W trakcie kuracji antyprzebarwieniowej mozna używać autobronzingu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-03, 14:05   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Autobronzig kontra krem przeciw przebarwieniom


Mam pytanie, czy jak uzywam aktualnie kremu na przebarwienia to czy moge uzywac w tym samym czasie samopalacza? Czy sa jakies przeciwwskazania?
Dzieki [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-03, 17:08   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Autobronzig kontra krem przeciw przebarwieniom

To zależy od składu Twojego kremu wybielającego. Wiele takich kremów zawiera spore stężenie kwasów owocowych. Wtedy samoopalacz będzie się bardzo krótko trzymał i nie ma sensu go stosować. Natomiast jeśli krem wybielający masz oparty np. tylko na hydrochinonie, to nie widzę przeciwwskazań do jednoczesnego stosowania samoopalacza. Pamiętaj tylko o stosowaniu kremu z wysokim filtrem na dzień.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-06, 10:24   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
W trakcie kuracji antyprzebarwieniowej mozna używać autobronzingu?

W poniedzialek zglosilam na forum pytanie do Pani Kosmetyczki z prosba o odpowiedz, czy jak aktualnie jestem w trakcie kuracji przeciw przebarwieniowej (krem Pharmaceris z serii S z vit A i B-karotenem) to czy moge uzywac autobronzingu. Niestety odpowiedzi ciagle brak. Uzbrajam sie w cierpliwosc i uprzejmie prosze o odpowiedz.
Prosze o nie lekcewazenie zapytan. Dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-06, 11:42   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pytanie do kosmetyczki

Przepraszam ,że musiałaś czekać na odpowiedź. Forum na www.wizaz.pl to moje hobby a nie zawodowa praca. Jak wiesz przyjemnościom można oddawać się dopiero wtedy gdy wszystkie inne sprawy są załatwione. Tak się ostatnio skład ,że mam mnóstwo pracy i ani chwilki wolnej dla siebie.
Wracając do Twojego pytania nie widzę przeszkód w stosowaniu obydwóch preparatów - samoopalacz -tak to brzmi po polsku nie powinien mieć wpływu na powodzenie kuracji przeciw przebarwieniom. Musisz liczyć się z tym ,że kuracja Eris to tylko wpomaganie walki z przebarwieniami - trzeba ustalić przyczynę powstawania przebarwień i dopiero po jej ustaleniu wybrać rodzaj kuracji (skuteczniej działają zabiegi proponowane przez dermatologów i kosmetyczki).
Co do dokładnych informacji nt. reakcji jakie mogą zajść na skórze w wyniku zastosowania kuracji rozjaśniającej i samoopalacza musi wypowiedzieć się Basia, ale ona niestety na razie zniknęła z forum.
Nikt z nas nie lekceważy Waszych pytań - po to prowadzimy ten serwis abyście mogły wyciągnać z nas jak najwięcej informacji. Musisz jednak wiedzieć ,że nikt z nas nie może spędzać 24 h przy komputerze , więc jeszcze raz proszę uzbrój się w cierpliwość jeśli chcesz nas o coś zapytać.
Pa!
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-06, 12:52   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pytanie do kosmetyczki

Dziekuje za odpowiedz [img]icons/icon7.gif[/img]
czekam na odp. Basi jeszcze w takim razie
przebarwienia w moim przypadku ujawniaja sie przy kapielach slonecznych, bezposrednio pod oczami mam jasne a z boku oczu zewnetrznie robia mi sie takie duze plamy, jakby piegi, a w zasadzie 1 pieg sloneczny [img]icons/icon7.gif[/img]
w ubr. po wakacjach w Gracji przyjechalam mocno "przebarwiona" i pomogl mi krem z YRocher, plamy zniknely calkowicie
a w tym roku jeszcze sie nie opalalam, a tu miejskie slonce juz dalo sie we znaki i mam plamki:-(
coz poczac, taka uroda
pozdrawiam
D@n@
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-06, 13:03   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pytanie do kosmetyczki

Przykro mi Dano [img]icons/icon9.gif[/img] ale Basia nie bedzie miala teraz dostepu do internetu co najmniej kilka tygodni.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-06, 13:31   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pytanie do Beaty

mam jeszcze jedno zapytanie do Beaty: a czy po wklepaniu preparatu na przebarwienia moge nalozyc od razu autobronzing?
czy autobronzing powinien byc nalozony bezposredniu na twarz bez zadnych kremow?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-06-07, 21:42   #8
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pytanie do Beaty

Uważam ,że jeśli od razu po nałożeniu kremu nałożysz samoopalacz to osłabisz efekt działania samoopalacza. Lepiej odczekaj kilkanaście minut aby krem dobrze się wchłonął . Niektóre panie chcąc osłabić działanie samoopalacza celowo nakładają najpierw krem a zaraz potem samoopalacz. Można również zmieszać troszkę kremu z samoopalaczem i też wówczas efekt będzie łagodniejszy.Są także kremy z dodatkiem samoopalacza (także dają łagodny efekt). Jak widzisz są to przykłady na to ,że nałożenie zaraz po kremie samoopalacza nie wyrządzi skórze krzywdy.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.