Prostownica parowa czy zwykła? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-11-30, 10:51   #1
sylwiasku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 21

Prostownica na pare


Czy ktos wie, gdzie moge kupic i ile zaplace za profesjonalna, fryzjerska prostownice na pare w Szczecinie?
sylwiasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-30, 15:58   #2
cherry_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5
Re: Prostownica na pare

Podciągam wątek bo też jestem zainteresowana (ze Szczecina)
cherry_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-01, 19:43   #3
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Re: Prostownica na pare

Tym razem ja podciągam ten watek i dodatkowo mam pytanie:
czym różni się prostownica na parę od tych teflonowych lub metalowych???

Pozdrawiam
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-04, 23:17   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Prostownica na pare

karincia!
na tej stronie p orostownicach jest sporo info, wyszukaj a napewno cosik znajdziesz
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-28, 15:08   #5
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48
prostownica parowa?

Przeczytalam juz kilka razy ze prostownica parowa daje slabszy efekt a wloski szybciej sie kreca. Z drugiej strony inni pisza ze jest ona swietna. Prosze Cie Grazynko wypowiedz sie co ty sadzisz o tym i czy polecasz prostownice z parowym nawilzaniem wlosow .... Bo juz w koncu nie wiem jaka mam kupic... Chce zeby wloski byly blyszczace i gladkie ( takie jakie mialam po wyjsciu z salonu fryzjerskiego) Prosze o odpowiedz
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-28, 15:17   #6
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48
prostownica parowa?????????????????

Przeczytalam juz kilka razy ze prostownica parowa daje slabszy efekt a wloski szybciej sie kreca. Z drugiej strony inni pisza ze jest ona swietna. Prosze Cie Grazynko wypowiedz sie co ty sadzisz o tym i czy polecasz prostownice z parowym nawilzaniem wlosow .... Bo juz w koncu nie wiem jaka mam kupic... Chce zeby wloski byly blyszczace i gladkie ( takie jakie mialam po wyjsciu z salonu fryzjerskiego) Prosze o odpowiedz
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-28, 21:23   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: prostownica parowa?????????????????

nie wiem gdzie przeczytalas ze jest taki efekt po uzyciu prostownicty parowej?ja recze cI ze jest akurat odwrotnie!!
wyszukiwarka wpisz haslo prostownica lub prostowanie wlosow, pisalismy bardzo duzo na ten temat napewno znajdziesz odpowiedz
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-29, 08:04   #8
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48
Re: prostownica parowa?????????????????

http://www.bizz.pl/serwis_uroda/inde...tekst&nid=1648 wlasnie tutaj tak napisali ;/ Ale skoro twierdzisz ze jest inaczej to dziekuje ze tchnelas we mnie nadzieje Bo juz zwatpilam czy dokonam dobrego wyboru ;*
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-29, 08:47   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: prostownica parowa?????????????????

hi! jezeli zdecydujeszsie na kupno dobrej prostownicy, to napisz na mojego Emaila, moge ci zaproponowac profesjonalny sprzet
pozdrowka
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-14, 11:29   #10
anka_skakanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 12
Re: prostownica parowa?

Pytanie nie do mnie, ale odpowiem. Otóż mam i parową Babyliss i profesjonalną włoską (nie pamiętam marki, a domu za daleko). Po parowej efekt jest naprawdę krótkotrwały. Mnie nie odpowiadała, dlatego zdecydowałam sie na zakup nowej. Tej profesjonalnej używam do pół roku i jest rewelacyjna. Nawet jak zmoknę to włosy nadal są proste. Istotna role odgrywają tez kosmetyki, które używasz przy prostowaniu. Muszą zabezpieczać włos przed wysoką temperaturą i dawać połysk. Przetestowałam wiele profesjonalnych (Loreal, Wella, Goldwell) i wróciłam do Fructisa (postac olejku w zielonej okrągłej buteleczce z dozownikiem(znowu nie pamiętam nazwy)> Pozdrawiam. Ania
anka_skakanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-14, 13:54   #11
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48
Re: prostownica parowa?

Jesli bedziesz wiedziala jakiej firmy jest ta prostownica wloska daj mi znac prosze. A drogie takie cacko?
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-22, 21:15   #12
Farfalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4
Prostownica parowa czy zwykła?

Chcę kupić prostownicę,przejrzalam mnóstwo modeli i nie wiem wlaściwie jakimi kryteriami się kierowac przy wyborze (na pewno cenowo do 100 zl bioriąc pod uwage uzywane takze).Czy prostownice parowe sa bezpieczniejsze dla włosów, Ja mam włosy proste ale raczej trudno z nich na dluzej cos ulozyc, ostatnio fryzjerka po obcieciu wyprostowala mi włosy i fryzurka byla super. Ale wymaga uzycia prostownicy, Proszę o rade.
Farfalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-22, 21:20   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Prostownica parowa czy zwykła?

wyszukaj w archiwum posty o prostownicach , jast tam duzo informacji, za 100 zl napewno nie kupisz porzadnj prostownicy, takiej ktora by ci sluzyla, dobrze tam jest wszystko opsane
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-22, 23:17   #14
Kira01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 103
Re: Prostownica parowa czy zwykła?

O nie,tylko nie parowa!!! Kupiłam prostownice parową za 280 zł w zakładzie fryzjerskim i feler był taki - ONA NIE PROSTOWAŁA ZBYT DOBRZE! Jedynie leciutko wygładzała i w ogóle do du.. Gdy ostatnio byłam u fryzjera i prostował mi włosy to spytałam mu się dlaczego ten mój model nie prostuje,a jego prostownica robi to idealnie?) Odpowiedział mi,że parowe prostują słabiej i jeżeli chcę dobry sprzęt to mam kupić z PŁYTKA CERAMICZNĄ.

Niedawno zakupiłam w zakładzie fryzjerskim takową i jestem SUPER ZADOWOLONA.Nie niszczy aż tak włosów i prostuje je po jednym pociągnięciu no i efekt się trzyma do następnego mycia głowy.Serdecznie polecam z płytkami ceramicznymi,zaznaczam iż są one dość drogie.Ja za swoją płaciłam 190 zł,ale ponoć philips ma taką za około 160 zł.
Kira01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-23, 08:17   #15
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Prostownica parowa czy zwykła?

Kiro! nie jest prawde ze prostownice parowe sa do ... jak to okreslilas, wrecz odwrotnie , para dajae dodatkowa ochrone, prostownice z plytka tez sa wersji "parowej",
plytka ceramiczna dodtkowe zalety oktorych juz tu pisalam , ale tez jest duzo drozsza
ja , i moje kolezanki, inawet klientki uzywamy rowniez prostownicy na pare Bebyliiss PRO i i nigdy nie mialaysmy zadnych problemow,
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-23, 14:23   #16
Farfalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4
Re: Prostownica parowa czy zwykła?

Hej!Przyznam sczerze ze mam juz niezły mętlik, i na serio nie wiem co wybrać, mam na oku pare na aukcjach m.in. taką jak w w tym linku:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27160949
Ale prosze o radę jak oceniasz tą prostownicę
Farfalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-23, 18:21   #17
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Re: Prostownica parowa czy zwykła?

Osobiscie uwazam ze prostownice ceramiczne bez pary sprawdzaja sie lepiej, przynajmniej na moich wlosach. po wyprostowaniu prostownica parowa , wlosy po paru godzinach nie byly juz idealnie proste i gladkie, ale zaczely sie podwijac i zrobily bardziej puszyste (fuj kkupilam sobie prosownice philipsa Initial z plytkami ceramicznymi za 147 zl na aukcji allegro ,na gwarancji(sa jeszce)i jestem bardzo zadowolona, jest leciutka i super sie jej uzywa i efekt jest bardziej dlugotrwaly,jak dla mnie jest super, pozdrawiam
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-24, 13:49   #18
Farfalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4
Re: Prostownica parowa czy zwykła?

Dzięki za radę. Własnie mam na oku tą prostownicę Philipsa na allegro i zastanawiam sie nad kupnem, Przekonano mnie na pewno ze lepiej kupic raz a porządnie.wczoraj kupilam sobie mleczko do prostowania Z Loreala i juz wypróbowalam i nawet wloski sie ugladzily troszke bo zawsze jak wysusze suszarka to mam takie zawijasy w rozne strony i siano a tu dzis grzecznie leża. Wiec mysle ze ta prostownica dopelni efekt.
Farfalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-30, 14:51   #19
Farfalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4
Re: Prostownica parowa czy zwykła?

Mam pytanko co do tej prostownicy tzn. jakie są wymiary płytek. Gdzies zauwazylam ze do krótkich wlosów sa polecane raczej wąskie prostownice, ale nie wiem czy rzeczywiscie ma to takie znaczenie.
Farfalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-30, 20:19   #20
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Prostownica parowa czy zwykła?

do krotkich wloskow lepiej , łatwiej pacuje sie wezsza , ceramiczna daje bardzo dobre efekty
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-01, 19:24   #21
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Re: Prostownica parowa czy zwykła?

Michalina : wymiary plytek tej ze zdjecia to : szerokosc 4 cm i dlugosc 8 cm. ja mam póldlugie wlosy i jest ok.
Michalina napisał(a):
> Mam pytanko co do tej prostownicy tzn. jakie są wymiary płytek. Gdzies zauwazylam ze do krótkich wlosów sa polecane raczej wąskie prostownice, ale nie wiem czy rzeczywiscie ma to takie znaczenie.
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:22   #22
Shinigami
Przyczajenie
 
Avatar Shinigami
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Prostownica parowa czy zwykła?

Od ponad roku używam prostownicy ceramicznej. Wszystko ok. jest dobra i w ogóle ale moje włosy są strasznie wrażliwe na wilgoć w powietrzu. I codziennie wieczorem były już pokrecone lub pofalowane wiec rano znowu musiałam rostować tym bardziej ze podczas nocy na mojej głowie robi sie afro

Wczoraj z samego rana byłam u fryzjerki. ścieła mi
włosy i ładnie wyprostowała prostownica parową. Sa genialne. Delikatne. ladkie i do dzisiaj są idealnie proste tak jak wczoraj. Mam wrażenie że to nie moje włosy. Polecam prostownice parową. Daje super efekt.
Shinigami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:21   #23
Wyjatkowa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Prostownica parowa czy zwykła?

Ja również chciałabym kupić prostownicę . Zależy mi na takiej , która nie niszczyłaby zbytnio włosów. Zastanawiałam się nad parową , ale chcę znać wasze zdanie.
Mam falowane brązowe włosy i prostownicy używałabym tylko do grzywki.
Cena nie gra roli
Myślałam też nad tymi ceramicznymi , ale nie wiem , które są lepsze.
Proszę o radę ...
Wyjatkowa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:49   #24
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: Re: Prostownica parowa czy zwykła?

Cytat:
Napisane przez Farfalka Pokaż wiadomość
Mam pytanko co do tej prostownicy tzn. jakie są wymiary płytek. Gdzies zauwazylam ze do krótkich wlosów sa polecane raczej wąskie prostownice, ale nie wiem czy rzeczywiscie ma to takie znaczenie.
Do krótkich włosów lepsze są wąskie prostownice ponieważ łatwiej "chwycić" krótkie pasma włosów. Widziałem taką prostownicę, miała płytki szerokości ok. 1cm polecają je dla krótkich włosów oraz do robienia loków.
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:58   #25
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Prostownica parowa czy zwykła?

Jest duzy wätek zbiorczy o prostownicach.Zamykam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.