Obrzydliwe zachowania konkurencji(salon fryzjerski) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-29, 16:53   #1
jestemszeptem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5

Obrzydliwe zachowania konkurencji(salon fryzjerski)


Moja koleżanka prowadzi salon fryzjerski. Dzisiaj żaliła mi się,że 2 dziewczyny umówiły się z nią na kreatyne, a jedna na balejaż. Żadna z nich się nie pojawiła. Takie rzeczy się zdarzają,gdyby nie fakt,że jedna dziewczyna z kreatyny jest szwagierką szefowej innego salonu ,a druga (ta od balejazu)jej koleznką(facebook). Nie jest to moja branża,ale uwazam,ze jest to obrzydliwe i totalnie nieprofesjonalne.Mieszkam y za granicą, w Anglii, obydwie dziewczyny mają swoje salonu i są Polkami. Rozmawialam z kolezanka na facebooku i podala mi nazwiska tych kobiet, a ja z czystej ciekawosci zerknelam a tu patrze takie cos... obrzydlistwo. Czy w innych branzach tez spotykacie sie z takim postępowaniem? Nie wiem co bym zrobila na miejscu kolezanki. Przeciez musi klientke zapisac i nie moze wziac nikogo innego w tym czasie,a jesli ma puste miejsca( w tym wypadku kilka godzin w plecy) i to w sobote, kiedy jest mnostwo chetnych "z doskoku" bo ludzie maja wolne i mysla "a noz sie cos zwolnilo" co poteguje straty. Tak jakos mi sie smutno zrobilo. Czy to tylko pomiedzy Polakami? pomiedzy fryzjerami? czy tak juz po prostu jest,ze konkurencja sie posuwa do takich krokow wszedzie.
jestemszeptem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 17:34   #2
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Obrzydliwe zachowania konkurencji(salon fryzjerski)

Szczerze to jakoś nie chce mi się wierzyć że babki które mają własne salony pałałyby się takimi idiotycznymi problemami żeby specjalnie tamować komuś dzień są różne powody ale ten to chyba ostateczność, chyba że te dziewczyny mają coś z głową
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 15:21   #3
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Obrzydliwe zachowania konkurencji(salon fryzjerski)

Też się zasmuciłam, mogę sobie popłakać?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 16:14   #4
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Obrzydliwe zachowania konkurencji(salon fryzjerski)

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Szczerze to jakoś nie chce mi się wierzyć że babki które mają własne salony pałałyby się takimi idiotycznymi problemami żeby specjalnie tamować komuś dzień są różne powody ale ten to chyba ostateczność, chyba że te dziewczyny mają coś z głową
A mnei by dziwiło, gdyby dziewczyna której kuzynka jest fryzjerką i mieszka w tym samym mieście i pewnie obsłużyłaby ją za darmo przypadkiem zapisała się do konkurencji bo woli więcej zapłacić i równie wielkim przypadkiem się by w terminie umówionym nie pojawiła.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 07:56   #5
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Obrzydliwe zachowania konkurencji(salon fryzjerski)

A moze naprawde chciała sprawdzić jak zrobisz ten baleyage ale w ostatniej chwili sie jednak rozmyśliła??? Rożnie moze byc a konkurencja w świecie handlu to jest bardzo normalna i trzeba do tego przywyknąć . Lepiej nie myślec za duzo .

U mnie w salonie jest jedna zasada. Fryzjer czeka 20 minut na umówionego klienta. Jesli ten sie nie pojawia bierze przechodnia z doskoku ktory akurat wszedł o cos zapytac... Mi raz zdarzyło sie ze musiałam w pracy zostać dłużej ale zadzwoniłam poinformowałam ze potrzebuje 30 min wiecej i nie było problemu. Ale ja jestem stała klientka od lat wiec ulgi mi rowniez przysługują . Ja rowniez raz czekałam 30 minut na umówione spotkanie bo fryzjerka miała cos ważnego. Przeprosiła i po zrobionych włosach dostałam specjalny prezent na przeproszenie ...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 15:18   #6
Ola Dubiel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Obrzydliwe zachowania konkurencji(salon fryzjerski)

Niestety takie zachowania u mnie w salonie też się zdarzają, czasami już przy zapisywaniu widać, że ktoś nie przyjdzie
Ola Dubiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 18:29   #7
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Obrzydliwe zachowania konkurencji(salon fryzjerski)

Cytat:
Napisane przez Ola Dubiel Pokaż wiadomość
Niestety takie zachowania u mnie w salonie też się zdarzają, czasami już przy zapisywaniu widać, że ktoś nie przyjdzie
z ciekawosci - jak to widac?
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-15 19:29:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.