Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-16, 19:42   #31
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
pytalam ostatnio lekarza bo szukajac zapisu z karty pytal sie co biore, ja powiedzialam ze to albo zamienniki. pytam sie w aptece co jest tansze, jesli jest roznica kilku zlotych albo jest promocja to biore promocje. oczywiscie po chwili ciszy dopytalam czy nie ma to znaczenia? na co lekarz ze nie a sklad pomocniczy tez nie ma znaczenia wiec nie powinno byc skutkow ubocznych jesli chodzi o zmiane jednego preparatu na drugi
Ma. Wypełniacze mają ogromne znaczenie. Hormonalnie niby to samo, czas uwalniania substancji aktywnych też nie będzie się znacząco różnił, ale wypełniacze mogą dawać skutki uboczne, których przy oryginalnym leku kobieta nie zauważy.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 22:43   #32
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
skład pomocniczy nie ma znaczenia? ciekawe od kiedy.
Dla skuteczności antykoncepcji? Nie ma znaczenia.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 19:23   #33
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Ojapierdziuu ;o dziewczybo czy slyszalas ze jest cos takiego jak ulotka ? Przeczytalas cala przed zaczeciem ich brania ?
Nie wiem wszystkie nastolatki to by sie tylko "seksily" a poswiecic te 15 minut raz na samym poczatku juz im szkoda a pozniej takie kwiatki -,-'

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 17:40   #34
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Na dwoje Babka wróżyła. Możesz byc w ciazy a możesz nie byc. Gdyby prawdopodobieństwo ciazy było jakieś super hiper mega duże w tym wypadku to każda kobieta by zachodziła w pierwszym cyklu po odstawieniu tabsów, a tak nie jest. Ryzyko ciazy nie jest ogromne - jest takie samo jak przy każdym niezabezpieczonym stosunku. Autorko - musisz poczekać i zrobić test najlepiej po 2 tygodniach od ryzykownego stosunku. Przeczytaj ulotkę - zazwyczaj jest tak ze przy pominięciu tabletki trzeba przez 7 dni dobezpieczac sie prezerwatywa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 11:28   #35
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Dla dziewczyn upierających się, że nie ma różnicy w tym, że Daylette zażyje się 1 czy 8 dnia wklejam odpowiedź Pani doktor Placzyńskiej

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...95&postcount=7

mam nadzieję, że rozwieje to wszelkie wątpliwości
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 12:18   #36
MeiMisaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 93
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn upierających się, że nie ma różnicy w tym, że Daylette zażyje się 1 czy 8 dnia wklejam odpowiedź Pani doktor Placzyńskiej

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...95&postcount=7

mam nadzieję, że rozwieje to wszelkie wątpliwości
Czyli dziewczyny, które twierdzą, że to nie znaczenia mają rację. Autorka spóźniła się o 3 dni. Więc 4 dni tabletek placebo + 3 dni bez żadnych tabletek = 7 dni przerwy. Pierwszą tabletkę z kolejnego blistra wzięła 8 dnia, nie 11. Pani Doktor chyba zrozumiała Twoje pytanie jako "czy można robić dodatkowe 7 dni przerwy PO tabletkach placebo". Ale z tym, że aż tak przerwy wydłużać nie można zgodzą się tu chyba wszyscy, dyskusja dotyczyła tylko przedłużania przerwy do 7 dni wliczając w to fakt, że w czterech ostatnich tabletkach blistra nie ma substancji czynnych.
MeiMisaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:51   #37
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn upierających się, że nie ma różnicy w tym, że Daylette zażyje się 1 czy 8 dnia wklejam odpowiedź Pani doktor Placzyńskiej

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...95&postcount=7

mam nadzieję, że rozwieje to wszelkie wątpliwości
jak kolezanka zauwazyla. nie wiem skad 11 czy 12 dni. ta pani dr nie umie liczyc, chociaz co do jednego przyznala racje, przerwa nie moze wynosic wiecej jak 7 dni
dziewczyna spoznila sie o 3 dni czyli

piatek - nowe op - 5 dp (dp dzien przerwy)
sobta 6 dp
niedziela 7 dp
pon - 8 dp nowe opakowanie

jak w standardowych tabletkach gdzie robi sie 7 dni przerwy.

jesli pani w aptece sprzeda mi przez przypadek vibin mini w ktorych jest 28 tabletek z czego 21 czynnych to nic sie ne stan
ie jesli je pomieszam np z daylette czy yazem
jesli moge wziac 21 yasminelle + 3 dodatkowe zeby opoznic "okres" i robie 7 dni przerwy to moge zrobic 7 dni przerwy po daylette bo jest ten sam sklad, organizm nie rozroznia nazw tabletek. moze kolezanka skonczy spor bo to nie ma sensu. tabletki moga sie nazywac qpa slonia i nie zmienia to faktu ze hormony sa takie same

Edytowane przez stokrotka0198
Czas edycji: 2014-10-19 o 19:54
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 20:23   #38
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
jak kolezanka zauwazyla. nie wiem skad 11 czy 12 dni. ta pani dr nie umie liczyc, chociaz co do jednego przyznala racje, przerwa nie moze wynosic wiecej jak 7 dni
dziewczyna spoznila sie o 3 dni czyli

piatek - nowe op - 5 dp (dp dzien przerwy)
sobta 6 dp
niedziela 7 dp
pon - 8 dp nowe opakowanie

jak w standardowych tabletkach gdzie robi sie 7 dni przerwy.

jesli pani w aptece sprzeda mi przez przypadek vibin mini w ktorych jest 28 tabletek z czego 21 czynnych to nic sie ne stan
ie jesli je pomieszam np z daylette czy yazem
jesli moge wziac 21 yasminelle + 3 dodatkowe zeby opoznic "okres" i robie 7 dni przerwy to moge zrobic 7 dni przerwy po daylette bo jest ten sam sklad, organizm nie rozroznia nazw tabletek. moze kolezanka skonczy spor bo to nie ma sensu. tabletki moga sie nazywac qpa slonia i nie zmienia to faktu ze hormony sa takie same
Hahaha, dobre
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 14:30   #39
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
jak kolezanka zauwazyla. nie wiem skad 11 czy 12 dni. ta pani dr nie umie liczyc, chociaz co do jednego przyznala racje, przerwa nie moze wynosic wiecej jak 7 dni
dziewczyna spoznila sie o 3 dni czyli

piatek - nowe op - 5 dp (dp dzien przerwy)
sobta 6 dp
niedziela 7 dp
pon - 8 dp nowe opakowanie

jak w standardowych tabletkach gdzie robi sie 7 dni przerwy.

jesli pani w aptece sprzeda mi przez przypadek vibin mini w ktorych jest 28 tabletek z czego 21 czynnych to nic sie ne stan
ie jesli je pomieszam np z daylette czy yazem
jesli moge wziac 21 yasminelle + 3 dodatkowe zeby opoznic "okres" i robie 7 dni przerwy to moge zrobic 7 dni przerwy po daylette bo jest ten sam sklad, organizm nie rozroznia nazw tabletek. moze kolezanka skonczy spor bo to nie ma sensu. tabletki moga sie nazywac qpa slonia i nie zmienia to faktu ze hormony sa takie same
Okej, zrób tak, bierz co opakowanie to inne z tych tabletek, które podałaś i daj znać jakie ciekawe masz skutki uboczne takich zabaw hormonami. To nie są cukierki.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 18:40   #40
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Okej, zrób tak, bierz co opakowanie to inne z tych tabletek, które podałaś i daj znać jakie ciekawe masz skutki uboczne takich zabaw hormonami. To nie są cukierki.
nie mam skutkow ubocznych
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 18:44   #41
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
nie mam skutkow ubocznych
Boże, dziewczyno nie mam na Ciebie słów. Przed wypisaniem tabletek antykoncepcyjnych powinni najpierw robić kurs i egzamin z wiedzy na ten temat.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 19:19   #42
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Okej, zrób tak, bierz co opakowanie to inne z tych tabletek, które podałaś i daj znać jakie ciekawe masz skutki uboczne takich zabaw hormonami. To nie są cukierki.
Ale jeśli tabletki mają taki sam skład pod względem hormonów, to o jaką zabawę chodzi? Serio, nie rozumiem. Co za różnica (pod kątem zabawy hormonami) czy wezmę Daylette czy Yaz? Wytłumacz mi, skoro lekarz nie widzi w tym problemu?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 19:31   #43
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Ale jeśli tabletki mają taki sam skład pod względem hormonów, to o jaką zabawę chodzi? Serio, nie rozumiem. Co za różnica (pod kątem zabawy hormonami) czy wezmę Daylette czy Yaz? Wytłumacz mi, skoro lekarz nie widzi w tym problemu?
Jeśli się różni skład(pomijając składniki czynne) to takie branie co popadnie może spowodować skutki uboczne.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 20:01   #44
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Jeśli się różni skład(pomijając składniki czynne) to takie branie co popadnie może spowodować skutki uboczne.
Ale piszesz o manipulacji hormonami, a tego nie widzę. Cóż, może, ale nie musi. Nie dramatyzowałabym tak.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 07:39   #45
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

U niektórych osób przesiadka z oryginału na zamiennik może (choć nie musi) wywoływać skutki uboczne, np. nudności, zawroty głowy, senność. Dlatego trzeba podchodzić do tego bardzo ostrożnie. Są osoby dla których wszystko jedno, co biorą - Narayę Plus, Vibin Mini, Yaz, Daylette czy co tam jeszcze i będą czuć się świetnie, są osoby dla których zmiana ta nie wyjdzie wcale na dobre. Sami ginekolodzy nie zalecają takich przeskoków; najlepiej mieć jeden preparat i trzymać się go.

Meritum wątku było to, czy dziewczyna mogła wydłużyć przerwę do 7 dni bez utraty antykoncepcji. Jak widać z opinii ginekologów - mogła. I chyba tyle w temacie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 08:45   #46
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Na dwoje Babka wróżyła. Możesz byc w ciazy a możesz nie byc. Gdyby prawdopodobieństwo ciazy było jakieś super hiper mega duże w tym wypadku to każda kobieta by zachodziła w pierwszym cyklu po odstawieniu tabsów, a tak nie jest. Ryzyko ciazy nie jest ogromne - jest takie samo jak przy każdym niezabezpieczonym stosunku. Autorko - musisz poczekać i zrobić test najlepiej po 2 tygodniach od ryzykownego stosunku. Przeczytaj ulotkę - zazwyczaj jest tak ze przy pominięciu tabletki trzeba przez 7 dni dobezpieczac sie prezerwatywa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z tym, że pewnie używają tabletek dłużej, Autorka zażywała je miesiąc.

Dziewczyny, a przypadkiem nie ma znaczenia że tabletek 24+4 przyjmuje się 24 czynnych, a w schemacie 21+7 tylko 21? Może większa ilość substancji czynnych w organizmie wymaga krótszej przerwy? Bo schematy te nie są identyczne, nawet jeśli poszczególne tabletki zawierają takie same składniki.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 09:15   #47
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Z tym, że pewnie używają tabletek dłużej, Autorka zażywała je miesiąc.

Dziewczyny, a przypadkiem nie ma znaczenia że tabletek 24+4 przyjmuje się 24 czynnych, a w schemacie 21+7 tylko 21? Może większa ilość substancji czynnych w organizmie wymaga krótszej przerwy? Bo schematy te nie są identyczne, nawet jeśli poszczególne tabletki zawierają takie same składniki.
W tym konkretnym przypadku, ilość substancji czynnych jest identyczna Ale wiem, o co chodzi i przyznaję, jestem zdziwiona, że identyczne tabletki można brać w różny sposób.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 09:58   #48
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Boże, dziewczyno nie mam na Ciebie słów. Przed wypisaniem tabletek antykoncepcyjnych powinni najpierw robić kurs i egzamin z wiedzy na ten temat.
czep sie tramwaju. dla mojego lekarza nie ma znaczenia czy kupuje takie czy takie a 10 czy 20 zl w kieszeni jest. moze idz na medycyne skoro sie tak znasz i wtedy udzielaj informacji. kazdy glupi sobie ulotke przeczyta

czas komety - tyle naprodukowali tych tabletek ze nic tylko wybierac pod wzgledem koloru i wzoru opakowan
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 10:04   #49
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
czep sie tramwaju. dla mojego lekarza nie ma znaczenia czy kupuje takie czy takie a 10 czy 20 zl w kieszeni jest. moze idz na medycyne skoro sie tak znasz i wtedy udzielaj informacji. kazdy glupi sobie ulotke przeczyta

czas komety - tyle naprodukowali tych tabletek ze nic tylko wybierac pod wzgledem koloru i wzoru opakowan
Tu się nie ma co śmiać Biorę tabletki (3) , które są zamiennikiem leku oryginalnego (1), bo są sporo tańsze. Niestety, te tabletki nie mają takiego kartonika, który chroni blister Ubolewam nad tym faktem, ale nie będę płacić kilkunastu-kilkudziesięciu złotych za kartonik O zwycięstwie generyku (2) nad oryginałem (1) przesądziło opakowanie (wtedy ceny leku 1 i 2 były bardzo podobne), bo oryginał miał numerki, a generyk (2) dni tygodnia.

Nie wiem, czy nie zaplątałam i czy da się coś zrozumiec
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 17:03   #50
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
czep sie tramwaju. dla mojego lekarza nie ma znaczenia czy kupuje takie czy takie a 10 czy 20 zl w kieszeni jest. moze idz na medycyne skoro sie tak znasz i wtedy udzielaj informacji. kazdy glupi sobie ulotke przeczyta

czas komety - tyle naprodukowali tych tabletek ze nic tylko wybierac pod wzgledem koloru i wzoru opakowan
Ale dziewczyno, Twój lekarz to buc! I nie chodzi o to, że mu lata jakie bierzesz tabletki.
Chciałaś porady? Chciałaś bo byś na forum nie pisała. Jak byś chciała porady lekarza, poszłabyś do normalnego, porządnego lekarza. A póki co chodzisz do buca i jak będziesz miała przez to problemy zdrowotne to Twój problem ale chyba lepiej wiedzieć, że dobrze byłoby zmienić lekarza na porzadnego?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 20:49   #51
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ale dziewczyno, Twój lekarz to buc! I nie chodzi o to, że mu lata jakie bierzesz tabletki.
Chciałaś porady? Chciałaś bo byś na forum nie pisała. Jak byś chciała porady lekarza, poszłabyś do normalnego, porządnego lekarza. A póki co chodzisz do buca i jak będziesz miała przez to problemy zdrowotne to Twój problem ale chyba lepiej wiedzieć, że dobrze byłoby zmienić lekarza na porzadnego?
a jaki to lekarz porzadny? taki ktory popiera tylko twoje zdanie? daj namiary na swojego, przejade sie chocby i 500 km
tak swoja droga bede musiala zmienic lekarza w niedlugim czasie, prywatnie mnie juz nie stac, dostalam ostatnia recepte, moze sie pojawie kolejny raz za 2 miesiace po kolejne 3 opakowania.

to co lekarz zapisuje to jedna sprawa a to co zakupie i co lykam i jak lykam to druga sprawa. lekarz ma mnie pilnowac 24 h/dobe? do twojej wiadomosci, dzisiaj zrealizowalam recepte na tabletki ktore byly najtansze z dostepnych, konce inne, a zaczne inne. no i co mi zrobisz ?

na skutki uboczne moze byc szereg czynnikow, pogoda, dieta, stres, sen itd to nie tylko substancje pomocnicze.
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 07:38   #52
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
a jaki to lekarz porzadny? taki ktory popiera tylko twoje zdanie? daj namiary na swojego, przejade sie chocby i 500 km
tak swoja droga bede musiala zmienic lekarza w niedlugim czasie, prywatnie mnie juz nie stac, dostalam ostatnia recepte, moze sie pojawie kolejny raz za 2 miesiace po kolejne 3 opakowania.

to co lekarz zapisuje to jedna sprawa a to co zakupie i co lykam i jak lykam to druga sprawa. lekarz ma mnie pilnowac 24 h/dobe? do twojej wiadomosci, dzisiaj zrealizowalam recepte na tabletki ktore byly najtansze z dostepnych, konce inne, a zaczne inne. no i co mi zrobisz ?

na skutki uboczne moze byc szereg czynnikow, pogoda, dieta, stres, sen itd to nie tylko substancje pomocnicze.
Ale ja Ci nie zamierzam nic robić nie wymyślaj sobie, że aż tak mnie to obchodzi to Twoje zdrowie i to co z nim robisz to Twoja sprawa. nie czuj się, że jesteś w centrum mojej uwagi bo dla mnie to jesteś kolejną osobą na forum, która chodzi do konowała i zwyczajnie może trzeba jej to powiedzieć prosto z mostu, żeby to zobaczyła, tyle.
Po co mi się tłumaczysz?

Swoją drogą skoro kupujesz najtańszy zamiennik to lekarz nie może Ci na stałe tych najtańszych wypisywać? nie widzę problemu. A! i lekarz nie jest od pilnowania też wymyśliłaś sobie nowinkę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 14:48   #53
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ale ja Ci nie zamierzam nic robić nie wymyślaj sobie, że aż tak mnie to obchodzi to Twoje zdrowie i to co z nim robisz to Twoja sprawa. nie czuj się, że jesteś w centrum mojej uwagi bo dla mnie to jesteś kolejną osobą na forum, która chodzi do konowała i zwyczajnie może trzeba jej to powiedzieć prosto z mostu, żeby to zobaczyła, tyle.
Po co mi się tłumaczysz?

Swoją drogą skoro kupujesz najtańszy zamiennik to lekarz nie może Ci na stałe tych najtańszych wypisywać? nie widzę problemu. A! i lekarz nie jest od pilnowania też wymyśliłaś sobie nowinkę.
ceny tabletek sie moa zmieniac wiec nie ma sensu zeby co recepte wypisywal co inne
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 15:01   #54
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Źle zaczęte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża.

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
ceny tabletek sie moa zmieniac wiec nie ma sensu zeby co recepte wypisywal co inne
Bo by nie wypisywał co chwilę innych, taka jest prawda.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-22 16:01:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.