziom).
Mam chłodną, bardzo jasną karnację. Ideałem dla mnie był fair neutral EDM. Odcienie z różowymi podtonami, polecane dla chłodnych cer, robiły ze mnie świnkę, więc wykombinowałam, że najlepsza będzie gama natural (tylko patrząc na kolory, wcale nie wydaje mi się taka neutralna i zbalansowana). Dla porównania, porcelain LL prezentuje się na mnie dobrze, jedynie formuła mi nie odpowiadała.
Zastanawiam się nad latte (chociaż na stronie producenta kolor wydaje mi się ciut za ciepły) lub olive fair (ten wydaje się chłodniejszy, ale obawiam się że mogę wyglądać w nim na chorą)
Poradzicie coś?
__________________
JESIEŃ

Edytowane przez patrycjazuzanna
Czas edycji: 2014-08-29 o 00:07
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 00:22   #1388
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
O dziękuję
U mnie AM (obie formuły) dobrze wygląda przez pierwszą godzinę, potem podkreśla mankamenty, ciut ciemnieje, wybijają się różowe tony (mam natural fairest).

Również prosiłabym o pomoc w doborze gamy kolorystycznej. Celuję w najjaśniejsze odcienie (1-2 poziom).
Mam chłodną, bardzo jasną karnację. Ideałem dla mnie był fair neutral EDM. Odcienie z różowymi podtonami, polecane dla chłodnych cer, robiły ze mnie świnkę, więc wykombinowałam, że najlepsza będzie gama natural (tylko patrząc na kolory, wcale nie wydaje mi się taka neutralna i zbalansowana). Dla porównania, porcelain LL prezentuje się na mnie dobrze, jedynie formuła mi nie odpowiadała.
Zastanawiam się nad latte (chociaż na stronie producenta kolor wydaje mi się ciut za ciepły) lub olive fair (ten wydaje się chłodniejszy, ale obawiam się że mogę wyglądać w nim na chorą)
Poradzicie coś?
Myślę, że spokojnie możesz celować w Latte.
Moim zdaniem neutrale są bardzo dobrze zbalansowane
Jeśli potrzebujesz porównania do LL to ja LL używam w kolorze China Doll a Amilie mam w kolorze cashmere i te dwa kolory sa bardzo podobne. Cashmere wpada minimalnie bardziej w beż ale beż neutralny, nie jest chyba bardziej żółty. (A na pewno nie jest bardziej różowy, bo o ile w neutralnych i żółtych odcieniach wyglądam okej, to już w zbyt różowych wyglądam po prostu jak prosiak na ośle )
Analogicznie powinno być z Latte i Porcelain
Jeśli będziesz chciała to mogę Ci cyknąć foty porównawcze Chinki i Cashmere.
Natomiast tutaj masz porównanie najjaśniejszych odcieni Amilie. KLIK
Ja, na Twoim miejscu, brałabym Latte
Wydaje mi się, że gama olive może być za bardzo zielona? To już zależy czy zielony podton Ci pasuje. U mnie zieleń w podkładach nie przejdzie, dlatego między innymi nie polubiłam się z AM...Bo ich goldeny mają w sobie za dużo zieleni i przez to wyglądam jakbym zwiała z planu The Walking Dead
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!

Edytowane przez IgnisDivine
Czas edycji: 2014-08-29 o 00:32
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 06:47   #1389
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Myślę, że spokojnie możesz celować w Latte.
Moim zdaniem neutrale są bardzo dobrze zbalansowane
Jeśli potrzebujesz porównania do LL to ja LL używam w kolorze China Doll a Amilie mam w kolorze cashmere i te dwa kolory sa bardzo podobne. Cashmere wpada minimalnie bardziej w beż ale beż neutralny, nie jest chyba bardziej żółty. (A na pewno nie jest bardziej różowy, bo o ile w neutralnych i żółtych odcieniach wyglądam okej, to już w zbyt różowych wyglądam po prostu jak prosiak na ośle )
Analogicznie powinno być z Latte i Porcelain
Jeśli będziesz chciała to mogę Ci cyknąć foty porównawcze Chinki i Cashmere.
Natomiast tutaj masz porównanie najjaśniejszych odcieni Amilie. KLIK
Ja, na Twoim miejscu, brałabym Latte
Wydaje mi się, że gama olive może być za bardzo zielona? To już zależy czy zielony podton Ci pasuje. U mnie zieleń w podkładach nie przejdzie, dlatego między innymi nie polubiłam się z AM...Bo ich goldeny mają w sobie za dużo zieleni i przez to wyglądam jakbym zwiała z planu The Walking Dead
Jak masz czas i chęci cyknąć porównanie Chinki i Cashmere, to będę niezmiernie wdzięczna.
Na mojej skórze strasznie wybijają ciepłe tony - brzoskwiniowe, pomarańczowe, różowe, dlatego mimo chłodnej skóry unikam odcieni typowo dla chłodnych cer - za bardzo wybija róż. Natomiast róży przeważnie używam różowych, cukierkowych lub lekko przybrudzonych, każdy innych kolor = cegła lub pomarańcz po jakimś czasie

Jak porównuję Olive i Latte na zdjęciach samego proszku, ten drugi wydaje się cieplejszy. Olive kusi, tylko właśnie obawiam się, że zielone podtony zrobią ze mnie truposza (zwłaszcza przy tej bladości). Latte wydaje się najracjonalniejszym wyborem.
Załączam fotkę!

edit:
Ignis, mówisz że używasz Cashmere. Zerknijże na fotkę, bo naczytałam się o jasności Amilie i zastanawiam się, czy najjaśniejszy Latte nie będzie jednak zbyt jasny (może lepiej Cashmere...?)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC0025.jpg (23,2 KB, 41 załadowań)
__________________
JESIEŃ

Edytowane przez patrycjazuzanna
Czas edycji: 2014-08-29 o 06:58
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 11:47   #1390
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Również prosiłabym o pomoc w doborze gamy kolorystycznej. Celuję w najjaśniejsze odcienie (1-2 poziom).
Mam chłodną, bardzo jasną karnację. Ideałem dla mnie był fair neutral EDM. Odcienie z różowymi podtonami, polecane dla chłodnych cer, robiły ze mnie świnkę, więc wykombinowałam, że najlepsza będzie gama natural (tylko patrząc na kolory, wcale nie wydaje mi się taka neutralna i zbalansowana). Dla porównania, porcelain LL prezentuje się na mnie dobrze, jedynie formuła mi nie odpowiadała.
Zastanawiam się nad latte (chociaż na stronie producenta kolor wydaje mi się ciut za ciepły) lub olive fair (ten wydaje się chłodniejszy, ale obawiam się że mogę wyglądać w nim na chorą)
Poradzicie coś?
Piszesz że pasuje Ci Porcelain LL... Ja używam tego odcienia oraz Latte od Amilie i dla mnie te kolory są niemalże identyczne (Amilie jest może ciutkę jaśniejszy). Na dodatek Amilie się super wtapiają, dopasowują jakby czarodziejsko () i w zasadzie pasuje mi jeszcze Ivory.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 11:52   #1391
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Piszesz że pasuje Ci Porcelain LL... Ja używam tego odcienia oraz Latte od Amilie i dla mnie te kolory są niemalże identyczne (Amilie jest może ciutkę jaśniejszy). Na dodatek Amilie się super wtapiają, dopasowują jakby czarodziejsko () i w zasadzie pasuje mi jeszcze Ivory.
Cieszę się, bo mam niemałą zagwozdgkę. Przegrzebałam wątek i pojawiły się głosy, że u niektórych Cashmere jest ciut zbyt pomarańczowy, tej pomarańczy w naturalach się obawiałam.
Kliknę chyba biga Latte...
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 11:56   #1392
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Cieszę się, bo mam niemałą zagwozdgkę. Przegrzebałam wątek i pojawiły się głosy, że u niektórych Cashmere jest ciut zbyt pomarańczowy, tej pomarańczy w naturalach się obawiałam.
Kliknę chyba biga Latte...
Ja też pomarańczy unikam, a w Latte jej nie ma ani troszkę. Też kupiłam ten odcień w ciemno i nie żałuję.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 12:06   #1393
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Ja też pomarańczy unikam, a w Latte jej nie ma ani troszkę. Też kupiłam ten odcień w ciemno i nie żałuję.
Dzięki za pomoc
Zakupy zrobione, mam nadzieję że Amilie okaże się nagębnie lepsze od AM i nie będzie się warzyć ani ciemnieć. Przy okazji zakupów w ZSK zamówiłam w Kolorówce primer Kaolin Oil Control Mate, zobaczymy czy przedłuży trwałość makijażu (używał ktoś?).
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 12:17   #1394
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc
Zakupy zrobione, mam nadzieję że Amilie okaże się nagębnie lepsze od AM i nie będzie się warzyć ani ciemnieć. Przy okazji zakupów w ZSK zamówiłam w Kolorówce primer Kaolin Oil Control Mate, zobaczymy czy przedłuży trwałość makijażu (używał ktoś?).
Z tego wnoszę, że zdjęcia już niepotrzebne ?
Jeśli wzięłaś Latte to powinnaś być zadowolona
Jak już paczucha przyjdzie i przetestujesz to się podziel wrażeniami
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 12:25   #1395
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Z tego wnoszę, że zdjęcia już niepotrzebne ?
Jeśli wzięłaś Latte to powinnaś być zadowolona
Jak już paczucha przyjdzie i przetestujesz to się podziel wrażeniami
Chyba że mnie oświeci i wysmaruję do sklepu maila z prośbą o zmianę koloru
Skoro piszecie, że z Latte nie wybija żadna pomarańcza, powinien pasować.
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 16:52   #1396
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cześć Dziewczyny!
Stosujecie przejściowe kolorki między latem a zimą? Całe lato jechałam na odcieniu Beach Sand i coś mi się wydaje, że niedługo będzie za ciemny, a w zimę jeszcze bardziej jasny chyba będę potrzebować.

Jak to jest u Was? Na lato/zimę stosujecie odcienie z tej samej gamy kolorystycznej?
Wydawało mi się, że Beach Sand jest idealny. W sumie dalej tak uważam, ale zamówiłam próbki Biscuit i Cream Beige, by coś dobrać na jesień/zimę i nie wiem po co kliknęłam jeszcze odcienie naturalne (Cashmere, Summer Sand i Caramel). I nie wiem, nie widzę chyba między nimi jakiejś różnicy. Niby Caramel wygląda tak samo co Beach Sand. Ma ktoś ich porównanie i potrafi mi napisać, jaka jest między nimi różnica?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 19:32   #1397
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Stosujecie przejściowe kolorki między latem a zimą? Całe lato jechałam na odcieniu Beach Sand i coś mi się wydaje, że niedługo będzie za ciemny, a w zimę jeszcze bardziej jasny chyba będę potrzebować.

Jak to jest u Was? Na lato/zimę stosujecie odcienie z tej samej gamy kolorystycznej?
Wydawało mi się, że Beach Sand jest idealny. W sumie dalej tak uważam, ale zamówiłam próbki Biscuit i Cream Beige, by coś dobrać na jesień/zimę i nie wiem po co kliknęłam jeszcze odcienie naturalne (Cashmere, Summer Sand i Caramel). I nie wiem, nie widzę chyba między nimi jakiejś różnicy. Niby Caramel wygląda tak samo co Beach Sand. Ma ktoś ich porównanie i potrafi mi napisać, jaka jest między nimi różnica?
Jeżeli będziesz miała duży problem z dobraniem jaśniejszego odcienia (tu Ci niestety nie pomogę), zawsze możesz zamówić w kolorówce extender albo tlenek cynku i rozbielić ten za ciemny. Tu Ci Dziewczyny doradzą: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371151&page=42
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 07:45   #1398
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Jeżeli będziesz miała duży problem z dobraniem jaśniejszego odcienia (tu Ci niestety nie pomogę), zawsze możesz zamówić w kolorówce extender albo tlenek cynku i rozbielić ten za ciemny. Tu Ci Dziewczyny doradzą: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371151&page=42
Dzięki! Mam nadzieję, że bez tego się obędzie
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 14:34   #1399
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Z tego wnoszę, że zdjęcia już niepotrzebne ?
Jeśli wzięłaś Latte to powinnaś być zadowolona
Jak już paczucha przyjdzie i przetestujesz to się podziel wrażeniami
Dzielę się wrażeniami
Kolorystycznie podkład gra, nosi się dobrze, ale ostateczną ocenę wydam wieczorem. Póki co, wypada lepiej niż AM, nie włazi mi tak w pory.

Chciałabym zamówić jeszcze jeden, ciemniejszy, do konturowania buzi (też z gamy natural), tylko mam dylemat który (summer sand czy caramel, walnut byłby chyba zbyt ciemny).
__________________
JESIEŃ

Edytowane przez patrycjazuzanna
Czas edycji: 2014-09-01 o 14:40
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 15:45   #1400
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Dzielę się wrażeniami
Kolorystycznie podkład gra, nosi się dobrze, ale ostateczną ocenę wydam wieczorem. Póki co, wypada lepiej niż AM, nie włazi mi tak w pory.

Chciałabym zamówić jeszcze jeden, ciemniejszy, do konturowania buzi (też z gamy natural), tylko mam dylemat który (summer sand czy caramel, walnut byłby chyba zbyt ciemny).
Zarówno caramel jak i summer sand nie są takie ciemne. Ten pierwszy posłuży mi pewnie do zimy.
Także do konkurowania brałabym ciemniejszy.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 16:05   #1401
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Zarówno caramel jak i summer sand nie są takie ciemne. Ten pierwszy posłuży mi pewnie do zimy.
Także do konkurowania brałabym ciemniejszy.
Walnut? Nie będzie za ciemny?
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 18:10   #1402
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Witam sie grzecznie ostatnio zamówiłam sobie próbkę podkładu Amilie i sie zakochalam chciałabym kupic teraz od razu cały sloiczek ale wolałabym sie Was poradzić. Otóż próbkę wzięłam koloru Biscuit i jest naprawdę dobry tylko troszkę przyciemny. Moze któraś z Was ma porównanie z innym kolorem który byłby delikatnie jaśniejszy? Zastanawiam sie nad Cream Beige proszę pomóżcie
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 18:27   #1403
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Witam sie grzecznie ostatnio zamówiłam sobie próbkę podkładu Amilie i sie zakochalam chciałabym kupic teraz od razu cały sloiczek ale wolałabym sie Was poradzić. Otóż próbkę wzięłam koloru Biscuit i jest naprawdę dobry tylko troszkę przyciemny. Moze któraś z Was ma porównanie z innym kolorem który byłby delikatnie jaśniejszy? Zastanawiam sie nad Cream Beige proszę pomóżcie
Jeżeli kolorystycznie pasuje, ale jest zbyt ciemny, bierzesz jaśniejszy z tej samej gamy, czyli Cream Beige.
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 18:36   #1404
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Jeżeli kolorystycznie pasuje, ale jest zbyt ciemny, bierzesz jaśniejszy z tej samej gamy, czyli Cream Beige.
Tak wlasnie myślałam ale zawsze lepiej zapytać specjalistek
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 09:40   #1405
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cześć dziewczyny

Z góry przepraszam jeżeli podobne pytanie już padło... - jestem laikiem mineralnym.
Do tej pory używałam tylko minerałów Annabelle Minerals, dokładnie podkładu matujący w odcieniu Golden Fair.

Podpowiedziałybyście jaki kolor AMILIE Mineral byłby zbliżony do tego z AM?
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 09:44   #1406
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Z góry przepraszam jeżeli podobne pytanie już padło... - jestem laikiem mineralnym.
Do tej pory używałam tylko minerałów Annabelle Minerals, dokładnie podkładu matujący w odcieniu Golden Fair.

Podpowiedziałybyście jaki kolor AMILIE Mineral byłby zbliżony do tego z AM?
obstawiam sesame ale moze jakas uzytkowniczka goldenow z AM sie wypowie;p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 09:50   #1407
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

A ja wczoraj zamówiłam 2 podkłady i róż
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 09:55   #1408
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Sesame może być trochę za jasny. Ja mam właśnie na twarzy Golden Fair i pasuje mi Creme Brulee. Wg mnie są na tym samym poziomie kolorystycznym, z tym że GF ma zielone nuty a CB jest cieplejszy
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:00   #1409
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Sesame może być trochę za jasny. Ja mam właśnie na twarzy Golden Fair i pasuje mi Creme Brulee. Wg mnie są na tym samym poziomie kolorystycznym, z tym że GF ma zielone nuty a CB jest cieplejszy
Dziękuję

A jak jest z kryciem Amilie? Podobne/mniejsze/większe niż AM? ;-)

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z AM, ale ciągle kusi mnie wypróbowanie czegoś nowego Jeszcze raz dziękuję za pomoc!
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:02   #1410
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Dziękuję

A jak jest z kryciem Amilie? Podobne/mniejsze/większe niż AM? ;-)

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z AM, ale ciągle kusi mnie wypróbowanie czegoś nowego Jeszcze raz dziękuję za pomoc!
Amilie ma mniejsze krycie niż AM. Jak Cię ciągnie do probowania innych minerałów to próbuj

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!

Edytowane przez IgnisDivine
Czas edycji: 2014-09-02 o 11:03
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.