Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 21:26   #2611
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
tzn ja nie widzę zniszczenia czy osłabienia włosów po farbowaniu; w Poznańskich salonach nie farbowałam jeszcze, ale nawet po L'orealu domowym nie narzekam. Więc nie wiem czym Tonie farbowali skoro masz osłabione włosy
ale to chyba indywidualna kwestia
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 22:25   #2612
kinga01
Przyczajenie
 
Avatar kinga01
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer Poznan

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15422955_1024.jpg (18,6 KB, 155 załadowań)
kinga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 12:21   #2613
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Fryzjer Poznan

Odcien wydaje sie dosyc ciekawy ale to byla chyba farba rozjasniajäca ze pokryla Twöj ciemny bräz.Wiesz moze z jakiej firmy uzyla farby?
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 12:48   #2614
kinga01
Przyczajenie
 
Avatar kinga01
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer Poznan

Tak to byl rozjasniacz. Ale niestety nie wiem z jakiej firmy.
kinga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 14:28   #2615
uayo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Nie no efekt rewelacja! Ciekawe, czy potrafią tam zrobić ładny wyrazisty rudy z mojego ciemnego brązu. Chyba się pofatyguję na os.Rzeczypospolitej )
uayo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 10:32   #2616
dimka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczynki, a korzystała któraś z Was może z usług Pani Marty Ohde - Kaczyńskiej? Mam ślub w maju i wybrałam sobie ją jako wizażystkę (w marcu próbna fryzura + makijaż) ale jestem ciekawa opinii innych osób.
Chciałabym też iść do jakiegoś fajnego fryzjera na farbowanie - możecie kogoś polecić?
dimka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 10:50   #2617
aksa6666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
Dot.: Super Fryzjer - POLECAM POZNAŃ

kinga01 a moge prosic o dokladny adres tego salonu na priv... tez chce rozjasnic wlosy... a scislej mowiac wrocic do blondu bo to moj naturalny kolor
aksa6666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 22:04   #2618
kinga01
Przyczajenie
 
Avatar kinga01
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer Poznan

Niestety nie znam dokladnego adresu , w salonie znalazlam sie przypadkiem. To jest niedaleko biedronki.
kinga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 19:45   #2619
malgosml
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam wszystkie Dziewczny.
Chcę zdać realcje z wizyty u Adama w Czesance. Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii i ja zdecydowałam , że pójdę . Moje włosy to było jedno wielkie nieporozumienie : kolor nie taki , suche i to zcięcie . Jednym słwem smutek. Na początek Adam porozmawiał ze mną na temat zmiany koloru. Podobało mi się, że wiedział o czym mówi. Sugerowałam inne kolory ale On obstawał przy swoim . Na szczęście dałam sie przekonać bo efekt końcowy mnie BARDZO pozytywnie zaskoczył . Obciął też świetnie . Na koniec wizyty moje włosy odżyły, nabrały blasku a ja wróciłam do domu w super nastroju, który poprawili jescze mój mąż i dwaj synowie witając mnie z okrzykiem "... mamuska rewelacja ..." No i cena . Naprawdę bardzo na plus . Spędzone trzy godziny w Czesance przeleciały nie wiem kiedy w miłej atmosferze .
Dojazd nie taki straszny i dla tych z samochodem i bez .
Porównując Adama z Sergiuszem wielki pozytyw dla Adama .
malgosml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 19:28   #2620
CrazyForMe
Raczkowanie
 
Avatar CrazyForMe
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 149
Dot.: Fryzjer Poznan

hej dziewczyny (;
chciałabym jutro zapisać się do fryzjera i zmienić fryzurkę jeszcze w tym tygodniu (o ile się da ).
może byłyście w salonie Lafayette w galerii pestka lub w plazie w Poznaniu.?
konkretnie mi chodzi o fryzurę ala 'bob'. może wiecie jak tą konkretnie fryzurę robią w Lafayette, czy robią tak jak się chcę, jak się objaśni czy mają 'swoją wizje' i tak ścinają.?
a jeśli nie ten właśnie fryzjer, to może poleciłybyście gdzie ładnie zrobią boba w Poznaniu.?
wielkie dzięki.
__________________
:serce:
CrazyForMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 20:44   #2621
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez CrazyForMe Pokaż wiadomość
hej dziewczyny (;
chciałabym jutro zapisać się do fryzjera i zmienić fryzurkę jeszcze w tym tygodniu (o ile się da ).
może byłyście w salonie Lafayette w galerii pestka lub w plazie w Poznaniu.?
konkretnie mi chodzi o fryzurę ala 'bob'. może wiecie jak tą konkretnie fryzurę robią w Lafayette, czy robią tak jak się chcę, jak się objaśni czy mają 'swoją wizje' i tak ścinają.?
a jeśli nie ten właśnie fryzjer, to może poleciłybyście gdzie ładnie zrobią boba w Poznaniu.?
wielkie dzięki.
przejrzyj forum,duzo jest na temat dobrych fryzjerow.
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 23:09   #2622
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez iga9 Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie u Adama w Czesance. I mogę śmiało dziękować tym z was, które go poleciły
Miałam balejaż ze ścięciem i modelowaniem - 4h wizyta- ale opłaciło się.
Z koloru jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o ścięcie to też bardzo dobre i profesjonalnie wykonane - może tylko trochę krócej niż myślałam, że będzie Ale da się przeżyć - na pewno jest to z dobrodziejstwem dla włosów i fryzury.
Spot i salon mają niepowtarzalny klimat. Atmosfera bardzo przyjazna - chcesz gadać to gadasz o wszystkim a chcesz to milczysz i to bez skrępowania obu stron. Dodatkowo salon zapewnia dyskrecję (nie jesteś wystawiona na widok innych klientów i przechodniów na poziomie ulicy), co dla mnie jest bardzo ważne.
Oby tak dalej
Witam!! juz dawno mnie tu nie bylo i o prosze jakie zmiany!!! Czy mogla byś mi powiedziec czy w nowym salonie Adama pracuje tylko on czy też inni fryzierzy?? i czy ten numer na stronce (ktora jest podana kilka postów wyżej) jest bezposredni do salonu??? z góry bardzo dziękuje!! pozdrawiam
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 09:08   #2623
mauxionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
GG do mauxionka
Dot.: Fryzjer Poznan

Pracuje tam obecnie tylko Adam, a telefon jest do spot'u, weszłam w posiadanie jego numeru, mogę się podzielić
mauxionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 09:33   #2624
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez CrazyForMe Pokaż wiadomość
hej dziewczyny (;
chciałabym jutro zapisać się do fryzjera i zmienić fryzurkę jeszcze w tym tygodniu (o ile się da ).
może byłyście w salonie Lafayette w galerii pestka lub w plazie w Poznaniu.?
konkretnie mi chodzi o fryzurę ala 'bob'. może wiecie jak tą konkretnie fryzurę robią w Lafayette, czy robią tak jak się chcę, jak się objaśni czy mają 'swoją wizje' i tak ścinają.?
a jeśli nie ten właśnie fryzjer, to może poleciłybyście gdzie ładnie zrobią boba w Poznaniu.?
wielkie dzięki.

nie byłam, kiedyś się wybierałam ale wchodząc go galerii częściej widzę fryzjerki palące papierosy przed budynkiem niz przy fotelach - więc nie zaufałam im
Jeśli chodzi o innych fryzjerów - ja jestem zadowolona z Pacykarni choć szukam czegoś nowego ze względu na brak szaleństwa Pacykarni
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:02   #2625
CrazyForMe
Raczkowanie
 
Avatar CrazyForMe
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 149
Dot.: Fryzjer Poznan

dziękuje za odp. (;
pacykaria... prawdę mówiąc pierwsze słysze. (;
a jakie są tam ceny?
__________________
:serce:
CrazyForMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 21:36   #2626
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez mauxionka Pokaż wiadomość
Pracuje tam obecnie tylko Adam, a telefon jest do spot'u, weszłam w posiadanie jego numeru, mogę się podzielić

z miłą chcecią skorzystam....
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 13:19   #2627
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Fryzjer Poznan

505-622-638. numer ten można znaleźć na stronie SPOT-u, w zakładce, gdzie opisana jest Czesanka. też skusiłam się na wizytę tam. czeka się co najmniej tydzień
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 19:09   #2628
seremetka13
Przyczajenie
 
Avatar seremetka13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez malgosml Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Dziewczny.
Chcę zdać realcje z wizyty u Adama w Czesance. Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii i ja zdecydowałam , że pójdę . Moje włosy to było jedno wielkie nieporozumienie : kolor nie taki , suche i to zcięcie . Jednym słwem smutek. Na początek Adam porozmawiał ze mną na temat zmiany koloru. Podobało mi się, że wiedział o czym mówi. Sugerowałam inne kolory ale On obstawał przy swoim . Na szczęście dałam sie przekonać bo efekt końcowy mnie BARDZO pozytywnie zaskoczył . Obciął też świetnie . Na koniec wizyty moje włosy odżyły, nabrały blasku a ja wróciłam do domu w super nastroju, który poprawili jescze mój mąż i dwaj synowie witając mnie z okrzykiem "... mamuska rewelacja ..." No i cena . Naprawdę bardzo na plus . Spędzone trzy godziny w Czesance przeleciały nie wiem kiedy w miłej atmosferze .
Dojazd nie taki straszny i dla tych z samochodem i bez .
Porównując Adama z Sergiuszem wielki pozytyw dla Adama .



Kochana a ile zapłaciłaś za te cudowne 3 godzinki??
Też zastanawiam się nad pójściem, ale ciekawe jak ceny
__________________
uśmiech proszę
seremetka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 20:46   #2629
aksa6666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Poznan

dokladnie to samo pytanie chcialam zadac
aksa6666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 20:52   #2630
mauxionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
GG do mauxionka
Dot.: Fryzjer Poznan

Strzyżenie + farbowanie w moim przypadku włosy półdługie 200zł
mauxionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 15:21   #2631
malgosml
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Red face Dot.: Fryzjer Poznan

Witam ! Ja za farbę , obcięcie i doprowadzenie włosów do stanu używalności zapłaciłam 210 zł . Własnie wróciłam z urlopu do pracy / a pracuję z samymi babami / i nie było osoby, która by powiedziala, że źle wyglądam
malgosml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 11:21   #2632
tjmaxxx
Przyczajenie
 
Avatar tjmaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Czesc
Czy mozecie podac numer do p. Krzystofa z Victorii Center? Wiem, ze na pewno gdzies juz to bylo podawane i nawet probowalam znalesc, ale...;(
Z gory dziekuje i pozdrawiam
tjmaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 17:10   #2633
kasiula007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzjer Poznan

Właśnie wybieram się do fryzjera i zastanawiam się nad Trendami na Półwiejskiej, wiecie coś na ten temat? Wcześniej czytałam, że polecana jest Kasia z Trendów na Bukowskiej. Podobno teraz pracuje na Półwiejskiej..??

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Umówiłam się do pani Kasi na jutro...mam nadzieję, że wrócę z tarczą:P
kasiula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 17:19   #2634
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Fryzjer Poznan

no to czekamy na relację, bo Trendach pojawiały się już różne opinie. jakkolwiek moim zdaniem wszystko zależy od fryzjera, a nie od tego w jakim salonie pracuje.
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 20:37   #2635
kasia44
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam drogie panie, zaważyłam że wszystkie panie są negatywnie nastawione do p.Tomka. Nierozumiem was. Ja chciałam go bardzo pochwalić bo chodze do niego od czasu GAWW i jestem zadowolona. Teraz w swoim salonie wreszcie odżył i to wkońcu widać do czego jest zdolny. A co do p.Adama , byłam raz u niego ale niestety nie spodobał mi się efekt jego starań, a zresztą dowiedziałam się od znajomej że p.Adam to nie żaden fryzjer po szkole tylko ze zwykłego kursu, chodził tam z jej córką. A tutaj na wizaz.pl jest wychwalany w niebiosa. Jestem ciekawa czy panie mnie skrytykują czy zostane osądzona że jestem z towarzystwa p.Tomka i że to nie prawda co napisałam. Ale to jest forum do wyrażania swojej opini a nie do krytykowania upodobań innych osób. Pozdrawiam Panie gorąco !
kasia44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 21:02   #2636
kinesja
Raczkowanie
 
Avatar kinesja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 82
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasia44 Pokaż wiadomość
Witam drogie panie, zaważyłam że wszystkie panie są negatywnie nastawione do p.Tomka. Nierozumiem was. Ja chciałam go bardzo pochwalić bo chodze do niego od czasu GAWW i jestem zadowolona. Teraz w swoim salonie wreszcie odżył i to wkońcu widać do czego jest zdolny. A co do p.Adama , byłam raz u niego ale niestety nie spodobał mi się efekt jego starań, a zresztą dowiedziałam się od znajomej że p.Adam to nie żaden fryzjer po szkole tylko ze zwykłego kursu,ze zwykłego kurs chodził tam z jej córką. A tutaj na wizaz.pl jest wychwalany w niebiosa. Jestem ciekawa czy panie mnie skrytykują czy zostane osądzona że jestem z towarzystwa p.Tomka i że to nie prawda co napisałam. Ale to jest forum do wyrażania swojej opini a nie do krytykowania upodobań innych osób. Pozdrawiam Panie gorąco !
Jesli zauwazylam jakies slowa krytyki wzgledem Tomka to nie wiazaly sie one z tym co robil na glowie tylko dotyczyly tego, ze prawdopodobnie sie pod kogos podszywa i udziela na forum zachwalajac swoje umiejetnosci.
Czy sie podszywa czy nie - nie winikam, nie chce mi sie tego komentowac - choc pewne komentarze faktycznie byly co najmniej podejrzane...
A to czy ktos jest po 1, 2 czy 50 kursach i specjalnych szkolach wcale nie stanowi o czyichs umiejetnosciach. W kazdym razie nie jest tego wyraznym wyznacznikiem.
Czasem pewne osoby maja odpowiednie predyspozycje, talent i tyle.
Wiec pisanie, ze ktos nie jest fryzjerem, bo jest "tylko ze zwykłego kursu" jest naprawde niefajne.
Ja uwazam, ze chlopak ma talent, swietnie strzyze i chwala mu za to.
Jest wychwalany, bo sprawdza sie w tym co robi - byc moze jest tak dobry,ze wystarczyl mu ten 1 kurs - o ile w ogole jest t prawda co piszesz.
Widzialam tez efekty pracy Tomka i tszczerze powiedziawszy tez nie mam do czego sie przyczepic - choc sprawial niekiedy wrazenie jakby byl jakims Wielmoznym Paniczem....
Moze mial zly dzien, moze nie - nie winikalam i m.in. dlatego zaczelam czesac sie u Adama, ktory nigdy nie stroil zadnych fochow
Kazdy ma inny gust i upodobania - wiec kazdy wybiera co dla niego dobre.
I niech tak zostanie
__________________
K

Edytowane przez kinesja
Czas edycji: 2009-03-06 o 21:05
kinesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 21:53   #2637
kasia44
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam! Jak czytam już te wszystkie wychwałki na Adama to sama jestem czasami ciekawa czy może faktycznie się troche poduczył. Może kiedyś się odważe, widziałam że ma salon swój na Wildzie, ale nie wchodziłam do środka. Jakie wnętrze? ;-) Może któraś z pań opowie. A właśnie mam takie pytanie : Czy "zdradzacie" swoich fryzjerów? Oczywiście chodzi mi o to czy idziecie czasami do innego nie mówiąc o tym temu pierwszemu . Pozdrawiam
kasia44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 21:57   #2638
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasia44 Pokaż wiadomość
Witam drogie panie, zaważyłam że wszystkie panie są negatywnie nastawione do p.Tomka. Nierozumiem was. Ja chciałam go bardzo pochwalić bo chodze do niego od czasu GAWW i jestem zadowolona. Teraz w swoim salonie wreszcie odżył i to wkońcu widać do czego jest zdolny. A co do p.Adama , byłam raz u niego ale niestety nie spodobał mi się efekt jego starań, a zresztą dowiedziałam się od znajomej że p.Adam to nie żaden fryzjer po szkole tylko ze zwykłego kursu, chodził tam z jej córką. A tutaj na wizaz.pl jest wychwalany w niebiosa. Jestem ciekawa czy panie mnie skrytykują czy zostane osądzona że jestem z towarzystwa p.Tomka i że to nie prawda co napisałam. Ale to jest forum do wyrażania swojej opini a nie do krytykowania upodobań innych osób. Pozdrawiam Panie gorąco !
Uhm, i kolejny nowy użytkownik z postów sztuk jeden wychwala Tomka i najeżdża na Adama. To jest naprawdę niesmaczne i wcale Tomkowi w zdobyciu popularności na wizażu nie pomaga.

Co do Adama i oskarżeń, że nie jest fryzjerem bo skończył zaledwie jakiś kurs - tak jak napisała koleżanka wyżej, ukończona szkoła nie świadczy o umiejętnościach. Też jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia Adama - umówiłam się do niego na trzecią wizytę, pierwszy raz do Czesanki.
Jest on jedynym fryzjerem do którego umawiam się i nie mam stracha przed wizytą. Ba! Nie mogę się doczekać
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 22:28   #2639
kasia44
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

A ja polecam p.Tomka , zawsze mi zrobi coś fajnego i nowego że nikt mnie niemoże poznać. Chłopak ma duży talent. Polecam !
kasia44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 22:42   #2640
kasiula007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzjer Poznan

Jeśli chodzi o obsługę, wszyscy bardzo mili i bez zarzutów A Kasią,szczerze mówiąc, na początku byłam dosc rozczarowana. Ostatecznie doszłam do wniosku, że fryzurka całkiem w porządku, ale raczej bez szczególnego szału No nie wiem, może jestem zbyt wymagająca

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzannaaa Pokaż wiadomość
no to czekamy na relację, bo Trendach pojawiały się już różne opinie. jakkolwiek moim zdaniem wszystko zależy od fryzjera, a nie od tego w jakim salonie pracuje.
zgadzam się z tym w zupełności
kasiula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.