Farbowanie a farbowanie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 20:10   #1
callidus
Raczkowanie
 
Avatar callidus
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 34

Farbowanie a farbowanie..


Witam. Moje pytanie jest dosyć skomplikowane, dlatego zakładam oddzielny wątek.
Mój naturalny kolor włosów to blond. Kiedyś pomalowałam włosy henną - raz mi wyszło, potem jak chciałam poprawić (celem był brąz) wyszedł mi rudy. Natychmiast zamalowałam to u fryzjerki farbą (od razu mówiła, że może nie chwycić, że zejdzie szybko itp, ale ja 'chciałam i już'). Więc przez jakiś czas miałam ładny brąz. Teraz to jest rude niewiadomo co z odrostami blond. I już przechodzę do sedna sprawy. Strasznie się źle czuje w tych włosach, ogólnie to zamierzam je ściąć potem, dlatego teraz chcę sobie zaszaleć i planuję pomalować je na fioletowo. Zamierzam zrobić to dopiero w maju, ALE teraz właśnie zastanawiam się nad zafarbowaniem na brąz na ten czas. I pytanie jest takie - czy włosy złapią mi ten kolor? I czy potem nie będzie problemu z uzyskaniem fajnego, głębokiego fioletu? Jeżeli za bardzo namieszałam to przepraszam, ale bardzo zależy mi na dokładnej odpowiedzi i wolałam napisać wszystko!
__________________
Work out
callidus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 11:08   #2
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Farbowanie a farbowanie..

tzn zlapac braz to zlapia-jak dlugo sie utrzyma to zalezy od farby i stanu Twoich wlosow,

natomiast jak polozysz potem na tym filet to sie nim dlugo nei nacieszysz-to jest w ogole szybko wymywajacy sie kolor a z juz farbowanych wczesniej wlosow to woogole szybko sie zmyje-takze geenralnie odradzam,
moze sprobouj sobie kupic krede do wlosow fioletowa? to taki a la lkier/make up kolorsystyczny (zastaanwialam sie nawet czy pomalowanie zwyklych wlsoow mokrymi pastelami nie wyjdzie tak samo bo gdzies widzialam zdjecia w necie ale nie probowalam) - to bedzie zmywalne ale zawsze mozesz sobie poprawic na nowo jak Ci sie spluka, a foletowa farba juz po 2-ch myciach bedzie slabo wygladac
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 09:38   #3
callidus
Raczkowanie
 
Avatar callidus
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 34
Dot.: Farbowanie a farbowanie..

Bardziej chodzi mi o to, czy po malowaniu henną mi złapią jakąkolwiek farbę. Ogólnie jak kiedyś malowałam to było spoko, więc moje włosy przyjmują farbę. Tylko boję sie, co będzie po tej hennie.. I czy na brązowych potem wyjdzie ciemny fiolet
__________________
Work out
callidus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-11 10:38:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.