Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-19, 12:14   #3991
KamiennaTwarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, czy któraś z Was używa shiseido chcę sobie kupić ich podkład, tylko że sporo kosztuje i chciałam zapytać, co o nim sądzicie. Generalnie mam dość spoko cerę, więc chciałabym lekki podkład, który kryje zmarszczki, ale nie robi na twarzy szpachli
[/COLOR]

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-11-20 o 17:26 Powód: Usunięcie spamerskiego linku
KamiennaTwarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 13:39   #3992
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja tez mam sucha skore i bralam probke tego hd niestety podkreslil mi suche skorki, ktore golym okiem nie byly widoczne

a dlaczego akurat ten wybralas? czego szukalas w podkladzie?
Głównym powodem, dla którego się tym podkładem zainteresowałam, był kolor. Ciężko jest znaleźć coś na prawdę jasnego w żółtym odcieniu. A poza tym, wyczytałam, że jest lekki, dobry do skóry suchej, to się skusiłam. Mam nadzieję, że nie będę tego żałować. Moja skóra stała się bardzo kapryśna odkąd jestem w ciąży.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.

Edytowane przez _polly_
Czas edycji: 2015-11-19 o 13:40
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 10:25   #3993
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez KamiennaTwarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was używa ]shiseido chcę sobie kupić ich podkład, tylko że sporo kosztuje i chciałam zapytać, co o nim sądzicie. Generalnie mam dość spoko cerę, więc chciałabym lekki podkład, który kryje zmarszczki, ale nie robi na twarzy szpachli
[/COLOR]
Ja miałam wszystkie shiseidziaki, o który dokładnie Ci chodzi?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-11-20 o 17:25 Powód: Usunięcie spamerskiego linka z treści cytowanej wiadomości
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 12:31   #3994
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja miałam wszystkie shiseidziaki, o który dokładnie Ci chodzi?
jestes guru

ja mam ten niebieski uv, a ciekawi mnie ten https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=k1ErPZzQs

Loyd moglabys cos skrobnac?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:02   #3995
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jestes guru

ja mam ten niebieski uv, a ciekawi mnie ten https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=k1ErPZzQs

Loyd moglabys cos skrobnac?
Z wielką przyjemnoscia napisze bo to fantastyczny podkład akurat mam czas bo operuja mi psiaka :/ buuuu to podkład skrajnie inny nizeli niebieski shiseidziak jest dość mocno rozświetlający i nawilżający, krycie ma średnie. Ani słabe , ani duze. Tak równo po środku. Jest to znacznie więcej niż tylko wyrównanie kolorytu ale o szpachli nie ma mowy. Ładnie sie wtapia w cere. Na mojej suchej jest b.trwaly choc nie jestem pewna jakby to bylo w przypadku mieszanych lub tłustych( przy tłustych raczej zdecydowane nope) cer. Generalnie polecam probke. Dobrze sie fotografuje, swietnie sprawdzi sie w " sezonie grzewczym " gdy o przesuszenie dosc latwo warto skolowac sobie probke, warto w niego zainwestowac, ale tak jak pisze to zupelnie inny podklad niz sun protective, do innych zadan zupelnie
Jade teraz na kwasach i w sumie by mi sie przydal , ale mam tyle podkładów że to by było zwyczajne marnowanie produktu, przed upływem terminu waznosci bym go nie zdenkowała. Nie ma opcji.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-11-20 o 19:05
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:40   #3996
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Loyd - trzymam kciuki za psiaka
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 21:22   #3997
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Loyd - trzymam kciuki za psiaka
Ja również.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 21:36   #3998
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Ja również.
i ja
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 23:23   #3999
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziekuje Kochane))
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 13:03   #4000
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Widzę coraz więcej złych opinii o MUFE HD, a czaje się na niego od jakiegoś czasu. Wszystkie panie w jednej Sephorze, do której mam najbliżej, go zachwalają. Że taki lekki, a można krycie zbudować, że nawilżający, no po prostu świetny. Jeszcze jedna to bezczelna mówi mi, że jak używam Bobbi Brown to mi wysuszył skórę co WIDAĆ i że przydałby mi się taki nawilżający jak MUFE... A wcześniej stwierdziła, że nie zna podkładów Bobbi Brown ale klientki tu przychodzą i mówią, że wysusza.

Jeszcze pytała czy chcę nałożyć sobie na fragment twarzy, to mówię że już tak miałam nakładane ale to mi niewiele daje bo musiałabym przetestować na całej twarzy, myślałam że zaproponuje próbkę, a ona na to "to co, życzy sobie pani ten podkład? naprawdę jest świetny".
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół

Edytowane przez Minai
Czas edycji: 2015-11-21 o 13:04
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 08:51   #4001
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Z wielką przyjemnoscia napisze bo to fantastyczny podkład akurat mam czas bo operuja mi psiaka :/ buuuu to podkład skrajnie inny nizeli niebieski shiseidziak jest dość mocno rozświetlający i nawilżający, krycie ma średnie. Ani słabe , ani duze. Tak równo po środku. Jest to znacznie więcej niż tylko wyrównanie kolorytu ale o szpachli nie ma mowy. Ładnie sie wtapia w cere. Na mojej suchej jest b.trwaly choc nie jestem pewna jakby to bylo w przypadku mieszanych lub tłustych( przy tłustych raczej zdecydowane nope) cer. Generalnie polecam probke. Dobrze sie fotografuje, swietnie sprawdzi sie w " sezonie grzewczym " gdy o przesuszenie dosc latwo warto skolowac sobie probke, warto w niego zainwestowac, ale tak jak pisze to zupelnie inny podklad niz sun protective, do innych zadan zupelnie
Jade teraz na kwasach i w sumie by mi sie przydal , ale mam tyle podkładów że to by było zwyczajne marnowanie produktu, przed upływem terminu waznosci bym go nie zdenkowała. Nie ma opcji.
dziękuję bardzo, wezmę próbkę
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 08:53   #4002
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

eevone
ciezko zrobic zdjecie przy takiej pogodzie, ale zrobilam male porownanie tego co mam w domu
wg mnie poziom jasnosci podobny do clarinsa, tyle ze bardziej zolty

podkladybuah.JPG

DSC_1130.JPG

DSC_1131.JPG

DSC_1135.JPG
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:44   #4003
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Buahhot, dzieki, musze pomacac tego Clarinsa, to bede miala rozeznanie
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 14:12   #4004
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej dziewczyny
Co prawda pytałam już w innym wątku, ale nie wiedziałam, że jest cały wątek poświęcony podkładom, także zapytam raz jeszcze specjalistek.

Szukam podkładu do cery suchej (kuracja doustna izo) więc takiego, który nie będzie dawał uczucia ściągnięcia, nie podkreśli wszyskich suchych skorek ani włosków, nie będzie właził w linie mimiczne, a kilka takich mam. Nie mam perfekcyjnej cery, więc chciałabym żeby to krycie było jednak trochę większe - ale żeby była jasność nie szukam klasycznej, ciężkiej szpachli

Mam dość jasną cerę, żółte tony - coś jak macowe NC15, Relon Colorstay 150 Buff. W tamtym wątku polecono mi m.in Shiseido Radiand and Lifting Foundation, ale niestety nie ma dla mnie koloru, o00 oraz o20 są zbyt mało żółte Miałam kiedyś Rouge Bunny Rouge Sanktuarium dla skóry, ale ogólnie się nie sprawdził; Clarins Skin Illusion dla mnie miał zbyt małe krycie, nawet jak na wyrównanie koloru. Próbowałam też nowości od Estee Lauder To go, ale cena i krycie mnie nie zadowalały. Przetestowałam polecaną nowość do suchych cer - Born this way od Too Faced i krycie, trwałość bardzo mi się podoba, ale skład i wykończenie nie

Będę przeogromnie wdzięczna każdemu za sugestię, naprawdę nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam zadowolona z podkładu Wolę zapytać Was niż ekspedientkę w sklepie, bo wiem, że większość z nich poleci mi aktualnie lansowane produkty
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 22:49   #4005
Karlinnax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Pierwszy podkład

Cześć dziewczyny! Mam 17 lat, nie wielkie problemy z cerą, skórę lekko tłustą. Na codzień nie maluję się mocno, ale szukam podkładu na większe wyjścia, imprezy, wesela, studniówkę itp. Stąd moje pytanie; jaki? Zastanawiałam się na Revlon Colorstay, ale nie jestem jeszcze do końca pewna.
Proszę o opinie na temat właśnie tego podkładu, czy myślicie że nada się w takim celu i jakieś inne podkłady które polecacie
Z góry wielkie dzięki
Karlinnax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 23:31   #4006
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Pierwszy podkład

Revlon nie jest podkładem lekkim, raczej mocno kryjący z dość ciężką konsystencją. Nie wiem jakim budżetem dysponujesz, ale w podobnej cenie w drogerii jest Bourjois Healthy Mix, a jeżeli coś z niższej półki to matujący Rimmel Stay Matte.

Ogólnie pierwszy podkład ważna sprawa, polecam Hebe albo jakiś sklep, gdzie obsługa jest kompetentna i potrafi doradzić (ja własnie w Hebe polecam zwykle), łatwiej będzie z miłą panią u boku, która pomoże dobrać też kolor.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 07:32   #4007
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Pierwszy podkład

Opinie o tych podkładach znajdziesz też w KWC - szczególnie Colorstay ma baaardzo dużo opinii.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 08:53   #4008
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Pierwszy podkład

Cytat:
Napisane przez Karlinnax Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mam 17 lat, nie wielkie problemy z cerą, skórę lekko tłustą. Na codzień nie maluję się mocno, ale szukam podkładu na większe wyjścia, imprezy, wesela, studniówkę itp. Stąd moje pytanie; jaki? Zastanawiałam się na Revlon Colorstay, ale nie jestem jeszcze do końca pewna.
Proszę o opinie na temat właśnie tego podkładu, czy myślicie że nada się w takim celu i jakieś inne podkłady które polecacie
Z góry wielkie dzięki
Przesuwam do zbiorczego, czyli we właściwe miejsce.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 20:52   #4009
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Jaki podkład pomocy!!!

Witam od paru lat uzywałam najlepszego dla mnie podkładu AA czekolada plusy rozswietlajacy ciemny i zolte pigmenty i do tego niska cena od niedawna zmienili opakowania i napewno zawartosc podkładu i od tej pory nie moge nic dla siebie dobrac. Mam cere problematyczna przebarwienia które latem wychodza i wyglada to tragicznie;/ uzywam teraz dermacolu ale chciałybym cos vmienic,a wiec zalezy mi na; rozswietleniu bardzo mocnym,
tak samo jak na bardzo mocnym kryciu, kolor opalony.i tylko zółte pigmenty
chybaty23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 22:38   #4010
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Revlon nie jest podkładem lekkim, raczej mocno kryjący z dość ciężką konsystencją. Nie wiem jakim budżetem dysponujesz, ale w podobnej cenie w drogerii jest Bourjois Healthy Mix, a jeżeli coś z niższej półki to matujący Rimmel Stay Matte.

Ogólnie pierwszy podkład ważna sprawa, polecam Hebe albo jakiś sklep, gdzie obsługa jest kompetentna i potrafi doradzić (ja własnie w Hebe polecam zwykle), łatwiej będzie z miłą panią u boku, która pomoże dobrać też kolor.
Panie w Hebe kompetentne? Bardzo się nie zgodzę.
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 22:49   #4011
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez chybaty23 Pokaż wiadomość
Witam od paru lat uzywałam najlepszego dla mnie podkładu AA czekolada plusy rozswietlajacy ciemny i zolte pigmenty i do tego niska cena od niedawna zmienili opakowania i napewno zawartosc podkładu i od tej pory nie moge nic dla siebie dobrac. Mam cere problematyczna przebarwienia które latem wychodza i wyglada to tragicznie;/ uzywam teraz dermacolu ale chciałybym cos vmienic,a wiec zalezy mi na; rozswietleniu bardzo mocnym,
tak samo jak na bardzo mocnym kryciu, kolor opalony.i tylko zółte pigmenty
Łączę wątki.
Jak szukasz podkładu o żółtych pigmentach, możesz też zajrzeć do wątku o żółtych odcieniach podkładów. Skorzystaj z wyszukiwarki.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 14:25   #4012
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Widzę coraz więcej złych opinii o MUFE HD, a czaje się na niego od jakiegoś czasu. Wszystkie panie w jednej Sephorze, do której mam najbliżej, go zachwalają. Że taki lekki, a można krycie zbudować, że nawilżający, no po prostu świetny. Jeszcze jedna to bezczelna mówi mi, że jak używam Bobbi Brown to mi wysuszył skórę co WIDAĆ i że przydałby mi się taki nawilżający jak MUFE... A wcześniej stwierdziła, że nie zna podkładów Bobbi Brown ale klientki tu przychodzą i mówią, że wysusza.

Jeszcze pytała czy chcę nałożyć sobie na fragment twarzy, to mówię że już tak miałam nakładane ale to mi niewiele daje bo musiałabym przetestować na całej twarzy, myślałam że zaproponuje próbkę, a ona na to "to co, życzy sobie pani ten podkład? naprawdę jest świetny".
:brzyda l: wiem ze " Bobbiki " nie kazdemu pasuja, ale przetestowalam prawie wszystkie podkłady dostepne na rynku i o ich działaniu a raczej braku dzialania i zupełnej neutralności dla skóry mam baaardzo dobrą opinie.

Klasyczny Bobik jako jeden z niewielu nie ma alko w składzie. Mi tam one pasuja.
Tez widze to o czym piszesz tzn wtykanie na siłe produktu który jest akurat nowoscia. W ten sposob wyszlam cala szcześliwa z kilkoma podkładami i raczej sporadycznie byłam zadowolona. W podobny sposob wpakowano mi np kompaktowy miracle, nowy maczek... Lecialam na skrzydłach wiatru wierzac ZE TEN własnie produkt to ten jedyny.. Wkurza mnie tez w drogeriach ze gdy wiem po co przychodze to jestem czesto odciagana od zakupu.

Jakos miesiac temu wydenkowalam swoja szpachelke z Estee Lauder. Moja makijazowa mala czarna. No lubie i tyle. Nie musze sie tlumaczyc ekspedientce ani nikomu ze wydaje zapracowane pieniadze na co chce je wydac. I tu pada
- DW przeciez to taka straszna szpachla , ja mam tu ma Pani Diora air.. Ma pani ladna cere, po co Pani cos takiego?
Ja ( jeszcze grzecznie) - dziękuje to bardzo miłe z Pani strony ale ja przyszłam po DW.
- tego podkładu to juz od dawna sie raczej nie uzywa, raczej starsze Panie to robia. Dla mlodych kobiet to jest to ...( zatroskana mina)
- ja jednak zostane przy swoim
- od codziennego malowania czyms takim mozna sobie zupelnie cere zniszczyc....

No i tak mozna sobie gadac ze ma Ci podac DW a ona Ci z Diorem air wyskoczy ... ja mam mase podkladow , stanowczo za duzo,ale jakbym miala jeden i poszla po cos mocno kryjacego a z tym diorkiem wrocila to bym sie chyba rozplakala...:mu r:

Staram sie nie wdawac nawet w dyskusje , zwlaszcza gdy widze b.mlode dziewcsyny przeswiadczone ze wiedza wszystko.

Uwielbiam Panie z Dougiego w Zielonej Gorze<33 Pracuje tam taka Pani ( okolo 30 tki) przemila , kultularna , sympatyczna. Nie wciska kitu. Gdy tam jestem zawsze jej szukam.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Buahhotku jak Ci sie perfekcjonista od Estee Lauder spisuje?
Ja ostatnio znowu krece nosem na wszystko. Biegam od 2 tygodni w Skin Ilusion i niedlugo gomwydenkuje. Musze kupic nowy.
Chyb Luminous Silk tez kupie... Armaniusza, ale nie wiem. Jade na kwasach w wszystko mnie wkurza na mojej cerze
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 14:28   #4013
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

a ja się czaję na nowe mufe hd,bo mają super jasne kolory, stara formuła mi pasowała

serio takie złe?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 14:34   #4014
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a ja się czaję na nowe mufe hd,bo mają super jasne kolory, stara formuła mi pasowała

serio takie złe?
Źle, o ile stara formuła była jeszcze ok o tyle nowa poza tym ze ma wady starej to nie ma jej zalet.

W moim odczuciu podkład stracił na trwałości, nie trzyma sie buzi, potrafi sie oddzielac od kremu i jest dosc widoczny na cerze co przy braku treałosci jest wybitnie słabe .. Tu sie wytrze tam sie wytrze , tu sie zaczerwieni a widac ze masz nieswiezy makijaz. Tak bylo u mnie.
Jasne sa duzo gorsze podkłady , ale mimo wszystko cena choc troche zobowiązuje.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 17:53   #4015
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
:brzyda l: wiem ze " Bobbiki " nie kazdemu pasuja, ale przetestowalam prawie wszystkie podkłady dostepne na rynku i o ich działaniu a raczej braku dzialania i zupełnej neutralności dla skóry mam baaardzo dobrą opinie.

Klasyczny Bobik jako jeden z niewielu nie ma alko w składzie. Mi tam one pasuja.
Tez widze to o czym piszesz tzn wtykanie na siłe produktu który jest akurat nowoscia. W ten sposob wyszlam cala szcześliwa z kilkoma podkładami i raczej sporadycznie byłam zadowolona. W podobny sposob wpakowano mi np kompaktowy miracle, nowy maczek... Lecialam na skrzydłach wiatru wierzac ZE TEN własnie produkt to ten jedyny.. Wkurza mnie tez w drogeriach ze gdy wiem po co przychodze to jestem czesto odciagana od zakupu.

Jakos miesiac temu wydenkowalam swoja szpachelke z Estee Lauder. Moja makijazowa mala czarna. No lubie i tyle. Nie musze sie tlumaczyc ekspedientce ani nikomu ze wydaje zapracowane pieniadze na co chce je wydac. I tu pada
- DW przeciez to taka straszna szpachla , ja mam tu ma Pani Diora air.. Ma pani ladna cere, po co Pani cos takiego?
Ja ( jeszcze grzecznie) - dziękuje to bardzo miłe z Pani strony ale ja przyszłam po DW.
- tego podkładu to juz od dawna sie raczej nie uzywa, raczej starsze Panie to robia. Dla mlodych kobiet to jest to ...( zatroskana mina)
- ja jednak zostane przy swoim
- od codziennego malowania czyms takim mozna sobie zupelnie cere zniszczyc....

No i tak mozna sobie gadac ze ma Ci podac DW a ona Ci z Diorem air wyskoczy ... ja mam mase podkladow , stanowczo za duzo,ale jakbym miala jeden i poszla po cos mocno kryjacego a z tym diorkiem wrocila to bym sie chyba rozplakala...:mu r:

Staram sie nie wdawac nawet w dyskusje , zwlaszcza gdy widze b.mlode dziewcsyny przeswiadczone ze wiedza wszystko.

Uwielbiam Panie z Dougiego w Zielonej Gorze<33 Pracuje tam taka Pani ( okolo 30 tki) przemila , kultularna , sympatyczna. Nie wciska kitu. Gdy tam jestem zawsze jej szukam.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Buahhotku jak Ci sie perfekcjonista od Estee Lauder spisuje?
Ja ostatnio znowu krece nosem na wszystko. Biegam od 2 tygodni w Skin Ilusion i niedlugo gomwydenkuje. Musze kupic nowy.
Chyb Luminous Silk tez kupie... Armaniusza, ale nie wiem. Jade na kwasach w wszystko mnie wkurza na mojej cerze
bardzo lubie ladnie wyglada na twarzy, cera jest promienna, podkład utrzymuje sie na twarzy caly dzien ale teraz choruje na tego nowego golda od guerlain, no ale cena- 349zł
pozwol ze napisze do Ciebie pw bo mam pytanie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 17:55   #4016
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Źle, o ile stara formuła była jeszcze ok o tyle nowa poza tym ze ma wady starej to nie ma jej zalet.

W moim odczuciu podkład stracił na trwałości, nie trzyma sie buzi, potrafi sie oddzielac od kremu i jest dosc widoczny na cerze co przy braku treałosci jest wybitnie słabe .. Tu sie wytrze tam sie wytrze , tu sie zaczerwieni a widac ze masz nieswiezy makijaz. Tak bylo u mnie.
Jasne sa duzo gorsze podkłady , ale mimo wszystko cena choc troche zobowiązuje.
kurcze, a dla mnie wszystko za ciemne i myślałam, że to będzie to.
jeszcze kusi mnie lancome teint miracle, ale nawet 005 jest ciutek za ciemny. a bobbiki w tych najjaśniejszych kolorach są świnkowate ( tak słyszałam,, nie sprawdzałam ).
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 18:10   #4017
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
kurcze, a dla mnie wszystko za ciemne i myślałam, że to będzie to.
jeszcze kusi mnie lancome teint miracle, ale nawet 005 jest ciutek za ciemny. a bobbiki w tych najjaśniejszych kolorach są świnkowate ( tak słyszałam,, nie sprawdzałam ).
Hmmmm czy ja wiem czy swinkowate? Alabaster 00 jest rozowy dosc ale juz porcelaine 0 jest jak na moje oko neutralna. Teint miracle fajny. To moj pierwszy podkład z górnej półki był

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
bardzo lubie ladnie wyglada na twarzy, cera jest promienna, podkład utrzymuje sie na twarzy caly dzien ale teraz choruje na tego nowego golda od guerlain, no ale cena- 349zł
pozwol ze napisze do Ciebie pw bo mam pytanie
Doa mnie gold byl za ciezki.. Chociaz uwielbialam... I ten zapach...
Tak tak. Odpisalam
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 20:55   #4018
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
:brzyda l: wiem ze " Bobbiki " nie kazdemu pasuja, ale przetestowalam prawie wszystkie podkłady dostepne na rynku i o ich działaniu a raczej braku dzialania i zupełnej neutralności dla skóry mam baaardzo dobrą opinie.

Klasyczny Bobik jako jeden z niewielu nie ma alko w składzie. Mi tam one pasuja.
Tez widze to o czym piszesz tzn wtykanie na siłe produktu który jest akurat nowoscia. W ten sposob wyszlam cala szcześliwa z kilkoma podkładami i raczej sporadycznie byłam zadowolona. W podobny sposob wpakowano mi np kompaktowy miracle, nowy maczek... Lecialam na skrzydłach wiatru wierzac ZE TEN własnie produkt to ten jedyny.. Wkurza mnie tez w drogeriach ze gdy wiem po co przychodze to jestem czesto odciagana od zakupu.

Jakos miesiac temu wydenkowalam swoja szpachelke z Estee Lauder. Moja makijazowa mala czarna. No lubie i tyle. Nie musze sie tlumaczyc ekspedientce ani nikomu ze wydaje zapracowane pieniadze na co chce je wydac. I tu pada
- DW przeciez to taka straszna szpachla , ja mam tu ma Pani Diora air.. Ma pani ladna cere, po co Pani cos takiego?
Ja ( jeszcze grzecznie) - dziękuje to bardzo miłe z Pani strony ale ja przyszłam po DW.
- tego podkładu to juz od dawna sie raczej nie uzywa, raczej starsze Panie to robia. Dla mlodych kobiet to jest to ...( zatroskana mina)
- ja jednak zostane przy swoim
- od codziennego malowania czyms takim mozna sobie zupelnie cere zniszczyc....

No i tak mozna sobie gadac ze ma Ci podac DW a ona Ci z Diorem air wyskoczy ... ja mam mase podkladow , stanowczo za duzo,ale jakbym miala jeden i poszla po cos mocno kryjacego a z tym diorkiem wrocila to bym sie chyba rozplakala...:mu r:

Staram sie nie wdawac nawet w dyskusje , zwlaszcza gdy widze b.mlode dziewcsyny przeswiadczone ze wiedza wszystko.

Uwielbiam Panie z Dougiego w Zielonej Gorze<33 Pracuje tam taka Pani ( okolo 30 tki) przemila , kultularna , sympatyczna. Nie wciska kitu. Gdy tam jestem zawsze jej szukam.[COLOR="Silver"]
Ja w ogóle nie lubię wchodzić w jakiekolwiek dyskusje z tymi paniami. Nigdy nie trafiła mi się kompetentna.


Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
kurcze, a dla mnie wszystko za ciemne i myślałam, że to będzie to.
jeszcze kusi mnie lancome teint miracle, ale nawet 005 jest ciutek za ciemny. a bobbiki w tych najjaśniejszych kolorach są świnkowate ( tak słyszałam,, nie sprawdzałam ).
Bobbi Porcelain jest jaśniutki, żółciak to to na pewno nie jest, ale żeby był świnkowaty to nie powiem. Jak dla mnie taki beżowo-brzoskwiniowy. Ale za to 01 warm ivory jest już typowo żółty, 02 sand taki bardzo ładny piaskowaty. Zobacz może te 01 i 02, tylko że ona wybitnie jasne nie będą, na pewno jaśniejszy jest 00.
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 01:13   #4019
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Panie w Hebe kompetentne? Bardzo się nie zgodzę.
Najwyraźniej ja miałam szczęście. Wg mnie lepsze znacznie niż w Rossmanie, gdzie zwykle, jak o coś zapytam, to pani zapoznaje się dopiero z etykietami. Zapewne kwestia "placówki" i samych pracownic. Tak czy siak - zapytać zawsze warto niż zdawać się wyłącznie na siebie.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 10:18   #4020
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jakos miesiac temu wydenkowalam swoja szpachelke z Estee Lauder. Moja makijazowa mala czarna. No lubie i tyle. Nie musze sie tlumaczyc ekspedientce ani nikomu ze wydaje zapracowane pieniadze na co chce je wydac. I tu pada
- DW przeciez to taka straszna szpachla , ja mam tu ma Pani Diora air.. Ma pani ladna cere, po co Pani cos takiego?
Ja ( jeszcze grzecznie) - dziękuje to bardzo miłe z Pani strony ale ja przyszłam po DW.
- tego podkładu to juz od dawna sie raczej nie uzywa, raczej starsze Panie to robia. Dla mlodych kobiet to jest to ...( zatroskana mina)
- ja jednak zostane przy swoim
- od codziennego malowania czyms takim mozna sobie zupelnie cere zniszczyc....

No i tak mozna sobie gadac ze ma Ci podac DW a ona Ci z Diorem air wyskoczy ... ja mam mase podkladow , stanowczo za duzo,ale jakbym miala jeden i poszla po cos mocno kryjacego a z tym diorkiem wrocila to bym sie chyba rozplakala...:mu r:

Staram sie nie wdawac nawet w dyskusje , zwlaszcza gdy widze b.mlode dziewcsyny przeswiadczone ze wiedza wszystko.
Loyd opisałaś to co sama mam w sieciówkach

Podobnie jestem uświadamiana ale się nie daję indoktrynacji konsultantek
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.