LUMPEKSY Gdańsk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 19:29   #1
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158

LUMPEKSY Gdańsk


Cześć. Zakładam wątek gdzie możemy mowic o wszystkich fajnych lumpeksach w trójmieście, wiem ze jest mnostwo takich watkow ale sadze ze powinien byc jeden porzadny dla dziewczyn z trojmiasta tak wiec wypowiadajcie sie jakie warto odwiedzic w jakich godzinach kiedy dostawy itp...
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 20:34   #2
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Wink Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Rybenka _ ja jestem z Gdańska więc wypowiem się tylko o lumpkach z tego miasta

*ul.Sobótki-niby cały tydzień dostawy a w sobotę przecena 50%
*ul.Partyzantów- tu są 2 lumpki-po schodkach w dół-dostawa w pn i czw, w sob po chyba godz 12, rzeczy po 1 zł
-drugi lumpek-tylko na wagę,w pn 45zł wt 35zł , śr 25zł,czw 20zł , pt15zł, sb10zł

*ul.Legionów-mały lumpek w piwnicy szkoły, wejscie od str boiska-mój ukochany dostawy różnie, trzeba pytać, waga20zł, i jest też wycena, jak nie wisi tabliczka "dostawa" to waga 10zł a wycena minus 30%
* Koło Lotni na Zaspie- po schodkach do góry- waga różnie (raz tam byłam tylko,nie pamiętam )w pn ok 20zł, jest też wycena ,ogólnie duży lumpek
* za rynkiem we wrzeszczu taki mały lumpek, nie pamiętam jak z dostawą i przeceną, ale często jest "wszystko po 5zł"
*ul.Mickiewicza, za kościołem zazwyczaj jest wywieszone "nowy towar" jutro się dowiem jak z dostawą i przeceną (mieszkam 10min od niego a wieki nie byłam )


Jak coś jeszcze mi się przypomni to dopiszę moje ulubione to Partyzantów i Legionów ogólnie staram się odwiedzać jakies nowe lumpki, więc będę zdawac relację


__________________

Marzenia miej takie , jakbyś miał żyć wiecznie.

Żyj tak,jakbyś miał umrzec jeszcze dziś.
(James Dean )
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 20:42   #3
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

up up
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 12:59   #4
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

aqniecha, a powiedz dokładnie jak trafić do tych lumpeksów na legionów i na partyzantów?
Wrzeszcz znam słabo - takie tylko główne punkty odniesienia, Manhatan, dworzec, Bałtycka.
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 20:27   #5
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Vishnja Ul Partyzantów jest obok Manhatanu musisz się kierować w str McDonaldu, jest to równoległa ul do ul Grunwaldzkiej (tej głównej przy której jest Manhatam ).Najpierw będzie ten lumpek po schodkach w dół, wejście do niego jest przy wejściu do sklepu Zatoka jak wejdziesz to będzie napisane że trzeba po schodkach zejść Drugi lumpek bądzie kawałek dalej jak pójdziesz tą ul. tzn jakies 2min jEST ZARAZ PRZED TAKIM BUTIKIEM Z CIUSZKAMI. Na witrynie jest napisane SECOND HAND
A teraz Legionów, hm..Wiesz skąd kiedyś jeździł darmowy autobus do Geanta?pierwszy przystanek Obok jest taka szkoła (taka z czerwonej cegły) i jest tabliczka ODZIEŻ UŻYWANA.Trzeba przez bramke wejść i iść wzdłuż boiska i na końcu są schodki w dół.Lokal nie jest najpiękniejszy ale można naprawde fajne szmatki wygrzebać i jest fajna babka
__________________

Marzenia miej takie , jakbyś miał żyć wiecznie.

Żyj tak,jakbyś miał umrzec jeszcze dziś.
(James Dean )
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 20:31   #6
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

ten pierwszy lump po schodkach jest chyba przeniesiony ciut dalej, na tej samej ulicy.
od siebie polecam naprzeciw starego "puchatka" koło dworca zkm we wrzeszczu są takie kamienice z filarami i lump "pełna szafa" dużo rzeczy obecnie modnych i zdarzają się perełki
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 20:59   #7
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Wink Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Madame paranoja- ten po schodkach jest w tym samym miejscu gdzie zawsze ( byłam wczoraj ) , natomiast ten drugi lumpek jest właśnie tym przeniesionym ale z miejsca gdzie teraz jest sklep obuwniczy
"pełna szafa" - byłam dziś pierwszy raz, ciuchy naprawdę fajne, porządne i jak na mały lumpek to jest ich sporo ale ceny są wysokie .

__________________

Marzenia miej takie , jakbyś miał żyć wiecznie.

Żyj tak,jakbyś miał umrzec jeszcze dziś.
(James Dean )
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 21:42   #8
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

no własnie chodziło mi o miejsce gdzie jest obuwniczy
czyli tam niżej obok dalej jest lump? kurde, ślepa jestem
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 22:02   #9
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

dziewczyny a tne na legionow to jest moze niedaleko zaspy? kolo szkoly,ktora jest na wysokosci mniej wiecej jednego przystanka tramwajowego od ETC w strone Wrzeszcza?
Nie mieszkam w Gdansku,ale na Zaspie bywam od czasu do czasu,wiec moglabym wpasc przy okazji,tylko nie wiem czy dobrze kombinuje
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 09:01   #10
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Aniser- tak ,to ten lumpeks tak jak tłaumaczysz
Madame paranoja- wejście do lumpka koło Zatoki jest rzeczywiście nieźle zakamuflowane heh
Widzę że wątek upadanie raczej.........a szkoda
__________________

Marzenia miej takie , jakbyś miał żyć wiecznie.

Żyj tak,jakbyś miał umrzec jeszcze dziś.
(James Dean )
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 16:49   #11
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

szkoda, więc podnoszę
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-28, 22:51   #12
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

dziewczyny a wiecie moze konkretnie w jakim lumpeksie w jaki dzien przywoza bielizne??? bede bardzo wdzieczna za kazda informacje ;D
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 19:32   #13
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

rybenka- niestety nie pomogę, ale sama chciałabym wiedzieć czyżby było nas tak mało z Trójmiastaaa???szkoda , szkoda........
__________________

Marzenia miej takie , jakbyś miał żyć wiecznie.

Żyj tak,jakbyś miał umrzec jeszcze dziś.
(James Dean )
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 20:56   #14
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Agniecha-bardzo dziekuje jak bede na Zaspie to napewno przy okazji wpadne
Od siebie moge podzielic sie informacjami o lumpkach w centrum Gdyni.

Polecam ten na Wladyslawa IV. Wprawdzie tylko wycena i zdarza sie,ze z cenami solidnie przesadza,to jednak mozna upolowac tma fajne ciuszki no i codziennie cos dokladaja,wiec nawet jak sie nie jest w poniedzialek rano na dostawie to i tak nie ma tragedii.

Niezly,choc moim zdaniem drogi jest tez lumpek na Starowiejskiej. Z odzieza min.takich firm jak Vero moda,Lindex,H&M. Wybor spory,ale przychodzi mnostwo handlar,zazwyczaj w grupkach po kilka,wiec trzeba sie troszke nagimnastykowac,zeby cos dopasc. No i niestety ostatnio bardzo podrozal-w dzien dostawy 55zl za kilogram

Byl tez fajny,maly second hand na 10ego lutego,niedaleko Mango,ale niestety jakies 2miesiace temu zostal zlikwidowany.Czekam,czy cos pojawi sie na jego miejsce...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 22:08   #15
ruudex
Raczkowanie
 
Avatar ruudex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 39
GG do ruudex
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

w Gdańsku Głównym jest parę dobrych lumpków, niestety prawie wszystkie wycenione i drogo pierwszy jest na głównej ulicy jak idzie się od Dworca Głównego w stronę Starówki. Dwa kolejne są na ulicy Szerokiej, jeden duży ale dość drogi i wyceniony i w poniedziałki, czyli dzień dostawy, masakryczne tłumy. Drugi jest na przeciwko tego po drugiej stronie takiego małego parku, tam ciuszki są na wagę, i naprawdę można znaleźć perełki. Kolejny o którym wiem w centrum, jest na tzw. Szafarni, i to jest po drugiej stronie Motławy jak schodzi się z Długiej.
ruudex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 18:00   #16
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

up
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 08:23   #17
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

up
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 11:38   #18
pejtoon
Zakorzenienie
 
Avatar pejtoon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Piękne Miasto - Gdańsk
Wiadomości: 3 238
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Ja znam jeszcze na Morenie, jak się idzie do szkoły nr 20, tam koło sklepu .. chyba Zatoka .. czasami coś można wyszperać
__________________
Scrapbooking moim życiem
Moja galeria - Pejtoon powraca na wizaż
13.09.2011 - wysyp

KRAINA PAPIERU - zapraszam !
pejtoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 16:17   #19
suzitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 65
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

jest tez jeden fajny na mickiewicza za duzym kosciołem jak sie idzie w strone placu wybickiego. dostawy sa w srody. rzeczy sa wycenione i na wage 20złkg
suzitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 17:27   #20
aaga72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny a wiecie moze konkretnie w jakim lumpeksie w jaki dzien przywoza bielizne??? bede bardzo wdzieczna za kazda informacje ;D
we wtorki w Farcie( Chełm)
__________________
aaga72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 19:37   #21
tillatequilaaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar tillatequilaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: za górami, za lasami ;)
Wiadomości: 54
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

up! a co z sopotem? ;> ostatnio słyszałam reklame w radiu jakiegoś lumpka Fuks czy jakos tak, na witawie w gdynii. była tam któraś z was? kiedy dostawy i jak z cenami?
__________________
biore się za siebie!
dieta,dieta,dieta.

staram się bardziej dbać o siebie
i o moją szafę


czas zacząć się uczyć



żyj chwilą!
tillatequilaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:12   #22
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Cytat:
Napisane przez ruudex Pokaż wiadomość
w Gdańsku Głównym jest parę dobrych lumpków, niestety prawie wszystkie wycenione i drogo pierwszy jest na głównej ulicy jak idzie się od Dworca Głównego w stronę Starówki. Dwa kolejne są na ulicy Szerokiej, jeden duży ale dość drogi i wyceniony i w poniedziałki, czyli dzień dostawy, masakryczne tłumy. Drugi jest na przeciwko tego po drugiej stronie takiego małego parku, tam ciuszki są na wagę, i naprawdę można znaleźć perełki. Kolejny o którym wiem w centrum, jest na tzw. Szafarni, i to jest po drugiej stronie Motławy jak schodzi się z Długiej.
tam ponoc są świetne rzeczy kilka koleżanek już polecało. Polecały też lumpek gdzies w okolicach dolnego miasta na Elbląskiej. Ale nie mam czasu nigdy wpasc
Teraz z racji studiów czesciej przebywam w Gdynii wiec jakby któraś znała jakiś fajny w okolicach Wzgórza i Świętojańskiej dajcie znac !
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:28   #23
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Cytat:
Napisane przez tillatequilaaaaaa Pokaż wiadomość
up! a co z sopotem? ;> ostatnio słyszałam reklame w radiu jakiegoś lumpka Fuks czy jakos tak, na witawie w gdynii. była tam któraś z was? kiedy dostawy i jak z cenami?
Ja bylam...ale tylko dwa razy,wiec moge nie byc obiektywna. Ogolnie wrazenia niezle,sporo ciuszkow,szczegolnie bluzek,koszul i sweterkow. Rzeczy wycenione i z ceniami bywa roznie-czasem zdarza im sie przesadzic.
A jeslichodzi o wybor ciuszkow-mozna upolowac naprawde fajne rzeczy,choc trzeba miec farta,wiele zalezy od dostawy...


Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
tam ponoc są świetne rzeczy kilka koleżanek już polecało. Polecały też lumpek gdzies w okolicach dolnego miasta na Elbląskiej. Ale nie mam czasu nigdy wpasc
Teraz z racji studiów czesciej przebywam w Gdynii wiec jakby któraś znała jakiś fajny w okolicach Wzgórza i Świętojańskiej dajcie znac !
Kilka postow wyzej pisalam o lumpku na Wladka,niedaleko od Wzgorza, noi tuz przy Swietojanskiej. A na samej Swietojanskiej jest jeszcze jeden lumpek z angielska odzieza mniej wiecej na wysokosci sklepu Gantos, po przeciwnej stronie niz Urzad Miasta. Dawno tam nie bylam,ale kiedys odwiedzalam go dosc regularnie i mozna bylo upolowac naprawde fajne ciuszki w dniu dostawy. Rzeczy sa na wage,zatrzymalam sie na cenie 40 lub 45zl za kilogram w najdrozszym dniu....
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 23:19   #24
luna88
Raczkowanie
 
Avatar luna88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Fajny lumpek jest na ul. Dąbrowszczaków na Przymorzu. To jest koło nowych pomarańczowych wieżowców, zaraz przy głównej ulicy. Schodzi się w dół po schodkach a nad wejściem jest duży napis "Antyki" (bo te z tam są) i "H&S"(To ten lumpek). Nieraz można naprawdę fajne rzeczy znaleźć i całkiem niedrogo
luna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 11:13   #25
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

a ja polecę w Sopocie przy głownej ulicy od Green Way'a kierowac się w stronę Gdyni i pierwszy (bo zaraz potem jest drugi), nazywa sie bodajze Angielska odzież używana czy jakoś tak...można dużo ślicznych rzeczy znaleźć wręcz nowych...niestety dość drogo, w soboty 50%
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 22:05   #26
lumpiarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Witam,
Ja często korzystałam z lumpka na morenie tego przy kfc, ale teraz odkryłam fajny na niedźwiedniku i z czystym sumieniem mogę go Wam polecić nazywa się Oxford str i jest na Niedźwiedniku, przy głownej ulicy vis-a-vis przystanku autobusowego. Fajna obsługa, Panie fanie doradzają, towar super. Ceny też przystępne, ostatnio kupiłam tam sobie fajne rybaczki za 20 zł i super tunikę za 22 zł. jak macie dzieciaczki to i dla nich się tam cos fajnego znajdzie.

Pozdrawiam
lumpiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 09:15   #27
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Cytat:
Napisane przez ruudex Pokaż wiadomość
w Gdańsku Głównym jest parę dobrych lumpków, niestety prawie wszystkie wycenione i drogo pierwszy jest na głównej ulicy jak idzie się od Dworca Głównego w stronę Starówki. Dwa kolejne są na ulicy Szerokiej, jeden duży ale dość drogi i wyceniony i w poniedziałki, czyli dzień dostawy, masakryczne tłumy. Drugi jest na przeciwko tego po drugiej stronie takiego małego parku, tam ciuszki są na wagę, i naprawdę można znaleźć perełki. Kolejny o którym wiem w centrum, jest na tzw. Szafarni, i to jest po drugiej stronie Motławy jak schodzi się z Długiej.
Jeżeli to ten, o którym myslę (obok "Najtańszych butów w trójmieście") to już go niestety zlikwidowali. Ja znam jeszcze jeden, przy ul. Kartuskiej (siedlce) w okolicach poczty

Widzę, że wątek nam umiera.. Nie dopuśćmy do tego!
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 09:24   #28
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Chełm Fart na dole i na pieterku po prawej stronie taki mały - uzywane ciuszki i nowe. Przy samym wejściu na eskaemkę we wrzeszczu mały ale zcęsto można znaleźc coś fajnego. Na Orunii Górnej był bardzo fajny lumpek ale dawno mnie tam nie było więc nie wiem czyjeszcze jest. Aaaa no i na Słowackiego kawałek za koszarami shodkami w dół duuuuży lumpeks i często mozna znaleźć fajne rzeczy. Jest też fajny sklep w centrum handlowym Lotnia na Zaspie nazywa się "Strych:. Duzo ciekaych ciuchów, fajne torebki i w piątki 50%.Pozdrawiam
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 09:47   #29
ruudex
Raczkowanie
 
Avatar ruudex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 39
GG do ruudex
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

na Oruni Górnej? a gdzie dokładnie, to może bym się przeszła
ruudex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 10:32   #30
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: LUMPEKSY Gdańsk

Cytat:
Napisane przez ruudex Pokaż wiadomość
na Oruni Górnej? a gdzie dokładnie, to może bym się przeszła
Mmmm jesli wiesz , w którym budynku była pizzeria diablo..to ten sam budynek tylko lumpek był bardziej 'od frontu' tuz przy Platynowej czy jak tam ta ulica się nazywa
Idąc tą głowną ulicą na skrzyżowaniu w lewo idziesz do centrum handlowego a w prawo jest lupex
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 17:23:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.