Interesujące perfumy celebrytów - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-02, 18:04   #541
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

a ja jestem zla, jak w koncu sie zdecydowalam na zakup 3 wersji ktorej jeszcze nie mam Rihanny Nude to sie okazuje ze na portalu na a same w kwocie powyzej 100zl. A pamietam za czasow swietnosci tego watku jak mozna bylo kupic za 50-60zl :/
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 19:47   #542
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

A ja powróciłam po przerwie do Dity Erotique.
Piękna skóra i kwiaty, do tego niesamowita trwałość. Szalik pryskany wielokrotnie Angel Taste of Fragrance po jednym noszeniu pachnie juz tylko miękką skórą i różą, drewnem i dymem. Przy pierwszych podejściach w okresie letnim zapach nie zapadł mi w pamięć, tymczasem zimą okazał się odkryciem.
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:17   #543
grudzienszal
Zadomowienie
 
Avatar grudzienszal
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 189
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Po ostatnich testach uważam Rogue Rihanna za bardzo udany zapach.Spokojnie może konkurować z wysokopółkowymi.Muszę postarać się o własny flakon.
grudzienszal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 00:32   #544
Zuela
Raczkowanie
 
Avatar Zuela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 497
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Cytat:
Napisane przez grudzienszal Pokaż wiadomość
Po ostatnich testach uważam Rogue Rihanna za bardzo udany zapach.Spokojnie może konkurować z wysokopółkowymi.Muszę postarać się o własny flakon.
Co do Rihanny, to może wiecie coś o rogue love? Słyszałam, że miały być dostępne już w marcu a tu już połowa kwietnia i nic.
Muszę przyznać, że już nie mogę się doczekać - perfumy synowane przez Rihannę są niesamowite, nigdy wcześniej nie podobały mi się wszystkie zapachy danej osoby a tu niespodzianka!
__________________
Zuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 20:49   #545
Zuela
Raczkowanie
 
Avatar Zuela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 497
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Odgrzebuję temat i podbijam swoje pytanie o Rogue Love

Przy okazji mam pytanie - może któraś z Was chce się pozbyć Fame Lady Gagi albo Fancy J. Simpson? Chętnie przygarnę któryś z tych zapachów, na wymianę mam 100 ml Killer Queen Oh So Sheer bez jednego psika
__________________
Zuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 14:34   #546
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Moje ostatnie odkrycie: Believe Britney

Nie spodziewałam się, miałam sobie dac spokój z jej zapachami (bo właściwie lubię tylko różową kulkę a reszta jest "taka se") ale Believe jest naprawdę fajne
Mocno paczulowe, trochę owocowe i zamszowe. Dla mnie "wow".
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 16:16   #547
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie odkrycie: Believe Britney

Nie spodziewałam się, miałam sobie dac spokój z jej zapachami (bo właściwie lubię tylko różową kulkę a reszta jest "taka se") ale Believe jest naprawdę fajne
Mocno paczulowe, trochę owocowe i zamszowe. Dla mnie "wow".
Belive to świetny zapach. Na mnie pachnie herbatką lipową dosłodzoną miodem, ale nie jest za słodko bo męskie nuty (i pewnie ten zamsz) równoważą słodycz. Szkoda tylko, że paczula na mnie nie wylazła, masz szczęście kuki : )
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-22, 16:20   #548
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Kusicie, dziewczyny. Muszę kiedyś spróbować.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 16:58   #549
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Kusicie, dziewczyny. Muszę kiedyś spróbować.
naprawdę warto przetestować, trwałość i projekcja nie są jak u Muglera, ale i tak warto. Jak będziemy się wymieniać (chyba to kiedyś nastäpi : ) ), to się upomnij
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 17:31   #550
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

W ogóle zapachy Britney są czadowe, choć nie znam wszystkich. Komplementogenne, bardzo trwałe i raczej nietuzinkowe, choć nie znam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat Circus?
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 17:54   #551
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
W ogóle zapachy Britney są czadowe, choć nie znam wszystkich. Komplementogenne, bardzo trwałe i raczej nietuzinkowe, choć nie znam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat Circus?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45169819
I jeszcze coś tam było, ponoć obok Hidden najmniej warte uwagi ze wszystkich Fantazji.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
naprawdę warto przetestować, trwałość i projekcja nie są jak u Muglera, ale i tak warto. Jak będziemy się wymieniać (chyba to kiedyś nastäpi : ) ), to się upomnij
A Gruszka czeka. azurki:
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-22, 20:57   #552
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45169819
I jeszcze coś tam było, ponoć obok Hidden najmniej warte uwagi ze wszystkich Fantazji.
A dziękuję, dobrze wiedzieć. Hudden moim zdaniem też akurat tragiczne.
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 21:00   #553
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Dla mnie to takie niewiadomoco. słodka mieszanina wszystkiego.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 22:11   #554
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Mi się nie kojarzy z niczym innym jak odświeżacze do toalety popularne np. w galeriach handlowych
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 09:23   #555
janina8752
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Ja dołączam do głosów pochwalających erotique Dity <3 wspaniały, kobiecy zapach, ktorego wczesniej nie spotkalam
janina8752 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 11:53   #556
milk coffee
Raczkowanie
 
Avatar milk coffee
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 54
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Moje ulubione perfumy celebryckie:

1. Fantasy Midnight Britney Spears - absolutny faworyt . Uwielbiam mocno owocowe zapachy. Nutka tajemnicy, bardzo seksowne, trwałe i kobiece. Pięknie się otwierają, jeszcze lepiej rozwijają. Komplementowany przez męskie i damskie otoczenie.

2. Believe Britney Spears - moje kolejne must have zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim. Niebanalny kobiecy zapach, idealny zarówno na randkę jak i do pracy. Oryginalny, słodko-orzeźwiający. Czuć egzotyczne owoce, paczulę i lipę . Na mojej skórze wytrzymuje od świtu do nocy. Pryskam się o 6 rano i pachnę aż do wieczornego prysznica .

3. Fantasy Britney Spears - bezpieczny, subtelny, trwały słodziak. Uwielbiam pryskać się Fantazją w chłodne, deszczowe dni. Lubiany przez otoczenie.

4. Fancy Love Jessica Simpson - mięciutki, puchaty, kobiecy, aksamitny... Czuję przede wszystkim musujący szampan brzoskwiniowy, który wręcz uderza do głowy. Jedyny minus - zapach mógłby być troszkę trwalszy.

5. Radiance Britney Spears - tak pachnie wiosna! Cierpkie czerwone porzeczki w otoczeniu białych kwiatów.

6. Christina Aguilera edp - seksowny, kobiecy zapach ale w taki hmmm... brudny sposób . Coś jak bardzo seksowna kobieta w gorącym klubie pełnym alkoholu i dymu papierosowego. Absolutnie nie jest świeży i jednoznaczny. Noszę go bardzo rzadko, dziwnie się na mnie układa ta tytoniowa nuta, ale jest to jednoczenie bardzo pociągający i intrygujący zapach także polecam .

Ogólnie uwielbiam zapachy Britney Spears. Nie mam wyrafinowanego czy niszowego nosa. Lubię słodycz, kobiecość (ale taką delikatną, dziewczęcą a nie z pazurem). Cenię w nich również trwałość - versace, chanel, dior, gucci nie dorównują Britney zarówno pod względem trwałości jak i projekcji przynajmniej na mojej skórze .
milk coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 13:46   #557
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Cytat:
Napisane przez milk coffee Pokaż wiadomość
Moje ulubione perfumy celebryckie:

1. Fantasy Midnight Britney Spears - absolutny faworyt . Uwielbiam mocno owocowe zapachy. Nutka tajemnicy, bardzo seksowne, trwałe i kobiece. Pięknie się otwierają, jeszcze lepiej rozwijają. Komplementowany przez męskie i damskie otoczenie.

2. Believe Britney Spears - moje kolejne must have zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim. Niebanalny kobiecy zapach, idealny zarówno na randkę jak i do pracy. Oryginalny, słodko-orzeźwiający. Czuć egzotyczne owoce, paczulę i lipę . Na mojej skórze wytrzymuje od świtu do nocy. Pryskam się o 6 rano i pachnę aż do wieczornego prysznica .

3. Fantasy Britney Spears - bezpieczny, subtelny, trwały słodziak. Uwielbiam pryskać się Fantazją w chłodne, deszczowe dni. Lubiany przez otoczenie.

4. Fancy Love Jessica Simpson - mięciutki, puchaty, kobiecy, aksamitny... Czuję przede wszystkim musujący szampan brzoskwiniowy, który wręcz uderza do głowy. Jedyny minus - zapach mógłby być troszkę trwalszy.

5. Radiance Britney Spears - tak pachnie wiosna! Cierpkie czerwone porzeczki w otoczeniu białych kwiatów.

6. Christina Aguilera edp - seksowny, kobiecy zapach ale w taki hmmm... brudny sposób . Coś jak bardzo seksowna kobieta w gorącym klubie pełnym alkoholu i dymu papierosowego. Absolutnie nie jest świeży i jednoznaczny. Noszę go bardzo rzadko, dziwnie się na mnie układa ta tytoniowa nuta, ale jest to jednoczenie bardzo pociągający i intrygujący zapach także polecam .

Ogólnie uwielbiam zapachy Britney Spears. Nie mam wyrafinowanego czy niszowego nosa. Lubię słodycz, kobiecość (ale taką delikatną, dziewczęcą a nie z pazurem). Cenię w nich również trwałość - versace, chanel, dior, gucci nie dorównują Britney zarówno pod względem trwałości jak i projekcji przynajmniej na mojej skórze .
Milk, czytałaś pierwszego posta wątku?
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 16:47   #558
milk coffee
Raczkowanie
 
Avatar milk coffee
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 54
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Milk, czytałaś pierwszego posta wątku?

Tak, czytałam. Zgodnie z zapytaniem wymieniłam zapachy celebryckie które są moim zdaniem interesujące, godne polecenia i nie giną w tłumie .

Edytowane przez milk coffee
Czas edycji: 2016-04-10 o 16:51
milk coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 22:14   #559
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

8.10.2018 miała premierę nowa, limitowana kolekcja perfum

D.S. & Durga x Duran Duran

No swoje czterdzieste urodziny Duran Duran postanowili stworzyć perfumy inspirowane własnymi utworami. Simon le Bon i David Moltz, który sam jest muzykiem, ściśle współpracowali. Z tej współpracy powstała seria czterech zapachów.

(Opis i nuty podane przez Davida Moltza - tłumaczenie moje)

HUNGRY LIKE THE WOLF, 1982. pachnie tak jak brzmi
"Upierałem się przy tej piosence z lat 80-tych (chociaż było ich tak wiele, które by zadziałały!)
Zapach jest zwierzęcy i oddaje niektóre sceny z wideo - rynek, dżunglę w nocy. Jest futrzany, wilczy i zły!
Nuty to skóra, cedr atłasowy, jałowiec, drzewo sandałowe i paczula.


COME UNDONE
, 1993. nieskazitelny sen stworzył oddech i skórę
"Seksowna piosenka i seksowny zapach! Pachnie fizjologicznie - piżmami, gorącym oddechem i prawdopodobnie nielegalnymi substancjami......! "
Nuty to olej szafranowy, liść koki, geraniol i tonka.


SKIN DIVERS, 2007. miłość w wodnym krajobrazie
"Użyto Calone (cząsteczki stworzonej w latach 90. XX wieku), aby pomógł oddać przemoczony romans".
Nuty zawierają wodorosty, błękitną wodę*, ylang-ylang, wetiwer i ekstrakt z owoców pomarańczy bergamotki.


YOU KILL ME WITH SILENCE, 2015. zimne, ciche, udręczone północne lasy, dym i lód
"Zimny ​​i dymny arktyczny zapach drewna. Wykorzystano drzewo Nootka i ekstrakt zimozielony, aby uzyskać gorzką nutę drzewną, która przywołuje uczucie zamrożenia przez ukochaną osobę w walce - jak w piosence. "
Nuty to dym, czystek, lód i kadzidło.


Limitowana kolekcja perfum D.S. & Durga for Duran Duran w formie olejku w w różdżce z kulką o pojemności 10 ml dostępna jest jedynie w Liberty of London (cena £68, na stronie sklepu £75)
Ilość ograniczona - tylko 500 sztuk każdego zapachu.




* nie wiem czy chodzi o czystą wodę czy to nazwa czegoś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png durandurga.png (486,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ddll.jpg (179,5 KB, 43 załadowań)
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-18, 15:05   #560
martanosowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 8
Dot.: Interesujące perfumy celebrytów

To w takim razie muszę też w swoich sprawdzić.
martanosowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-18 15:05:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.