Pytanie do wizażystki! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-04, 11:52   #1
doomiiniika91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7

Pytanie do wizażystki!


Witam, chciałabym dowiedzieć się jaki jest mój kształt twarzy, jaką fryzurę wybrać (mam kręcone włosy do połowy pleców),jak się malować,co podkreślać a co w moim przypadku lepiej zatuszować. załączam zdjęcie, nie jest może dobrej jakości (wina skanera) ale jest. Proszę o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img041.jpg (21,5 KB, 133 załadowań)
doomiiniika91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:20   #2
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Pytanie do wizażystki!

Zdjęcie jest trochę za małe, trudno będzie doradzić tylko na podstawie tego zdjęcia, poza tym kolory wydają mi się przekłamane... Może wrzucisz cos jeszcze w rozpuszczonych włosach? I odpowiesz na te pytania?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:46   #3
doomiiniika91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Smile

dodaję więcej zdjęć
1. opalam się szybko
2. tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,są jasnoniebieskie
3.nie mam piegów i nigdy nie mialam
4.cera tak jak na drugim zdjęciu gdzie mam szarą bluzkę( najnowsze zdjęcie),nie umiem określić tego koloru :P trzecie zdjęcie jakieś 3lata temu,ale też naturalny kolor, bylo robione w zimie, więc już nie mam opalenizny.
5.naturalny kolor to mysi brąz,w dzieciństwie miałm ciemny blond
6. naturalne usta mam na każdym zdjęciu,nie maluję ich,są raczej różowo-czerwone
7. lubię szarości,pastele

Bardzo dziękuję za odpowiedź

i jeszcze jak mam zamaskować moj okropny nos jest taki duży, bulwiasty na końcu :/ mam przez niego straszne kompleksy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img041.jpg (20,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02013.jpg (76,2 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 762.jpg (48,7 KB, 89 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-04 o 15:39 Powód: post pod postem
doomiiniika91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 13:45   #4
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Teraz to Twój naturalny kolor włosów? moim zdaniem jest ładny, wg mnie dobrze Ci w ciemnych brązach i generalnie w ciemniejszym kolorze włosów (ale nie czarnym).
Nie zauważyłam żadnego bulwaistego nosa bardzo ładna z Ciebie dziewczyna, ewentualnie możesz poczytać trochę o konturowaniu.
Ślicznie Ci w takim kocim makijażu - wg mnie wystarczy nawet górna kreska eyelinerem, błyszczyk beznarwny/różowy, róż na policzki.
Co do kolorów, może spróbujesz też jakieś odważniejsze barwy? Coś z ciemnej zieleni, fioletu?zarówno w makijaż ja k i ubiorze, nie będziesz wtedy wyglądać jak 'szara myszka'. Załączam trochę zdjęć, powiedz czy w Twoim guście
jeśli chodzi o fryzurki, to chodzi mi o kszatał, kolot ten co masz mi się podoba i generalnie uważam, że ciemny brąz najbardziej do Ciebie pasuje

Jeszcze dodam, że w makijażu podreślaj oczy i maskuj cienie pod nimi, kształt twarzy masz wg mnie owalny.

http://roseandherprince.blogspot.com...ie-twarzy.html
http://cosmeticalicious.blogspot.com...ne-zasady.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg branding.jpg (26,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cat-eye.jpg (24,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Angelina-Jolie-Cat-Eye.jpg (16,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Angelina-Jolie.jpg (14,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Eva-Longoria-at-DH-Series-Premiere.jpg (315,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jessica-Alba-Hairstyles.jpg (286,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica-alba-hair-color-2011.jpg (53,1 KB, 13 załadowań)
__________________
nasz dzień

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-06 o 10:38 Powód: post pod postem
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 15:38   #5
doomiiniika91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Pytanie do wizażystki!

nie,kolor nie jest naturalny, to czekoladowy kolor,dokladnie nie wiem jestem bardzo zaskoczona twoją opinią,aczkolwiek bardzo mnie podbudowała, zawsze uważałam że mam duże czoło i ogólnie twarz trójkątną. Nie uważasz że powinnam nosić fryzury z grzywkami? teraz mam grzywkę,jednak bez codziennego prostowania jej się nie obędzie, inaczej mam jeden wielki LOK jeśli chodzi o zdjęcia jak najbardziej w moim guście nie przepadam za przekombinowanym makijażem,chyba że na jakąś okazję,imprezę,wtedy mogę poszaleć co do cieni pod oczami,możesz polecić mi jakiś korektor? i odcień jaki mam dobrać,jestem niedoświadczona w makijażu maskującym dziekuję za odpowiedź
doomiiniika91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 16:47   #6
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Pytanie do wizażystki!

Może dałaś takie zdjęcia, że oceniałam to na kształt owalny, choć też się zastanawiałam nad trójkątną, ale po zdjęciach bardziej stawiałabym na to pierwsze
wg mnie wcale nie musisz mieć grzywkimoże któraś z tych fryzur, co wstawiłam Ci się spodoba, skoro Twoje włosy się kręcą, warto to wykorzystać, dbać o nie, ewentulanie trochę podciąć i nosić przedziałek na bok i zapuszczoną grzywkę.
Korektor wg mnie przede wszytkim powinnien być płynny do cieni pod oczami, odcień może pomoże Ci wybrać ekspedietka w dorgerii, ja polecami takie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...zy.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mi.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ie.html&next=1
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 18:02   #7
doomiiniika91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Pytanie do wizażystki!

dziękuję bardzo za podpowiedź może jak bd miała zdjęcie w kręconych włosach to wstawię
doomiiniika91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 11:44   #8
doomiiniika91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Pytanie do wizażystki!

Dodaję jeszcze raz zdjęcie w celu upewnienia się co do kształtu twarzy hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot of me 21.jpg (13,1 KB, 16 załadowań)
doomiiniika91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.