Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-15, 18:39   #2581
Anusia3
Zadomowienie
 
Avatar Anusia3
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 1 319
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
dzięki za radę jutro lecę do apteki po Vitapil. drożdze tez chcialam zaczac pic, ale jakos nie moge się przemoc green_cherry a po jakim czasie zauwazylas roznice w poroscie wlosow ? i jaka ona byla?
Cześć
Pozwól że wtrące swoje zdanie na ten temat.
Wydaję mi się że wszelkie tabletki stosowane doustnie (wewnętrznie) nie przyśpieszą porostu włosów,ale poprawią kondycje i strukturę np. może zmniejszyć się wypadanie albo przetłuszczanie.
Myślę że na przyśpieszenie pomogą wszelkiego rodzaju wcierki np. z olejku rycynowego bądź odżywka jantar
pozdrawiam
__________________
,,Uwierz w siebie a w pełni poznasz swoje możliwości''

Razem od 26.08.2010r.
Kierowca od 19.07.2012r.
Anusia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 19:07   #2582
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Nie wiem jaki był dokładny przyrost, dosyć dawno stosowałam Vitapil (5 lata temu). Wiem napewno że był większy niż normalnie i włosy odrastające od cebulek były jakby zdrowsze. A pierwsze efekty to raczej sprawa indywidualna - niekiedy po pierwszym miesiącu, a u niektórych dopiero po 3
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 08:21   #2583
czekoladoholiczka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
GG do czekoladoholiczka13
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny! Nie ma jednego cudownego środka na porost włosów. Na każdą z nas działa coś innego, dlatego metodą prób i błędów warto szukać środka, który działa na Wasz organizm. Ja brałam Skrzypovitę przez 3 miesiące i nic mi nie dała, dopiero Inneov gęstość włosów dał radę. Jeśli chcecie, żeby włosy zaczęły rosnąć Wam szybciej to najlepiej zacznijcie olejowanie np. olejkiem Khadi, który jest na porost włosów albo jakimkolwiek - np, tym z Alterry ( ogólnodostępny w Rossmannie). Wydaje mi się, że można jeszcze spróbować nafty. Na wszystko trzeba czasu! Pozdrawiam
__________________
czekoladoholiczka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 10:25   #2584
madziulek_1985
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 174
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Wiadomo, nie da się już po jednej dawce zobaczyć zniewalających efektów Na mnie zadziałało plusssz lady włosy i paznokcie. Po porodzie tak mi wypadały włosy aż do tego stopnia, że było widać łyse prześwity. Po jakimś miesiącu zauważyłam, ze przestały wypadać a po 2 lub 3 miesiącach pokazały się ładnie odrastające włoski
madziulek_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:01   #2585
nemesi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Plusssz to mi się raczej z oranżadką z saszetki kojarzy niż z suplementem na włosy.
nemesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 14:41   #2586
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nemesi Pokaż wiadomość
Plusssz to mi się raczej z oranżadką z saszetki kojarzy niż z suplementem na włosy.
kolezance zapewne chodzi o ten plusz http://www.plussszlady.pl/produkty/r...sy-i-paznokcie a jest on bardzo bogaty w skladzie no i na pewno taka rozpuszczona tabletka jest lepsza niz lykane kapsulki
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:59   #2587
ciastko z arszenikiem
Raczkowanie
 
Avatar ciastko z arszenikiem
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 224
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Muszę przyznać, że jestem po kilku tygodniach stosowania tabletek Silica i bardzo mi one pomogły. Tak, e mój problem niemal zupełnie zniknął. Toteż polecam
__________________
"Kluczem do sukcesu jest skoncentrowanie umysłu na tym, czego pragniemy, nie na tym, czego się boimy".
- Brian Tracy
ciastko z arszenikiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 20:22   #2588
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
kolezance zapewne chodzi o ten plusz http://www.plussszlady.pl/produkty/r...sy-i-paznokcie a jest on bardzo bogaty w skladzie no i na pewno taka rozpuszczona tabletka jest lepsza niz lykane kapsulki
ee że jak? skład jest wrecz beznadziejny Pracuje w aptece i jak przyszly te plusze odrazu przeanalizowałam skład Nie polecam wolałabym zwykłą multiwitamine wypić...
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 20:23   #2589
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
kolezance zapewne chodzi o ten plusz http://www.plussszlady.pl/produkty/r...sy-i-paznokcie a jest on bardzo bogaty w skladzie no i na pewno taka rozpuszczona tabletka jest lepsza niz lykane kapsulki

kiepsko z dostępnością z tym ;/
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 09:39   #2590
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
ee że jak? skład jest wrecz beznadziejny Pracuje w aptece i jak przyszly te plusze odrazu przeanalizowałam skład Nie polecam wolałabym zwykłą multiwitamine wypić...
dla ogolnego zdrowia jasne, ze lepiej brac co innego jednak to forum wlosomaniaczek i zalezy nam na szybszym poroscie/ lepszej kondycji wlosow i sadze, ze wszystkie wazne pierwiastki zostaly zawarte w tym preparacie
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 14:05   #2591
madziulek_1985
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 174
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Najważniejsze, żeby odpowiednio dopasować do potrzeb własnego organizmu. Przeczytałam skład jeszcze raz i uważam, że jest OK . Wciąg ze skrzypu, l-cystyna, biotyna, cynk, miedź, selen...
Mi pomogło i z pewnością będę nadal stosować.

Edytowane przez madziulek_1985
Czas edycji: 2012-04-17 o 14:06
madziulek_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 18:47   #2592
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

znalazłam w rossmanie
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 07:27   #2593
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
dla ogolnego zdrowia jasne, ze lepiej brac co innego jednak to forum wlosomaniaczek i zalezy nam na szybszym poroscie/ lepszej kondycji wlosow i sadze, ze wszystkie wazne pierwiastki zostaly zawarte w tym preparacie
w sumie to za bardzo mnie poniosło
przepraszam
Ty równiez masz racje..Ostatnio szaleje na punkcie oceny składów suplementów do włosów i mnie ponosi
na tyle że musiałam odstawić "cudowny" Vitapil bo reagowałam odruchem wymiotnym A po odstawieniu po 3 dniach zaczęly mnie strasznie szczypać usta i łuszczyć się że wylądowałam u dermatologa
Pozostane przy piciu n skrzypopokrzywy...
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 14:27   #2594
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

czy któraś z Was stosowała tabletki Mumio?? podobno to jakiś "cudowny" środek
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 18:00   #2595
Anusia3
Zadomowienie
 
Avatar Anusia3
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 1 319
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

judge a mogłabyś powiedzieć jaki produkt doustny (mogą być kapsułki plusze) mają bogaty skład sprzyjający poprawię kondycji włosa?
__________________
,,Uwierz w siebie a w pełni poznasz swoje możliwości''

Razem od 26.08.2010r.
Kierowca od 19.07.2012r.
Anusia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 17:39   #2596
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Anusia3 Pokaż wiadomość
judge a mogłabyś powiedzieć jaki produkt doustny (mogą być kapsułki plusze) mają bogaty skład sprzyjający poprawię kondycji włosa?
Myślę że to każdego indywidualna sprawa Jeśli czegoś jest za mało w organizmie to odbija się to na naszym zdrowiu( w tym wygląd włosów, skóry paznokci również) Niektórym dziewczynom bardzo pomogły niepozorne kapsułki wit A+E lub suplementacja wszystkich podstawowych witamin i minerałów typu centrum..
Ja napewno przedawkowałam jeśli chodzi o Vitapil( jedyne co zauważyłam to szybszy porost włosów Po wizycie w salonie fryzjerka chwaliła ze w 3mies urosły mi spokojnie 6cm)
Ze swojej strony powiem że odstawiłam wszelką "chemie" i staram się jeść min 3 razy w tygodniu płatki owsiane a jogurt naturalny wzbogacam lnem mielonym Włosy się błyszczą a paznokcie dobrze wyglądają
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 05:41   #2597
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja przez pół roku, gdy zażywałam tran Olimp Omega włosy mi wypadały w dużej ilości. Gdy go odstawiłam i zaczęłam przyjmować skrzyp Megastrong to wypadanie ustało i po jakichś 3 mies zauważyłam multum takich dłuższych "baby hair", czuje że moje włosy są gęstsze.
Zastanawiam się czy to nie zasługa tranu. Co prawda wzmagał wypadanie, ale chyba po skrzypie te baby hair tak szybko by mi nie wyrosły
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 10:45   #2598
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ja przez pół roku, gdy zażywałam tran Olimp Omega włosy mi wypadały w dużej ilości. Gdy go odstawiłam i zaczęłam przyjmować skrzyp Megastrong to wypadanie ustało i po jakichś 3 mies zauważyłam multum takich dłuższych "baby hair", czuje że moje włosy są gęstsze.
Zastanawiam się czy to nie zasługa tranu. Co prawda wzmagał wypadanie, ale chyba po skrzypie te baby hair tak szybko by mi nie wyrosły
Szczerze wątpię, czy tran może powodować wypadanie włosów. Musiałby być inne przyczyny a to, że teraz włosy nie wypadają, to raczej zasługa i tranu i kolejnych tabletek.
Zauważyłyście, że często dziewczyny piszą "używałam X i nic nie pomógł, zmieniłam na Y i zadziałało"? Podejrzewam, że to nie tak, że X nie działa, tylko często przez długi czas nie widać nie widać efektów - włosy potrzebują mnóstwo czasu na wzmocnienie, niestety. Zmiany suplementów mają pomniejsze znaczenie.
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:50   #2599
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Szczerze wątpię, czy tran może powodować wypadanie włosów. Musiałby być inne przyczyny a to, że teraz włosy nie wypadają, to raczej zasługa i tranu i kolejnych tabletek.
Zauważyłyście, że często dziewczyny piszą "używałam X i nic nie pomógł, zmieniłam na Y i zadziałało"? Podejrzewam, że to nie tak, że X nie działa, tylko często przez długi czas nie widać nie widać efektów - włosy potrzebują mnóstwo czasu na wzmocnienie, niestety. Zmiany suplementów mają pomniejsze znaczenie.
ale nawet wtedy gdy brałam tran i zrobiłam przerwę kilkudniową to widziałam na szczotce zdecydowanie mniej włosów
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 20:59   #2600
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

czy zauważyłyście pogorszenie cery po wiesiołku? od niedawna jem Capivit Total Action, który go zawiera i wysypało mnie. nie wiem czy to jakiś etap oczyszczenia?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 20:12   #2601
jeanettex3
Raczkowanie
 
Avatar jeanettex3
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 232
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
czy zauważyłyście pogorszenie cery po wiesiołku? od niedawna jem Capivit Total Action, który go zawiera i wysypało mnie. nie wiem czy to jakiś etap oczyszczenia?
Mnie też wysypało z tym , że pije jeszcze pokrzywe. Ale juz coraz mniej.. więc nie rezygnuje
__________________
Nie używam prostownicy od 1.09.2011r.
jeanettex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 23:16   #2602
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Myślę że to każdego indywidualna sprawa Jeśli czegoś jest za mało w organizmie to odbija się to na naszym zdrowiu( w tym wygląd włosów, skóry paznokci również) Niektórym dziewczynom bardzo pomogły niepozorne kapsułki wit A+E lub suplementacja wszystkich podstawowych witamin i minerałów typu centrum..
Ja napewno przedawkowałam jeśli chodzi o Vitapil( jedyne co zauważyłam to szybszy porost włosów Po wizycie w salonie fryzjerka chwaliła ze w 3mies urosły mi spokojnie 6cm)
Ze swojej strony powiem że odstawiłam wszelką "chemie" i staram się jeść min 3 razy w tygodniu płatki owsiane a jogurt naturalny wzbogacam lnem mielonym Włosy się błyszczą a paznokcie dobrze wyglądają
Judge, ogółem sie z Tobą zgodze, najlepiej po prostu jeść w 100% zdrowo i nie miec problemów ale wiadomo ze nie zawsze sie da - poza tym suplementacja może byc pomocna w momencie, gdy dopiero zmieniamy diete na zdrowszą. Wiadoomo, szybciej sie niedobory uzupełnią to i szybciej bedą widoczne efekty
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 17:52   #2603
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Jestem już na końcu kuracji Belissą Detox.
Powiem tak: włosy odrastające przy cebulkach faktycznie ładne, jednak nie zauważyłam by wzmogła jakoś specjalnie przyrost. Bardzo szybko odrosły jednak paznokcie, które na dodatek są wyjątkowo twarde i niełamliwe Cera powiedziałabym lekko się pogorszyła, jednak traktuję to jako stan przejściowy, gdyż skóra napewno oczyszcza się z toksyn.

Polecam
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 20:44   #2604
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

i to wszystko po detoxie? ile taka kuracja trwa? Ja się właśnie zastanawiałam nad plussszem lady detox albo włosy i paznokcie, w końcu kupiłam ten drugi, ale może powinnam była wziąc ten detox jednak, skoro takie efekty są, nie wiem jaki skład ma ta belissa, ale pewnie to coś podobnego, ja jednak wolę suplementy w płynie, bo jak mam łykać tabletki to
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 06:19   #2605
madziulek_1985
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 174
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Przyjemność spożywania też jest ważna. Często jet tak, że czegoś nie da się przełknąć, i jak wtedy wytrwać do końca kuracji?? Nie da się, a przyjemny smak sprawia, że się chce o siebie dbać.

Edytowane przez madziulek_1985
Czas edycji: 2012-05-10 o 06:20
madziulek_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 12:47   #2606
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Kuracja Belissą detox trwa 50 dni, tabletki nie są jakieś wielkie i nie sprawia mi problemu połknięcie ich, nie mają także żadnego zdefiniowanego smaku.
Ja kupiłam ten specyfik głównie ze względu na bardzo dobry skład )
Pozdrawiam!
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 09:10   #2607
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja nie muszę mieć smaku, sam fakt łykania czegoś w całości mnie odrzuca niestety :/
no ale liczę na to, ze po plussszu do picia tez będą efekty, jak skończę kuracje to się na ten temat wypowiem, bo w tej chwili to mogę jedynie smak i ewentualnie cenę pochwalić.
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 23:25   #2608
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

noseknosek
bierzesz biotynę? Jakieś efekty?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 22:57   #2609
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
noseknosek
bierzesz biotynę? Jakieś efekty?
Ja brałam Biotyna Puritan's Pride 5000 mcg.
Stosowałam 3 miesiące: w 1: włosy zwolniły, w 2 była norma, a 3 miesiąca: zamiast urosnąć 1 cm jak zwykle, urosły 2,5 cm - gdzieniegdzie 3 cm.
Ale do tego stosowałam wcierkę lioton seboradin.

Traz znów wracam do tej kuracji
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 23:15   #2610
maroooda
Raczkowanie
 
Avatar maroooda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 400
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

mi włosy wypadały masakrycznie, wszędzie było ich pełno, na tyle, że jak miałam myć włosy to miałam już godzinę wcześniej doła, bo wypadały mi garściami. Próbowałam różnych tabletek, wcierek itd. A później zaczęłam brać: Vitapil + Beta karoten + kwas foliowy(recepta) + Polifilin (recepta) i po 3 tygodniach włosy przestały mi praktycznie wypadać i zaczęły powolutku rosnąć nowe.
Teraz walczę z przesuszeniem (: Czasami biorę bez Vitapilu i też nie wypadają.
maroooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.