pofalowane paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-29, 15:18   #1
Sanara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55

pofalowane paznokcie


mam problem od paru lat mam pofalowane paznokcie raz bardziej raz mniej ,nie umiem tego wyleczyc ,czy mial ktos moze podobny problem wie jak wyleczyc prosze o komentarze ,zadne lakiery z odzywkami nie pomagaja
Sanara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 21:29   #2
magicgirl
Raczkowanie
 
Avatar magicgirl
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: ...stolica...
Wiadomości: 150
Re: pofalowane paznokcie

Mam podobny problem. Na kciukach mam poprzeczne wgłębienia a na wszystkich paznokciach takie podłużnie grzbieciki. Jedyne co mi pomaga to polerowanie. Nie wiem, czy jest to zdrowe dla paznokci, ale w moim przypadku tylko to jest skuteczne.http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon20.gif
magicgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 09:34   #3
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: pofalowane paznokcie

Hej dziewuszki, ja też tak miałam i okazało się, że takie bruzdy powstają od... ciągłego odruchowego " skubania " skórek i nieumiejętnego ich wycinania. Po prostu osłabia sie pazurek przy nasadzie tam gdzie jest najdelikatniejszy i bruzda gotowa. Może u Was jest tak samo ? Jedyny sposób, to nauczyć się prawidłowo pielęgnować pazurki NIE WYCINAĆ skórek. Dla mnie najtrudniejsze było odzwyczajenie sie od skubania,bo robiłam to nieświadomie, ale jakoś mi sie udało.
Pozdrawiam serdecznie !
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 14:05   #4
Sanara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: pofalowane paznokcie

dzieki dziewczyny za wpisy ale u mnie to raczej nie z tego powodu ,ja wogole tylko paznokcie jak juz obcinam bo skorek nie mam ,a te pofalowana plytke mam doslownie cale nierownosci i nie wiem od czego to ,moze od jakiegos plynu do mycia naczyn ,czy jakias chemia sama nie wiem jak znalesc przyczyne i to wyleczyc
Sanara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 14:24   #5
magicgirl
Raczkowanie
 
Avatar magicgirl
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: ...stolica...
Wiadomości: 150
Re: pofalowane paznokcie

Oj http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif mamy ten sam problem. Ja też nie wycinam skórek. Nie mam pojęcia od czego to mamy http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif Gdzieś ostatnio czytałam, że z tekimi problemami to trzeba iść do dermatologa, bo może być to objaw jakiejś choroby. Podobno wszystkie złe rzeczy, które dzieją się w naszym organiżmie mają odbicie właśnie na paznokciach. Nie wiem czy to prawda. Pewnie coś w tym jest. Pozdrawiam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
magicgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 14:45   #6
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: pofalowane paznokcie

Hej W dziale "zdrowie" (dokladnie "zdrowie i uroda") sa artykuły o paznokciach, są tam opisane wszelkie problemy jakie się moga pojawić przy paznokciach, wyjąsnienie przyczyn i sposoby leczenia. Powodzenia
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 16:38   #7
Sanara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: pofalowane paznokcie

hmm weszlam tam ale ja widze artykuly jedynie o przedluzaniu paznokci i pielegnacji ,mysle ze pojde z tym do dobrego dermatologa
Sanara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.