Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 23:07   #1
Lidka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1

Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna


mam męża emerytowanego wojskowego,ktory jest starszy ode mnie 16lat, (ja teraz mam 25,on 41)poznałam go w wieku 18lat,po roku świadomie zrobił mi dziecko(byłam załamana,lubię☠dzieci☠ale nigdy nie chcialam mieć dzieci,marzyłam o karierze)po urodzeniu dziecka byłam szczęśliwa mimo wszystko ale maz mi nie pomagał i było mi ciezko,nie chcialam kolejnych dzieci ale jego to nie obchodzilo(w tym momencie mam 25☠lat☠i 4 dzieci poczetych w gwalcie malzenskim. W tej chwili nic mi nie wolno, nawet odzywac sie bez jego pozwolenia, zazwyczaj on nie rozmawia ze mna a gdy juz sie odezwie to tylko krzyczy i wydaje rozkazy,pozbawił mnie wszyskich praw,w lozku co noc płacze bo musze spełniać jego chore zachcianki i upokorzenia,a jak jestem zmęczona albo nie słucham sie go to albo bije mnie albo oblewa swoim moczem, musze patrzec mu wtedy w oczy,nie wolno mi płakać itd... Zmarnowalam swOje zycie. Gdy on mowi o wojsku az głos mu sie zmienia i wiem ze to wojsko spowodowało ze stał sie takim człowiekiem... Dla mnie jest juz za późno i nauczyłam sie z tym zyc,ale czy wojsko moze tak wpływać na psychikę?
Lidka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 06:09   #2
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Cytat:
Napisane przez Lidka12345 Pokaż wiadomość
mam męża emerytowanego wojskowego,ktory jest starszy ode mnie 16lat, (ja teraz mam 25,on 41)poznałam go w wieku 18lat,po roku świadomie zrobił mi dziecko(byłam załamana,lubię☠dzieci☠ale nigdy nie chcialam mieć dzieci,marzyłam o karierze)po urodzeniu dziecka byłam szczęśliwa mimo wszystko ale maz mi nie pomagał i było mi ciezko,nie chcialam kolejnych dzieci ale jego to nie obchodzilo(w tym momencie mam 25☠lat☠i 4 dzieci poczetych w gwalcie malzenskim. W tej chwili nic mi nie wolno, nawet odzywac sie bez jego pozwolenia, zazwyczaj on nie rozmawia ze mna a gdy juz sie odezwie to tylko krzyczy i wydaje rozkazy,pozbawił mnie wszyskich praw,w lozku co noc płacze bo musze spełniać jego chore zachcianki i upokorzenia,a jak jestem zmęczona albo nie słucham sie go to albo bije mnie albo oblewa swoim moczem, musze patrzec mu wtedy w oczy,nie wolno mi płakać itd... Zmarnowalam swOje zycie. Gdy on mowi o wojsku az głos mu sie zmienia i wiem ze to wojsko spowodowało ze stał sie takim człowiekiem... Dla mnie jest juz za późno i nauczyłam sie z tym zyc,ale czy wojsko moze tak wpływać na psychikę?
Wiesz co? Nie wiem czy mam Ci współczuć czy porządnie Cię ochrzanić
Pierwszy dzieciak..no mogę zrozumieć, różnie bywa, ale gdzie Ty byłaś ???? On świadomie a Ty co? Nieświadomie? No i kolejne? Nie chciane? Co Ty? W średniowieczu żyjesz czy jak? O tabletkach, spirali, podwiązaniu jajników nie słyszałaś?
O obdukcji lekarskiej też nie? O gwałcie też nie? O skontaktowaniu z Policją też nie? O zaskarżeniu o przemoc też nie?

Masz dojście do internetu, wiedzę pod opuszkami palców a Ty się jeszcze zastanawiasz?
Wybacz..będę wredna, ale 30 lat temu mogła bym Cię zrozumieć, ale nie teraz.

Wizażanki mogą mnie "zjechać" za takie myślenie, ale nie odczuwam współczucia dla kobiet które w DZISIEJSZYCH czasach dają sobą pomiatać, nie mówiąc już o dzieciakach.

Nie wiem czy można winić wojsko za to, jakim jest Twój mąż. Chyba że był Zomowcem, Nazistą, brał udział w wojnie lub po prostu od zawsze miał masochiczne skłonności.
Uciekaj i tyle. Nie masz dokąd? W Google znajdziesz Niebieska Lininia dla swojego rejonu zamieszkania.
Więcej Wizażanek napewno poda pomysły. Powodzenia.





Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 11:28   #3
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Może wsparcie rodziny? Autorko, czy masz kogoś bliskiego, rodziców, rodzeństwo, kto mógłby Ci pomóc, w kim miałabyś oparcie?
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:48   #4
Adne
Raczkowanie
 
Avatar Adne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 364
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Cytat:
Napisane przez Lidka12345 Pokaż wiadomość
mam męża emerytowanego wojskowego,ktory jest starszy ode mnie 16lat, (ja teraz mam 25,on 41)poznałam go w wieku 18lat,po roku świadomie zrobił mi dziecko(byłam załamana,lubię☠dzieci☠ale nigdy nie chcialam mieć dzieci,marzyłam o karierze)po urodzeniu dziecka byłam szczęśliwa mimo wszystko ale maz mi nie pomagał i było mi ciezko,nie chcialam kolejnych dzieci ale jego to nie obchodzilo(w tym momencie mam 25☠lat☠i 4 dzieci poczetych w gwalcie malzenskim. W tej chwili nic mi nie wolno, nawet odzywac sie bez jego pozwolenia, zazwyczaj on nie rozmawia ze mna a gdy juz sie odezwie to tylko krzyczy i wydaje rozkazy,pozbawił mnie wszyskich praw,w lozku co noc płacze bo musze spełniać jego chore zachcianki i upokorzenia,a jak jestem zmęczona albo nie słucham sie go to albo bije mnie albo oblewa swoim moczem, musze patrzec mu wtedy w oczy,nie wolno mi płakać itd... Zmarnowalam swOje zycie. Gdy on mowi o wojsku az głos mu sie zmienia i wiem ze to wojsko spowodowało ze stał sie takim człowiekiem... Dla mnie jest juz za późno i nauczyłam sie z tym zyc,ale czy wojsko moze tak wpływać na psychikę?
A dlaczego musisz?

Odnośnie, czy wojsko może tak wpływać na psychikę, jak najbardziej. Poniekąd wiem z autopsji, że relacje z wojska facet może przenosić do domu.
__________________
Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
W godzinie – nieskończoność czasu.
Adne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:55   #5
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Dobre prowo
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 21:30   #6
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Szczerze? Nie wierzę.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 22:37   #7
chocolateheart08
Raczkowanie
 
Avatar chocolateheart08
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 91
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Dziwnie się to czyta i aż się wierzyć nie chce w całą tą opowieść
__________________
63kg--->56kg


chocolateheart08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 01:30   #8
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Cytat:
Napisane przez Lidka12345 Pokaż wiadomość
świadomie zrobił mi dziecko(...)(w tym momencie mam 25☠lat☠i 4 dzieci poczetych w gwalcie malzenskim.
Świadomie to ty dałaś sobie zrobić dziecko. O antykoncepcji nie słyszałaś? po pierwszym dziecku i po tym, jak zaczął cię gwałcić powinnaś zacząć brać tabletki, choćby w tajemnicy przed nim.

Ale generalnie super. Facet cię gwałci, wykorzystuje, traktuje jak śmiecia, a ty się zastanawiasz, skąd u niego takie zachowanie.

Jeśli to nie prowo, to jakoś nieszczególnie mi ciebie szkoda, za to dzieci owszem.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 06:01   #9
TakaSobieDziewuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Z laptopa ;)
Wiadomości: 110
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Hmm jak to czytam, to się zastanawiam czy to nie prowokacja. Znam paru zawodowych żołnierzy i każdy z nich traktuje kobietę jak świętość. Poza tym zawodowy żołnierz za pobicie kogoś odpowiada jak napad z bronią, więc oni nie podnoszą ręki bez powodu naprawdę konkretnego.

Jeśli jednak to prawda to po pierwsze nie zwalaj winy na wojsko a na psychikę męża to raz a dwa Corvette już napisała wszystko co było do napisania.
TakaSobieDziewuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 08:13   #10
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Eee to prowokacja jak nic,nie wierzę żeby kobieta mająca dostęp do internetu w tych czasach była tak głupia.
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 14:38   #11
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Cytat:
Napisane przez TakaSobieDziewuszka Pokaż wiadomość
Hmm jak to czytam, to się zastanawiam czy to nie prowokacja. Znam paru zawodowych żołnierzy i każdy z nich traktuje kobietę jak świętość. Poza tym zawodowy żołnierz za pobicie kogoś odpowiada jak napad z bronią, więc oni nie podnoszą ręki bez powodu naprawdę konkretnego.

Jeśli jednak to prawda to po pierwsze nie zwalaj winy na wojsko a na psychikę męża to raz a dwa Corvette już napisała wszystko co było do napisania.
również mogę to potwierdzić


dla mnie to prowokacja
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 16:00   #12
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

co do takiej krystalicznie czystej osobowości wojskowych ,to mam całkowicie inne zdanie niż większość tu piszących.....zawsze wydawali mi apodyktyczni,oschli,tyran i a w niektórych przypadkach wręcz psychopaci i im wyżej rangą tym gorzej,przenoszą swoje frustracje do domu, w domu zachowują się jak na poligonie.....

oczywiście nie chcę tu generalizowac.....


co do autorki...wszystko wszystkim,ale w ten mocz to nie moge uwierzyć....może faktycznie to prowo
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 19:18   #13
uleczkap
Raczkowanie
 
Avatar uleczkap
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 100
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

kobieto co tygadasz uciekaj od niego jak najszypciej przeciz nie mzoesz tak zyci to jest nieszczesci i dla ciebie i dtego dziecka. uciekaj stamtad jak najszybciej twoje zycie nie jest od tego zeby sie az tak poswiecac
uleczkap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 22:42   #14
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

E tam, nie wierzę w tę historię, marna prowokacja.

A nawet jeśli nie to współczucie to jest chyba ostatnie co odczuwam wobec szanownej Autorki. Za głupotę się płaci, cóż...
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 12:29   #15
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Nie rozumiem kobiet, które sobie pozwalają na złe traktowanie. Zawsze można odejść. Masz to, na co się godzisz.
Być może to prowokacja, ale mnie nie kręci zastanawianie się nad tym. Czemu to niby ważne?
Moje pierwsze wpisy na wizażu 3 lata temu też oceniono jako prowo. Boicie się zostać nabrane, czy co?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 16:36   #16
Inka223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 65
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Dlaczego wszystko od razu musi być prowokacją... Mało to maltretowanych kobiet, wciąż żyje ze swoim oprawcą, bo odejść nie wypada, bo co ludzie powiedzą, bo dzieci muszą mieć ojca (nie ważne jakiego, ważne by był), bo on się zmieni przecież tak naprawdę mnie kocha etc, etc... Zastraszana kobieta, nie będzie zachowywać się racjonalnie, będzie zdominowana i święcie przekonana, że nie zasługuje na nic innego... Ba, zacznie sama siebie obwiniać... Będzie bała się innego życia, bo go nie zna Smutne, ale często tak jest
Teraz najważniejsze to wykonać pierwszy krok, chociażby telefon na niebieską linie. A najlepiej przydałaby się jakaś bliska osoba, która uświadomi takiej kobiecie, że jej życie może być inne i warto walczyć o siebie i o dzieci
__________________

"Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły zostałam wiedźmą"
Inka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 21:26   #17
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Prowo jak nic.
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 23:45   #18
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Cytat:
Napisane przez Lidka12345 Pokaż wiadomość
mam męża emerytowanego wojskowego,ktory jest starszy ode mnie 16lat, (ja teraz mam 25,on 41)poznałam go w wieku 18lat,po roku świadomie zrobił mi dziecko(byłam załamana,lubię☠dzieci☠ale nigdy nie chcialam mieć dzieci,marzyłam o karierze)po urodzeniu dziecka byłam szczęśliwa mimo wszystko ale maz mi nie pomagał i było mi ciezko,nie chcialam kolejnych dzieci ale jego to nie obchodzilo(w tym momencie mam 25☠lat☠i 4 dzieci poczetych w gwalcie malzenskim. W tej chwili nic mi nie wolno, nawet odzywac sie bez jego pozwolenia, zazwyczaj on nie rozmawia ze mna a gdy juz sie odezwie to tylko krzyczy i wydaje rozkazy,pozbawił mnie wszyskich praw,w lozku co noc płacze bo musze spełniać jego chore zachcianki i upokorzenia,a jak jestem zmęczona albo nie słucham sie go to albo bije mnie albo oblewa swoim moczem, musze patrzec mu wtedy w oczy,nie wolno mi płakać itd... Zmarnowalam swOje zycie. Gdy on mowi o wojsku az głos mu sie zmienia i wiem ze to wojsko spowodowało ze stał sie takim człowiekiem... Dla mnie jest juz za późno i nauczyłam sie z tym zyc,ale czy wojsko moze tak wpływać na psychikę?
pytasz,czy wojsko wpływa na psychikę?raczej pobyt na wojnie
nie to psychika /predyspozycje skierowały go do takiej pracy.
wątpię,czy byłby dobrym księgowym

zycia też nie zmarnowałaś,można je rozpocząć w każdym wieku,trzeba tylko chcieć,ale ty nie chcesz.oczekujesz analizy jego zachowania poprzez pracę
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 23:50   #19
Koteczka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 645
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

prowo jak byk...

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Ale jesli jakims cudem prawda - idz "do sklepu" a tak naprawde na policje - za cos takiego ten mezczyzna posiedzi, wierz mi.
Koteczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 00:00   #20
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

moj ojciec jest zolnierzem zawodowym a nigdy nie stosowal przemocy wobec mnie moich siostr czy mamy.jest bardzo spokojnym,opiekunczym, rodzinnym facetem.
nigdy nie przenosil stersu z pracy do domu.
dodam ze nie pije i nie ma obsesji porzadku
marna prowokacja,typowy stereotyp-mundurowy = agresywny i sfrustrowany w domu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 07:58   #21
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Ale to, że twój tata jest normalny, nie oznacza, że wszyscy są.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 17:41   #22
karola1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Maz zawodowy żołnierz -przemoc fizyczna,seksualna i psychiczna

Mój mąż jest żołnierzem. Czasem przychodzi wnerwiony czy z popsutym humorem z pracy ale nigdy tego nie chce okazywać tylko ja go znam już dobrze i tego nie ukryje ale nigdy nie bije. Autorko jesteś młoda i możesz jeszcze żyć normalnie. Czemu jeszcze z nim jesteś?? Nie boisz się że może zrobić krzywdę dzieciom?
karola1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.