Bo kobieta zmienną jest... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!

Notka

Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego! Uwaga! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z dziesięciu mega-zestawów Delia, w skład których wchodzą kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz kosmetyki kolorowe. Co musisz zrobić? Weź udział w dyskusji, załóż swój wątek na tym dedykowanym forum. Opowiedz o swoich przygodach i doświadczeniach z koloryzacją w domu, sprawdzonych sposobach na szybkie, łatwe i przyjemne farbowanie włosów.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 01:04   #1
kamila214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Exclamation

Bo kobieta zmienną jest...


Moja przygoda z koloryzacją w domu zaczęła się dość dawno temu(wtedy byłam w 7 klasie podstawówki a w chwili obecnej jestem mamą trójki szkrabów).Wtedy to właśnie postanowiłam rozjaśnić sobie włosy (bez wiedzy rodziców),ponieważ mój naturalny kolor wydawał mi się taki mysi,nijaki....Bardz o długo trzymałam się blondu na mojej głowie aż stwierdziłam że trzeba coś w sobie zmienić.Czas odmiany nadszedł gdy byłam w ciąży z córką tj.w 2001 i w tym celu kupiłam farbę w odcieniu "owoc granatu"ponieważ bardzo chciałam mieć czerwone włosy.Ku mojemu zdumieniu kolor jaki ujrzałam na mojej głowie przypominał raczej "świeżą karotkę).To wydarzenie jednak nie zraziło mnie do podejmowania kolejnych prób zmiany mojego wizerunku w domowym zaciszu.Od tamtej pory na mojej głowie przewinęła się prawie cała paleta barw m.in. porzeczka,wiśnia,leśna jagoda,granatowa czerń a nawet róż ,który był wynikiem użycia płynu do odkażania ran"Pigmentum Castelani"(w formie płukanki na rozjaśnionych włosach).W chwili obecnej moim nadwornym farbującym jest mój mąż,który nauczył się nawet robić pasemka zarówno przy pomocy czepka jak i na tzw.folię.Nie wyobrażam sobie przyjemniejszego sposobu na łatwe i przyjemne farbowanie włosów w domu.Na koniec anegdota : Dzięki temu mój mąż co jaki czas śpi z inną kobietą a ja jestem zadowolona.Wilk syty i owca cała.

Edytowane przez kamila214
Czas edycji: 2010-10-04 o 01:14
kamila214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 09:11   #2
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Bo kobieta zmienną jest...

hah dokladnie! facet ma wrazenie ze zmienia kobiety jak rekawiczki i NIGDY sie nie znuzi-tez stosuje ta metode
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.