Rutyna czy witamina K? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 20:05   #1
AngiePizza
Raczkowanie
 
Avatar AngiePizza
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 33
GG do AngiePizza

Rutyna czy witamina K?


Witam. Mam problem z pajączkami przy skrzydełkach nosa, zaczerwienieniem na brodzie (tam też występują pajączki), często czuję że mam gorące policzki ( w okolicach kości policzkowych), są wtedy zaczerwienione i mam uczucie...swędzenia?posia dam cerę MIESZANĄ. to właściwie tyle...(no, pod kostką u nogi mam jecsze pajaczki, ale tutaj to nie istotne)

ktora opcja koncentratu wzmacniajacego naczynka(farmona, dermacos) byłaby lepsza - ta z wit. K czy rutyną?

dzis kupilam z Rutyną (taki zamowila aptekarka), ale wolalabym wiedzieć, czy zostac przy tym, czy nastepnym razem zmowic koniecznie z K.
__________________
"Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy" (Mark Twain)
AngiePizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 00:24   #2
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Rutyna czy witamina K?

Cytat:
Napisane przez AngiePizza Pokaż wiadomość
ktora opcja koncentratu wzmacniajacego naczynka(farmona, dermacos) byłaby lepsza - ta z wit. K czy rutyną?
Zdecydowanie wit. K jest skuteczniejsza pod warunkiem , ze ma stężenie 2% a w kosmetykach drogeryjnych jest problem by taki znaleźć. Kiedyś Eriska miała taki krem i był super, potem niestety go wycofali A rutynke łykamy...
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 10:42   #3
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Rutyna czy witamina K?

Z tego co wiem, serum z wit. k zostało wycofane bo wszedł zakaz stosowania tej substancji w kosmetyce (nie wiem czemu). Też chciałam wypróbować to serum ale w tej sytuacji skuszę się chyba na to z rutyną.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 12:08   #4
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Rutyna czy witamina K?

I ja sie tutaj nie zgodze zwami używałam kiedyś te serum zwit K i nic mi nie pomagało natomiast teraz używam te z rutyną i już zauważyłam poprawę.Szybko wnika tak jakby chłodzi skórę i rozjaśnia zaczerwienienia zapłaciłam za niego 11.90 i jestem zadowolona acha i pod makijaż też sie nadaje więc kolejny plus
A jeśli chodzi o serum z wit K to zamierzam sama sobie zrobić zakupić wit K w kroplach i połączyć zmaścią z wit A i smarować słyszałam,że pomaga ale narazie nie moge tego potwierdzić bo sama nie próbowałam pozdrawiam
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.