Czy tipsy mogą mi pomóc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 14:31   #1
asiulka120688
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13

Czy tipsy mogą mi pomóc?


Witam!
Pisałam na forum dotyczącym naturalnych paznokci o swoim problemie odnośnie obrywania paznokci tzn: (paznokciem o paznokieć) ale dostałam tylko jedną odpowiedź i zastanawiam się czy nie powinnam od razu tutaj napisać o swoim problemie.
Oto mój problem.
Od bardzo dawana obrywam paznokcie (paznokciem o paznokieć) Moje paznokcie nie wyglądają ładnie i bardzo wstydzę się swoich dłoni. Mam już tego dosyć. Chciałabym się dowiedzieć czy sztuczne paznokcie tzn: akryle żele czy też tipsy - nie znam się na tym za bardzo bo nigdy nie miałam - mogą mi pomóc "zapuścić" ładne, własne paznokcie? Bardzo proszę o pomoc chciałabym w końcu cieszyć się ładnymi dłońmi i nie chować ich ciągle w kieszeniach. Dodam jeszcze że mieszkam w Białymstoku i jeśli ktoś mógłby mi doradzić jakiś dobry i w miarę przystępny cenowo lokal gdzie robią ładne paznokcie, które wyglądają bardzo naturalnie-to dla mnie bardzo ważne- byłabym ogromnie wdzięczna. A które wyglądają najbardziej naturalnie żele, akryle czy jakieś inne ???

Dziękuje i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi.
asiulka120688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 14:35   #2
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Przedluzenie paznokci jak najbardziej jest dobrym pomyslem.
Nie bedziesz miala mozliwosci obrywania, czy podwazania, bo masa jest twarda.
Jesli paznokcie sa dobrze zrobione to nie widac roznicy miedzy akrylem a zelem.
Przeszukaj watek o polecanych stylistkach. Na pewno kogos znajdziesz

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199859
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder


Edytowane przez kinia2305
Czas edycji: 2009-01-04 o 14:40
kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 14:54   #3
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Masy jako takiej obgryzac nie bedzie ale zostaja jeszcze skorki. Nie wiem jak mocno pazurki sa obgryzione ale bardziej sklanialabym sie do szablonu. i jeszcze jedno nie szalej z dlugoscia na poczatek. Idz do stylistki, ktora paracuje na zelu i akrylu (na tipsie i formie) wtedy dobierze ci indywidualnie metode
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:21   #4
hania1986
Raczkowanie
 
Avatar hania1986
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gubin - Zielona Góra
Wiadomości: 168
GG do hania1986
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

niffer ale koleżanka nie obgryza paznokci tylko je obrywa...
__________________
hania1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 12:13   #5
velvet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 23
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Bardzo polecam Ci pazurki czy ro zelowe czy akrylowe, mysle ze pomogą wyjść z nałogu, ale co bardzo wazne, nalezy włoizyc więcej wysiłku niz tylko udac sie na przedłuzenie/utwardzenie/rekonstrukcję, trzeb aprzede wszystkim się pilnowac i miec swiadomosc ze takie problematyczne pazurki nie od razu sa najpiękniejsze, dopioero przy 2 - 3 wizycie kiedy płytka naturalna troche podroscnie moga wygladac na prawde dobrze! jednak jezeli zaufasz profesjonalistce to juz pierwsza wiazyta znacznie poprawi wygląd pazurkow, więc nie ma na co czekac!
velvet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 17:28   #6
asiulka120688
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi i rady. Postanowiłam że dam moim pazurkom i mojej silnej woli ostatnią szansę, w tym momencie trochę odrosły nie dużo ale to zawsze coś, są nierówne, jeden dłuższy od drugiego. Tego który mam najdłuższy nawet nie chce mi się go obrywać bo wygląda dosyć ładnie i szkoda mi go więc jeśli tym razem nie uda mi się zachodować paznokci i znowu zacznę je skubać to już wtedy napewno idę do Pani która zrobi mi sztuczne paznokcie. Muszę być silna. Trzymajcie za mnie kciuki
asiulka120688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 17:31   #7
JedynyTakiNick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dom ;D
Wiadomości: 154
GG do JedynyTakiNick Send a message via Skype™ to JedynyTakiNick
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Wg mnie to dobry pomysl ale jak ci juz wyrosną ładne pazurki to smaruj je sobie wzmacniaczami czy odzywkami mi pomagają ; )
__________________


JedynyTakiNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 21:59   #8
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Mi tipsy pomogły wyjść z tego "nałogu"
Byłam na ok. 5 wizytach u stylistki paznokci. Potem je zdjęłam na wakacjach. Po zdjęciu miałam śliczne długaśne pazurki, ale wolałam je ściąć, ponieważ wygodniej było mi w krótszych
Życzę powodzenia !
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 04:36   #9
Sara777
Zadomowienie
 
Avatar Sara777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 331
GG do Sara777
Dot.: Czy tipsy mogą mi pomóc?

Jeżeli dałaś ostatnią szansę swoim paznokciom i swojej silnej woli to pomaluj sobie chociaż paznokcie lakierem-nawet bezbarwnym. Pamiętam, że gdy obgryzałam paznokcie(robię to dalej gdy nie mam tipsów) nie ciągneło mnie do tego tak bardzo, jak wtedy gdy nie były pomalowane Być może dlatego,że po pomalowaniu wydawały mi się trochę twardsze Wydaje mi się,że przedłużenie paznokci to dobry pomysł,ale najlepiej(moim zdaniem) na formę. Jeśli chodzi o tipsy rzadko komu chce się je spiłowywać lub ściągać acetonem-dużo osób je po prostu zrywa,dlatego myślę,że lepiej by było gdybyś miała robione paznokcie na formę,bo po ściągnięciu Twoje nie byłyby tak bardzo zniszczone.No i polecam malowanie, zdobienie Twoich naturalnych paznokciGdy będą ładne nie będziesz miała tak wielkiej ochoty ich skubać.
Sara777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.