Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. V - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 14:00   #31
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
Ano właśnie
angelikaw okazala sie dobra kolezanka i zamiesciła link Prosze na mnie nie fukac:P bo ja tu walcze z moją przegladarką!
Cytat:

Mam 10 min drogi, spacerkiem, do szpitala, więc mąż doniesie, jeśli będzie potrzeba. Ubranka na wyjście też nie biorę.

ale Ci dobrze... w razie godziny W sama sie dotrulasz do szpitala
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:01   #32
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Co do pieluch tetrowych to są na rynku ich różne rodzaje. Część to wyrób chiński, część to nasze rodzime, tkane na miejscu. Ja kupowałam takie, które podobno są produkowane w Polsce i z polskich surowców i po praniu wyglądają ok, musiałam je oczywiście poprasować
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:02   #33
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
widze...

nie cierpie tej opery... firefox byl 100% lepszy, do momentu, az wydzielili silnik JAVY... i teraz mi sie maxymalnie wieszaaaaaaaaaa...

jest szansa, ze zostanie to poprawione... napisalam juz w tej kwestii do moderatorow Wizażu

ja używam FF (tez się wiesza), a w zanadrzu mam Operę, której nie lubię...

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
Ktoś kiedyś pytał o rożek- ja nie pakuję do torby. Mam 10 min drogi, spacerkiem, do szpitala, więc mąż doniesie, jeśli będzie potrzeba. Ubranka na wyjście też nie biorę. Przygotowałam mężowi zestawik, żeby wiedział co ma wziąć i tyle. Nie będę zapychać torby. Tak samo z moimi ubraniami na wyjście. Nie jestem w stanie przewidzieć pogody na 100%, więc przed wyjściem wydam dyspozycję mężowi Kumaty dość jest i wie, że jak przyniesie złe, to się będzie wracał do domu Więc prędzej zadzwoni 10 razy, żeby zapytać
ja rożek biorę, ale ubrań na wyjście dla mnie i dzidzi już nie. Zostawię w domu, spakowane w reklamówkę...

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Co do pieluch tetrowych to ja zamawiałam na allegro u jednego sprzedawcy po ok.1,65, a u innego po 1,35 i chyba te tańsze są lepsze... ale ogólnie też zrobiły się harmonijki. Są pieluchy podwójnie tkane i te na pewno są dużo lepszej jakości
http://allegro.pl/pieluchy-tetrowe-8...202263527.html

ja też zamawiałam u r_p77 (ale te zwykłe, tkane pojedynczo) i mam harmonijki po wypraniu ich w 30stC!!! A co to będzie po ich wygotowaniu?
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:03   #34
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
mszu - widzę, że starasz się wszystko dopracować i zyskać miano Super Moderatorki
co się chwali
iii tam... ale staram sie zeby to mialo rece i nogi, i zebysci nie powiedzialy, ze jest na odpieprz

dzieki za link... do pieluch tetrowych... ale nie wiem czy oplaca mi sie zamiawiac tylko opakowanie pieluszek... skoro juz wszytsko mam
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:05   #35
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
martucha hahaha ja z pierwsza corka to z nudow sobie paznokcie malowalam bo spala po 4 h
:
Tak dobrze to nie mam no ale Może niedlugo..

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Martuszka a jak wyglądał twój czop
Jak bialko jajka kurzego i odchodzil takimi glutkami co jakis czas

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Martucha źle mnie zrozumiałaś.
Przy żółtaczce nie odstawia się dziecka od piersi Tylko dodatkowo pomiędzy karmieniami poi się herbatką koperkową albo glukozą, żeby więcej siusiało.
No to wszystko kumam.. to Może jakbym dopajala to by wiecej sikal i było by już po.. a tak jeszcze troche tego jest…

Szczęśliwa mam nadzieje ze nie będzie, mój jest bardzooo absorbujacy ale maz mi pomaga wiec coraz czesciej mam czas dla siebie

enis84 trzymam kciuki, sciskaj nogi

Bordowa Joasia jest boska dacie sobie rade trzymam za was kciuki

Mpik82 Milenka jest sliczna, trzymam kciuki za mleczarenki i żebyście się szybko dograli

alicia4 piekny pokoik

Waniliaania trzymam kciuki za was

szokoladka74 cudowne ze już jestes po, ciesze się ze malenka cala i zdrowa.. bo z tymi wezlami… na szczescie wszytko dobrze się skonczylo

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość

Apropo obolałych piersi, to mi położna powiedziała, żebym pomroziła pojedynczo zapakowane (w torebki foliowe) liście kapusty i żeby były w razie czegoś do szpitala, żeby mąż mi przywiózł.
Tak tak mi kapusta bardzo pomogla – widelcem rozdziurkowalam liscie i wrzucilam do zamrazalnika, potem jak było trzeba to okładałam nimi piers jak się rozmrażały to ten sok tak fajnie lagodzil wyciagal żeby zapalenia nie było a zimno zatrzymywalo laktacje.. aprawde kapucha mi pomogla.. ale smrod straszny

Lenka Martynka jest slodziachna trzymam za was kciuki

Pomidora Tymek jest slodziutki, trzymam kciuki za mleczarenki dasz rade a kapusta smierdzi strasznie wiem bo mialam zapalenie i chodzilamz nia 5 dni ale pomaga
naked21 cudny brzuszek

NIKaP-n Pawcio jest cudny ciesze się ze się docieracie

Klarissa napędziłaś nam stracha trzymam kciuki

Naked mi brzuch spadl od razu, jak leze to jestem plasciutka, tylko jak stoje albo siedze to mi skora tak troche obwisa i się faldka zrobila ale mam nadzieje ze ja szybko ujedrnie
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:08   #36
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Co do pieluch tetrowych to są na rynku ich różne rodzaje. Część to wyrób chiński, część to nasze rodzime, tkane na miejscu. Ja kupowałam takie, które podobno są produkowane w Polsce i z polskich surowców i po praniu wyglądają ok, musiałam je oczywiście poprasować
Ja też mam podobno polskie z atestem, ale jedne są nieco grubsze i ok, a te inne trochę bardziej badziewiaste, ale do wycierania buźki, ulewania itp. wydaje mi się, że wystarczą

mszu - no właśnie mi też się nie opłaca, a w hurtowni widziałam pieluchy chyba po 2,20 i wydaje mi się, że nie podwójnie tkane...
__________________
Żona mojego męża to fajna babka

Edytowane przez Majka232
Czas edycji: 2010-08-29 o 14:09
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:09   #37
linzey
Rozeznanie
 
Avatar linzey
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 528
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Witam w V juz części

szokoladka74 GRATULACJE!!!!

bordowa maleńka sliczna!
Mpik maleńka prześlicznajuż też chce mieć Zosie po tej stronie brzuszka
waniliana trzymaj się, będzie dobrze...
gabisun weź no zablokuj kolejkę, bo ci się tu wpychają...
Kasienka nie dziwię się że Cie ta wiadomość załamała, ale wierzę, że dzidzi nic nie będzie po porodzie i to cholerstwo się wchłonie... a ty się nam nie łam...
naked super zdjęcia!
Pomidorko fajnie, że już w domku i malutki taki śliczniutki

U nas drugi dzień pogoda pod psem nawet na spacer nie chce się wychodzić.
Wczoraj zrobiliśmy sobie całodniowy seansik filmowy. Fajniutko było. Szkoda tylko że potem śniło mi się ze mnie maz zdradza z jakąś suchą wysoką ale strasznie brzytka kobitą z pracyChyba już nie powinnam nawet filmów oglądaćTeraz sie cały czas zemnie brechta
linzey jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 14:15   #38
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
mszu - no właśnie mi też się nie opłaca, a w hurtowni widziałam pieluchy chyba po 2,20 i wydaje mi się, że nie podwójnie tkane...
ja widzialam w wczoraj w SMYKU jakies pieluchy tetrowe LUKSUSOWE... co dla mnie wydawalo sie smieszne (36zł/10sztuk)
bo myslalam, ze pielucha to pielucha... a po drugie wszyskie wiecie jakie SMYK ma wywindowane ceny!

no nic... pewnie bede musiala dokupic w jakims sklepiku u nas w miescinie.



Zuzi... niestety nie jestem Ci w stanie pomoc a nie chce gdybac... chyba najlepiej zasiegac konsultacji lekarskiej...


... zaraz padne... moj TŻ własnie urzadził sobie drzemke na kanapie a oba koty zasneły na nim... chyba rzeczywiscie sa stesknione wspolnego spania
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna

Edytowane przez mszu
Czas edycji: 2010-08-29 o 14:20
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:17   #39
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

czy ktoras robila badania na paciorkowca?...chodzi mi o to ze chodze prywatnie do gina i bedzie mi robil to badanie..tzn nie wiem czy on bo powiedzial ze przy nastepnej wizycie zrobi takie badanie...chyba sam to bedzie robil?....i czy dodatkowo za to bede placic..moze ktoras z was tak miala...
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:17   #40
Astorianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Magiczna wyspa :)
Wiadomości: 422
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Doczytałam poprzedni wątek, teraz ten i melduję się

Dzisiaj rzadko siedzę przy kompie, za to poszłam na bardzo długi spacer z psicą i dotleniłam się za wszystkie czasy. Młodej się chyba podobało

Wczoraj w nocy normalnie się bałam - chyba wreszcie się przemogę do spakowania tej torby szpitalnej... Dostałam w nocy skurczów, aż się przestraszyłam i zaczęłam się zastanawiać jak dam sobie radę - pakowanie, dobudzenie męża itd... Na szczęście wszystko ucichło, a młoda dzisiaj i tak robi sobie poligon z mojego brzucha... No i dostałam od znajomego mini kierpce... Nie miałam pojęcia, że takie małe się robi, wyglądają czadowo, takie malusie... Nie wiem czy kiedykolwiek mała je włoży, ale popatrzeć zabawnie.
Astorianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:20   #41
linzey
Rozeznanie
 
Avatar linzey
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 528
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Co do pieluch tetrowych to są na rynku ich różne rodzaje. Część to wyrób chiński, część to nasze rodzime, tkane na miejscu. Ja kupowałam takie, które podobno są produkowane w Polsce i z polskich surowców i po praniu wyglądają ok, musiałam je oczywiście poprasować
Ja specjalnie nie kupowałam na allegro bo chciałam pomacać i kupic takie "lepsze"i kupiłam bodajże po 2,10 za sztuke ale po praniu okazało sie ze kupiłam szajs. Sa jak tektura Niby pisało ze polskie
linzey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 14:21   #42
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
ja widzialam w wczoraj w SMYKU jakies pieluchy tetrowe LUKSUSOWE... co dla mnie wydawalo sie smieszne (36zł/10sztuk)
bo myslalam, ze pielucha to pielucha... a po drugie wszyskie wiecie jakie SMYK ma wywindowane ceny!

no nic... pewnie bede musiala dokupic w jakims sklepiku u nas w miescinie.
Ja widziałam w Smyku pieluchy białe tetrowe w niebieskie lub różowe wzorki 6 szt. chyba ok.25 zł... ale dla mnie tetra ma być biała, a nie kolorowa czy we wzorki. Do Smyka mam co prawda zniżkę 20%, ale tam zamierzam kupować ubranka, bo są śliczne, a nie bardzo drogie, a ze zniżką to już w ogóle cena do przełknięcia
Na razie jak każdy widzi ile ciuszkow ma nasz synuś to mówi, że dużo, mój tata to aż sie zdziwił, mąż też a kochana moja mamusia chrzestna wczoraj mi powiedziała, że znów nakupowała Szymonikowi ciuszków, co nie powiem - bardzo mnie cieszy
Kupiła mi też stringi... hmmm ciekawe czy się w nie zmieszczę... Będzie motywacja do zrzucenia tych kilkunastu kg...
__________________
Żona mojego męża to fajna babka

Edytowane przez Majka232
Czas edycji: 2010-08-29 o 14:23
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:22   #43
linzey
Rozeznanie
 
Avatar linzey
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 528
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
czy ktoras robila badania na paciorkowca?...chodzi mi o to ze chodze prywatnie do gina i bedzie mi robil to badanie..tzn nie wiem czy on bo powiedzial ze przy nastepnej wizycie zrobi takie badanie...chyba sam to bedzie robil?....i czy dodatkowo za to bede placic..moze ktoras z was tak miala...
Ja chodze prywatnie i na ostatniej wizycie pobrał próbke i on ją zostawił w szpitalu a ja miałam odebrac wynik w mikrobiologi po 3 dniach. Płaciłam 5 zł
linzey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:26   #44
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
cześć Paula, co u Ciebie? Tak rzadko się odzywasz...
W porzadku. Wyczekujemy maluszka. Czesto lapia mnie bole, wiec prawie nie wychodze z domu. Ale caly czas przegladam watek
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:30   #45
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez linzey Pokaż wiadomość
Ja chodze prywatnie i na ostatniej wizycie pobrał próbke i on ją zostawił w szpitalu a ja miałam odebrac wynik w mikrobiologi po 3 dniach. Płaciłam 5 zł
dzieki kochana za odpowiedz ..a ja myslalam ze bedzie mnie to kosztowac jakies 50zl...
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:30   #46
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
W porzadku. Wyczekujemy maluszka. Czesto lapia mnie bole, wiec prawie nie wychodze z domu. Ale caly czas przegladam watek
Niewiele czasu Wam już zostało
Ja też rzadko wychodzę z domu, bo mnie kłuje w szyjce przy dłuższym spacerze...
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:32   #47
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Niewiele czasu Wam już zostało
Ja też rzadko wychodzę z domu, bo mnie kłuje w szyjce przy dłuższym spacerze...
A mnie zaraz bole lapia.
Jeszcze chwilka i wszystkie sie rozpakuja
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:35   #48
aaannnnnnaaa
Raczkowanie
 
Avatar aaannnnnnaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 257
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
dzieki kochana za odpowiedz ..a ja myslalam ze bedzie mnie to kosztowac jakies 50zl...
Ja tyle zapłaciłam
Ale mój gin zlecił mi pełny posiew- oprócz paciorkowca na inne bakterie i grzyby.
aaannnnnnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:36   #49
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ja widziałam w Smyku pieluchy białe tetrowe w niebieskie lub różowe wzorki 6 szt. chyba ok.25 zł... ale dla mnie tetra ma być biała, a nie kolorowa czy we wzorki. Do Smyka mam co prawda zniżkę 20%, ale tam zamierzam kupować ubranka, bo są śliczne, a nie bardzo drogie, a ze zniżką to już w ogóle cena do przełknięcia
Fakt ... ubranka sa sliczne! Ale chyba musze sobie znalezc jakiegos sponsora bo poki co nie na moja kieszen

A ja widziałam w smyku i takie i takie i wlasnie białe kosztowaly (36zł/10sztuk)... a ze tak jak Ty preferuje bez wzorkow... wiec nic nie kupilam bo wydawalo mi kosmicznie drogo!
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 14:41   #50
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

mszu - bo te pieluchy to b.drogo. Właściwie prawie 3 razy drożej niż na all....
Niektóre ciuszki są drogie, a inne znośnie np. 3szt..body za 39,90 - 20% to ok.10 zł za bodziaka. Ja kupowałam tam na razie rzeczy przecenione np. kaftanik z naszywkami, super jakości za 11,80 z 24,90
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:42   #51
Binka0310
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rotherham UK/ Boleslawiec
Wiadomości: 171
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Witam sie ponownie ale tym razem na nowym watku

U mnie normalnie wichura, ladne sloneczko troszke chmurek a wiatr taki ze okna sie otworzyc nie da bo wszystko w domu lata i tak mi duszno, na spacer watpie ze pojde bo mimo ze ja ciezka to moze mnie wiatrzysko porwac , smieci lataja po ulicy ze mozna czyms w leb oberwac.

Nie chce mi sie schodzic na dol ale musze zabrac sie za obiad a przygotowany juz jest tylko rybka na patelnie i ziemniaczki wstawic

Dzis normalnie az dziwo chalupe posprzatalam az sama w szoku jestem bo ostatnio mam problemy by sie za to zabrac
__________________
Binka0310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:55   #52
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
mszu - bo te pieluchy to b.drogo. Właściwie prawie 3 razy drożej niż na all....
Niektóre ciuszki są drogie, a inne znośnie np. 3szt..body za 39,90 - 20% to ok.10 zł za bodziaka. Ja kupowałam tam na razie rzeczy przecenione np. kaftanik z naszywkami, super jakości za 11,80 z 24,90
no... takie ceny da sie przezyc... ja tez kupilam tam pare ciuszkow na wyprzedazach... ale jak bylam tam wczoraj to ceny

licze na dobre gusta przyszlych cioć i wujków

a w zalaczniku nasze "stesknione" koty i fragment ich Pana
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 15:01   #53
Binka0310
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rotherham UK/ Boleslawiec
Wiadomości: 171
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaannnnnnaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny karmiące i jeszcze nie..
Możecie mi niekumatej wytłumaczyć jak działają te nakładki na sutki, o których piszecie Bo jakoś nie mogę załapać..
Czy ich rozmiar dobiera się do wielkości sutka, czy otoczki sutka?
I czy używa się ich dopiero do karmienia?
Mam wielgachne otoczki, ale brodawki raczej małe i płaskie- wystają tylko kiedy jest mi zimno i tak się zastanawiam jak mały da sobie z tym radę.
Wszędzie jest jak byk napisane, że dziecko musi chwycić brodawkę z większą częścią otoczki- a w moim wypadku to chyba z połowa mu się zmieści..
Ja tez mam wielgachne otoczki a brodawki male no chyba ze tak jak u ciebie gdy jest zimno to mi stoja i powiem ze jak malego karmilam piersia to nie chwytal calej otoczki ale najwazniejsze jest zeby mial sutka w buzi i troche otoczki by mleczko mogla spokojnie przeplywac, on to chyba urodzil sie z umiejetnoscia ssania. Ja nie mialam problemow z karmieniem w ogole, teraz to zobaczymy bo jak kazdy mowi kazde dziecko jest inne i moze moja niunia bedzie musiala sie nauczyc ssac
__________________
Binka0310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 15:02   #54
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

mszu, wierzę, że się starasz
A do szpitala o sama się nie doturlam, bo moja torba troszkę waży
Zdjęcie z kotami rozbrajające

martucha84, a to ile przed porodem Ci zaczął odchodzić ten czop? Bo nasza kochana gabisun czeka i czeka

Astorianka, pakuj się, pakuj


Jeśli chodzi o tetrowe pieluszki, to trzeba pomacać, a i tak wyjdzie w praniu jakiej są naprawdę jakości. Ja kupiłam w hurtowni, po 1,80zł i są bardzo fajne. Oczywiście, trzeba było je wyprasować po praniu, ale są w porządku
Nie wiem po co robią takie we wzorki (dla mnie to taka szmata do wszystkiego), ale że dostałam kilka sztuk takowych to będę używała ...jako ścierek
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 15:09   #55
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
mszu, wierzę, że się starasz
A do szpitala o sama się nie doturlam, bo moja torba troszkę waży
No do rodzenia jestes potrzebna Ty i Twoj brzuch torbe to Ci własnie moze małzonek podrzucic w ramach akcji sportowej zapoczatkowanej przez strogmenow "SPACER FARMERA"

A na tetrach to ja sie tak znam, ze szkoda gadac , poza tym i w smyku i w REAL, byly zapakowane w folie... wiec i tak by nic z "macanka" nie wyszlo
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 15:12   #56
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaannnnnnaaa Pokaż wiadomość
Ja tyle zapłaciłam
Ale mój gin zlecił mi pełny posiew- oprócz paciorkowca na inne bakterie i grzyby.
oo to ja bym takie cos chciala..bo wiem ze mam grzybka..lekarz mnie badal i w karcie wpisal ze nie ma (dokladnie ze nie mam candida a....)...ale jak czytalam na necie to z objawow wynika ze mam wlasnie takowy..nawet sama chcialam sobie zrobic taki posiew..ale jakos nie moge sie zabrac..mam globulki,ktore stosuje 1 raz w tygodniu i probiotyk i tego sie trzymam narazie noi jeszcze krem...jak narazie mocno mnie nie swedzi..ale mam to w srodku..troszke tylko..da sie przezyc..tylko sie boje zeby mala nie zarazic..lekarz powiedzial ze to normalne i ze wiele kobiet tak ma..no zobaczymy...Ale mowil ze po ciazy mi to wymrozi..czyli ze mam nadzerke ..nie wiem co to jest dokladnie bo nie czytalam nic na ten temat...
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 15:18   #57
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Ale ten Wątek jest oblegany-super!!
Kurcze Kobietki jestem w 33 tygodniu ciąży, nie ukrywam ze jestem juz strasznie zmeczona, bardzo sie ciesze ze mam w sobie malenstwo i juz tak bardzo sie doczekac nie moge jak je ujrze, ale to czekanie... ciężar... wachanie nastrojów. Jednak prawdą jest ze te ostatnie tygodnie są najtrudniejsze...
Dobrze ze moge wam sie wyżalic Jakos lżej...


A poza tym Gratuluje juz Mamusiom które mają juz swoje malenstwa przy sobie!!!!
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 15:19   #58
falbala
Raczkowanie
 
Avatar falbala
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: szkocja-perth/polska-warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

ja robię pełny posiew- oprócz paciorkowca na inne bakterie i grzyby... bo niestety od początku ciąży męczą mnie różnorakie infekcje. Mam tylko nadzieje, że zdarza z wynikiem do porodu, bo robiłam 10 dni temu i dalej nie ma wyniku... WWWRRRRR...

jutro wyślę tatę do szpitala, to może mi odbierze

co do pieluch to dostałam od mamy tetrowe, kupowała po 2,60 zwykłe białe sa ok, ale mam tez z nadrukiem po 3,20 te sa grubsze i mieciutkie ale the best sa flanelowe, kolorowe po ok 4 zł
falbala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 15:29   #59
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie sie jak to jest z przychodnią dla dziecka?Bo w szpitalu trzeba podać adres przychodni i tak się zastanawiam czy to musi być przychodnia,do której jestem przypisana ja lub Tż czy mogę sobie wybrać jakąkolwiek???
dowolną- oczywiście taką, w której przyjmuje pediatra
Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość

jak zmyka sie wątki??? bo trzeba zrobic porządek z czescią IV
chyba trzeba napisać do jednego z moderatorów prośbę o zamknięcie wątku

Ilona
ja też chyba drugi raz nie zdecydowałabym się na robienie doktoratu- jakoś mądrzejsza od tego się nie czuję a mam wrażenie,że te 4 lata takie jakieś zmarnowane- zamiast normalnie pracować, spędziłam je na uczelni. Ale chyba dobrze zakończyć to obroną i kolejnym papierkiem- żeby tak całkiem nie poszło na marne
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 15:30   #60
falbala
Raczkowanie
 
Avatar falbala
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: szkocja-perth/polska-warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: Uroki ciąży czujemy i powoli się rozpakowujemy -WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. I

aaaa ja za posiew (wymaz płaciłam 65 zł) !!!! rany jak ja trzese kuprem na mysl o mojej cc
falbala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.