AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 20:43   #1441
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dlaczego?
Pojutrze wracam do Anglii i juz nie chce otwierać, zreszta brak czasu bo pakowanie przede mną
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 20:47   #1442
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Pojutrze wracam do Anglii i juz nie chce otwierać, zreszta brak czasu bo pakowanie przede mną
No to będziesz miała większą przyjemność z pierwszego, wyczekanego użycia.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 10:21   #1443
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

A ja czekam na Pana Listonosza z moimi nowiuśkimi podkładami
Jednak zamówiłam dwa, tj. Biscuit i Cream Beige. Będę używać 3 kolory w roku. 2 to chyba jednak za mało I wpadł jeszcze do koszyka jeden pędzelek
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 18:40   #1444
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Pierwszy poziom w Meow jest prawie biały. Miałam kilka próbek drugiego poziomu, to wyglądałam jak duch
Abyssinian jest złoto-beżowy, więc nie sądzę aby ci pasował. Occikat podobno jest ziemisty, zimny. W Meow bez próbek niestety się nie obejdzie. Możliwe że również będziesz musiała mieszać.
Szkoda że w Annabelle nie ma dla ciebie koloru, ponieważ moim zdaniem lepiej kryją niż Meow formuła FF.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Właśnie doszedł mi Ocicat, poziom 2 wydaje się być w porządku, choć zimą pewnie będę musiała lekko rozjaśniać poziomem 1.
Na twarzy wygląda bardzo ładnie, dobrze kryje, choć wydaje mi się nieco zbyt szary i zgaszony. Na pewno zużyję, choć to nie do końca mój kolor. Chociaż ja mam z tym ogromne problemy, bo jak ciało mam oliwkowe, tak szyję żółtą I jeśli podkład pasuje mi do twarzy (no. Ocicat), to odcina mi się od szyi.
Właśnie podejrzewam, że Korat/Siamese/Abyssinian będzie okej. Zauważ, że moja skóra nie toleruje tylko pomarańczy, ewentualnie różu. Żółć wybija mi tylko kiedy jest jej naprawdę dużo, kiedy np. używam Sesame (w którym wybija mi i żółć i pomarańcza ). W każdym razie warto spróbować.
Meow wydają mi się dużo bardziej kremowe niż Amilie, co zresztą nie powinno dziwić, bo i krycie mają większe. Swoją drogą ciekawe, kiedy zostanie wprowadzona nowa Amilkowa formuła, chyba nigdy się nie doczekam. Nałożyłam je dopiero pierwszy raz, więc nie jestem w stanie ocenić świecenia, ważenia się itd. Na pewno waży się mniej, niż Annabelki.

W Annabelle może i byłby dla mnie kolor, ale strasznie mnie zapycha, do tego robi maskę i okrutnie się waży, świeci... Choć kryje pięknie, to prawda (:
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 07:17   #1445
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny, próbowałyście otworzyć pudełko z różem, żeby dosypać innego koloru? Da się?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 07:22   #1446
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Da się otworzyłam aby zrobić odsypkę. Powoli z każdej strony podwarzałam wieczko z sitkiem. Ciężko wychodzi, ale jest to do zrobienia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 07:26   #1447
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Da się otworzyłam aby zrobić odsypkę. Powoli z każdej strony podwarzałam wieczko z sitkiem. Ciężko wychodzi, ale jest to do zrobienia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję.
Odsypałam sobie dwa kolory przez sitko do takiego małego pudełeczka z rossmanna, ale to się nie sprawda, bo nie ma siteczka, a poza tym chyba mam jakieś wadliwe pudełeczko, bo się nie dokręca.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 18:19   #1448
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Odstawiłam AM na rzecz Amilie i zanotowałam poprawę stanu cery.
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 11:53   #1449
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Hej dziewczyny, Opiszę Wam moją sytuację, może któraś będzie w stanie mi doradzić.
Do tej pory używałam kryjącego podkładu z AM w odcieniu golden fairest. Postanowiłam przerzucić się na amilie i zamówiłam próbki. Celowałam w gamę golden tak jak w AM i to chyba był błąd... Odcień golden fair jest zdecydowanie za jasny, wyglądam jak trup. Myślałam, że sesame będzie dobry, ale coś nie gra. Niby jest ok, ale jednak odnoszę wrażenie, że jest nie tyle za ciemny co chyba zbyt żółty. Zawsze mi się wydawało, że moja cera wpada mocno w żółć ale teraz nie wiem czy to nie bardziej oliwka. Chyba znów zamówię próbki, ale którą game byście doradzały? Honey, olive, natural?
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 12:02   #1450
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Madzia94 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, Opiszę Wam moją sytuację, może któraś będzie w stanie mi doradzić.
Do tej pory używałam kryjącego podkładu z AM w odcieniu golden fairest. Postanowiłam przerzucić się na amilie i zamówiłam próbki. Celowałam w gamę golden tak jak w AM i to chyba był błąd... Odcień golden fair jest zdecydowanie za jasny, wyglądam jak trup. Myślałam, że sesame będzie dobry, ale coś nie gra. Niby jest ok, ale jednak odnoszę wrażenie, że jest nie tyle za ciemny co chyba zbyt żółty. Zawsze mi się wydawało, że moja cera wpada mocno w żółć ale teraz nie wiem czy to nie bardziej oliwka. Chyba znów zamówię próbki, ale którą game byście doradzały? Honey, olive, natural?
Ja z Golden Fairest przerzuciłam się na Pine Nut, podobny jest też Cashmere.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 12:14   #1451
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ja z Golden Fairest przerzuciłam się na Pine Nut, podobny jest też Cashmere.
Dzięki za podpowiedź
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 16:05   #1452
Klusz
Raczkowanie
 
Avatar Klusz
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cześć,
myślę o zakupie podkładu z Amilie. Czy któraś z Was ma porównanie z mineralnym kompaktem z Sephory? Chodzi mi głównie o trwałość i długość utrzymywania się matu.
Prosiłabym też o pomoc w wyborze koloru. Który jest zbliżony do odcienia 150 Buff podkładu Colorstay?
Będę wdzięczna za podpowiedzi
Klusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 17:19   #1453
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Klusz Pokaż wiadomość
Cześć,
myślę o zakupie podkładu z Amilie. Czy któraś z Was ma porównanie z mineralnym kompaktem z Sephory? Chodzi mi głównie o trwałość i długość utrzymywania się matu.
Prosiłabym też o pomoc w wyborze koloru. Który jest zbliżony do odcienia 150 Buff podkładu Colorstay?
Będę wdzięczna za podpowiedzi
Ja z buffa przerzuciłam się na golden fairest Anabelle Minerals.
Cashmere z amilie jest trochę jaśniejszy.

Amilie testowalam ostatnio jeden dzień i okropnie się świeciłam a do tego porobil mi na twarzy zwarzone placki :/ anabelle zachowuje się dużo lepiej. Mam suchą skórę, świeci się od połączenia kremu z podkładem ( jakimkolwiek)
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 17:43   #1454
Klusz
Raczkowanie
 
Avatar Klusz
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez miss.didi Pokaż wiadomość
Ja z buffa przerzuciłam się na golden fairest Anabelle Minerals.
Cashmere z amilie jest trochę jaśniejszy.

Amilie testowalam ostatnio jeden dzień i okropnie się świeciłam a do tego porobil mi na twarzy zwarzone placki :/ anabelle zachowuje się dużo lepiej. Mam suchą skórę, świeci się od połączenia kremu z podkładem ( jakimkolwiek)
Bardzo dziękuję
Klusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:11   #1455
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez miss.didi Pokaż wiadomość
Ja z buffa przerzuciłam się na golden fairest Anabelle Minerals.
Cashmere z amilie jest trochę jaśniejszy.

Amilie testowalam ostatnio jeden dzień i okropnie się świeciłam a do tego porobil mi na twarzy zwarzone placki :/ anabelle zachowuje się dużo lepiej. Mam suchą skórę, świeci się od połączenia kremu z podkładem ( jakimkolwiek)
A u mnie znów odwrotnie!
Annabelle szybciej się świeci, waży (ciastoli), do tego zapycha. Za to kryje świetnie i przez pierwszą godzinę-dwie wyglądają na twarzy pięknie, jak ta lala... Szkoda, że takim kosztem
Amilie z kolei dłużej trzymają mat, zazwyczaj nie ciastolą, ale ich krycie jest mniejsze, są bardziej sypkie - AM są raczej kremowe, o ile proszek można nazwać kremowym. Nigdy nie spowodowały wysypu bolących wulkanów (w odróżnieniu od Annabelle...).
Kluszu, jeżeli masz skórę suchą weź Annabelle, ale jeśli mieszaną/tłustą/ze skłonnościami do trądziku, bierz Amilie.
Ach, i kolor najbardziej podobny do Buff to chyba Pint Nut, ewentualnie Cashmere.
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 07:57   #1456
Klusz
Raczkowanie
 
Avatar Klusz
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
A u mnie znów odwrotnie!
Annabelle szybciej się świeci, waży (ciastoli), do tego zapycha. Za to kryje świetnie i przez pierwszą godzinę-dwie wyglądają na twarzy pięknie, jak ta lala... Szkoda, że takim kosztem
Amilie z kolei dłużej trzymają mat, zazwyczaj nie ciastolą, ale ich krycie jest mniejsze, są bardziej sypkie - AM są raczej kremowe, o ile proszek można nazwać kremowym. Nigdy nie spowodowały wysypu bolących wulkanów (w odróżnieniu od Annabelle...).
Kluszu, jeżeli masz skórę suchą weź Annabelle, ale jeśli mieszaną/tłustą/ze skłonnościami do trądziku, bierz Amilie.
Ach, i kolor najbardziej podobny do Buff to chyba Pint Nut, ewentualnie Cashmere.
Dziekuje
Mam dylemat, wyszukiwalam na blogach recenzji porownawczych i tam przewaznie lepiej (jesli chodzi o trwalosc) wypadalo Annabelle. Niestety mam tendencje zapychania i podklad czesto mi sie warzy, wiec boje sie ze tu bedzie podobnie.
Co do koloru, poogladalam swatche i zdecydowalam, ze jak zamowie Amilie to Cashmere, a jak Annabelle to Golden Fairest
Klusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 11:39   #1457
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

ja z golden fairest przerzuciłam się na cashmire i jest zdecydowanie ładniejszy
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 11:48   #1458
Klusz
Raczkowanie
 
Avatar Klusz
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
ja z golden fairest przerzuciłam się na cashmire i jest zdecydowanie ładniejszy
Nie warzy Ci się?
Klusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 12:11   #1459
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Klusz Pokaż wiadomość
Nie warzy Ci się?
nie, ale mega trwały nie jest. po paru godzinach buzia zaczyna się świecić. Najważniejsze, że nie zapycha mnie jak AM.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 15:09   #1460
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Wygląda na to, że moja przygoda z Amilie zakończy się, zanim się tak naprawdę zaczęła. Przetestowałam 4 próbki: Pine nut i Cashmere za bardzo wpadają w beż, a Sesame i Soft honey są zbyt pomarańczowe. Ja potrzebuję ewidentnie żółci, chyba z podkulonym ogonem wrócę do Annabelle - Golden Fairest.
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 17:01   #1461
Klusz
Raczkowanie
 
Avatar Klusz
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Kupiłam w ciemno cashmere i kolor jest w sam raz, wielkie dzięki za pomoc
Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował
Klusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 21:30   #1462
soniiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Pora na moją relację z kosmetykami Amilie. Muszę na wstępie przyznać, że jedyne porównanie jakie mam to używane 2 lata temu Everyday Minerals. Z powodu problemów z trądzikiem postanowiłam ponownie przerzucić się na minerały, ale od razu zrezygnowałam z drogiego EM. Czytając Wasze wypowiedzi oraz przeglądając testy zdecydowałam się na Amilie (chociaż w międzyczasie, zaczęłam żałować, że nie AM, ponieważ u nich zestaw podkład+korektor+róż+pędz el kosztuje 110zł natomiast ja za zestaw pędzel+korektor+podkład+p uder+kilka próbek dałam 150, to jednak natrafiłam na informacje, że AM zapycha, tak więc nie ma tego złego). Pewnie zostanę zlinczowana, ale zamówiłam pełne produkty bez uprzedniego zamówienia próbek i trafiłam Może dlatego, że moja cera nie jest bardzo szczególna, a po prostu dosyć jasna, także zdecydowałam się na odcień z serii neutral - Summer Sand. Stosuję już czwarty dzień i jestem bardzo zadowolona! Pzrede wszystkim kosmetyki zapewniają świetne krycie. Muszę dodać, że mam poważne problemy ze skórą i przebarwień oraz krostek jest sporo, a podkład+korektor dają radę, nawet bardziej niż płynny podkład i korektor których używałam wcześniej. Dają świetny, naturalny efekt, pięknie wtapiają się w skórę. Ponadto jestem zaskoczona trwałością kosmetyków, zmywając wieczorem makijaż na płatku znalazło się całkiem sporo podkładu, także wytrzymał długo Jednym słowem, jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam, bo za stosunkowo niedużą cenę można dostać zestaw bardzo dobrych kosmetyków, których spodziewam się użyać jeszcze przez ładnych kilka miesięcy Dodatkowo dostałam 4 próbki różnych róży i chyba skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie. Może też zainteresuje Was, że minerały nakładam na krem z ziaji z filtrem 50 i to daje naprawdę fajny efekt
soniiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 21:45   #1463
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Ja też wszystkie minerałki kupowałam w ciemno oglądając tylko swatche i też za każdym razem udało mi się trafić bo kolor mojej cery jest po prostu cudownie neutralny więc wiem o czym mówisz zimą lepiej sprawdzają się u mnie chłodniejsze odcienie a latem cieplejsze. Z Amilie pasuje mi cashmere, Sesame i Soft honey nie polubiłam się jedynie z oliwkami i mocno różowymi podkladami. Ja osobiście dużo bardziej lubię Amilie... Annabelle mi jakos nie podeszlo.... Przez zieleń w goldenach i przez to, że się ciastolił na twarzy :< Amilie bardzo lubię i jest to moja ulubiona mineralna marka. Zaraz obok niej lubię Lily Lolo (LL najchętniej używam zimą )

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 07:12   #1464
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Hej, doradźcie mi proszę, w jaki kolor i poziom celować w MEOW, jeśli idealnie kolorystycznie pasuje mi Cream Beige z Amilie?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 13:35   #1465
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
PS: Może to nie pytanie na ten wątek, ale spotkałyście się może gdzieś z opinią, że minerały AM zapychają (rzekomo są zanieczyszczone)?
Wszyscy już to gdzieś słyszeli (w różnych wersjach, np o niesterylnych warunkach), tylko nikt nie potrafi powiedzieć skąd takie wiadomości. Jak dla mnie to plotka i tyle. Włożyć między bajki.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Z flat topów mam EDM, Pixie, Hakuro, Bdellium Tools (Green Bambu, Yellow Bambu i Studio Line). I najbardziej lubię Bdellium Tools.
Mogłabyś wstawić zdjęcie tego Bdellium tools? Może być z neta. Dlaczego jest najlepszy?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 21:03   #1466
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Wszyscy już to gdzieś słyszeli (w różnych wersjach, np o niesterylnych warunkach), tylko nikt nie potrafi powiedzieć skąd takie wiadomości. Jak dla mnie to plotka i tyle. Włożyć między bajki.


Mogłabyś wstawić zdjęcie tego Bdellium tools? Może być z neta. Dlaczego jest najlepszy?
Z bdellium mam 3 flat topy 957 z różnych serii:
-957 Studio Line
-957 Yellow Bambu
-957 Green Bambu

EDM i Pixie są dla mnie zbyt zbite, włosie trochę za mało "pracuje". Hakuro to żarłoczna bestia pod przykrywką milusiego misia, bo faktycznie są to najbardziej miziające pędzle, jakie miałam, ale też marnują dużo podkładu (przez swoją puchatość). BT mają idealnie wyważone proporcje Tylko nie wiem, czy aż na tyle, żeby sporo za to dopłacać

Jeszcze jest różowa seria, nie mam nic z niej, ale na tych zdjęciach bardzo ładnie uchwycone są detale.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-10-10 o 21:05
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 23:23   #1467
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dzięki za info
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 15:41   #1468
inka_casa
Przyczajenie
 
Avatar inka_casa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

chetnie przygarne Amilie Summer Sand
inka_casa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 18:53   #1469
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez inka_casa Pokaż wiadomość
chetnie przygarne Amilie Summer Sand

Mam ledwie tknięte 5 g. Jak coś, to pisz na priv.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 21:47   #1470
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Hej dziewczyny,
Zrobię mały offtop, zauważyłam w Biedronce w rodzinnych stronach pędzle do złudzenia przypominające EcoTools za.... 5 złotych! To zestaw pędzla do pudru, różu, cieni i brwi wraz z kosmetyczką, choć z tym brwiami nieco ich poniosło, moim zdaniem jest sporo za duży. Cena jest naprawdę śmieszna (wychodzi po złotówce za jeden przedmiot), a może któraś z Was potrzebuje - służę pomocą, mogłabym zajrzeć czy jeszcze są dostępne, bo w większych miastach ludzie już pewnie rozchwytali
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2014-10-31 o 21:52
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.