Szampon i odżywka Hair Jazz - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-20, 10:39   #271
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Facet się wtrąca do babskich spraw Czy któraś z dziewczyn mówi Ci który olej samochodowy najlepszy ? Jaką kartę graficzną wybrać? Skąd wgl wziąłeś się na forum dla KOBIET?

#gender

tak napisz jeszcze, że jako kolejna się wtrącam, pojedź jeszcze mi - na pewno mnie to dotknie
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 11:29   #272
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Neferath Pokaż wiadomość
Ekstremento, z Twoich wypowiedzi stwierdziłam, że jesteś facetem. Co Ty, do licha, robisz na typowo babskim wątku? I co Ci do tego, czy ktoś tego używa, czy nie? Zakładam, że nie masz problemów z zakolami/łysieniem/rzadkimi włosami (pewności nie mam). Po co wpieniasz te biedne dziewczyny? Życia nie masz..?
Zdemaskowałaś mnie, jestem samcem
Jak na to wpadłaś? bo na pewno nie przez to, że napisałem że się strzygę na pół centymetra - to jest przecież powszechne wśród kobiet.
Co do całej reszty mylisz się głęboko - jestem prawie łysy i walczę zawzięcie o ocalenie resztek futra które mam. Stąd moja obecność na tym forum, a w szczególności w tym wątku.

Pozdrawiam
Ex.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
[...]
14mycie


Ta Pani chyba jakies korzyści ma z tego produktu.
Ja tylko miękkość, i ładny zapach (niektórym on się nie podoba)
A ta pani nie używa Hair Jazz (tak sądzę, jeśli się mylę, proszę poprawić)



foto z bloga www.lamadolamy.pl

Fotografii włosów Kascyska jeszcze nie znalazłem, będę szukał.

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-01-20 o 11:34
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 11:31   #273
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:

@świnka

Leniuszek ze świnki wyłazi - "poczytam, ale podetknijcie mi pod ryjek ".
hihi wkurzasz mnie ale lubię Cię masz rację, leń ze mnie, ale Ty o mnie dbasz i pod samiutki ryjek podstawiłeś kupeee informacji Swoją drogą chyba zmienię Nicka na "Świnia". Pewnie macie rację, ale skoro już kupiłam, zapłaciłam to chcę wypróbować.....najwyżej stracę stówkę, ale takie już ze mnie naiwne stworzenie
__________________

kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 11:39   #274
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Ekstremento Pokaż wiadomość
Zdemaskowałaś mnie, jestem samcem
Jak na to wpadłaś? bo na pewno nie przez to, że napisałem że się strzygę na pół centymetra - to jest przecież powszechne wśród kobiet.
Co do całej reszty mylisz się głęboko - jestem prawie łysy i walczę zawzięcie o ocalenie resztek futra które mam. Stąd moja obecność na tym forum, a w szczególności w tym wątku.

Pozdrawiam
Ex.[COLOR="Silver"]

Powiedz mi jak to działa ? nie łysiejesz w tym czasie, znaczy się? -> jak udzielasz się na tym wątku?
Może tatę podeślę żeby też się poudzielał, posłodził sztucznie , potraktował dziewczyny jak lekko upośledzone tłumacząc jak się używa translatora , a może odrośnie mu lwia grzywa. Myślisz że to dobry sposób?

Na łysienie to raczej inne wątki , aniżeli trzymanie się tego - bo tutaj rady nie uzyskasz jak się domyślam
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2015-01-20 o 11:44
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 11:44   #275
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ta świnia na avku jest świetna!!

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Poza tym sorry!! Ale genetyki nie przeskoczysz!!
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 11:46   #276
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
[...]
Może tatę podeślę żeby też się po udzielał, posłodził sztucznie , potraktował dziewczyny jak lekko upośledzone tłumacząc jak się używa translatora , a może odrośnie mu lwia grzywa. Myślisz że to dobry sposób?
Podeślij tatę, trochę brak mi tu partnera do poważnej rozmowy.

Cytat:
Na łysienie to raczej inne wątki , aniżeli trzymanie się tego - bo tutaj rady nie uzyskasz jak się domyślam
Skoro żądasz ode mnie, żebym nie odzierał dziewczyn ze złudzeń, to nie odbieraj mi nadziei na znalezienie tutaj rady

Ex.
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 13:53   #277
Ikusienka
Przyczajenie
 
Avatar Ikusienka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Zakupiłam , spróbuję . 121 to nie są jakieś duże pieniądze a jak pomyślę ze może jakimś cudem to podziała wiec czemu nie ? Dziś zaczynamy !
Ikusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 16:25   #278
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
Produkty na "ratowanie" włosów etc tez jest masa i to powyżej 100zł typu kerastase itd... mimo iż też nic w sobie nie mają jedni je kochają i wydają majątek za markę, a inni nienawidzą...
No tak, ale tej konkretnej marki raczej nikt wcześniej nie znał. Zasłynęła średnio profesjonalnymi reklamami i paroma sensacjami wykrytymi przez uczestników tego wątku. Rozumiem fenomen profesjonalnych kosmetyków fryzjerkich - wiele osób miało z nimi styczność u fryzjera, są obecne na rynku od dawna, często polecane... Tutaj jest zbyt dużo niewiadomych.
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 20:26   #279
Neferath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 122
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Ekstremento Pokaż wiadomość
Zdemaskowałaś mnie, jestem samcem
Jak na to wpadłaś? bo na pewno nie przez to, że napisałem że się strzygę na pół centymetra - to jest przecież powszechne wśród kobiet.
Co do całej reszty mylisz się głęboko - jestem prawie łysy i walczę zawzięcie o ocalenie resztek futra które mam. Stąd moja obecność na tym forum, a w szczególności w tym wątku.

Pozdrawiam
Ex.
Przepraszam Cię... Słabisz mnie. Ile masz lat? 20?

Co do Twojego następnego wpisu... Tu rady nie znajdziesz. Był kiedyś taki wątek, facet miał bujne włosy, ale nie na głowie jedyne, co mu pozostało to albo przeszczep, albo łykanie jakichś suplementów (?), czy leków.
Neferath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 22:02   #280
RealnaFikcyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej wszystkim ja zamówiłam Hair Jazz dla siebie i dwóch koleżanek 10 stycznia i jeszcze nic nie doszło, a dzisiaj mija 7 dni roboczych
Czytając niektóre opinie zaczynam się cieszyć na myśl, że może przesyłka zaginęła, ponieważ ogarnęły mnie wątpliwości, ale jeśli dojdzie, to na pewno dam znać jak rezultaty
RealnaFikcyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 22:07   #281
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez RealnaFikcyjna Pokaż wiadomość
Hej wszystkim ja zamówiłam Hair Jazz dla siebie i dwóch koleżanek 10 stycznia i jeszcze nic nie doszło, a dzisiaj mija 7 dni roboczych
Czytając niektóre opinie zaczynam się cieszyć na myśl, że może przesyłka zaginęła, ponieważ ogarnęły mnie wątpliwości, ale jeśli dojdzie, to na pewno dam znać jak rezultaty

a wysłali informację, że paczka została nadana? mi po ok tygodniu dopiero nadali, z błędem w adresie - samo imię i nazwisko i ulica, bez numeru, bez kodu . gdyby nie chłopak na kurierce w dpd to nie wiem czy by wgl doszło :P
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 22:54   #282
RealnaFikcyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

mam tylko w historii na stronie harmony napisane, że nadano i przesyłka w ciągu 5-7 dni roboczych
do punktualnych nie należą, ale że sama nie jestem punktualna, to się nie gniewam

własnie sobie obcięłam sama 5-6 cm końcówek, bo bez sensu rozpoczynać kurację (jak w końcu dojdzie ) ze zniszczonymi końcami. Trochę się boję, że wydam pieniążki w błoto, ale już trudno - jak sama nie zastosuję preparatu, to się nie przekonam.
Dziwiły mnie właśnie te zadowolone klientki, wszędzie pozytywne komentarze i nie zamówiłabym zestawu, gdyby siostra mi nie powiedziała, że jej koleżanka z pracy ma i rzeczywiście jej włosy szybciej rosną.
RealnaFikcyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 23:37   #283
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez RealnaFikcyjna Pokaż wiadomość
Hej wszystkim ja zamówiłam Hair Jazz dla siebie i dwóch koleżanek 10 stycznia i jeszcze nic nie doszło, a dzisiaj mija 7 dni roboczych
Czytając niektóre opinie zaczynam się cieszyć na myśl, że może przesyłka zaginęła, ponieważ ogarnęły mnie wątpliwości, ale jeśli dojdzie, to na pewno dam znać jak rezultaty
hej
ja zamowilam 10 stycznia a 8 godzin temu dostalam nr kuriera ktory to dla mnie ma.

tak czy inaczej - zamówiłam z allegro hairbell który ma ten sam skład, a zamówiłam w środę a kolejnego dnia w czwartek już miałam u siebie tą paczkę
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 00:27   #284
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
[...]Trochę się boję, że wydam pieniążki w błoto, ale już trudno - jak sama nie zastosuję preparatu, to się nie przekonam[...]
Cytat:
[...]Zakupiłam , spróbuję . 121 to nie są jakieś duże pieniądze a jak pomyślę ze może jakimś cudem to podziała wiec czemu nie ? Dziś zaczynamy ![...]
Cytat:
[...]Pewnie macie rację, ale skoro już kupiłam, zapłaciłam to chcę wypróbować.....najwyżej stracę stówkę, ale takie już ze mnie naiwne stworzenie[...]
Cytat:
[...]czy rosną - nie wiem. Jak by urosły 4cm z pewnością bym to zauważyła. Kupiłam, zużyję.[...]
To zabawne - sprzedawca bez siedziby i bez konta w banku GWARANTUJE na swojej stronie, że włosy UROSNĄ kilkakrotnie szybciej niż normalnie. Równocześnie na tej samej stronie publikuje dane, że nikomu NIE UROSŁY ponad normę. Ludzie to czytają, kupują coś o czym wiedzą, że nie zadziała, potem chwalą się, że wydali pieniądze, a teraz SPRAWDZĄ, czy może jednak IM włosy urosną bardziej. A jak już przekonają się, że nie rosną ponad to, co zwykle, to cieszą się, że urosły jak zwykle.

Kochane, zanim zamówicie cokolwiek u tego typu "sprzedawcy" czytajcie opinie, zwłaszcza niezależne.
Jeśli padłyście ofiarą naciągaczy, ale jeszcze zakup do was nie dotarł, to nic się strasznego nie stało. Wystarczy po prostu napisać choćby odręcznie zdanie

"odstępuję od umowy zakupu (tu nazwa tego co się kupiło) zawartej za pośrednictwem internetu w dniu......"

podpisać i wysłać pocztą (najlepiej poleconym) na adres sprzedawcy, a przesyłki nie przyjąć i nie zapłacić. Tak jak zrobiła jedna z uczestniczek tego wątku.
Jeśli zapłaciłyście, to trudno - każdy może stać się ofiarą. Możecie tylko odegrać się - opisujcie swoje rozczarowanie, odbierzecie im następne ofiary.

edit:
W pojedynkę nikt nie ma z nimi szans - po ich stronie jest kilkanaście lat doświadczenia w zwodzeniu ludzi i całkiem spore pieniądze, za które kupują sobie kampanie reklamowe, blogerki, wpisy na forach. Nasza jedyna obrona to solidarność ludzi traktowanych jak barany do strzyżenia. NIE JESTEŚMY BARANAMI! Linkujmy więc do bezstronnych blogów kascyska, lamadolamy i do tych kilku, które są do znalezienia w zagranicznym internecie, jeśli jesteście rozczarowane efektami stosowania tego....eeeee... pree..paa..ratu, to piszcie w wątku, albo w komentarzach na blogach. Być oszukanym i ścigać oszusta to nie wstyd, wstyd to dać się oszukać i bronić oszusta.

Pozdrawiam
Ex.

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-01-21 o 10:45
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 00:32   #285
mainefetish
Przyczajenie
 
Avatar mainefetish
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 19
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hm, a ja powiem Wam tak, że mam bardzo długie włosy, sięgają mi obecnie do tyłka i wiem z jakich powodów włosy rosną, bo już to testowałam na sobie.
Jak się o nie dba to dosłownie w miesiąc jest różnica, nie tylko w strukturze włosa, ale też w kondycji i długości. Przy włosach puszących się, plątających i połamanych sprawdza się to co nakładam, długie włosy mam od zawsze, tylko raz w życiu miałam włosy aż po ramiona...jakieś 8 lat temu.

Obecnie używam do odbudowy swoich zniszczonych włosów:
zwykłego szamponu z garnier, jakieś 2w1 8 zł?
odżywka Hask oil argan 30 zł
odżywka nawilżająca Prosalon Intensis Moisture 19 zł
na końcówki olejek arganowy z schaumy, który jest bardzo wydajny, a kosztuje nieco ponad 20 zł

I wszystko w takiej kolejności jak podałam, efekt zdrowszych i wygładzonych włosów jest natychmiastowy. Już nie mówiąc o obłędnym zapachu jaki się wkoło unosi.
Polecam wszystkim!
Jak będziecie chciały zdjęcie włosów, to specjalnie zrobię.

mainefetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 10:16   #286
Neferath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 122
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Myślę właśnie, że nie ma sensu kupować czegoś, co w składzie nie ma praktycznie nic, co mogłoby przyczynić się do szybszego wzrostu włosa i to jeszcze za taką kosmiczną cenę. Jest przecież tyle innych sposobów... Obecnie nie używam niczego na przyspieszenie wzrostu włosów, ale rosną sobie normalnie, fryzjerka mówi, że są zdrowe i nie obcina mi z długości więcej, niż jeden, góra dwa centymetry w ciągu PÓŁ ROKU. Osobiście nie zainwestuję w HairJazz. Ewentualnie w coś innego, tańszego.
Neferath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 15:45   #287
milka1989k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

zastanawiam sie po kiego ciula siedzi na forum Ekstremento czy jakos tak?
milka1989k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 16:47   #288
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez milka1989k Pokaż wiadomość
zastanawiam sie po kiego ciula siedzi na forum Ekstremento czy jakos tak?
Każdy ma prawo zajrzeć na forum i się na nim wypowiadać; i baba i chłop Po prostu kolo ma trochę taki 'trollowy typ pisania'
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 17:39   #289
RealnaFikcyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

to, czy stracę pieniądze to moja sprawa. jeśli każdy by się kierował w kupnie jakichkolwiek kosmetyków tym, że coś ma zarówno dobre, jak i złe opinie to nikt by nic nie kupował. Revitalash też ma zwolenników i przeciwników, też jest drogie i jedni mówią, że działa, inni nie. To też zależy po części od naszych predyspozycji, spotkałam się z bardzo nieprzychylnymi opiniami na temat Revitalash w internecie, a z drugiej strony widziałam rzęsy mojej kuzynki po używaniu tej odżywki - były meeega grube i długie.
A co do nieprawdziwości zdjęć - serio?? A jak widzisz na reklamie kobietę reklamującą tusz do rzęs z przyklejonym milionem rzęs, to myślisz, że ten tusz do rzęs spowoduje taki efekt? Celem reklamy jest zachęcić klientów do kupna towaru, to oczywiste, że producentów ponosi w niej wyobraźnia.
Na jednych ludzi niektóre kosmetyki działają, na innych nie. Dla jednej osoby dany krem do twarzy jest rewelacyjny, dla innej już nie, bo zapycha pory, lub powoduje reakcje alergiczne.
Dlatego właśnie użyje Hair Jazz i sama zobaczę, czy mi coś da, ponieważ jak nie spróbuje to się nie przekonam. Gdyby nikt nie testował tych nowych kosmetyków, to nikt by się nie przekonał, czy warto je kupić, czy nie.


Przed chwilą odebrałam przesyłkę, jutro wstawię zdjęcia długości włosów, a także przedziałku.
Ucieszyłam się, że zestawy były zapakowane w dużą folię bąbelkową, którą już bardzo namiętnie wypstrykałam

Edytowane przez RealnaFikcyjna
Czas edycji: 2015-01-21 o 18:57
RealnaFikcyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 22:52   #290
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez milka1989k Pokaż wiadomość
zastanawiam sie po kiego ciula siedzi na forum Ekstremento czy jakos tak?
Przyznam się do czegoś ze wstydem - w pierwszej chwili w odpowiedzi chciałem rzucić coś krótkiego i złośliwego. Żeby znaleźć jakąś szpilkę na milkę przejrzałem kilka postów wstecz i zrobiło mi się wstyd. Przepraszam cię również za moją poprzednią obcesowość.

A teraz odpowiadam, po kiego ciula. Zaangażowałem się emocjonalnie. Może dlatego, że kilka lat temu pracownik - niezwykle sprytny złodziej doprowadził moją firemkę na granicę upadku, a zwolniony oskarżył mnie o przestępstwo.
Każda stówka oddana takim ludziom powoduje, że tuczą się i rozmnażają, a uczciwi znikają. W końcu dominuje przekonanie, że tak jest normalnie, że udane oszustwo, kradzież, gwałt to powód do chwały, a bycie ofiarą to wstyd. I mało kogo dziwi kłamliwa reklama, bo "to przecież normalne". Nie zgadzam się! To jest nienormalne, nieetyczne i zakazane przez prawo!
Dziękuję Ci, że gdy stwierdziłaś, że to specyfik nie dla ciebie, napisałaś to a nie znikłaś z wątku.

Pozdrawiam
Ex.
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 12:57   #291
landryna069
Przyczajenie
 
Avatar landryna069
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

[QUOTE=kindziur;49810572] Landryno wypraszam sobie sformułowanie iż "piszę co mi ktoś każe". Znajdujesz się na niezależnym forum. Jakbyś czytała porządnie wpisy to wiedziałabyś, że ja również byłam sceptycznie nastawiona i nie wierzyłam jak również widziałam, że negatywy są usuwane ze strony 'HP'. Wiedziałabyś, że po HJ włosy są tępe i trudno sie rozczesują ponieważ zawierają alkohol który wysusza.
Jeśli uważasz, że to ściema dlaczego my produkt otrzymujemy? Dlaczego rosną nam włosy?? I dlaczego do jasnej anielki mówisz mi że szkoda pieniędzy skoro ponad 80% osób wypowiadających się w temacie jest zadowolonych z efektów (w tym ja)???
Czy naprawdę aż tak żal Ci tyłek ściska że akurat na Ciebie ten produkt nie działa, że zrzucasz wszystko na karb "płatnych forumowiczek"?

Jak to się mówi Kindziur??? Uderz w stół a nożyce się odezwą......Co się tak oburzyłaś? Produkt nie podziałał, bo nie ma w nim nic co przyspieszyłoby porost włosów. Jakie 80% jest zadowolonych? Gdzie Ty to wyczytałaś na FB? Wiadomo, że skoro usuwają negatywne wypowiedzi to zostaje większość pozytywnych opinii. Produkty HJ tragicznie działają na włosy. Po co kupować i używać szamponu i odżywki po których trzeba nałożyć dodatkowo intensywną maskę nawilżającą i olejek, żeby te włosy rozczesać??? Gdzie tu sens? Lepsze efekty miałam po stosowaniu wcierki Joanna Rzepa za 8zł (i tu efekty zauważyła nawet moja fryzjerka). Czytałam dokładnie ten wątek od samego początku, byłaś sceptycznie nastawiona, po czym kupiłaś ten zestaw i nagle woooow jest efekt, włosy rosną jak szalone.....Litości
Na koniec cytat z bloga lamadolamy, z którą zgadzam sie w 100%. Pozdrawiam
"

Ja wiem, że ogromna część dziewczyn, które kupiły powyższe produkty będzie się zapierała rękami i nogami na rewelacje, jakie podaję. Sama biłabym się w piersi, że przecież widzę poprawę, widzę jak włosy rosną gdybym dała się nabrać na tak ustawioną akcję "marketingową". Widziałam też zdjęcia blogerek, które na zdjęciach "dokumentowały" przyrost. Zastanówmy się jednak czy można wierzyć, że przeciętna dziewczyna dokona pomiaru prawidłowo? (w szczególności, gdy włosy są cieniowane)"

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

[QUOTE=kindziur;49813485]Jak dla mnie może być nawet założycielką wątku. Nie życzę sobie żeby ktoś nazywał mnie i koleżanki z forum "kłamcami bo u was to działa i na pewno jesteście przekupione przez firmę". W wątkach była mowa że na jednego działa na drugiego nie jak również o tym jak wyglądają włosy po myciu. Jeśli na nią nie działa to trudno i nie musi mieszać produktu (i nas) z błotem bo tak jej się podoba. Takie rzeczy można napisać inteligentnie a nie stylem "bólu d*py". Spójrz choćby na opinie na KWC; jedne zachwalają inne nie ale produkt procentowo wypada na plus i jest kupowany.

Kindziur jakbyś dokładnie czytała to byś wiedziała, że nikt Cię kłamcą nie nazwał. Po drugie jeśli na mnie to nie podziałało to mam prawo napisać tutaj swoją opinię i wyrazić niezadowolenie. Po to jest to forum. Nie rozumiem dlaczego nazywasz to mieszaniem z błotem. Zachowujesz się jak ludzie z Harmonyplus, którzy każdy niewygodny i negatywny komentarz usuwają z FB. Poza tym Twoje odpowiedzi na niektóre wątki, komentarze i słownictwo typu "ból d..y" pokazują jak inteligentnie Ty potrafisz pisać. Chętnie dam Ci w prezencie mój zestaw HJ. Skoro tak dobrze na Ciebie podziałał. Pozdrawiam
landryna069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 15:23   #292
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

landryna069

1.Oburzyłam się za "kłamcę" bo nie trzeba powiedzieć wprost by tak kogoś nazwać. Jestem przeczulona i wpieranie mnie i innym, że manipulujemy pomiarami to nazwanie nas kłamcami. Tym bardziej że ja mierzę jedynie odrost, który jest dobrze u mnie widoczny a nie po całości więc nie ma siły by źle zmierzyć. I tak jest efekt bo w 2 tyg urosło tyle ile normalnie w blisko ponad msc. Więc dla mnie to jest mega WOOW!

2.Owszem, masz prawo pisać jak każdy ale jak pisałam wcześniej bez wymyślania bo są "przeciętne i nie umieją mierzyć".
Tak, byłam sceptyczna ale nie powiedziałam, że go nie kupie. Za prezent dziękuje ale stać mnie żeby sobie samej kupić.

3. Rzeczywiście poniosło mnie trochę wcześniej, przepraszam za bóle d*powe ale to dlatego że chyba zamiast 'cioci przyjedzie bocian' a i moim domownikom tego dnia się obrywało nawet za oddychanie

A od cudownej "Rzepy", którą zastosowałam dostałam takiego łupieżu, że mogłam sobie bałwana ulepić. Pozdrawiam
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 16:34   #293
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
oh dziekuje Ci bardzo!
szukalam pod HAIR JAZZ a nie pod HAIR BELL - ale pamietam ze pisalyscie ze taki sam sklad, dziekuje


ktoras z Was uzywala HAIR BELL - I miala porost przyspieszony?

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------





kupiłam właśnie na allegro i już dziś zostanie wysłane.
HairBell szampon + odżywka szybki wzrost włosów !!
= łącznie z wysyłką 99 zł.

Spzredawca napisał mi że z Francji je sprowadza




a nie czekam na łaskawców z harmonyplus - naewt nie odpisują, nie odbierają
miałam napisać po tygodniu:
umyłam 2 razy
= 0 efektu

mam nadzieję że ...jeszcze nie ma efektu, zobaczymy
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 00:01   #294
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

!!!!UWAGA!!!
!!! osoby, które chciałyby odstąpić od umowy zakupu przez internet!!!

Na blogu lamy w komentarzach pod wpisem z listem czytelnika pojawiła się informacja, że przepisy o odstąpieniu od umowy, na które powoływał się autor maila są nieaktualne.

TO PRAWDA!

Niestety, autorka tego komentarza nie raczyła nas obdarować informacją, jakie są aktualne przepisy. Wydaje mi się, że to nowa ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014. Ona też pozwala odstąpić od umowy za pomocą prostego pisemnego oświadczenia, a nawet zawiera wzór takiego oświadczenia, dopuszcza też złożenie go za pomocą maila! Generalnie temat jest bardzo ciekawy, niestety dla mnie obcy. Jeśli któraś/któryś z czytelniczek/czytelników wątku ma wiedzę na ten temat, bardzo proszę o podzielenie się nią.

Pozdrawiam
Ex.
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 01:55   #295
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Ekstremento Pokaż wiadomość
!!!!UWAGA!!!
!!! osoby, które chciałyby odstąpić od umowy zakupu przez internet!!!

Na blogu lamy w komentarzach pod wpisem z listem czytelnika pojawiła się informacja, że przepisy o odstąpieniu od umowy, na które powoływał się autor maila są nieaktualne.

TO PRAWDA!

Niestety, autorka tego komentarza nie raczyła nas obdarować informacją, jakie są aktualne przepisy. Wydaje mi się, że to nowa ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014. Ona też pozwala odstąpić od umowy za pomocą prostego pisemnego oświadczenia, a nawet zawiera wzór takiego oświadczenia, dopuszcza też złożenie go za pomocą maila! Generalnie temat jest bardzo ciekawy, niestety dla mnie obcy. Jeśli któraś/któryś z czytelniczek/czytelników wątku ma wiedzę na ten temat, bardzo proszę o podzielenie się nią.

Pozdrawiam
Ex.

Jeśli kupiłaś ten towar od firmy, a nie od osoby prywatnej, to masz 10 dni na rezygnację z zakupu, czyli możesz się rozmyślić i paczki nie przyjąć i nic Ci za to nie grozi.

Co innego koszt wysylki - mozesz zapytac czy masz pokryc ale tu na watku ktoras Wizazanka pisala ze nie przyjela kuriera i zapytala firme o pokrycie kosztow dostawy a firma jej odpisala ze nie trzeba.

To aogole firma??
Maja wpis do krs?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 10:23   #296
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Jeśli kupiłaś ten towar od firmy, a nie od osoby prywatnej, to masz 10 dni na rezygnację z zakupu, czyli możesz się rozmyślić i paczki nie przyjąć i nic Ci za to nie grozi.

Co innego koszt wysylki - mozesz zapytac czy masz pokryc ale tu na watku ktoras Wizazanka pisala ze nie przyjela kuriera i zapytala firme o pokrycie kosztow dostawy a firma jej odpisala ze nie trzeba.

To aogole firma??
Maja wpis do krs?
Właśnie wygląda na to, że na przełomie roku zmieniły się przepisy i weszła w życie nowa ustawa, która reguluje zakupy przez internet. W starej z roku 2000 tak to było zapisane - 10 dni, pisemne oświadczenie, dwa tygodnie na zwrot.
Nowa to zdaje się "Ustawa o prawach konsumenta" z 30 maja 2014. Oczywiście też przewiduje odstąpienie od umowy, daje na to 14 dni i też wymaga oświadczenia, ale można je wysłać mailem, co więcej, w ustawie jest wzór takiego oświadczenia. Zorientowałem się jednak, że ona wprowadza też ograniczenia w możliwości odstąpienia, np. jeśli takie zastrzeżenie zrobi sprzedawca i poinformuje o tym klienta.
Ponieważ sprawa jest zupełnie świeża i trochę nieoczywista, proszę o informację od ludzi.

Pozdrawaim
Ex.
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 12:25   #297
oldus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ja uzywam i jestem zadowolna juz wczesniej pisalam na forum. Z poczatku wlosy byly bardzo suche po stosowaniu, ale po paru myciach wlosy sa znacznie zdrowsze juz nie sa suche podczas mycia. Ja tralt je to jako kuracje. Jesli ktos ma bardzo suche wlosy po prostowaniu i suszeniu polecam. Zestaw jest swietny. Wlosy mi zdecydowanie urosly. Z pewnoscia jeszcze go zamowie. Uzywam dodatkowo po odzywce serum z regenerum i na koncowki olej arganowy. Wczesniej wlosy mylam codziennie bo przetuszczaly sie teraz po tym zestawie wlosy myje co drugi czy trzeci dzien.
oldus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 23:54   #298
RealnaFikcyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

nie wiem, czy to będzie miarodajne. w razie czego postaram się zrobić lepsze zdjęcie
10440266_811064068964778_5749356504459647649_n.jpg
RealnaFikcyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 00:47   #299
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej, nadal używam i podtrzymuję, że działa. Widzę, że pukacie się w głowę na wieść, że włosy urosły mi 4 cm. To dodam, że normalnie bez wspomagaczy rosną mi 2 cm na miesiąc. Max to było 3 cm po Jantarze. Niestety tylko pierwsza flaszka na mnie działała, potem już włosie rosło normalnie :O Po Hair Jazz skoczyło mi na 4 cm i nie jetem tu po to by kogoś namawiać czy mamić. Faktem jest, że pierwszy zestaw dostałam za free, ale nie mam zamiaru się z tym kryć- miałam okazję to skorzystałam, proste. Kolejny zestaw kupię za własne dzięgi, bo skoro na mnie działa, to nie mam obiekcji. A działa i nikt kto mnie zna nie zaprzecza. Dziś koleżanka była w szoku jak zobaczyła moje kudły- było wielkie wow, czyli niczego sobie nie ubzdurałam

Uważam, że na jednego zadziałają ziółka, na drugiego nie- tak samo w tym przypadku. nie kwestionuję, że na kogoś zestaw nie działa- możliwe. Ale wiecie co? Na mnie działa rewelacyjnie i nie zamierzam się z nim rozstawać...no może na tydzień, bo chcę przetestować uber, ale to inna para kaloszy. W każdym razie jak dla mnie może to być międzynarodowy instytut, ale może być i firma krzak- mam to gdzieś, bo włosy mi rosną jak popierdzielone, a do tego przestały wypadać
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 20:36   #300
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

U mnie póki co nie zauważyłam wielkiego wzrostu. Póki co 3 mycia, odrost jakieś 0,5 cm.....zobaczymy ile będzie po miesiącu
__________________

kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.