Moje pierwsze farbowanie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 09:00   #1
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614

Moje pierwsze farbowanie...


Cześć, wszystkim

W piątek farbuję włosy na jasny blond. Teraz mam ciemny - prawie jasny brązowy. Obawiam się trochę tych odrostów.... i mam pytanie. Jeżeli w pewnym momencie stwierdzę, że już nie chce tego koloru i chcę wrócić do naturalnego to czy da się tą farbe jakoś "zmyć'? ? Czy w takich przypadkach ponownie farbuje się włosy na kolor bardzo zbliżony do naturalnego i wtedy odrosty nie są tak widoczne?
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 13:30   #2
anita.m17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: Moje pierwsze farbowanie...



Do ściągania koloru służy dekoloryzator ale on niszy włosy jeszcze bardziej niż farbowanie i bardzo często dziewczyny włosy po takim czymś poprostu ścinały. Drugi sposób to farbowanie na kolor najbardziej zbliżony do naturalnego.

I tutaj też jest problem, najlepiej iść do fryzjera, ja próbowałam sama. Miałam zrobiony balejaż, na brąz włosach blond. Znudziło mi sie, postanowiłam wrócić do naturalnych bez pomocy fryzjera Nie dobrałam koloru, pierwszy wyszedł mi prawie rudy, za drugim razem czarny( Palette, średni brąz na pudełku pisało) , wypadło większość włosów Już je odratowałam ale to mnie nauczyło żeby nie farbować włosów bez fryzjera.

W sumie ten Palette zszedł już na brąz ale tyle rumianku to ja jeszcze nigdy nie miałam na włosach co tego roku.
anita.m17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 16:14   #3
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Moje pierwsze farbowanie...

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
Cześć, wszystkim

W piątek farbuję włosy na jasny blond. Teraz mam ciemny - prawie jasny brązowy. Obawiam się trochę tych odrostów.... i mam pytanie. Jeżeli w pewnym momencie stwierdzę, że już nie chce tego koloru i chcę wrócić do naturalnego to czy da się tą farbe jakoś "zmyć'? ? Czy w takich przypadkach ponownie farbuje się włosy na kolor bardzo zbliżony do naturalnego i wtedy odrosty nie są tak widoczne?
pozostanie ci wtedy przefarbowanie.

dekoloryzacje przeprowadza sie na ciemnych wlosach, jest to sciaganie koloru, wyplukiwanie barwnika z wlosa. na jasnych wlosach nie ma wiec to sensu.

fryzjer powinien dobrac kolor zblizony do naturalnego i pofarbowac.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 10:42   #4
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Moje pierwsze farbowanie...

Podłączę się, Mała porada, co sądzicie na temat zmiany kolorku? Włoski teraz mam nieco dłuższe niż na zdjęciu o jakieś 7 centymentrów. Jednak już się nie układają, dlatego równiez poza farbowaniem na poniższy kolor, zastanawiałam się nad takim prostym ścięciu jak ma babeczka na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 86734957.jpg (30,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cheryl_Cole_3021304.jpg (22,3 KB, 25 załadowań)
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 10:43   #5
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Moje pierwsze farbowanie...

Oj! Bym zapomniała, ale bez takiej grzywki, grzywki albo wogóle albo lekka na skos
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 11:56   #6
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Moje pierwsze farbowanie...

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Oj! Bym zapomniała, ale bez takiej grzywki, grzywki albo wogóle albo lekka na skos
no wlasnie chcialam napisac ze nie jestem pewna co do tej grzywki grzywka na bok ok kolor bardzo ladny, bedzie ci pasowac. w obecnym szczerze mowiac tez jest ladnie. ale jesli chcesz zmiany to farbuj
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 14:52   #7
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Moje pierwsze farbowanie...

Taka grzywka to by mnie oszpeciła , miałam kiedyś i się modliłam by szybko odrastało. Mój kolorek naturalny jest ogólnie wporządku, ale jakoś jak sie patrze w lustro, widzę straszną nudę
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.