Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy! - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 22:15   #1441
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia błyszczyk nr 49.
Bardzo przyjemny kolorek .
Ja dziś dokupiłam Teala z cyberów i zakończę już chyba polowanie na tę serię. Odszczekuję złe słowa na salon EL - dziś Panie do mnie zadzwoniły, cienie były odłożone dla mnie. Przy zakupie dostałam całą masę fajnych próbek, w tym dużą miniaturę pianki do mycia (z 50 ml). Żeby jeszcze dawali takie rabaty jak w S., to bym została ich stałą klientką.
Wrzucam obiecane swatche poprzednio kupionych Cyberów. Na oku mało co widać, a jest głównie Copper + trochę pigmentu Maca, bo mi było mało błysku. Na ręce od lewej: Cyber Green, Pink, Copper oraz - dla porównania - całkiem matowy krem, czyli Groundwork z Maca. Nałożyłam na bazę Too Faced i mokrym pędzelkiem, a i tak błysku niewiele, lśni głównie Pink.
Generalnie uważam, że brzoskwiniowy, lśniący i przepiękny efekt Gelee zapewnia mi najlepiej... cień Rusty z Metal X Maca, wcale nie cień Pink od EL.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Copper_2.jpg (28,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EL.jpg (30,6 KB, 47 załadowań)
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 22:48   #1442
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

macalam te cienie!!!! megametaliki
pieknie!!! konsystencja przyjazna opakowania malutkie
jednak sama chyba sie pokusze o ten tusz teal-owy, bo cos mnie bierze na inne kolory masakry

a zeby bylo pieknie, widzialam zestaw: czerwona saszetka z 6 mini-blyszczykami pure EL. piekne kolory, takie amerykanskie, tj: czerwone, lososiowe i cegielki .
czy te blyszczyki maja juz nowy zapach? ja kiedys, co kupilam sobie Pure albo pomadke EL, to wymiekalam, bo tego zapachu, jak u komunistycznej Celii, nie trawie. a szkoda, bo jakosciowo ciekawe i odzywcze te mazidla

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-12-16 o 22:52
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 23:01   #1443
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

No nie wiem, czy to nowy zapach, ale ja tej jesieni dorwałam dwa błyszczyki EL z serii Pure Color: piękną transparentną śliwkę (ale naprawdę transparentną i pomarańczkę z drobinkami. Jak dla mnie to mają najfajniejszy zapach i smak z wszystkich błyszczyków ever, a naprawdę mam ich zbyt wiele... Takie owocowe są, słodkawe.
U nas nie ma takich zestawów w PL (? nie widziałam), chlip, chlip. Szkoda, ale może jeszcze będą? to jakiś świąteczny zestaw?

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2011-12-16 o 23:02
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 23:20   #1444
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Ano, swiateczny. 6 polowek. Cn 400 koron, czyli po starym kursie sprzed miesiaca 160 zlotych. Jak teraz - nie wiem. Te kolory sa piekne, ale juz sie nie chcialam dodatkowo rajcowac, bo popadam w jakis szminkowy amok.
Duzo tu 'u nas' takich dobroci. EL co swieta raczy takimi roznymi zestawami i sa one w dosc ladnych cenach. Tyle, ze ja jakosprzestalam miec ochote na kupowanie zestawow miniatur, z ktorych bede uzywac najwyzej polowe. Bo tak zwykle bywa z zestawami. Wyjatek... miniatury tuszy i podkladow
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 23:30   #1445
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

W życiu w PL nie widziałam miniatury podkładu w sprzedaży, nie mówiąc już o zestawach takich miniatur. Dobrze Ci w tej Szwecji, widzisz! A marudziłaś na nią trochę
160 za zestaw błyszczoli to świetna cena, jeden duży kosztuje u nas 100 chyba. Ja to bym wzięła taki i dołożyla po jednym do gwiazdkowych prezentów, hmmmm (i najpiękniejszy wykradła dla siebie przy okazji zapewne .
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 12:12   #1446
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Najada, te vblyszczyki to sa polowki normalnej pojemnosci .
Tu, w mojej Szwecyji, kobity malo sie maluja, niektore marki malo dostepne. Ale, jak juz rzuca na rynek nowa kolekcje, to kolejek nie ma . Mozna sobie cos wypatrzyc, w myslach przetrawic i przyjsc za tydzien, bo bedzie czekalo.
Te podklady to akurat taki 'teint' - krem daywear z kolorem. Bardzo go lubie i na dloni mieszam go dodatkowo z jasnym podkladem. Mam wtedy: filtry, nawilzenie i przy okazji zuzywam zbyt jasny podklad, bo teint mi go przyciemnia.

Kupowalam tez zestawy mascar, mini-cieni z mini-pomadkami i mini-mascarami - a wsio wychodzi naprawde baaaaaardzo tanio. Raz wypasiona skrzynia z 5oma szminkami, 2 duzymi paletami cieni, minipodkladem, rozami i pedzlami, no i blszczykami - kosztowala mniej niz 300 zlotych na polskie. Ale ja chce pozuzywac troche tego, co mam, bo inaczej nie potrafie w pelni sie cieszyc z nowych zakupow z 'tej samej kategorii'. Co innego Swiete Kulki
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 13:01   #1447
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
macalam te cienie!!!! megametaliki
pieknie!!! konsystencja przyjazna opakowania malutkie
jednak sama chyba sie pokusze o ten tusz teal-owy, bo cos mnie bierze na inne kolory masakry

a zeby bylo pieknie, widzialam zestaw: czerwona saszetka z 6 mini-blyszczykami pure EL. piekne kolory, takie amerykanskie, tj: czerwone, lososiowe i cegielki .
czy te blyszczyki maja juz nowy zapach? ja kiedys, co kupilam sobie Pure albo pomadke EL, to wymiekalam, bo tego zapachu, jak u komunistycznej Celii, nie trawie. a szkoda, bo jakosciowo ciekawe i odzywcze te mazidla
One pachną wg mnie sliwka i troszkę lychee.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Bardzo przyjemny kolorek .
Ja dziś dokupiłam Teala z cyberów i zakończę już chyba polowanie na tę serię. Odszczekuję złe słowa na salon EL - dziś Panie do mnie zadzwoniły, cienie były odłożone dla mnie. Przy zakupie dostałam całą masę fajnych próbek, w tym dużą miniaturę pianki do mycia (z 50 ml). Żeby jeszcze dawali takie rabaty jak w S., to bym została ich stałą klientką.
Wrzucam obiecane swatche poprzednio kupionych Cyberów. Na oku mało co widać, a jest głównie Copper + trochę pigmentu Maca, bo mi było mało błysku. Na ręce od lewej: Cyber Green, Pink, Copper oraz - dla porównania - całkiem matowy krem, czyli Groundwork z Maca. Nałożyłam na bazę Too Faced i mokrym pędzelkiem, a i tak błysku niewiele, lśni głównie Pink.
Generalnie uważam, że brzoskwiniowy, lśniący i przepiękny efekt Gelee zapewnia mi najlepiej... cień Rusty z Metal X Maca, wcale nie cień Pink od EL.
Cienie swietne i na oku i na reku
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 21:01   #1448
beata26041980
Raczkowanie
 
Avatar beata26041980
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tu i tam :P
Wiadomości: 40
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

Witam dziewczynki ! Jeśli któraś z was szuka DW bardzo jasny beż to z czystym sumieniem mogę polecić kolor Ecru. Piękny czysty beż bez domieszki różu tylko nie wiem czy w Polsce jest ten kolor dostępny .
__________________
"Nie idź przede mną,
bo mogę nie nadążyć.
Nie idź za mną,
bo nie dam rady poprowadzić.
Idź obok mnie i po prostu bądź moim przyjacielem..."
beata26041980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 08:28   #1449
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

dziewczyny pomóżcie który kolor jest w tonacji żóltej ale jasniejszy troszke od koloru Sand?
Kupiłam w rozbiórce Sand jest prawie idelany ale móglby byc troszke jasniejszy
i jeszcze jedno pytanko - kupowalyscie odlweki tego podkaldu na allegro?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder

Edytowane przez cebulki
Czas edycji: 2011-12-20 o 14:26
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:46   #1450
lala1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 28
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

jestem w rozterce :P przeczytalam wszystkie posty i nie moge sie zdecydowac :P mam jasna cere aczkolwiek do tej pory uzywalam pharmaceris sand dobre krycie, ale szybko mi sie buzka swiecila po nim ;/ jaki kolor polecacie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pharmaceris podklad.jpg (15,3 KB, 91 załadowań)
lala1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 07:51   #1451
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

kupilam nowego zelka

topaz vs modern mercury na mokro
1.jpg
topaz vs modern mercury z lewej na sucho, z prawej na mokro
zdjęcie (7).jpg

i razem
zdjęcie (8).jpgzdjęcie (9).jpg

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2012-01-30 o 07:00
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 09:07   #1452
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kupilam nowego zelka
Niech się dobrze nosi!
(na szczęście - nie moja kolorystyka! uff)
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:44   #1453
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Witam Nie wiem czy jest wątek poświęcony kosmetykom pielęgnacyjnym Estee Lauder więc postanowiłam iż napiszę tutaj bo jest szansa,że przeczyta to więcej dziewczyn Mam na wymianę serum z EL-Idealist Even Skintone Illuminator,50 ml.Użyłam go 3 razy ale nie spodobał mi się,a może któraś z Was go używa,lubi i chciałaby się ze mną wymienić? Więcej informacji na priv.

Edit:nieaktualne

Edytowane przez Kluska20
Czas edycji: 2012-01-28 o 22:25
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 22:15   #1454
tysiulka18
Zakorzenienie
 
Avatar tysiulka18
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 188
GG do tysiulka18
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

czy ktoś posiadam serum Idealist Pore Minimizing poj. 50ml?
Kupiłam na allegro i zastanawiam się nad oryginalnością...
może pomożecie mi to zweryfikować?
tysiulka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 13:37   #1455
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Ilios, Topaz juz jest w PL, myślałam, że bliżej wiosny się pojawi. Ładnie się prezentuje, za ładnie
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:19   #1456
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Ilios Gratulki, piekny nabytek!!!

Pisalam juz na BB kremach, ale i tu zaputajke mam o Estee Lauder CyberWhite Brilliant Cells Extra Intensive BB Cream SPF 35 PA. Miala ktoras z Was ten mazidelek? Ja robie pierwsze kroki z bb kremami, a kupowac wole jednak w sklepach netowyh czy na truskawie (dosc drogiej juz zreszta).


Co do kolorowki: zachwycaja mnie bronzer zelowy oraz cienie, ale pewne nie kupie, bo mam juz sporo kremowych formul, ktore trzeba szybciej zuzywac.
Z nowej kolekcji zachwyca mnie tez tusz do rzes, a konkretnie jego kolor: miedziany. Nie mialam go na rzesach, ale mysle, ze sobie kupie go, bo wspaniale nablyszcza - przynajmniej skore i chusteczke chigieniczna . Fajna alternatywa dla brazowych tuszy, ktore kocham.

Czy moze ktoras z Was sie pokusila ona ktorys z kolorowych tuszy limitkowych lub na ten gruby kajal?

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-01-29 o 21:20
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:58   #1457
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez tysiulka18 Pokaż wiadomość
czy ktoś posiadam serum Idealist Pore Minimizing poj. 50ml?
Kupiłam na allegro i zastanawiam się nad oryginalnością...
może pomożecie mi to zweryfikować?
czekamy na foto.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kupilam nowego zelka
juz jest kolekcja??
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 06:57   #1458
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ilios, Topaz juz jest w PL, myślałam, że bliżej wiosny się pojawi. Ładnie się prezentuje, za ładnie
Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ilios Gratulki, piekny nabytek!!!

Pisalam juz na BB kremach, ale i tu zaputajke mam o Estee Lauder CyberWhite Brilliant Cells Extra Intensive BB Cream SPF 35 PA. Miala ktoras z Was ten mazidelek? Ja robie pierwsze kroki z bb kremami, a kupowac wole jednak w sklepach netowyh czy na truskawie (dosc drogiej juz zreszta).


Co do kolorowki: zachwycaja mnie bronzer zelowy oraz cienie, ale pewne nie kupie, bo mam juz sporo kremowych formul, ktore trzeba szybciej zuzywac.
Z nowej kolekcji zachwyca mnie tez tusz do rzes, a konkretnie jego kolor: miedziany. Nie mialam go na rzesach, ale mysle, ze sobie kupie go, bo wspaniale nablyszcza - przynajmniej skore i chusteczke chigieniczna . Fajna alternatywa dla brazowych tuszy, ktore kocham.

Czy moze ktoras z Was sie pokusila ona ktorys z kolorowych tuszy limitkowych lub na ten gruby kajal?
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
czekamy na foto.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------



juz jest kolekcja??
tak tak, juz jest nowa kolekcja
zelek ladny, jak ktos jest mega blady to dobra wiadomosc, ze bedzie za ciemny i portfel uratowany na mnie dobry
trzeba dawkowac go delikatniej niz modern mercury, dlatego zamiast gabeczki dali pedzelek daje taki fajny glow sloneczny
ja macalam ten kajal, ale nie wzielam, bo ogolnie to mam odwyk od kolorowki, no ale gelee musialam wziac, same rozumiecie

[w ogole to w piatek poszlam do sephory, patrze - tester zelka!!! nowy, niemacany, dopiero co go wylozyli. pomacalam, spodobal mi sie i mowie do pani, ze wezme go 2x [bo moja siostra ma niedlugo urodziny to niech ma ], a kobieta sie smiala, ze ledwo wylozyla tester, a moze juz go chowac, bo dostaly 2 sztuki gelee w dostawie i wiecej nie bedzie ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 12:07   #1459
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
tak tak, juz jest nowa kolekcja
zelek ladny, jak ktos jest mega blady to dobra wiadomosc, ze bedzie za ciemny i portfel uratowany na mnie dobry
trzeba dawkowac go delikatniej niz modern mercury, dlatego zamiast gabeczki dali pedzelek daje taki fajny glow sloneczny
ja macalam ten kajal, ale nie wzielam, bo ogolnie to mam odwyk od kolorowki, no ale gelee musialam wziac, same rozumiecie

[w ogole to w piatek poszlam do sephory, patrze - tester zelka!!! nowy, niemacany, dopiero co go wylozyli. pomacalam, spodobal mi sie i mowie do pani, ze wezme go 2x [bo moja siostra ma niedlugo urodziny to niech ma ], a kobieta sie smiala, ze ledwo wylozyla tester, a moze juz go chowac, bo dostaly 2 sztuki gelee w dostawie i wiecej nie bedzie ]


No to pewnie będzie jak ze "starym" Gelee - wszedzie niedługo zobaczymy "sold out"albo wściekłe miny pań kiedy ktos spyta "Czy jest...?".
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 13:19   #1460
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

I ja mam żela
Tyle czytalam o poprzednim ze kupiłam letni, tez chyba 2 sztuki byly.
Jak dotknelam tester to sie przeraziłam, na reku jakas taka ciemna pomarańcza, miedź. Ale i tak kupiłam, mysle sobie a co, najwyżej będzie stał
I w domu nalozylam na podklad pedzlem na kości policzkowe, na skronie, pokombinowałam i na buzi jest piękny
Ja jestem bladzioch i u mnie wyglada ładnie, mieni sie, pewnie w sloncu efekt bedzie powalajacy
Ja bym powiedziała ze nadaje sie i dla bladych i dla ciemnych karnacji.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
[w ogole to w piatek poszlam do sephory, patrze - tester zelka!!! nowy, niemacany, dopiero co go wylozyli. pomacalam, spodobal mi sie i mowie do pani, ze wezme go 2x [bo moja siostra ma niedlugo urodziny to niech ma ], a kobieta sie smiala, ze ledwo wylozyla tester, a moze juz go chowac, bo dostaly 2 sztuki gelee w dostawie i wiecej nie bedzie ]
I co ona z testerem zrobi to przeciez normalnie jak produkt, niemacany nawet
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:43   #1461
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Ilios i Agatau88, gratuluję żelków Cały czas się zastanawiam nad kupnem ... oraz
czekam na letnia kolekcje ...i rozgwiazdę.
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-01-31 o 13:51
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:47   #1462
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Ilios i Agatau88, gratuluję żelkow Cały czas się zastanawiam nad kupnem ... oraz
czekam na letnia kolekcje ...i rozgwiazdę.
A sa gdzies zdjecia letniej?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:51   #1463
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Nie ma. W czwartek dzwoniłam do salonu EL i napomknęli coś o rozgwieździe.
Kurcze chciałabym dorwać rozgwiazdę z 2011 r.
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-01-31 o 13:52
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:05   #1464
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Nie ma. W czwartek dzwoniłam do salonu EL i napomknęli coś o rozgwieździe.
.
Może to będzie rozgwiazda o formule gelee
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:57   #1465
tysiulka18
Zakorzenienie
 
Avatar tysiulka18
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 188
GG do tysiulka18
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

dziewczyny, aktualnie nie mam jak zrobić fotki serum, to z allegro nic nie mówi bo jest katalogowe a nie real.
a z tych kodów nie da się nic wyczytać?

Kod wybity na opakowaniu kartonikowym to 031
kod kreskowy: 027131505518

na co powinnam zwrócić uwagę żeby dowiedzieć się czy to oryginał?

na dnie buteleczki wygrawerowana jest cyfra "2" i tylko to mam na spodzie...
nie wiem czy powinien być tam jeszcze jakiś kod?

zastanawia mnie konsystencja... czy ona powinna być taka jakby satynowa, matująca?
bo moje serum jak nakładam na skórę to nie daje takiego efektu, jest jak zwykły krem...
a zapach? taki cytrusowy....

w opakowaniu mam też obszerną instrukcję w różnych językach....nie wiem czy w podróbkach też dają takie instrukcje?

jutro postaram się dodać zdjęcia.

Edytowane przez tysiulka18
Czas edycji: 2012-01-31 o 22:00
tysiulka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 10:56   #1466
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Tysiulka, ja niedawno rozszyfrowywałam kody więc napisze ci co ja wiem:

- pierwsza litera oznacza numer serii
- druga cyfra lub litera oznacza miesiąc - 1-styczeń ...... 9-wrzesień, A-pażdziernik, B-list, C- grudzień
- trzecia i ostatnia cyfra oznacza rok produkcji, np 7- to 2007

Clinique ma takie same szyfrowanie kodów
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 08:26   #1467
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ale ja chce pozuzywac troche tego, co mam, bo inaczej nie potrafie w pelni sie cieszyc z nowych zakupow z 'tej samej kategorii'. Co innego Swiete Kulki
Dobrze prawisz Siostro



Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I ja mam żela


I w domu nalozylam na podklad pedzlem na kości policzkowe, na skronie, pokombinowałam i na buzi jest piękny
Ja jestem bladzioch i u mnie wyglada ładnie, mieni sie, pewnie w sloncu efekt bedzie powalajacy
Ja bym powiedziała ze nadaje sie i dla bladych i dla ciemnych karnacji.


Gratulacje wszystkim które dorwały Ja również wczoraj wróciłam z D. z nowym żelkiem. Jeszcze w domu nie testowałam, ale w perfumerii sie zakochałam po pierwszym tescie. Istnieje wprawdzie obawa ze nie bedzie mi pasował kolorystycznie, ale to taki piękny odcień, ze najwyzej bede go zamiast cieni używac ;] Ogolnie jestem zachwycona konsystencją
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 08:43   #1468
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Dziewczyny i ja mam nowego żelka Udało mi się także testować puder z kolekcji Bronze Goddess 2012 i wygląda jak ten żelek z Modern Mercury tylko zamiast faktury ''kropek'' będą ''fale'' (takie piaski pustyni ;-)) Słyszałam, że podobno żelek z kolekcji Topaz nie ma tej samej formuły co z Modern Mercury, a będzie ją miał dopiero ten z Bronze Goddess... Dziwne, bo w nazwie wyraźnie napisane jest ''Gelee'' (czyli ta sama formuła co przy MM?)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 08:46   #1469
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i ja mam nowego żelka Udało mi się także testować puder z kolekcji Bronze Goddess 2012 i wygląda jak ten żelek z Modern Mercury tylko zamiast faktury ''kropek'' będą ''fale'' (takie piaski pustyni ;-)) Słyszałam, że podobno żelek z kolekcji Topaz nie ma tej samej formuły co z Modern Mercury, a będzie ją miał dopiero ten z Bronze Goddess... Dziwne, bo w nazwie wyraźnie napisane jest ''Gelee'' (czyli ta sama formuła co przy MM?)
Gratuluje, piękny jest

a kiedy ma wejść ta kolekcja?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 08:49   #1470
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Gratuluje, piękny jest

a kiedy ma wejść ta kolekcja?
Dzięki Ma wejść w kwietniu
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 09:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.