Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 13:23   #1141
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hejka

ojej no ja wiem ,ze cosmelan najlepszy ale ja go tak nie lubie ....

nadzieje mam na cudowna moc Neostraty...

milego dnia
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 16:01   #1142
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Beatka posmarowałam małą plamkę,niestety wyszłam poza nią i mi zeżarło zdrową skórę
Łamiesz mi serce, kobieto
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 18:14   #1143
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
No i niestety, chyba jednak za krótko trzymałam cos1,
Swoją drogą dziwna ta moja skóra.... niby taka delikatna, a nawet differin (dla niewtajemniczonych to silny retinoid) zniosła z godnością
To ze nie bylo buraka Minolda, to nie znaczy ze nic sie nie dzieje. Poczekaj cierpliwie , cosmelan zacznie dzialac. Ale tak jak mowilam: z tego co czytalam to krociutko trzymalas te maske.

Ale ja mam fototyp IV-V, wiec mialam trzymac dluzej, i jeszcze sobie sama przedluzylam a i tak cienie pozostaly.
Poprawka je jeszcze dobila

Dobijaj teraz te plamiska cosmelanem 2 i juz.
Skore masz fajna po prostu delikatna acz silna i wytrzymala. jak my tu wszystkie kobity jestesmy
Fajnie sie zorganizowalas , masz przynajmniej czas dla siebie, , rodzina cie nie pozna po powrocie.

Szatanka - dziekuje slicznie za odpowiedz
Beatka...wiesz moze gdzie sa porzadne sklepy we Wroclawiu ze zdrowa zywnoscia? (w takich Szatanka kupuje nanoplatyne), ja tez chce i na zakupy sie wybieram. ,
Upaly we Wrocku zapowiadaja co mnie juz mniej cieszy...

Sylvek - pieknego lica ci zycze na slub! A potem sie ciebie powypytuje to i owo bo ty tez i dermamelan i cosmelan uzywalas.

Kobietki, a powiedzcie - takie gwiazdy, aktorki itp to co uzywaja jak maja taki problem?... Nie wierze ze nie maja, wiele z nich smazy sie w tropikach, na statkach itp.
Ostatnio kumpela powiedziala mi: "a cos ty, zapomnij, one to maja kosmetyki z wyzszej polki". Zatkalo mnie A cosmelan to co?...z nizszej, z podziemia ?

Sa jeszcze wyzsze polki?...

Edytowane przez Qubis
Czas edycji: 2010-08-09 o 18:16
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 18:24   #1144
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość


Beatka...wiesz moze gdzie sa porzadne sklepy we Wroclawiu ze zdrowa zywnoscia? (w takich Szatanka kupuje nanoplatyne), ja tez chce i na zakupy sie wybieram. ,
Nie kupuję w takich sklepach...Wiem o jednym, bo czasem go mijam - na Stwosza.

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość

Kobietki, a powiedzcie
- takie gwiazdy, aktorki itp to co uzywaja jak maja taki problem?... Nie wierze ze nie maja, wiele z nich smazy sie w tropikach, na statkach itp.
Ostatnio kumpela powiedziala mi: "a cos ty, zapomnij, one to maja kosmetyki z wyzszej polki". Zatkalo mnie A cosmelan to co?...z nizszej, z podziemia ?

Sa jeszcze wyzsze polki?...
E, tam, maja dobrych speców od makijażu. I photoshopaPopatrz sobie na ich codzienne zdjęcia, te wszystkie pryszcze , plamy , celulit na udach..
A wyższe półki są, ale ja mam 1,58m, więc tam nie sięgam
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 18:32   #1145
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Nie kupuję w takich sklepach...Wiem o jednym, bo czasem go mijam - na Stwosza.

A wyższe półki są, ale ja mam 1,58m, więc tam nie sięgam

Hm...myslisz ze sa wyzsze polki jesli chodzi o kosmetyki na plamy?...

Dzieki za odpowiedz, szukam wlasnie tych sklepow na necie
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 08:51   #1146
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Beatka witaj w klubie wysokichja mam 155cm więc nie dla mnie wyższe półkico do pigma to poważnie niestety

Qubis poszukaj nano w necie bo tu też sprzedają

Lapiś ja też chcę wierzyć w cudowną moc neo ale zacznę gdzieś za miesiąc

Co do wielkich gwiazd to dostaję czasem na maila takie gwiadeczki bez makijażu.Qubis uwierz że my przy nich gwiazdami jesteśmy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 09:27   #1147
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

SzatAnka71
Lapiś ja też chcę wierzyć w cudowną moc neo ale zacznę gdzieś za miesiąc

......................... ...
witam z kawucha
SzatAnus, za miesiac cos juz bede mogla sie wypowiedziec na temat Neo ...narazie po tyg nie widze by plamy pojasnialy , chociaz twarz ogolnie wydaje mi sie jakby jasniejsza ale mysle ,ze to zluda
milego dzionka laseczki
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 10:14   #1148
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
[B]

Qubis poszukaj nano w necie bo tu też sprzedają

Co do wielkich gwiazd to dostaję czasem na maila takie gwiadeczki bez makijażu.Qubis uwierz że my przy nich gwiazdami jesteśmy
Dzien Doberek

No szukam nano na necie, choc wolalabym to cudo najpierw obejrzec...lubie "normalne" sklepy...na polkach pogrzebac i niskich i wysokich

Taaa, ja wiem ze gwiazdy maja wady i ze my to fajne Laseczki jestesmy bez calego sztabu ludzi wokol.
Pare dni temu widzialam Carle Bruni przypadkiem...chowa twarz ostatnio za wielgachna grzywka...za duzo botoksu sie wstrzyknelo lekarzowi....

Pomyslalam tylko ze moze one maja dostep do jakis "lepszych" filtrow czy rozjasniaczy, bo jakos nie widac zeby ktoras sobie Riwiery czy innych slonecznych atrakcji odmawiala...

Milego dnia Kobitki
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:21   #1149
sylvia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

bryyy drogim Paniom Beatko paczusia wyslana QUBISIU pytaj pytaj ja jestem do Twej dyspozycji Szatanko tez jestem z metra cięta ale..... ja Cie wezme na barana i siegniemy do wyzszych polek mam 156centymetra i 43kilosów silniejszy wiatr i leze
sylvia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:21   #1150
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość
Fajnie sie zorganizowalas , masz przynajmniej czas dla siebie, , rodzina cie nie pozna po powrocie.
Najgorsze, że ja sama pomału samej siebie nie poznaję Zaczynam obłazić, ale generalnie nie jest źle. Spodziewałam się po lekturze pamiętnika gorszych obrazków W zasadzie hydra vital K nie jest mi do niczego potrzebny... Cos2 szczypie tylko trochę po nałożeniu a potem nie dzieje się właściwie nic. Gdyby nie to obłażenie to miała bym poważne wątpliwości czy to wogóle działa Na dodatek skóra złazi wszędzie tylko nie tam gdzie są te najgorsze plamiska
Ale ja twarda i zdeterminowana jestem. Do zużycia mam 2 słoiczki cos2 a gdyby to było jeszcze za mało to w odsieczy czeka pół tubki neo

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość
Kobietki, a powiedzcie - takie gwiazdy, aktorki itp to co uzywaja jak maja taki problem?... Nie wierze ze nie maja, wiele z nich smazy sie w tropikach, na statkach itp.
Te wszystkie gwiazdy, to też tylko ludzie..... Nie potrafią odmówić sobie słońca i cudownych wakacji a potem najwyżej cosm robią
Jeśli ktoś walczy z plamami od lat (tak jak ja ) to wie, że nawet unikanie słońca, smarowanie się blokerami też nic nie da. Skłonność do plam to straszne g..... które będzie się mieć do śmierci a ja chcę mieć jeszcze troszkę przyjemności z życia
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:25   #1151
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cześć dziewczyny Melduję sie po powrocie ,pełna gotowości do wspólnych działań Całuski soczyste plamusie:cmok :
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 14:08   #1152
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Michell , no zdawaj relacje jak tam bylo w tym SPA ?

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

minolda

Jeśli ktoś walczy z plamami od lat (tak jak ja ) to wie, że nawet unikanie słońca, smarowanie się blokerami też nic nie da. Skłonność do plam to straszne g..... które będzie się mieć do śmierci a ja chcę mieć jeszcze troszkę przyjemności z życia
....................
taaa niestety prawde piszesz kobieto

mini , pierwszy raz cosmelan robisz ?????

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-10 o 14:09
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:09   #1153
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Lapis używam teraz neostraty spot treatment gel - próbasek
podobna do naszego hq ale bardziej jakby gęsta i syfi z metra ostrym klejem
ma retinoidy i kwasy aha

na razie nie widzę żadnych zmian, moja paszcza to wielkie kontynenty
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:24   #1154
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

dosc mnie wkurza ,ze ta neostrata zostaje powloka na twarzy i sobie ja zrolowac mozna ....wrrr...gdybym nie wierzyla ,ze moze co zadziala za nic bym jej na twarz nie polozyla bo nie znosze tego typu lepiszczy ....a jak mi sie cos roluje to w koszu laduje ....dobra , nie marudze , wytrzymam jeszcze troche w nadzei ,ze cos pojasnieje ....zapach tez swoja doroga drazni mnie...

Cati ,nie wiem czy kupic ten krem rozjasniajacy z neostraty , kurka a jak sie tez roluje ...dobrze by bylo jakiegos probaska najpierw ...
czaje sie tez na peeling Citriate z neostraty - 10% kwas glikolowy i 10% cytrynowy ...ech juz sama nie wiem czy to ma sens ....
pewnie i tak na cosmelanie wyladuje w pazdzierniku po urlopie ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-10 o 14:25
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:32   #1155
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
mini , pierwszy raz cosmelan robisz ?????
tak, pierwszy. Wcześniej nie mogłam sobie pozwolić na tak długą nieobecność w pracy. Jak brałam urlop, to chciałam gdzieś wyjechać, odpocząć a nie chować się przed słońcem i ludźmi oczywiście
Poza tym naprawdę myślałam, że moja skóra zareaguje o wiele gorzej
Tak jak Wy wypróbowałam większość dostępnych na rynku "wybielaczy". Pokusiłam się też na laser, ale plamiska wcześniej czy później zawsze wracają
Teraz też nie mam złudzeń, że wytępię je raz na zawsze....

Ale wiecie co? Jest jeden duży plus w byciu plamką. Dzięki tym wszystkim zabiegom mam nadzieję, że moja skóra będzie dłużej młodsza bo obsesyjnie dbam o nakładanie filtrów i cyklicznie funduję jej jakieś drastyczne zabiegi
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:35   #1156
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

minolda

Ale wiecie co? Jest jeden duży plus w byciu plamką. Dzięki tym wszystkim zabiegom mam nadzieję, że moja skóra będzie dłużej młodsza bo obsesyjnie dbam o nakładanie filtrów i cyklicznie funduję jej jakieś drastyczne zabiegi
..................

ja sie tez tak pocieszam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:22   #1157
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
Najgorsze, że ja sama pomału samej siebie nie poznaję Zaczynam obłazić, ale generalnie nie jest źle. Spodziewałam się po lekturze pamiętnika gorszych obrazków
No widzisz Minoldzia , nie jest tak zle. Ja tez bylam mile zaskoczona swoja reakcja w porownaniu z zapiskami w pamietniku.
Wlasciwie to teraz czasem wygladam nadal tak samo jak za dlugo derm2 sobie na moim licu polezy

Skora niestety najpierw schodzi tam gdzie plam nie ma . Ja rowniez to zauwazylam i teraz tez mi gdzies kolo ucha zlazi, a czolo nadal z motylem

Michellka jak tam po krio? , nie odmarzlas , naprawilas stawy, potupalas, kolanka nie trzeszcza

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
Skłonność do plam to straszne g..... które będzie się mieć do śmierci
Tego "do smierci" to ja nie akceptowac absolutnie
Cos wymysla za pare lat, jakis filtr 100spf
Zdrowsza czy mlodsza cera tylko czasem udaje mi sie pocieszyc...
Przewaza jednak zal ze tak musze ze slonca uciekac jak dzikus jakis, niewolnik cienia.

No ale jak Lapi, narzekac juz nie bede
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 07:08   #1158
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Qubis
No ale jak Lapi, narzekac juz nie bede
.............

obudzono mnie dzis o tak nieludzkiej porze to doberek mowie
kawucha i jakos sie obudze

co do narzekania - mialam w planie nie narzekac ale ...ta Neostrata doprowwadza mnie do szalu , no nie wydole z tym zelem
jak sie nim smarne to sie czuje jak bym miala maseczke pell-off i zdzieram z twarzy , potem znow nakladam i tak 2-3 razy wieczorem az nie zasne z tym klejem na twarzy ...malo tego kazdy krem nakladany rano na twarz tez sie roluje , no co jest ?....
tez tak macie czy ja jestem maruda pierwsza klasa ?

widzialam ,ze jest z Neostraty krem rozjasniajacy Bionic , chyba sie na niego przezuce bo ten zel to not for me
ktoras miala krem ten moze ?

to milego rozbudzanka

aaa i minolda , jesli tak lagodnie przechodzisz cosmelan to zazdroszcze ....gdyby u mnie tak bylo , robilabym go co pol roku i problem bylby z glowy ale moja skora reaguje nadaktywnie na ten zabieg i masakra przez 2 mies na gebie .

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-11 o 07:13
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 07:29   #1159
sylvia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

doberekkawa nr 2 Lapisiu ja jak uzywalam neo to po nocy robilam peeling by sie juz nic tam nie wałowało tyle ze ja sumiennie uzywalam neo na noc(przed derm) i u mnie to nic a nic nie pomoglo i tylko kasa w blotopo weselichu(jeszcze tylko trzy dni) skoncze cosmelanik ten od Cathusii i wracam na jesien do dermamelanu a potem znow do cosmelanu.a to dlatego ze derm jest o wiele silniejszy i platy skory i burak i szczypanko i drapanko i zanik plam u mnie byl po nim ogromny a cosmelanik zakupie po skonczeniu dermamelanu profilaktycznie na buziuchne bo po nim skorka mi schodzi nie syfi mnie a i buraka nie mamwiec takiego sobie zrobie miksa na twarz
sylvia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 09:52   #1160
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Qubis

obudzono mnie dzis o tak nieludzkiej porze to doberek mowie
kawucha i jakos sie obudze

co do narzekania - mialam w planie nie narzekac ale ...ta Neostrata doprowwadza mnie do szalu
Witam Mile Panie
Ja tez z kawusia, ciezko mi sie dobudzic, takie cisnienie chyba...chmury na leb leca, ani promyczka

Narzekaj Lapi, narzekaj, my Plamki mamy do tego prawo , bo facjata to wazna rzecz i komfort facjaty tym bardziej
Nie moge Ci pomoc Lapi , bo nie uzywalam...Ale przyznaje ze jak Was czytam to mi sie juz odechciewa probowac czegos nowego...
A chcialabym, nie powiem...
Mam dosc kombinowania z dermamelanem....Kiedy nalozyc, ile trzymac, a jaka bedzie pogoda, bo skora nie moze byc za cienka

I tu pytanie do Sylvi...Skoro jednak tu przed tym slubem zagladasz , to napisz mi prosze skad dokladnie wiesz ze derm jest silniejszy niz cosm?
Ja uzywalam cosm, potem przerzucilam sie na derm, i nie widzialam roznicy....Dopoki derm nie wlozylam do lodowki!
A we FR nie sprzedaja cosm tylko derm i przedstwiciel mowi ze to dokladnie to samo, a ja ulotki z cosm z PL wyrzucilam i nie mam jak porownac...

Ech...

Pakuje wlasnie walizki, jade do Wrocka na wakacje...Gdyby nie pogoda ktora zapowiadaja, bylabym bardziej szczesliwa...
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:34   #1161
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość
Tego "do smierci" to ja nie akceptowac absolutnie
Cos wymysla za pare lat, jakis filtr 100spf
Zdrowsza czy mlodsza cera tylko czasem udaje mi sie pocieszyc...
Przewaza jednak zal ze tak musze ze slonca uciekac jak dzikus jakis, niewolnik cienia.
filtry spf 100 już były ...... Cały problem z tym, że mamy chore melanocyty, które nadmiernie reagują na promienie UV nadprodukcją melaniny. Tak naprawdę trzeba by zedrzeć wszystko aż do skóry właściwej i poczekać aż odrośnie zdrowa skóra Można to zrobić pilingiem bodajże fenolowym. Efekt owszem jest spektakularny, ale niestety często zamiast pięknej skóry pojawiają się blizny nie wspominając o potwornym bólu i długim okresie rekonwalescencji..... No to ja jednak dziękuję....

A wracając do mojej kuracji cosmelanowej, to dzisiaj rano po zmyciu twarzy w lustrze zobaczyłam w końcu buraka Po nałożeniu cos2 przez godzinę twarz mnie piekła żywym ogniem ale nic to, wszystko przetrwałam bez hydra vital K bo miałam wrażenie, że posmarowanie takiej podrażnionej twarzy czymkolwiek tylko pogorszy sprawę
I pomyśleć, że jeszcze wczoraj chciałam pociągnąć cos2 3 razy dziennie a teraz nie mogę się doczekać kiedy tydzień minie.
Najgorsze jest jednak to, że wstrętne plamiska jak były tak nadal są nieruszone

Edytowane przez minolda
Czas edycji: 2010-08-11 o 11:36
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:12   #1162
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

minolda , krem Avene Cicalfate jest dobry na taka podrzaniona twarz albo pianka Panthenol ....
Hydravital factor ka czasami jeszcze bardziej podraznia a niby to krem lagodzacy
....ja np go wcale nie uzywalam po 2 i 3 masce bo pieklo mnie po nim dopiero ....po pierwszej to ze strachu uzywalam tak jak mi lekarka kazala tak robilam ....niewiele to jednak pomoglo bo plamiska i tak wrocily ....teraz juz robie po swojemu i nie cierpie wiecej niz musze ....
.........................

zadna z Was nie uzywala Neostraty w kremie ????

w ogole to ktos uzywal jakis innych niz ten zel kosmetykow z Neostraty ?

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-11 o 12:17
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:18   #1163
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
.........................

zadna z Was nie uzywala Neostraty w kremie ????

w ogole to ktos uzywal jakis innych niz ten zel kometykow z Neostraty ?
Bądź pierwsza!
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:53   #1164
sylvia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

nie nie moja droga Qubisiu nie jest strikte ten sam skład-mialam opis tych dwoch specyfikow ale w domku a teraz ciezko pracujem i nie mam go przy sobiew moim przypadku to roznica dosc spora derm-gestszy,lepiiej sie na buziuchni rozsmarowywal,lekki brązowawy kolorek,mocno obłaząca skóra,bardzo silny rumień,bardzo widoczne zmniejaszanie sie kropkow na twarzy(przypominam ze ja to biala twarz i miliardy bardzo brazowych kropekprzed kuracja)a cosm ma lzejsza konsystencje,jest zółty i po nim wygladam jak jajo a rano zolte plamy zmywam tonikiem-nie wspomne o podusi mojej kochanej jak wygladapiecze tylko przez pierwsze 10 minutek,skora schodzi ale mniej a buraka ani sladu,uzywalam teraz cosmelana bo balam sie o to weselicho dlatego na jesien powroce i tak do dermamelanu.wiem ze ma wieksze stezenie tych kwasow w swoim skladzie niz cosmamelan.tyle ze dla kazdego cos innego moj problem byl na tyle powazny ze majac 21latek zbierajac grosik do grosika poszlam na konsultacje poniewaz juz bylam nastawiona na laser,a tu zonk!!pani ktora ogladala mnie z tylu i z przodu z gory i na dol powiedziala ze musze zaakceptowac swoje piegi bo laser mi nie pomoze!!normalnie zawalilo mi sie wszystko bo juz myslalm ze nie ma mozliwosci na usuniecie ich a to takie wielkie marzenie moje byloaz do momentu gdy Was tu nie zaczelam podczytywac ,uswiadamiajac ze jest malenka iskierka nadzieji na to ze popatrze jeszcze na siebie w lusterko i tak dzieki wam sprobowalam mimo ze pisalyscie o cosm ja zakupilam derm gdyz przeczytalam wlasnie o jego silniejszym roztworze.I dzieki wam patrze patrze patrze w lusterka
sylvia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:15   #1165
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
filtry spf 100 już były :

A wracając do mojej kuracji cosmelanowej, to dzisiaj rano po zmyciu twarzy w lustrze zobaczyłam w końcu buraka

Najgorsze jest jednak to, że wstrętne plamiska jak były tak nadal są nieruszone
No widzisz Minoldzia, burak sie przyczail jednak..., odwagi zycze i pieknej buzi. Aby zobaczyc efekty znikania plam jeszcze musisz sie uzbroic w cierpliwosc...
Co do hydra vital K - tez go zle znosilam i uzywalam bo "kazano". Dzis zaluje, moze to przez to zostaly mi jednak cienie...
POtem doczytalam w pamietniku ze "weteranki" odplamiania odradzaja jakiekolwiek kosmetyki podczas cosmelanu, chyba ze naprawde nie idzie wytrzymac.
Uzywalam tez Avene Cicalfate, moge rowniez polecic SVR Xerial 5, fajny jest i bardzo podobny jest Eucerin z mocznikiem, ale drozszy.

Jesli chodzi o filtr 100 - taaa...wiem ze byly, byly i 60, wycofali bo nieskuteczne.
Wiec marzy mi sie spf 100 - skuteczny, taka marzycielka ze mnie .
Medycyna i kosmetologia ida do przodu, jeszcze pare lat temu nie bylo cosmelanu, dzis jest.

Za pare lat wymysla cos jeszcze lepszego i do wybielania i do ochrony
Tej nadziei sie trzymam, o to prosze i wszystkim nam tego zycze
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:30   #1166
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
minolda , krem Avene Cicalfate jest dobry na taka podrzaniona twarz albo pianka Panthenol ....
Hydravital factor ka czasami jeszcze bardziej podraznia a niby to krem lagodzacy
....ja np go wcale nie uzywalam po 2 i 3 masce bo pieklo mnie po nim dopiero ....po pierwszej to ze strachu uzywalam tak jak mi lekarka kazala tak robilam ....niewiele to jednak pomoglo bo plamiska i tak wrocily ....teraz juz robie po swojemu i nie cierpie wiecej niz musze ....
.........................

zadna z Was nie uzywala Neostraty w kremie ????

w ogole to ktos uzywal jakis innych niz ten zel kosmetykow z Neostraty ?
Lapiel dzięki za rady! Na razie jeszcze nie potrzebuję nic łagodzącego, bo po godzinie od nałożenia cos2 szczypanie ustępuje, burak też więc póki co jadę na samym cos2
Ale muszę się też do czegoś przyznać. Nie smaruję się na razie żadnym filtrem Co prawda w zasadzie nie wychodzę z domu, tylko co najwyżej na chwilę ale same wiecie, że promieniowanie przenika przez szyby, atakuje ze świetlówek, monitora kompa itd Ale kompletnie nie wiem jak sobie to wszystko ustawić. Po posmarowaniu filtrem okrutnie się świecę i jestem biała. Jak próbowałam się zmatowić pudrem bambusowym, to same wiecie jak się wygląda... te skórki.... to już chyba lepiej

Ja chyba używałam tego kremu Neostraty. Sama już nie pamiętam, bo dużo kremików z tej firmy używałam. Ostatecznie zostałam przy HQ, bo mimo swojej konsystencji najlepiej na mnie działa. Za to zdecydowanie nie polecam kremu do powiek. Straszna lipa... nawet nie nawilżał skóry

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość
I tu pytanie do Sylvi...Skoro jednak tu przed tym slubem zagladasz , to napisz mi prosze skad dokladnie wiesz ze derm jest silniejszy niz cosm?
Ja uzywalam cosm, potem przerzucilam sie na derm, i nie widzialam roznicy....Dopoki derm nie wlozylam do lodowki!
A we FR nie sprzedaja cosm tylko derm i przedstwiciel mowi ze to dokladnie to samo, a ja ulotki z cosm z PL wyrzucilam i nie mam jak porownac...
składniki w cosm i derm są takie same, różne jest tylko stężenie. W ulotce produktowej też nie ma doładnie podane ile czego jest w % bo to jest ścisła tajemnica firmy. No bo popatrzcie.... niby składniki są znane a od lat nikt nie potrafił podrobić tego preparatu. Jak komuś się to w końcu uda, to pewnie cena spadnie
Na tej aukcji jest takie krótkie porównanie http://allegro.pl/item1177926996_der...an_bonusy.html
Moja dermatolog też mówiła, że derm, to taki cosm z dopalaczem i w zasadzie zaleca go tylko dla cer tłustych, no ewentualnie mieszanych
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:43   #1167
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

minolda
Ja chyba używałam tego kremu Neostraty. Sama już nie pamiętam, bo dużo kremików z tej firmy używałam. Ostatecznie zostałam przy HQ, bo mimo swojej konsystencji najlepiej na mnie działa. Za to zdecydowanie nie polecam kremu do powiek. Straszna lipa... nawet nie nawilżał skóry
..........
mini, wytrzymujesz godzinne pieczenie ?....podziwiam , ja non stop na pape cos kladlam po masce ....nie dawalam rady bez niczego ....

no w koncu ktos , kto uzywal kremu .... mialas ten rozjasniajacy czy rozswietlajacy , sa dwa , teraz nie wiem , ktory kupic a moze jakis inny fajny maja oni ?

ogolnie skoro uzywalas kosmetyko Neostraty to warto sie na nie skusic ????? oprocz kremu do powiek oczywiscie
tak na mleczko 10% aha do twarzy i ciala mam chec 200ml i na peeling Citriate , znasz moze te produkty ???

jak mi mozesz cosik podpowiedziec bede wdzieczna bo juz mam dosc tych testow na sobie wszystkiego po kolei

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-11 o 13:47
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 14:27   #1168
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
mialas ten rozjasniajacy czy rozswietlajacy , sa dwa , teraz nie wiem , ktory kupic a moze jakis inny fajny maja oni ?

ogolnie skoro uzywalas kosmetyko Neostraty to warto sie na nie skusic ????? oprocz kremu do powiek oczywiscie
tak na mleczko 10% aha do twarzy i ciala mam chec 200ml i na peeling Citriate , znasz moze te produkty ???

jak mi mozesz cosik podpowiedziec bede wdzieczna bo juz mam dosc tych testow na sobie wszystkiego po kolei
obawiam się kochana, że będziesz musiała testować wszystko na sobie, bo przecież każda cera jest trochę inna i to co pasuje jednej u innej kompletnie się nie sprawdza Dla mnie wiele kosmetyków zachwalanych na KWC się nie sprawdziło, więc jednak zalecam metodę prób i błędów
Mleczko 10% miałam, ale dla mnie już za słabe dlatego wolę to 15%
Krem renewal też za słaby, zero efektów po nim dlatego przeszłam na retinoidy ale jak widzisz ja taka raczej hardcorowa jestem, nawet godzinne szczypanie po cos2 mnie nie rusza
A tak wogóle to zaloguj się na stronie http://www.dermservice.com.pl/ Co piątek przysyłają newsletter i oferują jakiś produkt po duuuużo niższej cenie (nawet 50-60%)
Peelingu citriate tego rozjaśniającego nie próbowałam, ale też kiedyś miałam chęć wypróbować. Potem doszłam do wniosku, że lepiej zbierać kasę na cosm, bo efekt pewniejszy.
Kremik miałam rozświetlający, ale szybszy efekt jednak po HQ

Edytowane przez minolda
Czas edycji: 2010-08-11 o 14:32
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 16:38   #1169
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

dziekuje Ci pieknie za informacje mini ....
wiem ,wiem ,ze kazda cera inna i trzeba samemu sprawdzic ale chodzilo mi raczej o ogolna ocene tych kosmetykow bo ten zel nie zrobil na mnie dobrego wrazenia ....

ja za nic nie mam ochoty cosmelanu kupowac, po 3 latach meki z nim mam dosc i szukam czegos innego co nawet w dluzszej perspektywie by cos dobrego na moje plami zdzialalo ...

dobra, kupie ten peeling...a powiedz mi jeszcze ten kremik rozswietlajacy to nie smierduch zaden przypadkiem ? chcialabym go pod filtr na dzien uzywac , pod makijaz , on sie nadaje ?
no niby pisza ,ze tak ale wole spytac kogos, kto uzywal ....

te mleczko 10% to bardziej do cialka chcialabym , mam takkie krostki ostatnio na przedramionach i na plecach ciagle cos mi wyskakuje , do tego mam slady po ospie i pomyslalam ,ze moze by tym potraktowac to sie skorka wygladzi ....i na dekolcik moze tez by sie nadalo ....
co sadzisz ? warto sprobowac ?....uzywalas to +- wiesz na co te mleczko dobrze dziala ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-11 o 17:11
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 21:52   #1170
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
[B]

składniki w cosm i derm są takie same, różne jest tylko stężenie. W ulotce produktowej też nie ma doładnie podane ile czego jest w % bo to jest ścisła tajemnica firmy. No bo popatrzcie.... niby składniki są znane a od lat nikt nie potrafił podrobić tego preparatu. Jak komuś się to w końcu uda, to pewnie cena spadnie
Na tej aukcji jest takie krótkie porównanie http://allegro.pl/item1177926996_der...an_bonusy.html
Moja dermatolog też mówiła, że derm, to taki cosm z dopalaczem i w zasadzie zaleca go tylko dla cer tłustych, no ewentualnie mieszanych
Dziekuje slicznie Sylvus i Minolda za rozjasnienie sprawy cosm i derm

Teraz to juz w ogole nie wiem co robic...Mam jeszcze pol sloika derm ktory uzywam w kazdy piatek , z m-ca lutego . I zastanawiam sie czy nie kupic cosmelanu zeby uzywac czesciej...

Dzis pani w aptece mi odradzala serdecznie (sama tez Plamka...)neostrate w lato...Mowila ze uzywa sie jej na jesien lub zime.
Ech, poki co, jade na wakacje...z dermamelanem. Nad reszta pomysle na jesien.

Trzymajcie sie Plamki, udanego wybielania, a Sylvi zycze udnaego weselicha z pieknym licem i pieknej chmurki nad buzia

Michellka, czy nic Ci oby na pewno nie odmarzlo? Nie odzywasz sie...

Mam nadzieje ze uda mi sie nadrobic Wasze ploteczki po powrocie...
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.