Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-26, 15:24   #1921
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

kupiłam te tabletki Silica, 100 sztuk/22zł, do brania 1 dziennie. na pewno nie zaszkodzą, a może i pomogą - no i cena bardzo zachęcająca.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 15:29   #1922
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Od zawsze miałam problem z włosami. Szczytem marzeń była dla mnie gęsta czupryna najlepszym środkiem wg mnie jest Merz Spezial. Co prawda nie jest on tani ale już po 3 tygodniach brania włosy przestały mi wypadać i ich kondycja się polepszyła. Teraz znowu zamierzam zacząć kurację. Merz + maseczka z olejku rycynowego + Placenta + herbatki ze skrzypu i mam nadzieje że niedługo się poprawią.
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 15:19   #1923
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja zażywałam Belissę, 5 opakowań. Po odstawieniu wypadają mi włosy, wyszły mi pryszcze, a w trakcie kuracji przestały mi wypadać włosy, nie zauważyłam przyspieszenia porostu włosów, stoją w miejscu cały czas. Teraz zastanawiam się między Merz Special, Vitapil, albo H-pantoten. I nie wiem ktore..
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 20:02   #1924
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Ja zażywałam Belissę, 5 opakowań. Po odstawieniu wypadają mi włosy, wyszły mi pryszcze, a w trakcie kuracji przestały mi wypadać włosy, nie zauważyłam przyspieszenia porostu włosów, stoją w miejscu cały czas. Teraz zastanawiam się między Merz Special, Vitapil, albo H-pantoten. I nie wiem ktore..
Na wypadanie włosów najlepszy (z mojego doświadczenia) jest Merz Spezial. W ogóle ich nie gubiłam a mam z tym spore problemy. Jednak jego dużym minusem jest cena. Ale czego się nie robi dla urody...
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:43   #1925
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja poszukuję czegoś na porost w zasadzie. Strasznie wolno rosną mi włosy, mam ich mało.. Z wypadaniem w zasadzie nie mam problemów..
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 22:53   #1926
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Na porost polecam skrzypovite.
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 23:22   #1927
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A czytałam wcześniej to forum to dużo osób nie było zadowolonych ze skrzypovity.. ;>
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 17:52   #1928
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

To zależy co komu pasuje. mi osobiście pomogła
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:41   #1929
pchelka1981
Raczkowanie
 
Avatar pchelka1981
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 194
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

tak jak sobie zaplanowałam, tak też uczyniłam. Zaopatrzyłam się w Kelp (100 tabl.), Salfazin (100 tabl.) oraz humavit skrzyp i pokrzywa (250 tabl.) zobaczymy jak ta mieszanka podziała na moje włosięta i czy uda jej się przyspieszyć porost, tak jak przytrafiało się już innym wiazażankom trzymajcie kciuki babeczki
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła...

Walczę o zdrowe włosy
18.08.10 - Olej kokosowy
21.08.10 - amla/ bhringraj/ sesa/ vatika

Zapuszczam włosy (cel 5o cm):
29.08.10 - 27 cm
28.09.10 - 29 cm
31.10.10 - 30,5 cm
05.03.12 - 43 cm

moja włoskowa historia
pchelka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 21:11   #1930
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

hej mam pytanie
zakupiłam niedawno tabletki lewitan na ulotce pisze ze,chamuja wypadanie włosów ,główmie to na paznokcie to kupiłam i jeszcze nie zastosowałam bo chce cos naporost włosów np. capivit ale, nie wiem czy można brać to razem
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 21:20   #1931
1985Anke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

hej dziewczyny czy jakieś inne rzeczy niż tabletki które polepszą stan włosów ?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

np olejek rycynowy albo inne rzeczy ?
1985Anke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 23:15   #1932
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
hej mam pytanie
zakupiłam niedawno tabletki lewitan na ulotce pisze ze,chamuja wypadanie włosów ,główmie to na paznokcie to kupiłam i jeszcze nie zastosowałam bo chce cos naporost włosów np. capivit ale, nie wiem czy można brać to razem
Podłączam się do powyższego pytania, natomiast ja stosuje merz special.
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 09:19   #1933
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Podłączam się do powyższego pytania, natomiast ja stosuje merz special.

A lewitan to przypadkiem nie drożdże? Coś mi się tak kojarzy. Jeśli nie ma w nich dodatku witamin to możesz brać razem. Na każdym opakowaniu jest napisane ile jakich witamin zawiera tabletka. Sprawdź dziennie zapotrzebowanie i sobie sumuj.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 16:39   #1934
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dołączam do grona osób zadowolonych ze skrzypovity
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:35   #1935
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny, czy któraś z was stosowała tabletki Ha-Panteton? Bo czytałam wiele pozytywnych opinii na ten temat i chciałabym spróbować.
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:39   #1936
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja przyjmowałam ha-pantoten optimum. zero efektów
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 19:38   #1937
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Chciałabym kupić tabletki MERZ Spezial
Znalazłam opakowanie 120 na allegro
http://allegro.pl/merz-spezial-speci...264529741.html

Zastanawiam się czy są oryginalne....może ktoś kto je miał, mógłby potwierdzić?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 21:16   #1938
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Kiedyś brałam Silicę (całe opakowanie 100 tab.) i ograniczyła wypadanie włosów. Teraz łykam Salfazin, niestety ciągle zapominam, więc oszałamiających efektów nie ma. Planuję dorzucić do niego jakiś skrzyp (może skrzypovitę?) i wziąć się za regularne łykanie. Chcę wzmocnić włosy, bo ostatnio mam dużo stresujących sytuacji i boję się, że znów zaczną mi gromadnie opuszczać skalp...

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Chciałabym kupić tabletki MERZ Spezial
Znalazłam opakowanie 120 na allegro
http://allegro.pl/merz-spezial-speci...264529741.html

Zastanawiam się czy są oryginalne....może ktoś kto je miał, mógłby potwierdzić?
Hm... nie kupiłabym tabletek od byle kogo na allegro. Bądź co bądź to jednak lek, a tylko apteka (czy to stacjonarna czy internetowa) daje pewność, że były prawidłowo przechowywane, czyli że nie zaszkodzą i będą działać.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 21:43   #1939
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Zastanawiam się ciągle nad Silicą. Ma tylu zwolenników co i przeciwników a co do tego Merz Spezial to sama miałabym problem. Zawsze kupowałam tylko opakowanie 60 tabletek które wyglądało trochę inaczej więc nie wypowiem się chyba
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 10:27   #1940
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się ciągle nad Silicą. Ma tylu zwolenników co i przeciwników a co do tego Merz Spezial to sama miałabym problem. Zawsze kupowałam tylko opakowanie 60 tabletek które wyglądało trochę inaczej więc nie wypowiem się chyba
No właśnie też przeglądałam asortyment internetowych aptek i opakowanie Merz Spezial wyglądało inaczej.

Na allegro wychodzi o wiele taniej, tylko inne opakowanie. Jest napisane, że tabletki pochodzą z Niemiec, możliwe, że tam mają inny wygląd.
Tylko nie jestem przekonana co do użytkownika, ma kilka negatywów za podróbki kremów....

Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 10:45   #1941
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
No właśnie też przeglądałam asortyment internetowych aptek i opakowanie Merz Spezial wyglądało inaczej.

Na allegro wychodzi o wiele taniej, tylko inne opakowanie. Jest napisane, że tabletki pochodzą z Niemiec, możliwe, że tam mają inny wygląd.
Tylko nie jestem przekonana co do użytkownika, ma kilka negatywów za podróbki kremów....

Spróbuj znaleźć może w internecie gdzieś wersji niemieckiej. Może to rzeczywiście zależy od kraju pochodzenia.
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 11:17   #1942
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
No właśnie też przeglądałam asortyment internetowych aptek i opakowanie Merz Spezial wyglądało inaczej.

Na allegro wychodzi o wiele taniej, tylko inne opakowanie. Jest napisane, że tabletki pochodzą z Niemiec, możliwe, że tam mają inny wygląd.
Tylko nie jestem przekonana co do użytkownika, ma kilka negatywów za podróbki kremów....

Opakowanie jest na pewno takie jak powinno być. W Niemczech mają właśnie taki Merz typowo na włosy, u nas nie jest dostępny.

miki223 - moim zdaniem warto wypróbować silicę - jest niedroga i miła w użytkowaniu, bo łyka się tylko 1 tab. raz dziennie (a to też ważne, żeby nie obciążać sobie organizmu 6-9 pigułami, jak to jest zalecane w niektórych preparatach ze skrzypem )
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 13:55   #1943
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A jak oceniacie Belissę? Wzmacnia dobrze włosy?
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 21:11   #1944
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
A jak oceniacie Belissę? Wzmacnia dobrze włosy?
Brałam Belissę przez kilka miesięcy. I powiem Ci szerze, że moim zdaniem to bardziej działa na porost (przynajmniej w moim przypadku) bo nie zahamowało mi to wypadania włosów, a mam z tym spory problem i głównie z tym walczę

fluoxetine, a mogłabyś napisać jaki środek jest (wg Ciebie) najlepszy na włosy? Bo walczę od jakiegoś czasu z
wypadaniem włosów, a Merz Spezial jest niestety drogi...

Edytowane przez miki223
Czas edycji: 2010-10-10 o 21:18
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 21:47   #1945
Pyton86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Moja dziewczyna tez miała problemy z włosami.Radzę wam kupić porządne multiwitaminy, bo to co tu wymieniacie jak silica, belissa itd to śmiech.Po składzie widzę że to nie ma prawa pomóc bo ma poprostu słabiutki skłąd.Pozdrawiam
Pyton86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 22:40   #1946
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Jak na porost to też dobrze Bo niestety końcówki mam nieźle zdewastowane i to na sporej długości,więc muszę skrócić włoski,a marzę o ich zapuszczeniu

A po Belissie nie pogarsza się cera? Bo z cerą mam takie maleńkie problemy,kilka krostek i nie chcę,żeby było tego więcej :P

A wgl to trzeba się do lekarza wybrać z tymi krostkami w wieku 20 lat i wypadającymi włosami
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 22:47   #1947
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
fluoxetine, a mogłabyś napisać jaki środek jest (wg Ciebie) najlepszy na włosy? Bo walczę od jakiegoś czasu z wypadaniem włosów, a Merz Spezial jest niestety drogi...
Skoro Merz Ci pomagał to moim zdaniem powinnaś spróbować czegoś o podobnym składzie. Może działałoby połączenie jakieś multiwitaminy i minerałów plus dodatkowo drożdże? Albo do belissy detox (ona ma bardzo ciekawy skład i sama na nią się zdecyduję zamiast skrzypovity, ale jednak jak skończę salfazin, żeby nie przesadzić) dorzucić drożdże. W jednym i drugim wypadku można kupić coś, co nie zrujnuje portfela.
Mi kiedyś pomogła silica, ale to było dość dawno temu. Teraz wspomagam się właśnie multiwitaminą z minerałami (piję takie musujące rozpuszczalne ) i próbuję pamiętać o tym nieszczęsnym salfazinie, choć po nim czasem, mimo zażywania po posiłku, boli mnie żołądek.
Tak naprawdę to wszystko zależy od przyczyny wypadania włosów. I szczerze myślę, że te wszystkie suplementy to mają prawo pomóc tylko, jeśli nie jest to duże wypadanie. No i wypadałoby postarać się unikać stresów i śmieciowego jedzenia.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 23:13   #1948
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Skoro Merz Ci pomagał to moim zdaniem powinnaś spróbować czegoś o podobnym składzie. Może działałoby połączenie jakieś multiwitaminy i minerałów plus dodatkowo drożdże? Albo do belissy detox (ona ma bardzo ciekawy skład i sama na nią się zdecyduję zamiast skrzypovity, ale jednak jak skończę salfazin, żeby nie przesadzić) dorzucić drożdże. W jednym i drugim wypadku można kupić coś, co nie zrujnuje portfela.
Mi kiedyś pomogła silica, ale to było dość dawno temu. Teraz wspomagam się właśnie multiwitaminą z minerałami (piję takie musujące rozpuszczalne ) i próbuję pamiętać o tym nieszczęsnym salfazinie, choć po nim czasem, mimo zażywania po posiłku, boli mnie żołądek.
Tak naprawdę to wszystko zależy od przyczyny wypadania włosów. I szczerze myślę, że te wszystkie suplementy to mają prawo pomóc tylko, jeśli nie jest to duże wypadanie. No i wypadałoby postarać się unikać stresów i śmieciowego jedzenia.
Masz rację, będę musiała popatrzeć i porównać składy dostępnych tabletek.
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 06:43   #1949
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Pyton86 Pokaż wiadomość
Moja dziewczyna tez miała problemy z włosami.Radzę wam kupić porządne multiwitaminy, bo to co tu wymieniacie jak silica, belissa itd to śmiech.Po składzie widzę że to nie ma prawa pomóc bo ma poprostu słabiutki skłąd.Pozdrawiam
a co polecasz?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 16:27   #1950
Pyton86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Jestem dietetykiem i instruktorem kulturystyki. Ogólnie zajmuję się suplementami diety, odżywkami na siłownię itd itd..więc znam się na tym. I jeśli idzie o witaminy to przedewszystkim nie maja prawa działać jakieś belissy, vitapile czy capivity bo maja słaby skłąd a do tego są poprostu drogie. Jeśli idzie o wit i minerały to przedewszystkim polecam chelaty z Olimpu, np. Chela-Cynk itd..ale przedewszystkim potrzebny jest wam porządny preparat multiwitaminowy i mineralny.Przedewszystkim godna polecenia jest firma NOW FOODS i ich multiwitaminy:

1. Now Foods Special Two
2. Now Foods Vit-Min 75+
3. Now Foods Adam

a jeśli chodzi o minerały to :

1. NOW FOODS Full Spectrum Minerals

Z innych produktów godne polecenia są:

1. Olimp Vita-Min Multiple Sport
2. minerały Olimp Chela-Min Sport Formuła
3. i ogólnie godne polecenia są chelaty aminokwasowe : Chela-Mag, Chela-Calcium, Chela-Ferr, Chela-Mag B6, ogólnie na włosy podstawą jest complex witamin B ( witaminy Now Foods Vit-Min 75+ maja kapitalny skład i bardzo dużą ilość wit z grupy B ).

Ogólnie jeśli chodzi o włosy to podstawa to :

= multiwitamina z minerałami
= cynk (Zincas Forte z apteki lub Chela-Cynk Olimp)
= magnez (z apteki tylko Filomag B6 lub NeoMag Forte lub jak wyżej pisałem Chela-Mag Olimpu)
= kwasy tłuszczowe -> najlepsze dostępne w aptece to Gold Omega 3 Olimp
= complex witamin z grupy B -> polecam bo są świetne Now Foods B-100 lub Ultimate Vitamin B Complex


A jeśli ktoś nie chce wydawać kasy na te poszczególne witaminy i minerały to powinien kupić porządny zestaw + kwasy tłuszczowe

Ja polecam : Now Foods Vit-Min 75+ i do tego kup sobie Olimp Gold Omega 3.Do tego musisz pilnować diety ( jesli uwazasz ze jedzac np.: drożdzówki i paczki czy np. słodycze i biorąc witaminy, przestana wypadac ci wlosy to jestes w wielkim błędzie.Powinnas sie zdrowo odzywiac, porzadne posilki pelnowartosciowe, białkowe drób, schab, nabiał, ryż, kasza gryczana, jajka itd...żadnego badziewia.

Zestaw bierz 2 miesiące a zobaczysz ogromną różnicę, tak jak ją zobaczyła moja dziewczyna.O wypadających włosach zapomniała już dawno..I pamiętaj o diecie. Pozdrawiam
Pyton86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.