Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-10, 12:27   #1351
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
oj to musiałaś miec małe te przebarwienia mnie acne derm nie ruszył zastanaiwam się na skinorenem ale cena odstrasza a skład ten sam co acne wiec nie wiem czy warto ... ale ja nie smarowałam 3 m może dlatego a nie całe 2
Oj uwierz mi nie były małe Cały dekolt, kiedyś miałam brzydki zwyczaj wyciskania, a ropa zbierała się wielokrotnie Tutaj trzeba poczekać na efekty, no i ja wcierałam, a nie tylko smarowałam.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 13:42   #1352
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Oj uwierz mi nie były małe Cały dekolt, kiedyś miałam brzydki zwyczaj wyciskania, a ropa zbierała się wielokrotnie Tutaj trzeba poczekać na efekty, no i ja wcierałam, a nie tylko smarowałam.
z tego co czytała i chyba pisałam skład bardzo podobyn acne i sinoren hmm może wrócic do tego acne już sama nie wiem czy wziąść sie za teg skonoren niby co zachodnie to lepsze ale czy to prawda ??
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 17:14   #1353
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
z tego co czytała i chyba pisałam skład bardzo podobyn acne i sinoren hmm może wrócic do tego acne już sama nie wiem czy wziąść sie za teg skonoren niby co zachodnie to lepsze ale czy to prawda ??
Skinorenu nie używałam nigdy, więc nie jestem w stanie nic na ten temat powiedzieć. Jeżeli acne się nie sprawdził, to skinoren chyba też... zawsze pozostają te kremy z masą perłową, czy czymś takim
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 17:19   #1354
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Skinorenu nie używałam nigdy, więc nie jestem w stanie nic na ten temat powiedzieć. Jeżeli acne się nie sprawdził, to skinoren chyba też... zawsze pozostają te kremy z masą perłową, czy czymś takim
perła inków czy no scar to nie warte uwagi jasne twarz robi sie ładna czysta ale na zaawansowany problem nie da rady
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 19:17   #1355
Viridian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Seria peelingów kwasami przez około rok (co 2 miesiące), oprócz tego głównie skinoren, differin i diacneal.
Długa kuracja, ale przebarwienia usunięte.
Viridian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:26   #1356
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Viridian Pokaż wiadomość
Seria peelingów kwasami przez około rok (co 2 miesiące), oprócz tego głównie skinoren, differin i diacneal.
Długa kuracja, ale przebarwienia usunięte.
gartulacje może i mi się uda? a peeling sama robiłaś czy u kosmetyczki/?
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 10:58   #1357
Viridian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

U dermatologa.

Ogólnie z peelingów najlepiej oceniam pirogronowy; TCA był za mocny, a migdałowy za słaby. Ale to kwestia indywidualna, każda oceniać będzie inaczej.
Viridian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 11:09   #1358
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Viridian Pokaż wiadomość
U dermatologa.

Ogólnie z peelingów najlepiej oceniam pirogronowy; TCA był za mocny, a migdałowy za słaby. Ale to kwestia indywidualna, każda oceniać będzie inaczej.
no tak to kwestia indywidualna, teraz zostaje kwestia dobrego! dermatologa to tez sztuka takowego znaleść
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 12:13   #1359
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

hej. od prawie roku uzywam atredermu, kwasu migdałowego i kwasow owocowych. moj problem to głębokie blizny.......musze powiedziec, że doychczasowa pielegnacja ...to tylko spłycenie i pozycie sie niektórych zaskórnikow...poza tym ani pory si e nie zwężyły ani blizny zniknęły.........co tu robic...? jezeli chodzi o kwasy to stosuje Clarene 35% i migdałowy (praktycznie rozpuszczam tyle samo kwasu co wody....nie patzr e juz na strzezenie bo i tak malo mi to daje...) co tu robic zeby sie pozbyc tych blizm....tej niezdrowej struktury skóry....pomocy czy moze tca pomoze...? ale jezeli tak to jakie stezenie...? oze od razu 50% bo moja skóra jet przyzwyczajona juz do wiekszych stężęn...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (13,6 KB, 273 załadowań)
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 08:02   #1360
TomekGL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3
GG do TomekGL
Red face Blizny po strupach

Witam mam taki problem.

Otóż gdy tylko ugryzie mnie komar zaraz bąbel , i okropne swędzenie..Co za tym idzie zaczynam się drapać efektem końcowym jest rana i strup..Gdy rana się zagoi i strup odpadnie pozostaje plama/blizna , mam już tego sporo i nie wygląda to zbyt efektywnie , teraz jeszcze ten trądzik , po wyciśnięciu pryszcza (czy jak to na to mówimy) też mi zostaje blizna .
Macie jakiś porządny skuteczny sposób na pozbycie się tych plam/blizn??

Pozdrawiam Tomasz.

Edytowane przez TomekGL
Czas edycji: 2009-08-09 o 08:05
TomekGL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 13:49   #1361
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Blizny po strupach

Dołączę się do pytania. Mam dziurę na środku czoła, pozostałość po ospie, czym to można usunąć? Słyszałam, że krem z mocznikiem albo witamina E coś daje, próbował ktoś?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 16:07   #1362
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Blizny po strupach

w okresie jesiennym polecam mikrodermobrazje oraz kwasy.Co do maśći to dobra jest cepan.Wszystko zależy od wielkości i głębokości blizn.Mi najbardziej pomogła seria 6 zabiegów z użyciem kwasów glikolowych.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:44   #1363
TomekGL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3
GG do TomekGL
Dot.: Blizny po strupach

Możesz podac adres twojego Dermatologa?? , widzę jesteś z moich okolic .

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Możesz podac adres twojego dermatologa?? , widzę jesteś z moich okolic.
TomekGL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 17:42   #1364
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Blizny po strupach

ma zabiegi z kwasem glikolowych chodziłam do kosmetyczki
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:02   #1365
Justynkainfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 34
Dot.: Blizny po strupach

Na blizny po wycisnietych wypryskach (a tak naprawde przebarwienia) dostalam od dermatologa zel Skinoren. Nawiasem mowiac troche zdziwilo mnie, ze na przebarwienia dostalam zel, chociaz wszedzie pisze, ze na tego rodzaju problemy to tylko krem ;/ I teraz pytanie czy to pomylka pani dermatolog? Czy tak ma byc? Ale niewazne, odbieglam od tematu. Lek kosztuje ok. 50 zl takze troche drogi. Nie wiem czy na sam tradzik pomoze (nie mam tego problemu, raz na jakis czas cos wyskoczy, z tego co czytalam jest dobry), a co do blizn to tez za duzo powiedziec nie moge, poniewaz uzywam go dopiero tydzien. Strasznie wysusza naskorek, ktory powoli zaczyna schodzic i, co mnie bardzo dziwi, schodzi z policzkow, kiedy najwiekszy problem mam na nosie, a tam ani rusz (zgodnie z zaleceniami smaruje nosek i na okolo niego) Pani dermatolog zakazala mi uzywac innych kosmetykow przy tej kuracji - nawet, UWAGA, kremu nawilzajacego! Bo tu chodzi o to, aby skora byla sucha - podobno. Coz, stosuje sie do zalecen, zaraz po wyschnieciu zelu nie umiem ruszac twarza, ale co tam ;D po 0.5h przechodzi samo

A na blizny na innych czesciach ciala:
Ktos pisal o cepanie. Otoz mialam okazje go uzywac prze dlugi, dlugi czas i zadnych efektow niestety, a smierdzial nieslychanie I 20 zl poszlo...
Uzywalam tez dermablizn, efektow tez nie zauwazylam.
Ale za to pamietam, ze w tamtym roku na srodku nosa mialam dziwna, jakby rozowo-fioletowa dosc duza plame i pomogl mi Alcepalan za 6 zl. Uzywalam ok. 3 misiecy, plama zniknela calkowicie. Niestety trzeba tez wytrzymac smrod ;D Ale to nic. Trzeba sie poswiecic dla pieknosci

Mysle, ze chociaz troszke pomoglam Jakby byly jakies pytania to pisac, chetnie odpowiem ;D

Pozdrawiam, Justyna.
Justynkainfo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 06:47   #1366
TomekGL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3
GG do TomekGL
Dot.: Blizny po strupach

To co tak naprawdę polecasz na te "przebarwienia" ??

Tzn na ogół i tak muszę się wybrać do Dermatologa :P.

Edytowane przez TomekGL
Czas edycji: 2009-08-10 o 08:05
TomekGL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 14:55   #1367
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Blizny po strupach

wyszukiwarka naprawde nie gryzie, jest mnostwo watkow o bliznach roznego pochodzenia tam znajdziecie jak co i za ile, a niepotrzebny od razu nam nowy watek
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 16:21   #1368
Justynkainfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 34
Dot.: Blizny po strupach

Ciezko powiedziec, naprawde. Na roznego rodzaju blizny na calym ciele (twarz oczywiscie tez) z tanszych rozwiazan proponuje sprawdzony juz przeze mnie Alcepalan, o ktorym pisalam wyzej. Wiesz, 6zl nie duzo, a moze akurat pomoze. Ale najwazniejsze, zebys poszedl do dermatologa. On Ci najbardziej pomoze Mozesz oczywiscie wyprobowac tez rozne inne srodki. Jesli chodzi o tradzik i przebarwienia po nim - zapytaj swojego lekarza o Skinoren Moze i Twoj dermatolog poleci akurat ten lek. ;D
Trzymam kciuki, pamietaj, ze terapia jest dluga - niewolno sie poddawac!

Zycze powodzenia!

PS. Sama jestem uradowana, bo dzis zauwazylam pierwsze oznaki schodzacej skorki z nosa ;-) UFFF!

Edytowane przez Justynkainfo
Czas edycji: 2009-08-10 o 16:26
Justynkainfo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:45   #1369
Adulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 104
Dot.: Blizny po strupach

Krem Cepan oraz Acne - derm mocniejszy.
Adulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 12:10   #1370
madziula12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 84
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

jakie to tabletki bralaś? Ja osobiście brałam heviran na przystopowanie opryszczki na wardze i mi pomogło
madziula12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:50   #1371
Chanel1704
Przyczajenie
 
Avatar Chanel1704
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Syców / Ostrów wlkp
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

hey. ja mam straszne blizny po tradziku na plecach i troche na czole ... jak bylam mlodsza to je strasznie drapałam;/ i tak zostały do dziś
Znacie jakies nie drogie sposoby na zmniejszenie albo calkowite zlikwidowanie blizn... była bym wdzieczna za szybko odpowiedz
Ps. słyszałam coś o laserach ale on sa drogie i nie ma pewności w 100 % , że pomoga

Pozdrawiam Chanelka ;*
Chanel1704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:03   #1372
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Daj sobie spokój z TCA i w ogóle, z kwasami u dermatologa - strata kasy i tyle. Gdy miałam mniej mięcej takie blizny jak Ty, 2 lata temu (teraz mam glębsze...) poszłam na TCA metodą cross kolejno 30, 60 i 80%. Po 3 zabiegach nie tylko nie było żadnych efektów, ale zaczęły pojawiać sie ropne wypryski w miejscach "dziurek". Od tego czasu odwiedziłam już kilkunastu dermatologów i póki co zbieram na fraxel. Szkoda Twoich nerwów i pieniędzy na jakiekolwiek kwasy, chyba, że exoderm, ale to dość inwazyjna i niepewna metoda...
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 18:42   #1373
violindustrial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Drogie dziewczyny! Trafiłam na to forum przez przypadek.
Zacznę więc od początku. Mam 17lat. Jakieś 2 lata temu, wyskoczyły mi pierwsze krostki. Zaczęłam je wyciskać. Jako że nieumiejętnie - zaczęły się powiększać i przenosić. Dziś mam pryszcze prawie wszędzie. Buzia, dekolt, plecy, łopatki, ramiona. Mimo, że nie jest ze mną jeszcze tak źle.. - radzę sobie, bez fluidów, pudrów i kamuflaży - postanowiłam pójść do kosmetyczki. - Lepiej zapobiegać niż leczyć. Na początek, dałam się skusić na oczyszczanie. Po zabiegu wyglądałam okropnie. Dosłownie całą twarz miałam czerwoną, masę krost i do tego niezbyt fajny humor - na drugi dzień trzeba iść do szkoły. Mimo to nie dałam się - dalej zawzięcie i uparcie chodziłam do kosmetyczki. Z tego względu, że mam cerę jako tako naczynkową - smarowałam twarz jakimś specjalnym kremem, myłam ją specjalnym żelem, stosowałam maści, maseczki, peelingi - wszystko od kosmetyczki. Tydzień po zabiegu, moja twarz wyglądała na "normalną". Jednak po paru dniach skóra na nowo zaczęła się zanieczyszczać - ja zaczęłam wszystko wyciskać. Jakiś miesiąc temu, dzień w dzień chodziłam do kosmetyczki na tak zwane prądy - szczerze, nic nie dało. Przerzuciłam się z kosmetyków do cery naczynkowej do kosmetyków do cery trądzikowej - dalej mam pryszcze, czasem guzki oraz małe zgrubienia - guzy. Seria z sorayi - Care & Control. Może coś tam się poprawiło. Zamierzam zamienić kosmetyczkę na dermatologa, mam dopiero 17 lat, może nie jest jeszcze za późno i z moją masakryczną buzią da się coś zrobić. Tak więc apeluję do Was. Odpuście sobie kosmetyczki.. zwyczajnie naciągają i obiecują bóg wie jakie poprawy, niewiarygodne efekty. Bujda. Jeżeli mogę Wam coś polecić, to u mnie dużą poprawę daje maseczka drożdżowa z sorayi oraz maseczka z cebuli - domowej roboty. 3Majcie się!

Edytowane przez violindustrial
Czas edycji: 2009-09-26 o 19:52
violindustrial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:05   #1374
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

nie znam się na bliznach, szwagier używał jakiejś maści, cepan (?), ale to na blizny po wypadku, więc nie wiem czy na takie po opryszczce czy trądziku też pomaga...
natomiast mogę potwierdzić, że jak leczy sie opryszczkę farmakologicznie to nawet jeśli już wyskoczy to jest znacznie płytsza i łagodniejsza i nie pozostawia blizn
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 19:36   #1375
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

szczególnie dla tych, którzy mają z nią spore problemy
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 16:28   #1376
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

Cytat:
Napisane przez Justynka_xc Pokaż wiadomość
Opryszki pojawiają mi się bardzo czesto.. wystarczy za duzo slonca albo zbyt duzy mroz a nawet silny wiatr ostatnia opryszcza trzymala mi sie bardzo dlugo, nie wiem dlaczego strasznie powoli sie goiła i wlasnie zostala po niej blizna, w kaciku ust, czerwony slad.. sama sie zastanawiam co z tym zrobic teraz ale juz kolejnych opryszczek nie musze sie obawiac, wybralam serie tabletek
A jakie to tabletki są?Przypuszczam że na receptę.Mnie kiedyś jakieś proponowano ale nie wzięłam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:52   #1377
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

Ja jednek jestem zwolenniczką lasera- wole rozwiązania radykalne, które przynosza natychmiastowy efekt. Zabieg trwa kilka minut, a blizna usuwana jest od razu w całości efekt jest szybko widoczny i trwały
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 19:02   #1378
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

no ale ile takie coś kosztuje ;/
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:14   #1379
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

chyba bym się bała... smaruję maścią na blizny a często nic nie robię, samo się goi.
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 13:58   #1380
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

Cytat:
Napisane przez Mycha84 Pokaż wiadomość
no ale ile takie coś kosztuje ;/
Niestety - tanio nie jest (ok 1100zł) ale za to skutecznie
Nieco mniej kosztowne są peelingi chemiczne - ok 150 -250 zł lub mikrodermabrazja - tyle ze efekty trzeba trochę poczekać, zabiegów nalezy wykonać 2 lub więcej, więc niekiedy w efekcie wychodzi na jedno
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.