czy wsmarowując krem antycelulitowy w uda, pośladki i brzuch mozna sie wspomoc masaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-27, 09:20   #1
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148

czy wsmarowując krem antycelulitowy w uda, pośladki i brzuch mozna sie wspomoc masaż


Mam male pytanko, otoz chodzi mi o to, czy wsmarowując krem antycelulitowy w uda, pośladki i brzuch mozna sie wspomoc masarzem, tzn podczas wsmarowywnia kremu i czy to cos pomoze?? Jezeli tak, to jak to robic prawidlowo i ile czasu??
Mam rowniez pytanie jezeli chodzi o twarz, jak powninno sie wsmarowywać kremik?? Czy wzkazany jest przy tym masarzyk??
Bardzo prosze o odpowiedz
Pozdrawiam
Margaretka
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 17:59   #2
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: Pytanko

Odpowiedz na to pytanie znajdzie Pani w sąsiednim wątku na forum masaż: masaż antycellulitowy. Dosyć wyczerpujaca odpowiedz dotyczy min. Pani pytania.

Natomiast wsmarowując krew do twarzy należy unikać głębszych ruchów, naciągania skóry. Dobrze byłoby jeżeli stosuje Pani nowy krem do twarzy zrobić mały test, np. w okolicy kąta zuchwy. Aby mieć pewność czy krem nie uczula, lepiej posmarować z boku niż na środku twarzy.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.