mezczyzna prosba o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 22:11   #1
onmezczyzna25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1

mezczyzna prosba o pomoc


hej !!!

mam problem z cera na twarzy, a mianowicie jest ona strasznie wrazliwa, wysuszona, nie robilem z tym nic wiekszego jak stosowanie kremow, ale mam juz tego dosyc, te ciagle podraznienie...chyba od wszystkiego, golenie, woda slonce ...masakra

do tej pory stosowalem normalny krem nivea ale byl strasznie ,,tlusty'' zmienilem na dove od tego mam podraznienie ostatni zakupilem krem nivea do cery lagodnej nawilzajacy...krem w bialej tubce jeszcze , po nim mam jeszcze wieksz podraznienie !! mam wypieki , troche chyba mniej mnie skora piecze alke mam strasznie duzo podraznienia... chcialbymm z tym cos zrobic ...jaki krem polecice , oczywiscie w przystepnej cenie...


pozdrawiam
onmezczyzna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 19:09   #2
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: mezczyzna prosba o pomoc

Myślę , że przy wrażliwej i bardzo podrażnionej skórze doskonale sprawdzi sie Physiogel (do kupienia w aptece za ok. 30 zł - to niska cena jak na takie działanie) . ma bogatą konsystencję, tłusty, więc ja używam go na noc, bardzo pomaga, warto spróbować chociaż na początek, żeby doprowadzić cerę do normalnego stanu,a później może coś lżejszego
aha i ważne jest też czym myje się twarz, polecam łagodne żele do cery wrażliwej, niestety te dobre , dermokosmetyki, są dość drogie, ale niestety, trzeba trochę zainwestować w pielęgnację. polecam żele la roche posay .
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 19:51   #3
cinek26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 181
Dot.: mezczyzna prosba o pomoc

Zastosuj jakis krem nawilzajacy z apteki, najlepiej hipoalergiczny, ktory raczej na pewno cie nie uczuli i nie wywola podraznien. Moze to byc wlasnie physiogel, jak wspomniala kolezanka wyzej, sam go wale po mordzie i jestem z niego zadowolony, ale moze sa i lepsze i tansze, takze trzeba poszukac. Humektan tez podobno dobry ale moze okazac sie niedostatecznie nawilzajacy , to w zaleznosci od tego w jakiej kondycji jest twoja cera.
cinek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.