Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-19, 20:49   #3391
ru9da
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

o kurde to miałam farta bo powiem Wam, że to była masakra-teraz naprawdę morelowy-cud,że nie żółty ale dzięki-w razie co spróbować warto
ru9da jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 19:18   #3392
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
proszek z woda w proporcji 1:2 , odżywki i szampony troszke więcej, niż bierzesz do mycia włosów. pacnij tą mieszanke na wilgotne włosy (nie mokre) i rozmasuj az sie zacznie pienić, jak zamało sie bedzie pieniło to dolej szamponu co 10 min mozesz znowu rękoma tam pobeltać przy nich zeby znow sie zapieniło. i tak trzymaj ok 20-30 min.
kąpiel rozjaśniającą łapie równomierniej niż sam rozjasniacz
jeszcze chciałam zapytac o wode utlenioną do kąpieli rozjaśniającej i później do farby majirel. Czy to nie ma znaczenia jakiej firmy wodę kupię?? Bo z Loreala widze ze sa ale 1litr a mi takich wielkich nie potrzeba. Masz jakąś propozycje ??
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 19:53   #3393
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

bez znaczenia każda woda działa tak samo, tzn o takim samym stężeniu, różnią sie jedynie tym, ze jedna moze bardziej piec, inna mniej itp.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:34   #3394
RUDY LIS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 20
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
bez znaczenia każda woda działa tak samo, tzn o takim samym stężeniu, różnią sie jedynie tym, ze jedna moze bardziej piec, inna mniej itp.
Nie zgodzę się z Tobą albo nie masz masz pojęcia o wodach i ich działaniu woda utleniona (najlepsza w kremie) owszem ma różne stężenia zaczynając od 1.9% , 3%, 6%, 9%, 12%, 15%, 18% do niedawna była jeszcze 30% ale zabroniona i dzięki Bogu różne stężenia same mówią za siebie że im wyższa tym bardziej mocniejsza. Do dekoloryzacji np. rozjaśniaczem najlepiej stosować 3% długo trwa ale włosy są mniej potraktowane przy mieszance odżywka+szampon+woda najlepiej użyć 6%, wyższe wody powodują mocniejsze otwarcie łuski włosia, jeżeli nie zostaną one domknięte przez np. maski zakwaszające będą bez życia, suche i z tendencją do nadmiernego wykruszania się
Pozdrawiam
RUDY LIS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:27   #3395
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Wydaje mi się, że fryz miał na myśli, że każda woda o takim samym stężeniu działa tak samo a nie, że wszystkie działają tak samo Wszyscy tu wiemy, że są różne stężenia więc to raczej powinno być oczywiste.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:41   #3396
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

dokłanie, chodziło mi że woda 3% firmy X nie rózni sie od wody 3% firmy Y. prosze wybaczyć, jeśli moja wypowiedź wprowadziła w błąd
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 06:54   #3397
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to nie jest dekoloryzator tylko zwykły rozjaśniacz.

jak chcesz usunąć pomarańcz to kup farbe joanna gołębi popiel i nałóż

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------



jak dla mnie kolor jest śliczny

dzieki lekkie przeswity sa ale tak za 1,5 tygodnia pociagne sama wierzchnia warstwe włosów mam nadzieje ze ten szampon w koncu bedzie ładnie utrzymywał sie na włosach
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 09:50   #3398
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz pomozesz?
chce zrobic jeszcze jedna dekoloryzacje a potem nalozyc farbe sredni blond. Jaka wode powinnam uzyc do tego? Kupie farbe profesjonalna.
Obecnie mam miedziano-rude przeblyski wiec powinnam wziac farbe 8.1 tak? ciemno na probniku wychodzi widze.
tutaj -> http://www.miracleshop. pl/absolute-farba-olejkiem-vitalitys-100ml-p-2984.html
(spacja przed pl) jest paleta kolorow farby ktora chce kupic.

aaa i mam jeszcze jeden problem. Po ciazy zaczely mi wychodzic wlosy garsciami. Czy to powod aby NIE robic deko?

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Fryz a z drugiej strony jakbym polaczyla farbe 8,43 + jakas inna, tak zeby uzyskac cos ala Ashley Simpson?
bo ciagle waham sie miedzy nudnym brazem, a slicznym rudym.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:45   #3399
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam wszystkich, chciałabym zapytać czy któryś z tych dekoloryzatorów możn używać w ciąży, wlasnie jestem a potrzebuję zmiany wiecie jak każda kobieta, nie chcialabym zaszkodzic dzidzi i sobie a potrzebuje cos zmienic. dziekuje za odpowiedzpozdrawiam
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:58   #3400
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Fryz pomozesz?
chce zrobic jeszcze jedna dekoloryzacje a potem nalozyc farbe sredni blond. Jaka wode powinnam uzyc do tego? Kupie farbe profesjonalna.
Obecnie mam miedziano-rude przeblyski wiec powinnam wziac farbe 8.1 tak? ciemno na probniku wychodzi widze.
tutaj -> http://www.miracleshop. pl/absolute-farba-olejkiem-vitalitys-100ml-p-2984.html
(spacja przed pl) jest paleta kolorow farby ktora chce kupic.

aaa i mam jeszcze jeden problem. Po ciazy zaczely mi wychodzic wlosy garsciami. Czy to powod aby NIE robic deko?

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Fryz a z drugiej strony jakbym polaczyla farbe 8,43 + jakas inna, tak zeby uzyskac cos ala Ashley Simpson?
bo ciagle waham sie miedzy nudnym brazem, a slicznym rudym.
rozumiem, że obecny kolor jest ciemniejszy niż ten który chcesz uzyskac? jeśli nie wiele ciemniejszy to mozesz zrobić lekką kąpiel rozjaśniająca, co za tym idzie będzie wygodniej, bez problematycznego wypłukiwania dekoloryzatora, ciemnienia włosów.
8.1 powinna wyjść ok choć ja bym brał 8.0 ale niestety nie uzywałem nigdy nic tej firmy więc sie nie wypowiem.

ashlee....ja bym brał mahioniowo-złocisty kolor na poziomie 7.
jesli chcesz 8.43 + coś zmieszac, to proponuję jakiś mahon domieszać
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:08   #3401
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

podbijam, bardzo proszę o odpowiedz, może macie opakowania po tych dekoloryzatorach ??cos tam jest napisane?
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 14:20   #3402
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez basienkaslov24 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, chciałabym zapytać czy któryś z tych dekoloryzatorów możn używać w ciąży, wlasnie jestem a potrzebuję zmiany wiecie jak każda kobieta, nie chcialabym zaszkodzic dzidzi i sobie a potrzebuje cos zmienic. dziekuje za odpowiedzpozdrawiam
wiesz, z pewnych informacji wyciagam wnioski, że farby ani rozjasniacze nie szkodzą ciąży, a że dekoloryzator działa na zupełnie innej bazie od nich, jest jeszcze mniej szkodliwy (o ile w ogóle może być) więc ja bym śmiało dekoloryzował
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:32   #3403
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wiesz, z pewnych informacji wyciagam wnioski, że farby ani rozjasniacze nie szkodzą ciąży, a że dekoloryzator działa na zupełnie innej bazie od nich, jest jeszcze mniej szkodliwy (o ile w ogóle może być) więc ja bym śmiało dekoloryzował
Dziękuję za odpowiedz, to w takim razie zrobie "to"
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:24   #3404
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Właśnie kurier przyniósł mi Vincenta

Czekam jeszcze na wodę, która też powinna przybyć.

Dekolor robiłam w sobotę, włosy chyba już bardziej mi nie ściemnieją, codziennie myję je szamponem dla dzieci i cytryna też poszła w ruch ...

Mam nadzieję, że jak zrobię kąpiel rozjaśniającą dziś lub jutro, to nie wyjdzie mi czerń...
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 14:51   #3405
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ja zamówiłam w końcu chantala. W weekend spróbuję na pasemku jak reaguje na włosy na których jest henna Mam nadzieję, że się uda i że w koncu rozjasnię końce do koloru odrostów.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:15   #3406
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Coverpink Pokaż wiadomość
Właśnie kurier przyniósł mi Vincenta

Czekam jeszcze na wodę, która też powinna przybyć.

Dekolor robiłam w sobotę, włosy chyba już bardziej mi nie ściemnieją, codziennie myję je szamponem dla dzieci i cytryna też poszła w ruch ...

Mam nadzieję, że jak zrobię kąpiel rozjaśniającą dziś lub jutro, to nie wyjdzie mi czerń...
sprobuj na jednym pasemku mi raz przydarzyła się dziwna rzecz... po dekoloryzacji kładłem koleżance rozjaśniacz z wodą 6%, podczas nakładania momentanie zrobiły sie ciemnie, po czym powoli zaczęły jaśnieć, w ostateczności z miodowego blondu wyszły białe
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:21   #3407
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
sprobuj na jednym pasemku mi raz przydarzyła się dziwna rzecz... po dekoloryzacji kładłem koleżance rozjaśniacz z wodą 6%, podczas nakładania momentanie zrobiły sie ciemnie, po czym powoli zaczęły jaśnieć, w ostateczności z miodowego blondu wyszły białe
;-) Kurcze, nieźle to brzmi. Na szczęście poziom strachu mam niski, więc na pewno zrobię próbę i jak będzie ok, to nałożę na całość, rozumiem, że maksymalny czas trzymania tego na głowie to zgodnie z opakowaniem Vincent'a 50min?

Zastanawiam się co potem, mam kupioną farbę Castinga 645 Bursztyn, ale pewnie wyjdzie ciemniej, niż na opakowaniu.... planuję kąpiel rozjaśniającą a potem przejażdżkę do sklepu po farbę, którą będę wybierać na oko biorąc pod uwagę też kolor włosów... No chyba, że po kąpieli kolor wyjdzie w miarę równy, wtedy może poczekam z tą farbą.
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:31   #3408
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Coverpink Pokaż wiadomość
;-) Kurcze, nieźle to brzmi. Na szczęście poziom strachu mam niski, więc na pewno zrobię próbę i jak będzie ok, to nałożę na całość, rozumiem, że maksymalny czas trzymania tego na głowie to zgodnie z opakowaniem Vincent'a 50min?

Zastanawiam się co potem, mam kupioną farbę Castinga 645 Bursztyn, ale pewnie wyjdzie ciemniej, niż na opakowaniu.... planuję kąpiel rozjaśniającą a potem przejażdżkę do sklepu po farbę, którą będę wybierać na oko biorąc pod uwagę też kolor włosów... No chyba, że po kąpieli kolor wyjdzie w miarę równy, wtedy może poczekam z tą farbą.
przepraszam, przypomnij mi, jaki kolor chcesz uzyskać? bo ja sie troszeczke gubię w tym wątku i nie pamiętam historii każdej z was
busztyn wychodzi jak brąz. ciemniej i czerwonawo.
trzymaj tyle aż uznasz ze są dostatecznie rozjasnione, w sumie , można przekroczyć czas 50min ale wtedy specjalnie się juz nie rozjasnią więcej.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:38   #3409
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
przepraszam, przypomnij mi, jaki kolor chcesz uzyskać? bo ja sie troszeczke gubię w tym wątku i nie pamiętam historii każdej z was
busztyn wychodzi jak brąz. ciemniej i czerwonawo.
trzymaj tyle aż uznasz ze są dostatecznie rozjasnione, w sumie , można przekroczyć czas 50min ale wtedy specjalnie się juz nie rozjasnią więcej.

Nie wiesz, jaki kolor włosów chcę uzyskać, bo sama tego nie wiem ;-)
W ogóle podziwiam Cię za energię, jaką wkładasz w pomaganie tu na forum ;-)


Co do moich włosów - każdy kolor na dzień dzisiejszy mnie zadowala (poza zieleniami), ale czuję, że wkrótce zachce mi się blondu (nie platyna, ale jednak blond), dlatego waham się z tą farbą czerwonawą, potem chyba ciężej będzie się pozbyć tego odcienia.

P.S. Kurier przybył ;-)

Czy tą kąpiel kładzie się na suche czy na mokre włosy? I czy to się kładzie jak farbę, czy trzeba "myć" ?

Edytowane przez Coverpink
Czas edycji: 2012-02-23 o 17:16
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 17:23   #3410
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

kompletnie sie nie znam na dekoloryzacji ale przypuśćmy że mam końcówki zniszczone do takiego stopnia, że się niektóre ciągną jak mam mokre włosy to lepiej nie kombinować prawda? zależałoby mi żeby były jaśniejsze ale właśnie się boję o ich stan
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 17:30   #3411
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
kompletnie sie nie znam na dekoloryzacji ale przypuśćmy że mam końcówki zniszczone do takiego stopnia, że się niektóre ciągną jak mam mokre włosy to lepiej nie kombinować prawda? zależałoby mi żeby były jaśniejsze ale właśnie się boję o ich stan
A nie lepiej podciąć końcówki? ;-) Wiem, że to boli, ale jak tego nie zrobisz, to będą niszczeć Ci coraz wyżej.

Co do deko, ona minimalnie wpływa na włos (sądzę po moich kilku działaniach, ale ja miałam włosy mocne i zdrowe i pieron wie, jak podziała na takich zniszczonych ...)
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:12   #3412
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

właśnie nie mogę ściąć bo mam tak dziwnie porobione że nijakiej fryzury by się z tego nie zrobiło poza tym wyglądam przeokropnie w krótszych włosach

ale mimo wszystko myślę, że bym może spróbowała...
jedyny problem teraz, że nie miałby mi kto w tym pomóc
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:34   #3413
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
właśnie nie mogę ściąć bo mam tak dziwnie porobione że nijakiej fryzury by się z tego nie zrobiło poza tym wyglądam przeokropnie w krótszych włosach

ale mimo wszystko myślę, że bym może spróbowała...
jedyny problem teraz, że nie miałby mi kto w tym pomóc

Wiem jak to jest ...
Jeśli chodzi o pomoc, to do nałożenia dekoloryzatora nie potrzebujesz o ile nie masz jakiś strasznie długich/grubych włosów.
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:22   #3414
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
kompletnie sie nie znam na dekoloryzacji ale przypuśćmy że mam końcówki zniszczone do takiego stopnia, że się niektóre ciągną jak mam mokre włosy to lepiej nie kombinować prawda? zależałoby mi żeby były jaśniejsze ale właśnie się boję o ich stan
możesz spokojnie robić dekoloryzację. Ja miałam to samo z włosami suche i w części gumowate końcówki po trwałej i też na różnych długościach ta guma, że podcinaniem samych końcówek i tak nie dało by się gumy całkiem zlikwidować. Robiłam sześć razy w odstępach ok. 2 dniowych dekoloryzatorami Rene Blanche i Chantal. Kondycja włosów bez zmian, żadnych zniszczeń.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:44   #3415
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Słuchajcie, jestem zachwycona. Jeszcze tydzień temu byłam czarna jak smoła.

Znalazłam w zeszłą sobotę w kosmetykach resztki dekoloryzatora i nałożyłam 2x. Włosy trochę ściemniały w ciągu tygodnia a dzisiaj (czwartek) zrobiłam kąpiel rozjaśniającą, później nałożyłam ją jeszcze raz, tylko już krócej i tylko na ciemne partie włosów a na koniec nałożyłam farbę l'oreal Excellence creme w kolorze 7.43 blond złocisto - miedziany i wyszły mi prześliczne, jasno-brązowo-złote włosy.

Nigdy więcej czarnego

Fryz bardzo dziękuję Ci za pomoc w trakcie metamorfozy
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:54   #3416
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Coverpink Pokaż wiadomość
Wiem jak to jest ...
Jeśli chodzi o pomoc, to do nałożenia dekoloryzatora nie potrzebujesz o ile nie masz jakiś strasznie długich/grubych włosów.
mam końcówki ledwie dotykające ramion i mocno wycieniowaną całość to raczej nie jest tych włosów dużo

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
możesz spokojnie robić dekoloryzację. Ja miałam to samo z włosami suche i w części gumowate końcówki po trwałej i też na różnych długościach ta guma, że podcinaniem samych końcówek i tak nie dało by się gumy całkiem zlikwidować. Robiłam sześć razy w odstępach ok. 2 dniowych dekoloryzatorami Rene Blanche i Chantal. Kondycja włosów bez zmian, żadnych zniszczeń.
sześć razy? to ile razy musiałabym to zrobić żeby nie były ciemne? te włosy które aktualnie mam na głowie były kiedyś rozjaśniane do jasnego blondu potem na to nałożona brązowa farba, (pomi edzy jakieś rudości jeszcze ale i tak nie wychodziły z 9% nawet tylko na odrostach) potem czerwona z oksydantem 12% i najciemniejsze były na poziomie 6/7 najjasniejsze najwyższy poziom tak myślę i na to jakiś średni brąz ostatnio nałożyłam nie wiem po co bo ciemno wyszło chciałabym możliwie jak najwięcej się pozbyć koloru

i ile ml ma te renee blanche? bo nie wiem czy jeden starczy czy to duże jest czy jak..
chciałabym

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-02-23 o 20:56
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 22:29   #3417
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Meadow skoro masz włosy do ramion wycieniowane, wydaje mi się, że jesli sa cienkie, to opakowanie na 3 aplikacje powinny starczyć.
dekoloryzacja w najmniejszym stopniu nie wpłynie na kondycje włosów, ale po niej, polecam umyc włosy szamponem bambino i wyplukac je wodą z sokiem cytryny i pozostawić do wyschnięcia, bez żadnej odżywki, po tej czynności mogą być suche jak wyschną (szampon i cytryna) a le to po to aby nie ściemniały, więc jak połozysz na nie farbę to juz potem normalnie odżywka

Coverpink jestes juz po? no to cieszy mnie, że wyszło miałem dopisac, ze na sucho moim zdaniem lepiej sie wchłania, ale to kazdy ma swoje metody na to ale jak źle sie rozprowadza to dodaje troszke wody
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 23:29   #3418
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Meadow skoro masz włosy do ramion wycieniowane, wydaje mi się, że jesli sa cienkie, to opakowanie na 3 aplikacje powinny starczyć.
dekoloryzacja w najmniejszym stopniu nie wpłynie na kondycje włosów, ale po niej, polecam umyc włosy szamponem bambino i wyplukac je wodą z sokiem cytryny i pozostawić do wyschnięcia, bez żadnej odżywki, po tej czynności mogą być suche jak wyschną (szampon i cytryna) a le to po to aby nie ściemniały, więc jak połozysz na nie farbę to juz potem normalnie odżywka
ooo dziekuje za rady właśnie chciałam też zapytać o to ciemnienie jak zapobiec
a jaką powinnam kupić farbę? bo kompletnie nie wiem czego się spodziewać po przypuść my trzecim użyciu, bo chyba głupio kupować bardzo jasny blond jak podstawa by była za ciemna?
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 23:35   #3419
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a do jakiego kolory zmierzasz?
szampon bambino (3-krotne mycie pod rząd) + polanie wlosów woda z sokiem cytryny własnie zapobiega temu ciemnieniu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 01:33   #3420
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

zmierzam do platyny, co oczywiście nie znaczy że chcę mieć ją na już teraz, bo wiem że to niemożliwe jak nie chcę dokopać włosom po prostu chcę się zbliżyć do tego o tyle o ile się da
ogólnie w przyszłości mam zamiar robić włosy niebieskim tonerem coś typu jak coś pomiędzy atlantic blue i lagoon blue z directions
mam ciemny granatowy toner ze special effects i on na pierwszy ogień pójdzie jak uda mi się chociaż średnio-ciemny blond zrobić bo się nadaje do takich
bo szczerze wątpię, że jaśniej da radę samym dekoloryzatorem

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-02-24 o 01:36
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.