NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 13:30   #2551
linaewe85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 37
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

zafascynowana1 piękny zbiór, ile sleeków, choruję na nie więc bardzo Ci ich zazdroszczę
linaewe85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 14:21   #2552
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez linaewe85 Pokaż wiadomość
zafascynowana1 piękny zbiór, ile sleeków, choruję na nie więc bardzo Ci ich zazdroszczę
Dziękuję Jeszcze mam w planach co najmniej 2 paletki
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 14:40   #2553
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Zafascynowana, zadowolona jesteś z jajeczka h13 z hakuro i białego rozcierusa do oczu? strasznie jestem ciekawa jak wypadają inne blendingi w porównaniu do macowskiego 217 (mam i sobie chwalę, ale zdecydowanie przydaliby mu się bracia, najlepiej tańsi ;])
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 14:43   #2554
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
Zafascynowana, zadowolona jesteś z jajeczka h13 z hakuro i białego rozcierusa do oczu? strasznie jestem ciekawa jak wypadają inne blendingi w porównaniu do macowskiego 217 (mam i sobie chwalę, ale zdecydowanie przydaliby mu się bracia, najlepiej tańsi ;])
Powiem tak - jajko h13 jest zdecydowanie moim ulubionym nakładaczem różu. Niestety od czasu do czasu wypadnie z niego kilka włosków. A co do pędzla do rozcierania - również jeden z ulubionych. Świetnie się nim cienie nakłada i jednocześnie rozciera. On natomiast włosia nie gubi. Mogę Ci z całego serca polecić te pędzle. Są bardzo mięciutkie.. No i ta cena!
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 14:56   #2555
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

kurcze i znowu mnie teraz natchnie na zamówienie z Hakuro puchacza bym chciała, bo oprócz nakładania/rozcierania cieni myślałam jeszcze o blendowaniu korektora pod okiem i pudrowaniu go(zaopatrzyłam się w polecany przez Guacamole korektor z Bobbi Brown z puderkiem ;] kusicielko),a tego no jednym pędzlem się nie zrobi ;D

bardzo fajny zestaw w każdym razie, ja wciąż coś nie po drodze mam z zakupem sleeków
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 19:55   #2556
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Aktualizuję swój zbiór kolorówki
Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
c.d.
Fajny zbiór. Jak się sprawują cienie sypkie z Nyxa?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 20:06   #2557
linaewe85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 37
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

A ile paletek sleeka wyszło do tej pory?
linaewe85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 20:31   #2558
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

zafascynowana piekna kolekcja! Ten tusz w turkusowym opakowaniu to Avon? Co o nim powiesz?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 21:01   #2559
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
kurcze i znowu mnie teraz natchnie na zamówienie z Hakuro puchacza bym chciała, bo oprócz nakładania/rozcierania cieni myślałam jeszcze o blendowaniu korektora pod okiem i pudrowaniu go(zaopatrzyłam się w polecany przez Guacamole korektor z Bobbi Brown z puderkiem ;] kusicielko),a tego no jednym pędzlem się nie zrobi ;D

bardzo fajny zestaw w każdym razie, ja wciąż coś nie po drodze mam z zakupem sleeków

Kupilas ten z 4rema 'okienkami',co ja ? Bo na truskawie nie widzialam tego mojego i zastanawiam sie, czy to limitka, czy oferta stala. Siostra by taki sam chciala, bo rano straszy sliwkowym spojrzeniem.

Tjaaaaaa, ja kusze, bo nawiedzona jestem. Dzis przynioslam sobie fajny eyeliner Isadory (bold tip eyliner). Nie wiem, ile kosztuje w Polsce, ale u mnie w przeliczeniu jakies 42 zet. To byl taki impuls , ale fajnie sie nim maluje, jak mazakiem. Mocno nasycony, linia od sredniej do grubej, nie slizga sie po matowych cieniach, jak np. linery w kremach czy plynne. Troche ciezko sie zmywa, ale po umyciu zelem twarzy mozna polozyc platki nasaczone oliwka i zejdzie.

A te Hakuro to takie jajka blendery czy to pedzelki, bo juz nie kumam? Ja bym chciala sobie blendera kupic, ale chyba pokusze sie o jego klona, bo kosztuje kilka razy taniej.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 21:24   #2560
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Zafascynowana, jestem zafascynowana. Mam kilka pytan:
-jak sie nazywaja roze Chanel
-jaki masz odcien cery: chlodny czy cieply, powiedzmy jakiego koloru podkladu uzywasz (bo chce sobie wyobrazic te roze)

Zazdroszcze Ci czarnych Meteorkow. Dostaje olbrzymiej arytmi i drzenia rak, gdy widze meteorytowe limitki.
Bardzo podobaja mi sie kolory Twoich pomadek w kolorach nude.

Dzis testowalam kolor szminki nude z marki make Up Store - marka szwedzka. Kolor sygnowany przez szwedzka celebrytke Marie Montazami, ktora brala udzial w soapoperze o szwedzkich zonach z Holywood. Tak baj de lej. Ponizej pokazuje kolor i celebrytke öööö Chyba sobie kupie ten kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1.jpg (87,1 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mus2_164164170.jpg (21,2 KB, 288 załadowań)

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-09-08 o 21:37
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 06:50   #2561
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

slodka_kicunia_17_wera - Bardzo je lubię. Mają świetną pigmentację, długo się utrzymują i kolory są bardzo niespotykane. Kilka to duochrome

cuciola - tak, to nowy tusz Avon SuperShock Max. Nie mogę powiedzieć o nim dużo ponieważ mam go od niedawna. Używałam kilka razy i jestem pod ogromnym wrażeniem


guacamole - Już na nie odpowiadam Delikatnie różowy ro 99 rose patale a ten brzoskwiniowo-naturalny to 58 fresque.

Zwykle używam podkładów w kolorze piaskowym, żółtym.

Meteory kupione przez przypadek. Chciałam 02 z regularnej kolekcji, a nierozgarnięta sprzedawczyni podała mi te. W sumie, jestem bardzo zadowolona bo 02 mogę kupić kiedy tylko będę miała ochotę i... pieniądze
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 08:56   #2562
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Zafascynowana, a co to za cienie po lewej stronie na dole (tu)?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:12   #2563
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;29297418]Zafascynowana, a co to za cienie po lewej stronie na dole (tu)?[/QUOTE]

To cienie Guerlain paradis exotique
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:31   #2564
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
To cienie Guerlain paradis exotique
Aha, nie poznalam. Na moim laptopie gorny cien, ktory powinien byc zielony wyglada jak zloto. Z kolei prawy-dolny jest bialy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:40   #2565
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;29298154]Aha, nie poznalam. Na moim laptopie gorny cien, ktory powinien byc zielony wyglada jak zloto. Z kolei prawy-dolny jest bialy.[/QUOTE]
A ja byłam pewna że te miejsca, o których piszesz to są zużyte i wydać tylko blaszki po nich .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:55   #2566
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A ja byłam pewna że te miejsca, o których piszesz to są zużyte i wydać tylko blaszki po nich .
To są puste miejsca Nie ma tam cieni
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 16:35   #2567
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Zafascynowana, dzieki! Ja tez jestem zoltawo-piaskowa na poziomie 02 wedle np Diora czy Lancome. Pojde i obejrze roze na zywo
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 16:53   #2568
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
slodka_kicunia_17_wera - Bardzo je lubię. Mają świetną pigmentację, długo się utrzymują i kolory są bardzo niespotykane. Kilka to duochrome
Bardzo ci dziękuję - pewnie zobaczę jakieś brązy
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 19:58   #2569
linaewe85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 37
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Ostatnio zapomniałam o lakierach więc postanowiłam wkleić teraz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03515.jpg (60,3 KB, 265 załadowań)
linaewe85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 09:48   #2570
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

moja mini (wymiankowa) aktualizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cieniebez tytułu1.jpg (122,4 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudrybez tytułu1.jpg (102,9 KB, 114 załadowań)
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 16:05   #2571
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Biala Damo, ladne cienie. Lubie Kliniki, mam Spicy i sa nie do pokonania caly dzien. Te sliwki sa fanatycznie obledne.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 18:11   #2572
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Biala Damo, ladne cienie. Lubie Kliniki, mam Spicy i sa nie do pokonania caly dzien. Te sliwki sa fanatycznie obledne.
też mam spicy ale najbardziej mi pasują właśnie te fiolety są mega ładne i trwałe i są w tonacji chłodnej, za co duuuży plus
ja bardzo lubię cienie clinique, miałam już w swojej kolekcji i diory i chanel i guerlain i ysl, ale clinique są dla mnie numero uno
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 19:41   #2573
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
też mam spicy ale najbardziej mi pasują właśnie te fiolety są mega ładne i trwałe i są w tonacji chłodnej, za co duuuży plus
ja bardzo lubię cienie clinique, miałam już w swojej kolekcji i diory i chanel i guerlain i ysl, ale clinique są dla mnie numero uno
Mi tez sie podobaja fiolety, ale z wiekiem zaczynam bardziej lgnac do brazow, zlota i zieleni-khaki, bo one sa delikatnym tlem dla czerwonej pomadki, a ja milosniczka czerwieni na ustach. Fiolety pieknie wygladaja wlasnie z ustami bezowymi i rozowymi

Co do jakosci.... wszystkie wymienione przez Ciebie marki (z wyjatkiem Guerlain, ktorego cieni nie znam) sa wg mnie jakosciowo bardzo dobre, ale zadowolenie zalezy od otrzymania oczekiwanego efektu. Chanele sa bardzo subtelne, fajne i nie osypuja sie przy nakladaniu, swietliste i nie 'monopolizuja' makijazu. Diory maja fajna satynowa konsystencje, ale latwiej o osypywanie sie i zbyt duze nalozenie, kolory bardzo nasycone. YSL mialam lata swietlne temu i byly bardzo fajne, bo rozowo-pomaranczowe cienie nadawaly sie nawet na policzki i byly trwale. Jednak...
Clinique trzyma sie bardzo dobrze, nasycenie koloru mozna stopniowac, sypia sie minimalnie, sa duzo tansze i mozna je dostac w pakietach promocyjnych przy okazji zakupow pielegnacji tej marki. Ja, poza tym, od lat nie kupuje tuszy do rzes, bo dostaje miniatury Clinique albo z gazeta, albo przy zakupach. Ostatnio dostalam Clarins, ciekawe, jak bedzie sie zachowywal
W sumie, najbardziej na oczach lubie Clinique i Chanel. Reszta moze nie istniec

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-09-11 o 19:42
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 19:47   #2574
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Guacamole - czytasz w moich myslach - mówię serio... Ja też lubię czerwone usta i beżowe cienie, choć czasem szaleję z cieniami z racji faktu urody (blade kolory wyglądają u mnie źle - lubię mocne, typowo "jesienne" barwy"

Oczy mam jak u kota - zielono - żółte, ale co ciekawe w fioletach (poza burgundem i oberżyną) wyglądam tragicznie, z racji faktu, żem ja ciepły typ. Zieleń - raczej khaki, do tego miedzie, złote, szarości. Źle - turkusy, granaty (wyjątek Deep truth z MAC - ciepły granat). Ale jednak najlepiej czuję się w towarzystwie - beż + brąz + jeden ciekawy kolor - np czerwień (inglot malina nr 366). Tusz czarny ostatnio za radą Magdy () - w brązach zbyt delikatnie. Brwi - ciemna blondynka, więc kredkę ciężko kupić (albo za jasna albo za ciemna). A na ustach - czerwienie - strażackie, przybrudzone brązem i te ciemniejsze. Ale nie beże czy róże. Manicure - brodo, lub delikatne w stylu lekki biały lub beżowy. Inne mi nie za bardzo leżą

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-09-11 o 19:59
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 20:02   #2575
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Kiciunia, ja jestem typowym latem, czyli raczej chlodnym typem urody (mozna je maksymalnie ochlodzic przez pomalowanie wlosow na wyrazny platynowy, zimny braz czy odcienie chlodnej czerni), ale lato ma to do siebie, ze mozna je minimalnie ocieplic, bez szkody dla ostatecznego efektu. Lato to takie szaro-brazowe lub mysioblondowe wlosy, niebieskie lub szare oczy, podobno niebieskie zylki na skroniach i dloniach (ja mam akurat zielone), skora od porcelanowej przez cieplejsza alabastrowa po neutralne beze.

Jak ocieplilam wlosy miodowym blondem, troche sie opalilam, wszystkie kolory jesieni zaczely lepiej wygladac . Choc razcej te nieco neutralne temperaturowo. Bardzo zimna niebieska czerwien mnie 'dobija', ale to samo zrobi ze mnie pomarancz czy perlowy cieply braz. A taki koralowy, truskawkowy czerwony, w sam raz .

Z cieni unikam niebieskich jak ognia, ale turkusowa kredka (daje efekt barbie) czy nasycony granat - ozywiaja mi twarz. Na powieki daje tez jasne morelo-roze, ale nie takie strasznie chlodne, delikatne sliwki, ale zdecydowanie z cieplejszym podtekstem. Najlepiej wygladam w czekoladowych cieniach, ktore podbijaja mi niebieskie oczy az do turkusu oraz zielone - farbuja mi oczy na morska zielen. Zdecydowanie niezdrowo wygladam w kolorach kanarkowych (wygladam tandetnie), wspomnianych niebieskich (trup), szary.

Nie wiem, probowalam wiele razy z szarymi cieniami, ale zawsze wychodze w nich jakas 'brudna', a twarz gasnie. Tylko troche zlota, sladowowej ilosci perly czy zieleni w szarym i juz o niebo lepiej.

Co do blondkredki, radze Ci sie skierowac do polek z kosmetykami selektywnymi. Ja zawsze staralam sie oszczedzac na kredkach do brwi za 15-20 zlotych i na dobre mi to nie wychodzilo. Guerlain czy Chanel maja szersza game blondow, fakt kosztuja, ale taki Guerlain ma 2 gramy, a jego konkurencja o polowe mniej za te sama cene. W rezultacie kosztuje on tyle, co Bourjois, gdy przeliczymy wage, no i zyskujesz grzebyczek. Na necie jest o niebo taniej, wiec czasem mozna...

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-09-11 o 20:11
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 21:03   #2576
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość

Co do blondkredki, radze Ci sie skierowac do polek z kosmetykami selektywnymi. Ja zawsze staralam sie oszczedzac na kredkach do brwi za 15-20 zlotych i na dobre mi to nie wychodzilo. Guerlain czy Chanel maja szersza game blondow, fakt kosztuja, ale taki Guerlain ma 2 gramy, a jego konkurencja o polowe mniej za te sama cene. W rezultacie kosztuje on tyle, co Bourjois, gdy przeliczymy wage, no i zyskujesz grzebyczek. Na necie jest o niebo taniej, wiec czasem mozna...
Dzięki Obejrzę Chanel. Jeszcze BB ma (Bobbi Brown) lub MAC - bo niestety z innych tańszych to jasne są jak dla blondynki, ale takiej jasnej. Pewnie cos z tego kupię.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 21:38   #2577
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Werka ja z kredek do brwi mam Lancome Blond Cendre (cieplejszy brąz) i MAC Fling (chłodniejszy, nieco szarawy brąz). Pierwsza jest o tyle fajna, że ma szczoteczkę i wosk, druga jest wykręcana.
Chyba Catrice ma w różnych odcieniach kredki; Bourjois też miał coś dla blondynek, nie wiem jak teraz. Isa Dora ma fajne żele do brwi.
Nie wiem jakiego koloru szukasz, więc nic konkretnego nie doradzę, ale sprawdź to o czym napisałam, może znajdziesz coś w odpowiednim odcieniu.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 22:08   #2578
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Magda - chodzi mi po głowie mysi brąz - taki szarawy, jasny ale nie czysty.. Typowy blond odpada - jest to za jasne - taki wyblakły brąz - mi chodzi o coś deczko ciemniejszego zszarzałego - taki odcień się po angielsku nazywa Taupe

W załączniku załączam foto - taki własnie średni zszarzały brąz (Z Clinique był taki cień seria Velvet (psycha miała go w zbiorze).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 805taupe.jpg (5,8 KB, 53 załadowań)
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 09:46   #2579
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Magda - chodzi mi po głowie mysi brąz - taki szarawy, jasny ale nie czysty.. Typowy blond odpada - jest to za jasne - taki wyblakły brąz - mi chodzi o coś deczko ciemniejszego zszarzałego - taki odcień się po angielsku nazywa Taupe

W załączniku załączam foto - taki własnie średni zszarzały brąz (Z Clinique był taki cień seria Velvet (psycha miała go w zbiorze).
http://www.maccosmetics.com/product/...ows/index.tmpl
Fling - Light taupe ash blonde
Lingering - Soft taupe brown
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 12:39   #2580
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Co do blondow do brwi, ciezka sprawa, bo, gdy szukalam czegos jasnego, to zawsze wpadalo to w rudosc, wiewiore, a najjasniejszy kolor to byla czekolada... Ja uzywam popielatego sredniego blondu, bo jasniejszy smiesznie by wygladal na moich gestych briwach, a ciemniejszy nie nadaje sie dla sredniej blondyny - no chyba, ze ktos bardzo lubi makijaz, w ktorym dominuja brwi - bardzo modny zreszta.

Co do dobrych kolorow 'brwiowych', dziewczyny, spojrzcie na cienie do brwi. Smashbox ma takie z woskiem, ale sa tez i tansze. Ja potrzebuje kredki, bo mam nieco asymetrycznie ukladajace sie brwi i gdzieniegdzie musze dorysowywac braki. Gdyby nie to, wystarczylby mi cien i wosk . Ba... nawet zwykly matowy cien do powiek w odpowiednim kolorze - lata temu mialam taka taniutka paletke Constance Caroll z bezo-brazami i brwi nia 'rasowalam'.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 13:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.