Dobry Fryzjer - Zawiercie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 18:13   #91
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Witajcie
Czy możecie się wypowiedzieć na temat salonu "Nadia" ?
Słyszałam, że właścicielka zrobiła jakiś kurs fryzjerski w Krakowie, na który trudno się dostać. Rozważam " Nadię " i Atelier na 3 go Maja, które tak zachwalacie. Mam długie włosy, takie do pasa, nigdy nie traktowane żadną trwałą farbą itp. Chce jakąś wystrzałową fryzurę - cieniowanie + grzywka. Jak jeszcze raz usłyszę, że od lat się nie zmieniam to wystrzelę w kosmos .
Co do " Belli" to widziałam ogłoszenia na internetowej stronie PUP, że poszukują fryzjerek i kosmetyczek. Więc może stara kadra się wykruszyła. Jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne to słyszałam niepochlebne opinie na temat zabiegów tam wykonywanych. Ale to tylko informacje zasłyszane. A właśnie, skoro było już pytanie dotyczące solarium to może chociaż jest to wątek fryzjerski dorzuci ktoś gdzie warto iść zrobić się na bóstwo / albo chociaż próbować /
Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 11:52   #92
lolita10
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Witam
nigdy nie byłam w atelier na 3-go maja, ale jeśli masz ochotę coś zmienić w sobie to próbuj...tylko musisz przemyśleć to rozważnie abyś później nie była zaskoczona.jeśli całe życie zapuszczałaś włosy to na początku moze być to wielkim szokiem dla Ciebie...taka zmiana fryzury.
a propo Belli to nie wiem kto Wam takich bzdur nagadał. z tego co wiem to kosmetyka jest jeszcze nie otwarta więc nikt im nie zarzuci tego że zabiegi kosmetyczne są tam źle wykonywane.. a z tego co ja słyszałam ,,, to jest nowo otwarty zakład więc jak kadra może sie wykruszyć???

Edytowane przez lolita10
Czas edycji: 2009-10-21 o 12:11
lolita10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 09:44   #93
Majaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Cytat:
Napisane przez pmj87 Pokaż wiadomość
A słyszeliście o NOWO OTWARTYM zakładzie w Zawierciu.tam na Żabkach... "Bella". rewelacja. polecam koniecznie i ceny za obcięcie od 20zł

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

a próbowałaś koło biedronki na żabkach w nowo otwartym zakladzie "bella"???ja byłam tam się obcinać wzeszły piątek i jestem bardzo zadowolona bo wiedzą co znaczy tylko centymetr a nie zetną Ci więcej... fryzjerki tam są zrozumiałe
Byłam w Belli i teraz nie wiem jak wyjść na ulice tragedia!!!!Wstydze się teraz pokazać w Atelier fryzur ale nie mam wyjścia mam nadzieje że pani Edyta coś z tym zrobi ona zawsze coś fajnego wymyśli to jest profesjonalistka a nie chałtura.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Justy-sia Pokaż wiadomość
Witam paulka777 i wszystkie ślicznie uczesane Zawiercianki!!

Poszukuje właśnie jakiegoś extra fryzjera do upięcia długich włosów na wesele. Dzwoniłam do Atelier i do Cosmo.
Atelier :
fryzura-100zł
fryzura próbna-80zł
makijaż -80zł
już nie pytałam o próbny makijaż

Cosmo:
pakiet fryzura i makijaż-130zł
pakiet fryzura próbna i właściwa, makijaż próbny i właściwy- 210zł

Ceny są zdecydowanie korzystniejsze w Cosmo, ale nie wiem do kogo ewentualnie pójść.Bardzo proszę polecić mi konkretną fryzjerkę w Cosmo do upiecia. Paulko777 licze na Ciebie. Opowiedz więcej cos o Twojej fryzurce.Pozdrawiam
witam! muszę się zgodzić z tym że Atelier fryzur jest drogie ale cena jest adekwatna do jakości usług!W atelier czesze pani Edyta tak jak ona to robi to nikt jej nie dorówna!

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez melisa86 Pokaż wiadomość
Ja byłam u P. Magdy i byłam bardzo zadowolona- pozniej coś troszke to juz leciało bardzop szybko ale chyba dlatego ze nie zmienilam za bardzo fryzur- ale ja chciałabym się dowiedzieć gdzie umią uczesać bardzo ładnie a zarazem modnie nowocześnie na wesele, żeby się nie wyglądało jak sprzed 10 czy 20 lat z tapirem nagłowie!!!
idż do pani Edyty do Atelier fryzur daj jej wolną ręke a gwarantuj ci że będziesz zachwycona i niepowtarzalna.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez rekinek42 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Ja rownież poszukuje dobrego fryzjera na wesele.....Bede wdzieczna za podpowiedz.Ja pytalam w Seal(nad Biedronka) tam probna fryzura 40zl a wlasciwa 80zl.
Pozdrawiam
daj sobie spokój z Sealem chyba że chcesz wyrzucić kase totalna wiocha!
Majaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 20:48   #94
Sweetgirl234
Raczkowanie
 
Avatar Sweetgirl234
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 231
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Najlepszy Salon fryzjereski to Cosmo
i jeśli chodzi o makijaż to Szefowa robi boski
i nie ma już pana Rafała odszedł
Sweetgirl234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:33   #95
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Cytat:
Napisane przez lolita10 Pokaż wiadomość
Witam
nigdy nie byłam w atelier na 3-go maja, ale jeśli masz ochotę coś zmienić w sobie to próbuj...tylko musisz przemyśleć to rozważnie abyś później nie była zaskoczona.jeśli całe życie zapuszczałaś włosy to na początku moze być to wielkim szokiem dla Ciebie...taka zmiana fryzury.
a propo Belli to nie wiem kto Wam takich bzdur nagadał. z tego co wiem to kosmetyka jest jeszcze nie otwarta więc nikt im nie zarzuci tego że zabiegi kosmetyczne są tam źle wykonywane.. a z tego co ja słyszałam ,,, to jest nowo otwarty zakład więc jak kadra może sie wykruszyć???
Na poprzedniej stronie był post, że Belle otworzyła pani, która się przeniosła z Paderewskiego.


Majaa23 ja byłam w "Nadii" możemy sobie podać ręce. Teraz mam trzy włosy na krzyż i grzywkę made in kasownik PKP. Tak więc przez zimę ostre wcieranie specyfików na porost i chowanie włosów pod czapką a na wiosnę pędem do Atelier.

Edytowane przez Ewciak78
Czas edycji: 2009-11-02 o 17:37
Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 13:46   #96
moniax1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

dziewczyny gdzie mozna w zawierciu zrobić ładny naturalny blond, jaki salon polecacie?
moniax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 13:30   #97
hardblond
Przyczajenie
 
Avatar hardblond
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 21
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

pan Rafał PRACUJEw salonie koło FLINSTONÓW

Edytowane przez hardblond
Czas edycji: 2011-01-23 o 00:33
hardblond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 19:43   #98
czerwcowa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

ja osobiście nie polecam alteriera. moja przyjaciółka tam była zapłaciła dużą sumkę a zadowolona wogóle nie była.. ja POLECAM wam wszystkim salon ulicę dalej na zegadłowicza, 'prestige' ja jestem zadowolona, poleciłam w pracy i koleżanki są wdzięczne!!!
czerwcowa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 11:30   #99
Bobik78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Super Fryzjer w Zawierciu

Witam ! ja polecam pana Damiana Izdebskiego z gabinetu na ul. Wierzbowej. Chodzę od paru lat, koleżanki są zachwycone moimi nowymi fryzurami. Podczas mycia wykonuje suuper masaż głowy, następnie dłuugo ze mną rozmawia i ustalamy wspólną wersję.
Z tego co wiem to p. Asia z Atelier Fryzur to jego uczennica! nie polecam!
bylam raz i wyszłam zawiedziona.
Strzyzenie u p. Damiana 65 zł ale trwa ponad godzinę, jestem tam dobrze obcięta, że nie muszę przez miesiąc modelować włosów rano !
Polecam i pozdrawiam p. Damiana!
Bobik78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:36   #100
Shage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

a co sądzicie o salonie fryzjerskim Deja vi koło hotelu "Zawiercie" ????
Shage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 14:00   #101
Hebe_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Czy nie orientujecie się czy ktoś poszukuje pracy jako fryzjer w Zawierciu?
Hebe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 14:15   #102
moniax1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Cytat:
Napisane przez hardblond Pokaż wiadomość
pan Rafał jest teraz w salonie "Papilot" który mieści się obok "flinstonów" na żabkach..
Spotkałam go robiąc blondy u Pani Uli w "Papilocie" - SWOJA DROGA POLECAM BARDZO TEN SALON !! super obsługa profesjonalne farby Welli i ceny niezwariowane a najważniejsze - Pani Ula i Rafał -najlepsi fryzjerzy w miescie!! przynajmniej ja tak uważam
a mozesz powiedziec np jaka jest cena za odrosty razem z farbowaniem calosci wlosów takich troszke za ramiona?
moniax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 21:40   #103
Monikk1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

ostatnio byłam w atelier fryzur i okazało się że pani Iza już tam nie pracuje nie chciano mi dac telefonu do niej ale przypadkiem dowiedziałam się że pracuje w nowym salonie na żabkach extravaganse salon robi wrażenie ceny spoko i dziewczyny jak zwykle na wysokości zadania. Super polecam!!!
Monikk1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 09:25   #104
moniax1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Cytat:
Napisane przez Monikk1985 Pokaż wiadomość
ostatnio byłam w atelier fryzur i okazało się że pani Iza już tam nie pracuje nie chciano mi dac telefonu do niej ale przypadkiem dowiedziałam się że pracuje w nowym salonie na żabkach extravaganse salon robi wrażenie ceny spoko i dziewczyny jak zwykle na wysokości zadania. Super polecam!!!
wiesz moze jaka jest mniejwiecej cena za farbowanie np takich wlosow do ramion? masz moze nr tel do salonu extravaganse?
moniax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 19:53   #105
Monikk1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

tel. do extravagansa mam ale nie wiem jakie sa ceny ja zaplacilam za farbowanie i obcięcie 110 zl ale super.tel 510 473 985
Monikk1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 19:37   #106
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: Super Fryzjer w Zawierciu

Cytat:
Napisane przez Bobik78 Pokaż wiadomość
Witam ! ja polecam pana Damiana Izdebskiego z gabinetu na ul. Wierzbowej. Chodzę od paru lat, koleżanki są zachwycone moimi nowymi fryzurami. Podczas mycia wykonuje suuper masaż głowy, następnie dłuugo ze mną rozmawia i ustalamy wspólną wersję.
Z tego co wiem to p. Asia z Atelier Fryzur to jego uczennica! nie polecam!
bylam raz i wyszłam zawiedziona.
Strzyzenie u p. Damiana 65 zł ale trwa ponad godzinę, jestem tam dobrze obcięta, że nie muszę przez miesiąc modelować włosów rano !
Polecam i pozdrawiam p. Damiana!
Hej!
Właśnie zastanawiam się nad zmianą fryzury. Czy fryzjer które polecasz potrafi też dobrze doradzić w kwestii zmiany?
Zwykle fryzjerzy do których chodziłam bali się ścinac moje długie włosy
I czy trzeba dużo wcześniej się umawiać na wizytę?
Pozdrawiam
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 11:28   #107
Vaszka
Raczkowanie
 
Avatar Vaszka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: KR
Wiadomości: 44
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Hej

Dziewczynki szukam pilnie namiaru bądź jakiejś informacji o Pani Angelice. Młodziutka dziewczyna, czarne proste włoski, w lipcu (zeszłego roku) była na stażu w COSMO. Btw. jako jedyna w mieście poradziła sobie z upięciem moich włosów... do pasa, wyszło bosko i bardzo elegancko.

pozdrawiam Zawiercianki
__________________



Vaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:45   #108
Majaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

A może wiesz gdzie mogę odszukac Edytę z atelier fryzur?wszystkie dziewczyny uciekły nawet kosmetyczka,widocznie nie mogły wytrzymac z wredną szefową!
Majaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 21:13   #109
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Maja, z tego co sie orientuję to pani Edyta chyab również w Extravagansie,a le pewna nie jestem.
Ja nadal chodze do Ateliera, i sobie chwalę ;-)
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 08:34   #110
Majaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

byłam w atelier u jakiejś nowej dziewczyny ale byłam nie zadowolona.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Byłam w atelier u jakiejś nowej dziewczyny ale byłam nie zadowolona.A jeśli chodzi o Extrawaganze to szukałam tam Edyty i niestety tam nie pracuje.
Majaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 14:47   #111
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Ja obcinam się u właścicielki i jestem zawsze zadowolona.
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 14:34   #112
Justy-sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

A ja pomimo wszystko polecam salon COSMO. Polecam szczególnie Basię. Jest rewelacyjna zarówno w obcinaniu, jak i doborze koloru farby i koloryzacji. Zna się na swojej pracy i fachowo doradzi dobór fryzury, a ponadto lubi to co robi i widać to po efektach jej pracy.To właśnie Basia wyczarowała wymarzoną fryzurę na mój ślub i wesele. Nie warto chodzić po jakiś nowych niesprawdzonych salonach, bo tutaj dbają o kadrę i ciągłe doszkalanie fryzjerek. Ostatnio nawet to koloryzacji zaproponowano mi zabieg parafinowy na dłonie zupełnie gratis. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz polecam Basię.
Justy-sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:28   #113
nataliennnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Dziewczyny chcę z moich "zwykłych" półdługich włosów zrobić coś fajnego, nie skracając ich zbytnio... jakaś grzywka czy coś gdzie mam się udać do fryzjera? kogo polecacie? Obok Belli otworzyli nowy salon co wy na to? Słyszałam kiedyś o rewelacyjnej fryzjerce, która ma/miała salon za biurem podróży AS przy ul.Paderewskiego... hmmm
nataliennnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:36   #114
Monikk1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Cytat:
Napisane przez nataliennnn Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę z moich "zwykłych" półdługich włosów zrobić coś fajnego, nie skracając ich zbytnio... jakaś grzywka czy coś gdzie mam się udać do fryzjera? kogo polecacie? Obok Belli otworzyli nowy salon co wy na to? Słyszałam kiedyś o rewelacyjnej fryzjerce, która ma/miała salon za biurem podróży AS przy ul.Paderewskiego... hmmm
Ten nowy salon to Extravagance pracują tam pani Iza i pani Aneta ,które wcześniej pracowały w atelier fryzur na 3 maja. Ja szczerze polecam dziewczyny są profesionalistkami i pracują na profesionalnych kosmetykach nie jakaś "joanna " czy "matrix"
Monikk1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 15:31   #115
bebatka03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Unhappy Witam

Cześć Dziewczyny...błagam Was o pomoc.. w czerwcu wychodzę za mąż i zastanawiam się gdzie mogłabym się uczesać żeby nie wyglądać jak idiotka. Mam koleżankę która pracuję w Nadii w Zawierciu i poleciła mi swoją szefową ale się zastanawiam. Nadia jest na przeciwko Lidla może bardzo MOPSu.. schodzi się schodkami w dół. Proszę pomóżcie mi. Przez 3 lata zapuszczałam włosy i nie chodziłam specjalnie do fryzjera a jak podcinałam to w Łazach więc kompletnie się nie orientuję. Z góry dziękuję Pozdrawiam serdecznie.
bebatka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 09:34   #116
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

A ja spytam czy coś się u nas w mieście zmieniło na lepsze w tej branży ?
W którym salonie Fryzjerka niczym Wróżka wyczaruje wreszcie sex na głowie na widok którego na mieście zrobią się korki ?
Co do "Nadii" - ktoś mi ten salon polecił. Miałam włosy do pasa, proste.Chciałam je wycieniować i zrobić grzywkę. Nie znam się ale dziewczyna przed cieniowaniem wyprostowała mi włosy prostownicą skutkiem czemu przylizały się do głowy a ona tylko majstrowała przy końcówkach. A prosiłam - chcę je podnieść to raz i grzywka ma być grzywką a nie trzema włosami na krzyż, które potem kleją mi się do twarzy smętnie. Zostawiła mi taką kitkę, że nawet gumka nie chciała tego objąć. Nazajutrz byłam umówiona na upinanie ale już nie poszłam.

http://justjared.buzznet.com/photo-g...2-premiere-53/

Wybrałam powyższą fryzurę, którą pracownica Nadii chciała trzy godziny upinać. Znajoma w domu za pomocą starodawnych wałków podgrzewanych w garnku z woda upięła mnie w góra 45 minut a fryzura trzymała się całą noc.

Powiem Wam jedno. Ja już mam dość fryzjerów z Zawiercia. Zastanawiam się nad jakimś salonem Kerastase na Śląsku. U nas chodzę nawet z wydrukowanym zdjęciem - a one i tak swoje. Co zapuszczę włosy żeby zniwelować nieudaną wizytę w salonie i pędzę z gotowym wzorcem - wychodzę poszkapiona jak siedem nieszczęść. Chciałam mieć piękną grzywkę i optycznie zwiększoną ilość włosów bo własne mam delikatne a one się tylko śmieją i robią swoje skutkiem czego od 15 lat wyglądam tak samo, wychodząc z salonu związuje włosy gumką a koleżanki mi wytykają "mogłabyś coś zrobić z tymi włosami ". Moim zdaniem połowa salonów w naszym kochanym Zawierciu powinna być zamknięta. Jak się nie umie strzyc to się nie brać nawet za owce . Chyba zamiast wymarzonej grzywki opitolę się na poborowego i więcej nie dam im zarobić
Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 17:38   #117
czerwcowa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

mówię Wam dziewczyny salon 'prestige' !!! ja tam chodzę od 1,5 roku, ceny są niskie a fryzjerki które tam pracuję zrobią to o co naprawdę się poprosi! polecam, zdecydowanie. co do koleżanki wyżej (bebatka03) podesłałam tam swoją koleżankę z pracy, która brała ślub na początku kwietnia i była naprawdę zadowolona. fryzury próbne przecież też istnieją i można sobie zrobić! więc glowa do góry! a z tego co piszą w ulotce to jest jakiś zestaw ślubny i fryzjer i kosmetyczka i fryzóra próbna również jakoś jak byłam po tej katastrofie samolotu to się dowiedziałam, więc też fajnie bo cena jest tego niska.
czerwcowa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 11:17   #118
bebatka03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

A możesz mi powiedzieć gdzie jest ten salon?? Teraz to tych salonów na każdym rogu praktycznie... nazwa mi coś mówi ale nie mogę skojarzyć. Z góry dziękuję
Pozdrawiam serdecznie
bebatka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 10:42   #119
czerwcowa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

jest w centrum. chyba zegadłowicza, równoległa do 3 maja, tam na rogu tej ulicy jest budka z lodami
czerwcowa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 15:24   #120
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Byłam niedawno a Atelierze- robiłam tylko grzywkę, obcięła mnie beznadziejnie, jak od garnka
10 zł za samą grzywkę....

znajoma była w Belli, przeszła ogromną metamorfozę- kolor, obcięcie świetne

czy któraś z Was była tu ?
http://www.izdebscyfryzjer.pl/index.htm
Eais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-26 08:50:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.