Refleksja nad swoim postępowaniem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-19, 06:38   #1
gimperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13

Refleksja nad swoim postępowaniem


Witajcie kochane. Od jakiegoś czasu mam coraz większe wyrzuty sumienia nad swoim postępowaniem w sprawach seksu i czasami zastanawiam się czy nie przesadzam. Miałam już kilkunastu partnerów, ale do żadnego z nich nic nie czułam. Zawsze dla mnie był to tylko seks. Czasami zdarzał mi się nawet seks grupowy i zawsze uważałam to za świetną zabawę.
Ostatnio jednak podczas seksu odczuwam coraz mniej przyjemności, a bardziej nachodzą mnie wyrzuty sumienia, czy czasem nie robię czegoś złego.
Ciągle poznaje tylko nowych partnerów i żaden z nich dla mnie nic nie znaczy i kończy się jedynie na seksie.
Czasami nawet myślę, aby się wyspowiadać i zrzucić z siebie ten ciężar, że często krzywdziłam facetów w ogóle nie zwracając na to uwagi. Zawsze myślałam, że to taka nasza natura i musimy się wyszaleć, ale teraz już sama nie wiem.

Miałyście kiedyś podobne przemyślenia? Jak poradzić sobie z rzuceniem tego ciężaru?
gimperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 08:43   #2
Intrygujacy26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Południe-PL
Wiadomości: 264
Dot.: Refleksja nad swoim postępowaniem

Cytat:
Napisane przez gimperka Pokaż wiadomość
Witajcie kochane. Od jakiegoś czasu mam coraz większe wyrzuty sumienia nad swoim postępowaniem w sprawach seksu i czasami zastanawiam się czy nie przesadzam. Miałam już kilkunastu partnerów, ale do żadnego z nich nic nie czułam. Zawsze dla mnie był to tylko seks. Czasami zdarzał mi się nawet seks grupowy i zawsze uważałam to za świetną zabawę.
Ostatnio jednak podczas seksu odczuwam coraz mniej przyjemności, a bardziej nachodzą mnie wyrzuty sumienia, czy czasem nie robię czegoś złego.
Ciągle poznaje tylko nowych partnerów i żaden z nich dla mnie nic nie znaczy i kończy się jedynie na seksie.
Czasami nawet myślę, aby się wyspowiadać i zrzucić z siebie ten ciężar, że często krzywdziłam facetów w ogóle nie zwracając na to uwagi. Zawsze myślałam, że to taka nasza natura i musimy się wyszaleć, ale teraz już sama nie wiem.

Miałyście kiedyś podobne przemyślenia? Jak poradzić sobie z rzuceniem tego ciężaru?
spowiedź to bardzo dobra droga. Bez tego ciężaru na duszy, z postanowieniem poprawy i bez przygodnego sexu, mężczyźni zaczną w tobie widzieć kobietę a nie laskę do dymania i może poznasz kogoś kogo pokochasz z wzajemnoscia i odkryjesz szczescie i magie sexu na nowo

powodzenia
Intrygujacy26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 21:24   #3
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Refleksja nad swoim postępowaniem

Jeśli masz problem ze swoim postępowaniem, to po prostu go zaprzestań.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 22:10   #4
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Refleksja nad swoim postępowaniem

Ja też uważam, że na zmianę nie jest za późno. Przemyśl to wszystko, to jak żyłaś, postanów pewne rzeczy i tyle. Wspominałaś o spowiedzi-dobry pomysł moim zdaniem.
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 00:04   #5
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Refleksja nad swoim postępowaniem

Ale co złego robiłaś?

Bo posiadanie wielu partnerów i seks grupowy nie jest złe, jeśli robi się to świadomie i świadomość zabawy jest po obu stronach.

Chyba, ze komuś wmawiałaś związek a zdradzałaś na prawo i lewo. Albo z premedytacją rozkochiwałaś i porzucałaś. Wówczas faktycznie zachowanie fatalne i możesz sobie mieć wiele do zarzucenia.
Jak nie jesteś religijna to może nie spowiedź ale psycholog? Specjalista, z którym dojdziesz do źródła twoich zachowań?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 08:36   #6
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: Refleksja nad swoim postępowaniem

Jeśli nie podoba Ci się Twoje postępowanie to po prostu je zmień. Postanów sobie, że nie idziesz z facetem do łóżka tylko starasz się go poznać, wychodzicie gdzieś razem, rozmawiacie (a może akurat okaże się, że macie jakieś wspólne hobby albo świetnie spędzasz czas?). Co w tym trudnego? Spróbuj!
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 09:41   #7
Intrygujacy26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Południe-PL
Wiadomości: 264
Dot.: Refleksja nad swoim postępowaniem

Kiedyś pewna młoda przyszła na plebanie i powiedziała do księdza:
-chce sexu z każdym i dużo, a wiara mi tego zabrania wiec od dzis jestem nie wierząca i wszywam z kościołem
- czy od dzis będziesz też kraść, kaleczyc innych, wymuszać i oszukiwać?
- co ksiądz, nie, przecież to jest złe!
- porozmawiaj z tą częścią siebie która Ci to podpowiada i tą która cie przyprowadzila do mnie, bo jak sie zrywa z Bogiem nie traci sie czasu na rozmowę z księdzem. Tą cześć Ciebie to sumienie. Jak będziesz chciała czekam w konfesjonale- zawsze.

Jak jestes wiezaca, to idź do spowiedzi i wyrzuć co Ci leży na sercu. Tansze od przychologa a skutecznośc moim zdaniem podobna

co do sexu, to z właściwa osoba też uważam ze to piękne i budujące, ale z wieloma przypadkowymi partnerami wręcz przeciwnie - to moja opinia jako mężczyzny xxi wieku a nie katolika

Edytowane przez Intrygujacy26
Czas edycji: 2013-08-20 o 10:46
Intrygujacy26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 16:29   #8
LadyLauran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Refleksja nad swoim postępowaniem

Popieram dziewczyny w sprawie ksiedza. A co do braku znudzenia sytuacja to mi sie wydaje ze poprostu odczulas ze kazde z tych spotkan przywoluje te same emocje...

To jest tak samo jak nuda w malzenstwie.. Po jakims czasie seks klasyczny sie nudzi.

Ja bym zrobila sobie celowa przerwe, aly znowu poczuc pozadanie. Zrobila rachunek sumienia.

I zaczela sobie szukac faceta z ktorym bedziesz mogla robic wszystko. Ktory bedzie wzbudzal inne uczucia niz faceci do tej pory.
LadyLauran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 05:26   #9
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Refleksja nad swoim postępowaniem

[QUOTE=Elfir;42342902]Ale co złego robiłaś?

Bo posiadanie wielu partnerów i seks grupowy nie jest złe, jeśli robi się to świadomie i świadomość zabawy jest po obu stronach.

Chyba, ze komuś wmawiałaś związek a zdradzałaś na prawo i lewo. Albo z premedytacją rozkochiwałaś i porzucałaś. Wówczas faktycznie zachowanie fatalne i możesz sobie mieć wiele do zarzucenia.
Jak nie jesteś religijna to może nie spowiedź ale psycholog? Specjalista, z którym dojdziesz do źródła twoich zachowań?[/QUOTE]

Popieram

Możesz czuć po prostu przesyt i tyle.

Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 12:42   #10
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Refleksja nad swoim postępowaniem

[QUOTE=Corvette;42383539]
Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Popieram

Możesz czuć po prostu przesyt i tyle.
A może zostawicie ocenę postepowania samej autorce? Skoro dziewczyna ma wyrzuty sumienia to coś jest na rzeczy. Nie dla wszystkich to jest 'w porządku', to, ze dla Ciebie jest nie oznacza ze i dla niej.
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:34   #11
Dopamine99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 017
Dot.: Refleksja nad swoim postępowaniem

Cytat:
Bo posiadanie wielu partnerów i seks grupowy nie jest złe, jeśli robi się to świadomie i świadomość zabawy jest po obu stronach.
Nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Co to znaczy 'uprawiać seks grupowy świadomie'?
Dopamine99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 18:37   #12
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Refleksja nad swoim postępowaniem

Cytat:
Napisane przez Dopamine99 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Co to znaczy 'uprawiać seks grupowy świadomie'?
To znaczy na trzeźwo, nie pod wpływem środków odurzających, takich jak alkohol czy narkotyki .
Z tym, że do tego potrzeba hmm... specyficznej konstrukcji psychicznej, eufemistycznie mówiąc .
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 08:38   #13
WiemTo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 70
Dot.: Refleksja nad swoim postępowaniem

gimperka, może po prostu jesteś złym człowiekiem?
WiemTo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:32   #14
sandy_sugar_lips
Raczkowanie
 
Avatar sandy_sugar_lips
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 139
Dot.: Refleksja nad swoim postępowaniem

Też przeżyłam coś podobnego. Tylko u mnie to wynikało z racji wieku. Eksperymentowalam dość mocno mając 15 lat. Teraz mam stałego partnera, dom, dzieci i mimo różnych czasem dziwnych eksperymentów, zawsze z tylko z TZtem, jest fajnie i nic takiego jak wyrzuty sumienia mnie nie dopada. A może u Ciebie to lek, że ktoś się dowie? Rodzina, przyjaciele....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Cytat:
Napisane przez Pezet
Tracę zmysły, trzymasz mnie za rękę
Tańczę z tobą w ręku z Jackiem Danielsem
Patrzę na Ciebie, myśli mam tylko grzeszne
Chciałbym Cię mieć, robić to nawet w piekle
W łazience obmywam twarz zimną wodą
I nie wiem już czy jesteś, zaczynam wariować
sandy_sugar_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.