pomoc w dobraniu dodatków do sukienki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 23:36   #1
wild__rose
Przyczajenie
 
Avatar wild__rose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 21

pomoc w dobraniu dodatków do sukienki


Witam Was dziewczyny.
Właśnie dostałam przesyłkę z allegro z sukienką. Nie powiem, jestem trochę zawiedziona, wygląd delikatnie odbiega od tego co widać na zdjęciach, ale nie w tym rzecz (czasem tak bywa) doradźcie mi jakie do niej dobrać dodatki, pasują jakieś cieniutkie rajstopy czy bez? Jaki kolor ewentualnie? Materiał jest strasznie cienki :?
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (24,7 KB, 71 załadowań)
wild__rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 14:57   #2
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: pomoc w dobraniu dodatków do sukienki

Sukienka ma ciekawy fason i na zdjęciu wygląda ciekawie. Myślę, że z rajstopami będzie bezpieczniej niż bez, ale jeżeli planujesz założyć buty z odkrytymi palcami to możesz z tych rajstop zrezygnować. W każdym razie rajstopy raczej cieliste. Wydaje mi się, że taki fason sukienki dobrze komponowałby się z getrami (cienkimi).
Ja jestem juz po weselu i na szczęście problem doboru dodatków mam już za sobą. Miałam sukienke w podobnym kolorze (chyba?), tzn beżowo-szarym. Po wielu eksperymentach z doborem biżuterii ja zdecydowałam się na kolor niebieski (w odcieniu szmaragdowym). Ale z doświadczenia już wiem, że koniecznie trzeba eksperymentować na żywo. Kiedy przymierzałam różne kolory do sukienki na wieszaku, niemal wszystkie wygladały dobrze: np. białe i pudrowe perły, ciemna czerwień, fuksja, róż., fiolet Jednak "do twarzy" najbardziej pasował mi ten niebieski. Poza tym uznałam, ze takie zestawienie jest najmniej banalne; w moim przypadku skutecznie ożywiło kolor sukienki bez efektu jaskrawego kontrastu.

Edytowane przez mme
Czas edycji: 2011-06-19 o 14:59
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 22:54   #3
wild__rose
Przyczajenie
 
Avatar wild__rose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 21
Dot.: pomoc w dobraniu dodatków do sukienki

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Sukienka ma ciekawy fason i na zdjęciu wygląda ciekawie. Myślę, że z rajstopami będzie bezpieczniej niż bez, ale jeżeli planujesz założyć buty z odkrytymi palcami to możesz z tych rajstop zrezygnować. W każdym razie rajstopy raczej cieliste. Wydaje mi się, że taki fason sukienki dobrze komponowałby się z getrami (cienkimi).
Ja jestem juz po weselu i na szczęście problem doboru dodatków mam już za sobą. Miałam sukienke w podobnym kolorze (chyba?), tzn beżowo-szarym. Po wielu eksperymentach z doborem biżuterii ja zdecydowałam się na kolor niebieski (w odcieniu szmaragdowym). Ale z doświadczenia już wiem, że koniecznie trzeba eksperymentować na żywo. Kiedy przymierzałam różne kolory do sukienki na wieszaku, niemal wszystkie wygladały dobrze: np. białe i pudrowe perły, ciemna czerwień, fuksja, róż., fiolet Jednak "do twarzy" najbardziej pasował mi ten niebieski. Poza tym uznałam, ze takie zestawienie jest najmniej banalne; w moim przypadku skutecznie ożywiło kolor sukienki bez efektu jaskrawego kontrastu.
Dzięki za odpowiedź
to prawda, że lepiej na sobie mierzyć dodatki
a na wesele też się wybieram i aktualnie rozglądam się za sukienką, polecasz jakieś sklepy które warto odwiedzić? póki co to wszystkie takie "na jedno kopyto" widziałam..
Pozdrawiam
wild__rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 20:00   #4
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: pomoc w dobraniu dodatków do sukienki

Tak się zmęczyłam swoja weselną stylizacją, ze chyba dlatego zrozumiałam, że Ty też w tej sukience wybierasz się na wesele. A jeżeli to sukienka na bardziej codzienne okazje, to mozesz sobie pozwolić na wieksze szleństwo"dodatkowe": Jeżeli lubisz biżuterię, to namawiałabym Cię na wizytę w Monnari. Mnie zachwycały tam szczególnie masywne naszyjniki (naprawdę ogromne). Wprawdzie dość drogie (40-60 zł) ale gdyby pasowały do mojej weselnej kreacji, to chyba bym zaszalała.

Natomiast co do weselnych kreacji, to ja w swoich poszukiwaniach unikałam "sieciówek", bo rzeczywiście większość sukienek jest w podobnym stylu (na "moim" weselu kilka kreacji dobrze znałam "z widzenia". Gdybys szukała sukienki w Krakowie, to polecałabym Ci zajrzeć do sklepu na Siennej (nie pamiętam nazwy)- tam widziałam sporo ciekawych kiecek w przystępnych cenach. Swoją kupiłam na Brackiej w takim chyba outletowym sklepiku 9a może komisowym?- w kazdym razie maja tam pojedyncze egzemplarze; moja sukienka była z metką- marka Villa, cena 100 zł). Ciekawe sukienki i mało "opatrzone" mają w Clicku ( w Krakowie- Plaza, Gołębia i chyba Grodzka). W Plazie jest boutik Shee, w którym są sukienki typowo imprezowe; dość duży wybór ale ceny powyżej 250 zł.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 22:33   #5
wild__rose
Przyczajenie
 
Avatar wild__rose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 21
Dot.: pomoc w dobraniu dodatków do sukienki

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Tak się zmęczyłam swoja weselną stylizacją, ze chyba dlatego zrozumiałam, że Ty też w tej sukience wybierasz się na wesele. A jeżeli to sukienka na bardziej codzienne okazje, to mozesz sobie pozwolić na wieksze szleństwo"dodatkowe": Jeżeli lubisz biżuterię, to namawiałabym Cię na wizytę w Monnari. Mnie zachwycały tam szczególnie masywne naszyjniki (naprawdę ogromne). Wprawdzie dość drogie (40-60 zł) ale gdyby pasowały do mojej weselnej kreacji, to chyba bym zaszalała.

Natomiast co do weselnych kreacji, to ja w swoich poszukiwaniach unikałam "sieciówek", bo rzeczywiście większość sukienek jest w podobnym stylu (na "moim" weselu kilka kreacji dobrze znałam "z widzenia". Gdybys szukała sukienki w Krakowie, to polecałabym Ci zajrzeć do sklepu na Siennej (nie pamiętam nazwy)- tam widziałam sporo ciekawych kiecek w przystępnych cenach. Swoją kupiłam na Brackiej w takim chyba outletowym sklepiku 9a może komisowym?- w kazdym razie maja tam pojedyncze egzemplarze; moja sukienka była z metką- marka Villa, cena 100 zł). Ciekawe sukienki i mało "opatrzone" mają w Clicku ( w Krakowie- Plaza, Gołębia i chyba Grodzka). W Plazie jest boutik Shee, w którym są sukienki typowo imprezowe; dość duży wybór ale ceny powyżej 250 zł.
Dzięki wielkie za tak 'obszerną' odpowiedź
Aż sobie zapiszę wszystko na kartce bo pewnie nie spamiętam
Hmm.. kusisz więc chyba pojadę do Krk, zwłaszcza tam gdzie Tobie się udało upolować sukienkę
Jeszcze Cię trochę pomęczę i zapytam czy te sklepy są otwarte w niedziele? Bo praca mi nie pozwala żeby jechać w tygodniu, zwłaszcza, że ok 1h samej drogi do Krk mam
Dzięki jeszcze raz za odp
wild__rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 19:38   #6
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: pomoc w dobraniu dodatków do sukienki

Cytat:
Napisane przez wild__rose Pokaż wiadomość
czy te sklepy są otwarte w niedziele? Bo praca mi nie pozwala żeby jechać w tygodniu, zwłaszcza, że ok 1h samej drogi do Krk mam
Dzięki jeszcze raz za odp
W niedzielę to chyba tylko Plaza (tak jak inne centra handlowe). Pozostałe raczej nie będą czynne, ale na 100% nie wiem.
Wczoraj zaglądałam z ciekawości na Bracką i widziałam tam kilka niezłych sukienek; w dodatku chyba przeceniają tam towar, bo były wyjatkowo tanie (ok.70 zł). No ale przypominam, że maja tam pojedyncze egzemplarze.
Jednak szczerze mówiąc chyba nie chciałoby mi sie specjalnie jechać po sukienkę do Krakowa; moje doświadczenia "weselne" z ostatnich 2 lat (3 wesela) nauczyły mnie, żeby nie szaleć z kreacjami, bo naprawdę wiekszość dziewczyn i pań w różnym wieku ubiera się zwyczajnie, niektóre prawie codziennie
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 22:44   #7
wild__rose
Przyczajenie
 
Avatar wild__rose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 21
Dot.: pomoc w dobraniu dodatków do sukienki

w każdym razie dzięki za pomoc, jeszcze się zastanowię czy pojadę no bo w tyg. tak jak mówiłam, nie dam rady. A nóż widelec uda mi się coś bliżej znaleźć. . Jeszcze trochę czasu mam ) Dzięki za doradzenie ;]
wild__rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.