metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-18, 18:46   #1
demola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 50
GG do demola

metamorfoza


Witajcie! Proszę o wasze cenne wskazówki co do mojego wyglądu, co mogłabym zmienić? Całe życie mam te same ciemne długie włosy, więc zaczynam się zastanawiać nad wprowadzeniem małych zmian (nie radykalnych). Prosiłabym również o wskazówki związane z makijażem. Za wszelkie odpowiedzi serdecznie dziękuję!pa! http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg demola.jpg (125,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gos+bem.jpg (50,8 KB, 18 załadowań)
demola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-18, 23:17   #2
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Re: metamorfoza

ale masz piekne oczy..w ogole jestes przepiekna.. ja bym tu nic nie
zmieniala http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-19, 00:12   #3
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: metamorfoza

Ślicznotka z Ciebie. Możesz troszeczkę wyregulować brwi i zrobić jakieś pasemka, a tak poza tym to nic nie zmieniaj.

Pozdrawiam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-19, 08:02   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: metamorfoza

hmmm
Jezeli masz jakieś zdjęcie z troszke większej odlegóości zamieść je w wątku.
Wyglądasz bardzo ładnie i dla poprawienia swojego wygladu nie potrzebujesz większych zmian.Możesz za to poeksperymantować z makijażem, a jeżeli chodzi o włosy to możesz je wycieniować - to nada im lekkości.
Podsyłam kilka zdjęć - może cos się zainspiruje
pzdr.
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (33,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (18,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (20,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dlugie1.jpg (57,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg salma3315.jpg (41,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elizabeth28.jpg (34,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jlo12sd.jpg (114,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg keira6.jpg (107,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg salma768.jpg (50,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (32,2 KB, 1 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-19, 08:31   #5
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: metamorfoza

Po pierwsze jesteś piękną kobietą, a Twój typ urody pozwala na eksperymentowanie z makijażem: możesz zarówno tuszować rzęsy i usta pociągnąć delikatnym błyszczykiem, jak również pokusić się o mocny makijaż (masz duże piękne oczy - stworzone do podkreślania i skupiana się na nich).
Widzę Cię w chłodnych barwach cieni do powiek, tj. czerni, fioletu, różu, niebieskiego, chłodnych tonacjach pomadek lub błyszczyków, np. złamany delikatny róż.
Do modelowania kształtu twarzy wykorzystałabym odrobinę różu w tonacji chłodnego różowego koloru, który delikatnie mieni się drobinkami, co ożywia cerę. Zdjęcie jest tak zrobione, że mam wrazenie, ze buzia jest troszkę zbyt szara, ale moze to wina światła lub sprzętu.
Podaję Ci kilka przykładów makijaży, dla inspiracji.
Co do włosów, podoba mi się kolorystyka fryzury nr 4, którą zaproponowała Sam - kilka fioletowych zimnych refleksów lub nawet szerszych pasm myślę, że byłaby OK.
Włosy masz długie, lśniące, możesz je jedynie spróbować postopniować, ale wydaje mi się, że najlepiej byłoby je wyprostować i stworzyć z nich geometryczny, konkretny przedziałek i zupełnie proste luźno spadające włosy lub upiąć je do tyłu.
Posyłam fryzurkę.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IsaDora3.jpg (25,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeup52.jpg (18,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Isadora2.jpg (36,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeup1.jpg (15,7 KB, 2 załadowań)
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-19, 10:47   #6
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Re: metamorfoza

Ojej, jakas Ty sliczna ! Moim zdaniem jestes bardzo podobna do Jennifer Love Hewitt. Zalaczam kilka zdjec, moze cos podpatrzysz.
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-19, 16:12   #7
arcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2
Re: metamorfoza

hej! Moim zdaniem nie wiele możesz zmienić-tak mocną masz urodę!
arcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-19, 17:45   #8
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: metamorfoza

Justa1980 napisał(a):
> Ojej, jakas Ty sliczna ! Moim zdaniem jestes bardzo podobna do Jennifer Love Hewitt. Zalaczam kilka zdjec, moze cos podpatrzysz.

Moim zdaniem też jesteś podobna do Jennifer, a także trochę do Natalii Kukulskiej http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-19, 21:25   #9
demola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 50
GG do demola
Re: metamorfoza?

Ślicznie dziękuję za Wasze przemiłe odpowiedzi! To prawdziwy zaszczyt otrzymać tak wiele komplementów od innych kobiet (wydaje mi się bowiem, że te od mężczyzn nie zawsze są bezinteresowne i szczere...). Pragnę jednocześnie zaznaczyć, iż na zdjęciach na ogół się lepiej wygląda, niż w rzeczywistości! Ja mam ogromne problemy z podpuchniętymi oczkami (problemy z sercem), od rana - prawie do wieczora mam "worki" pod oczami, dodam, że do tego ciągle błyszczy mi się strefa "T", i pojawiają mi się pierwsze zmarszczki mimiczne wokół oczu (mam w tym roku 26 lat- podobno nie wyglądam?). No i nie należę do osób wysokich (nie pytajcie ile...), co dodatkowo mnie wpędza w kompleksy...mogłabym jeszcze długo wymieniać moje wady - tak więc miło mnie rozczarowały Wasze wypowiedzi na temat mojego wyglądu- gdyż ja takiego wysokiego mniemania o sobie nie mam!
W odpowiedzi na prośbę Sam - dołączam jeszcze zdjęcie z dalszej odległości- jedyne jakie mam (nie posiadam skanera ani aparatu cyfrowego). Jeszcze raz dziękuję! pa!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gosi-1.jpg (73,7 KB, 32 załadowań)
demola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-20, 14:06   #10
demola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 50
GG do demola
Re: metamorfoza?

arcia napisał(a):
> hej! Moim zdaniem nie wiele możesz zmienić-tak mocną masz urodę!

Chyba trochę masz racji- nawet włosów rozjaśnić nie mogę- bo fryzjerka powiedziała, że mam za ciemny pigment- i wyjdą rude...
cóż- trzeba będzie się pogodzić z tym, że wiele nie zmienię http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif i zaakceptować taką, jaka jestem.
pozdrawiam wszystkie wizażanki!!!!!
ps- a co myślicie o doczepianych pasemkach? Chyba w "Trendy" takie robią.
demola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-20, 22:41   #11
demola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 50
GG do demola
Re: doczepiane pasemka

podciągam wątek: czy któraś z Was drogie wizażanki nie orientuje się czy warto sobie zafundować doczepiane pasemka (na ultradźwięki?), czy podczas mycia włosów nie "odkleją się"? Jeśli macie jakieś doświadczenia z doczepianymi włoskami-proszę dajcie znać! http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif dzięki!!!!!!!!
demola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-02, 11:19   #12
demola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 50
GG do demola
Re: doczepiane pasemka

Beatka napisał(a):
> podciągam wątek: czy któraś z Was drogie wizażanki nie orientuje się czy warto sobie zafundować doczepiane pasemka (na ultradźwięki?), czy podczas mycia włosów nie "odkleją się"? Jeśli macie jakieś doświadczenia z doczepianymi włoskami-proszę dajcie znać! http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif dzięki!!!!!!!!

Znalazłam coś takiego. Kolor pasemek na zdjęciu jest według mnie za jasny, ja bym sobie zrobiła jasny brąz. Chyba jutro się skuszę, mimo braku porad na temat sztucznych pasemek.
Chyba, że jeszcze dziś ktoś mi odradzi??????????
dzięki-pa!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto20.jpg (26,3 KB, 15 załadowań)
demola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-02, 14:02   #13
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: doczepiane pasemka

a koniecznie chcesz jasne pasemka??? Moim zdaniem bardzo ładnie Ci w ciemnych włoskach, a poza tym tyle już tych pasemek, gdzie się nie oglądniesz to pasemka...pasemka... Może spróbujesz ciemnych? jakiś fiolet? bordo? tak żeby wprowadzić delikatną zmianę. a eksperymentuj z oczkami- moim zdaniem przy tak ciemnych oczach możesz używać różnych kolorów i zawsze będzie inny efekt, najlepiej jakieś jasne, żywsze.
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-03, 16:03   #14
demola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 50
GG do demola
Re: doczepiane pasemka

dzięki za poradę. http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Ale wiesz jak to jest, gdy się całe życie wygląda tak samo... a ja potrzebuję zmiany wiosennej. Moje prawie czarne włosy są niereformowalne, nie da się z nimi nic zrobić, bo i tak nie widać zmian (BARDZO trudno je rozjaśnić). Ostatnio strasznie mnie wzięło na te pasemka, chyba nie przezwyciężę tego... Trochę cena mnie odstrasza- 20 zł za jedno (w Trendy)!!!!Będę szukała trochę tańszej opcji. Pozdrawiam! pa pa!
demola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.