Led Zeppelin! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 15:52   #61
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Led Zeppelin!

Kocham ,kocham,kocham ,kocham. Za muzyke,za roznorodność,za styl,za najpiekniejszy meski głos świata. Samego Planta kocham do tego stopnia ze mam wszystkie jego solowe plyty,mam plyte Page i Planta ,mam nagrania koncertowe,mam filmy,mam koncerty na vhs..oboje z ojcem mamy niezle kuku na punkcie LZ
Uwielbiam ich za to ,ze nie potrafie powiedziec jaka ich piosenke kocham najbardziej ,ale wiem ze to wlasnie ich dyskografie wzielabym na bezludna wyspe.
Co jakis czas mam totalna faze na ktoras plyte i wtedy slucham jak szalona tylko jej.
Zdecydowanie zespol mojego zycia:tak:
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 20:16   #62
cherrycokex
Raczkowanie
 
Avatar cherrycokex
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 31
Dot.: Led Zeppelin!

Czemu tak dawno nikt tu nie pisał ? : (
Led Zeppelin znalazłby się na 1. miejscu mojej listy ulubionych zespołów. Słucham ich nałogowo od kilku miesięcy. Kiedy słyszę ich piosenki, myślę sobie, że muzyka rockowa nigdy już nie będzie tak potężna jak w 60.-90. Lubię praktycznie każdy ich utwór, ale najbardziej chyba Since I've been loving you, Going to Caifornia, Rain song, Ramble on, Dazed and confused, Heartbreaker, Rock and roll, In my time of dying i Over the hills and far away. Ubóstwiam każdego z osobna - głos Planta, perkusję Bonzo, gitarę Jimmy'ego i bas Jonesa(JPJ jest niedoceniany, wszyscy mówią tylko o Page'u i Plancie : <), a połączenie ich wszystkich w jednej piosence to geniusz. Zdecydowanie najlepszy hardrockowy zespół na świecie(wybaczcie, to już obsesja : D, są oczywiście inne zespoły, które bardzo lubię, żeby nie było) ! Jestem dumna, że słucham takiej muzyki, staram się edukować 12-letnią siostrę i są już sukcesy. Smutno mi, że ludzie w moim wieku(mam 15 lat) mówią, że stare zespoły są beznadziejne, że tego się nie da słuchać... No tak, lepiej kochać Biebera albo Dodę i mówić, że to arcydzieło, bo są i tacy. : P No nic, pozdrawiam wszystkich fanów LZ, piszcie tu czasami ! : D
cherrycokex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 17:57   #63
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Led Zeppelin!

Gdy miałam szesnaście lat, byłam fanką Led Zeppelin. Lubiłam pierwszych pięć albumów, kolejne już nie za bardzo, tylko pojedyncze utwory. Miałam wielogigabajtową kolekcję koncertów. Po pewnym czasie jednak stwierdziłam, że ta muzyka źle na mnie wpływa i przestałam ich słuchać.
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 19:18   #64
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Led Zeppelin!

namiętnie słuchałam LZ, gdy miałam koło 15 lat, potem poszłam w kierunku bardziej metalowym (czyli jak najbardziej słuszny kierunek, bo w końcu od LZ zaczął się heavy metal ), czasem wracam do ich utworów, gdy chcę sobie przypomnieć młodość, mam wrażenie, że kiedyś ogólnie muzyka była lepsza, niż teraz (albo to, co kiedyś było kiepskie, już dawno zostało zapomniane i przetrwało tylko to, co było dobre ) Najbardziej lubię since I've been loving you, Kashmir, Battle of evermore, Immigrant song
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 10:05   #65
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Led Zeppelin!

Dzięki temu wątkowi wczoraj posłuchałam trochę Led Zeppelin. Utwory zrobiły na mnie gorsze wrażenie, niż się spodziewałam... w porę przypomniałam sobie o co chodzi - to wykonania koncertowe są naprawdę genialne i gdy się je choć raz usłyszy, wersje z albumów przestają istnieć Więc włączyłam "Mothership" i miałam świetną rozrywkę.
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 18:02   #66
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Led Zeppelin!

Cytat:
Napisane przez improbable Pokaż wiadomość
Gdy miałam szesnaście lat, byłam fanką Led Zeppelin.
Tak samo Ja ich słuchałam na zasadzie Ironów - dyskografia do odtwarzacza i po prostu sobie leciało. Tyle że moje słuchanie się skończyło z początkiem LO - na rzecz nieco bardziej mrocznych klimatów
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 16:18   #67
cherrycokex
Raczkowanie
 
Avatar cherrycokex
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 31
Dot.: Led Zeppelin!

Cytat:
Napisane przez improbable Pokaż wiadomość
Dzięki temu wątkowi wczoraj posłuchałam trochę Led Zeppelin. Utwory zrobiły na mnie gorsze wrażenie, niż się spodziewałam... w porę przypomniałam sobie o co chodzi - to wykonania koncertowe są naprawdę genialne i gdy się je choć raz usłyszy, wersje z albumów przestają istnieć Więc włączyłam "Mothership" i miałam świetną rozrywkę.
Zgadzam się w 100 %! Mam tak samo, teraz o wiele chętniej słucham wersji koncertowych niż studyjnych, szczególnie Heartbreakera z Earls Court () z 1975!
cherrycokex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 21:49   #68
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Led Zeppelin!

O! W ogóle ten koncert z Earl's Court 1975 jest najlepszy pod Słońcem!
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.