Dlaczego ON się nie odzywa? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 16:58   #61
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

Dziewczyny tak właśnie przypadkiem natknęłam się na piosenkę Alicii Keys - How come you don't call me to idealna piosenka dla wszystkich, które miały taką sytuację, że facet się nie odzywa nagle :P ta piosenka ma już chyba parę lat a ja ją właśnie pierwszy raz przesłuchałam

Ale na końcu jest najlepsze, w końcu dzwoni do niej ten facet i jako wytłumaczenie mówi, że go dzisiaj potrącił autobus - duży autobus w dodatku
__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 17:42   #62
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

W tej sytuacji chyba lepiej posłuchać piosenki "o mnie się nie martw"
O mnie się nie martw, o mnie się nie martw
Ja sobie radę dam
Jesteś to jesteś, a jak cię nie ma
To też niewielki kram
Jeśli chcesz wiedzieć same zmartwienia
Tylko przez ciebie mam
O mnie zapomnij, o mnie się nie martw
Ja sobie radę dam
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 16:26   #63
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

Cytat:
Napisane przez mroja Pokaż wiadomość
Masakra jakaś z tymi facetami
Ja to rozumiem, że coś nie zatrybi po 1, 2, 3 spotkaniu czy nawet luźnym miesięcznym spotykaniu się (luźnym czyli bez jakiś deklaracji, planów, seksu czy intymnych pieszczot)... ale po pół roku??
Jeszcze jak tacy faceci obiecują, zapraszają do domu, spędzają kupę czasu z nami, by nagle zniknąć... dla mnie to niepojęte!

W dobie Internetu, gg, komórek, fejsbuków nie jest niemożliwością choćby paru minutowe skontaktowanie się, parę napisanych słów.

Chyba teoria otwartej furtki jest tutaj najsensowniejszym wyjaśnieniem.
W końcu nie było tego decydującego : NIE i zawsze, nawet po miesiącu, można "ochhh nie miałem czasy... spotkamy się?". No ale to też zakrawa o straszną bezczelność. Nie mają wyrzutów sumienia?

Przyznam że zdarzyło mi się "olać" w taki sposób paru delikwentów, ale na zasadzie 1 randki, która była beznadziejna i już po prostu nie kontynuowałam znajomości. Ale kiedy spotykałam się z kimś dłużej, lub kolegowałam a ta druga strona robiła sobie nadzieję, stawiałam sprawę jasno.

Ehhh jak o tym myślę, to przypomina mi się ten kretyn który mnie olał, to było podłe i przez takie zachowania boję się angażowac w jakiekolwiek znajomości z facetami. Ten strach tkwi teraz we mnie, i zawsze gdy facet milczy to od razu myślę o najgorszym boję się nawet spotykać z kimś bo odrzucenie w taki sposób boli cholernie, zabrana nadzieja...ehh
pewnie bym to totalnie olała gdyby mi taki numer odwalił na 3-4 spotkaniu, ale po pół roku regularnego spotykania sie ? ;/ (2x w tyg)
trace wiare ze istnieją jeszcze "prawdziwi" faceci...
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 18:28   #64
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
pewnie bym to totalnie olała gdyby mi taki numer odwalił na 3-4 spotkaniu, ale po pół roku regularnego spotykania sie ? ;/ (2x w tyg)
trace wiare ze istnieją jeszcze "prawdziwi" faceci...
To zależy, wiesz czasami Ci człowiek potrafi zawrócić w głowie się 2 razy z nim spotkasz.
Generalnie to nie jest miłe, to jest okropne... a już po pół roku i dalej mi się nawet w głowie nie mieści... w ogóle mi się to w głowie nie mieści...
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 15:13   #65
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
To zależy, wiesz czasami Ci człowiek potrafi zawrócić w głowie się 2 razy z nim spotkasz.
Generalnie to nie jest miłe, to jest okropne... a już po pół roku i dalej mi się nawet w głowie nie mieści... w ogóle mi się to w głowie nie mieści...
grunt, żeby wyjść z tego "cało" i "z twarzą". nie narzucać się, nie piszczeć, że się nie odzywa. Początkowo trochę piszczałam, ale po przeanalizowaniu sobie na spokojnie stwierdziłam, że skoro facet nie dzwoni/nie pisze/nie kontaktuje się wcale - to nie chce.
wczoraj chyba oglądałam na Polsacie film "Kobiety pragną bardziej" czy jakoś tak i był właśnie taki tekst: "Facet nie dzwoni, bo nie chce."
to jest kuźwa takie proste, a my kobiety sobie niepotrzebnie zawracamy głowę takimi palantami, co to nie wiedzą czego od życia chcą.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 15:28   #66
liferace
Raczkowanie
 
Avatar liferace
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 195
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

ja tez przerobiłam coś takiego nie raz i nie dwa. utwierdzam się w przekonaniu, że to coraz powszechniejsze. czego to jest przejawem? tchórzostwa chyba.. ale przede wszystkim przejawem braku zainteresowania, z jakiegoś powodu. jeden koleś też kiedyś mailował do mnie, dzwonił na dzien dobry, na dobry wieczor, do obiadu rozmowy.. kontaktu fizycznego nie bylo oprocz poczochrania mnie po głowie i jego zdziwienia, że nic wiecej nie wynikło miedzy nami. potem zamilkł... i nie uważał za stosowne podanie mi powodu dlaczego tak. ja mu po jakims czasie wysłalam zyczenia na urodziny (gupek ze mnie) a ten mi na to, że cieszy się że go nie skreśliłam... ale rowniez zero wyjasnienia. olałam, ch0c czasem mysle co u niego, zawrocil mi troche w glowie, ale glownie tym ze myslalam ze to mądry, dojrzały facet.. ale moze jednak nie

a co do autorki- poczekaj jeszcze chwilę, ale nie pisz juz do niego.. jesli sie nie odezwie to kasuj numer, szkoda Twojego czekania czasu i nakręcania się znajdzie się inny adorator!

choć żeby być uczciwymi- czy któraś olała też tak faceta?

Edytowane przez liferace
Czas edycji: 2011-11-20 o 15:31
liferace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 17:55   #67
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

Cytat:
Napisane przez Palinaaa Pokaż wiadomość
A od paru dni cisza, nie pisze, nie dzwoni. Zadzwoniłam do niego, raz odebrał , raz nie. Co powoduje ,że facet się tak zachowuje? .
Och, rozumiem cie, rozumiem. Mialam doslownie to samo!
Facet mi sie podobal, ja z tego,co mowil, jemu tez. Spotkalismy sie i wg mnie bylo fajnie. i nagle on znika. Nie dzwoni, nie odbiera.

Teraz wolalabym tak czesto do niego nie dzwonic, tak mi glupiej zalezalo ;(
Ale teraz wiem lepiej. Po prostu ma jakis powod,ze cie, niestety nie chce. Moze poznal inna, moze jednak mu sie az tak nie podobasz jak myslisz/on myslal?
Generalnie najlepiej dac sobie spokoj najszybciej, jak sie da. Choc wiem,ze to trudne..

Tez same pewnie tak potraktowalismy facetow. Ja raz olalam tak jednego, gdy poznalam mojego Tza. Nie wiedzialam,jak zerwac z nim znajomosc, wiec milczalam...
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 19:53   #68
Palinaaa
Raczkowanie
 
Avatar Palinaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 95
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

Tylko właśnie nie rozumiem tego ,że jak się nie odzywał to pisał mi ,że przeprasza ale ma dużo pracy ( sam pisał, nic do niego nie musiałam dzwonić..) , teraz leży w szpitalu bo miał tę operację. Rozmawiałam z nim przez telefon parę dni temu i mówił ,że wszystko dobrze między nami, że musimy się spotkać ( jego słowa) i cisza.. no ale nic ja już sobie dałam spokój.. na szczęście się nie zakochałam czy coś, tylko pierwszy raz w życiu facet się przestał odzywać, zazwyczaj mieli odwagę powiedzieć ,że coś nie trybi...
__________________
Never lose hope.



" trzeba pocałować wiele żab , żeby znaleźć księcia... "
Palinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 20:29   #69
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

Mnie to spotkało całkiem niedawno. Pisałam nawet już tu o tym. Najpierw zapraszanie, umawianie się i w ostatniej chwili zwodzenie, że coś mu wypadło, że praca. Teraz grobowa cisza. Wykasowałam numer telefonu.
W dodatku jestem pewna, że jak już raz ktoś w ten sposób postąpi to nie warto dawać drugiej szansy - ja dałam i zrobił to samo.

Czym to jest? Tchórzostwem a także brakiem szacunku do drugiej osoby.

Ja urywałam ze swojej strony kontakt, kiedy naprawdę musiałam, gdy ta druga strona, mimo na moje wyraźne wyjaśnienie, że nic z tego nie będzie i że nie chcę się spotykać, po prostu mnie stręczyła telefonami, smsami, mailami, wyznaniami itd. Czasem po 2-3 razy tłumaczyłam, były to wyraźne werbalizacje - że przykro mi ale ja nie odwzajemniam uczuć, że nie chcę, nie mogę, nie spotkam się z tego powodu, że nie będziemy razem.

Nigdy nie zostawiłam nikogo samemu sobie bez odpowiedzi. Ale mnie zostawiono tak kilka razy. To jest najgorsze co może nam "sprezentować" osoba, która rzekomo tak nas lubiła.
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 20:41   #70
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

Nie, naprawdę nigdy nie miałam takiej sytuacji że po prostu koniec-nie odzywam się do faceta. Zawsze coś mówiłam żeby zrozumiał że to już koniec spotykania się, randek, czy na jakim tam byliśmy etapie. Może nie zawsze to mówienie wychodziło mi najlepiej ale nigdy nie wodziłam za nos żeby chłopak szalał i nie wiedział co się dzieje, to zwyczajnie glupie i tchórzliwe
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 20:45   #71
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość

Czym to jest? Tchórzostwem a także brakiem szacunku do drugiej osoby.
Dokładnie


Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Ja urywałam ze swojej strony kontakt, kiedy naprawdę musiałam, gdy ta druga strona, mimo na moje wyraźne wyjaśnienie, że nic z tego nie będzie i że nie chcę się spotykać, po prostu mnie stręczyła telefonami, smsami, mailami, wyznaniami itd. Czasem po 2-3 razy tłumaczyłam, były to wyraźne werbalizacje - że przykro mi ale ja nie odwzajemniam uczuć, że nie chcę, nie mogę, nie spotkam się z tego powodu, że nie będziemy razem.
Raz musiałam tak urwać kontakt. Mowiłam raz, drugi i w końcu trzeci, że nic z tego nie będzie, że ma sobie odpuścić a on dalej swoje, dzwonił kilka razy dziennie, pisał, przyjeżdżał W końcu przestałam całkiem odbierać, nie odpisywałam, nie otwierałam mu drzwi, wykasowałam go na fb, w końcu zrezygnował po kilku tygodniach. To był dla mnie taki pierwszy przypadek, aż się zaczęłam bać go, nie chciał się odczepić, z reguły jedno sorry ale nic z tego nie będzie wystarczyło dla innych.
__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 00:55   #72
YaggaYo
Raczkowanie
 
Avatar YaggaYo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 298
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

Ja na taką sytuację polecam tą piosenkę :
http://www.youtube.com/watch?v=PejWvSVkDJg
YaggaYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 08:32   #73
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

Cytat:
Napisane przez liferace Pokaż wiadomość

choć żeby być uczciwymi- czy któraś olała też tak faceta?

nigdy w sposób, że nagle ni z gruchy ni z pietruchy przestawałam się odzywać. po prostu mówiłam prosto w oczy, że nie widzę sensu w dalszym naszym spotykaniu się. i jeśli coś mi nie pasowało robiłam to wcześnie, a nie kurde po pół roku.
mam dość facetów i właśnie jest ten czas, kiedy to najbardziej w świecie chcę być sama przez jakiś czas.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez YaggaYo Pokaż wiadomość
Ja na taką sytuację polecam tą piosenkę :
http://www.youtube.com/watch?v=PejWvSVkDJg
a mama mówiła !
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 14:27   #74
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

Odkopuję, bo mam podobną sytuację. Zaciekawiła mnie jedna wypowiedź, że kiedyś takie rzeczy się nie działy i zgadzam się. Straszne tchórzostwo wśród facetów w tych czasach, gdzie ci mężczyźni? Rozumiem brak zainteresowania, ale brak podstawowej kultury już mnie poraża.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 16:07   #75
jutynaaaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 61
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

Nie odzywa się bo widocznie nie chce i nasze odezwanie zwykle nic nie zmieni a do tego jeśli znajomości zawarte sa w necie to czesto mają to do siebie, że są traktowane mniej poważnie i bez słowa się rozpadają, często ktoś pozna kogoś w swoim gronie czy wróci do ex i zapomina o tych 2 spotkaniach, które widocznie mało dla niego znaczyły.
jutynaaaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 16:31   #76
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Dlaczego ON się nie odzywa?

No akurat moja była spoza netu, ba, mamy nawet wspólnych znajomych
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-09 17:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.