Metamorfoza pokoju. Proszę pomóżcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-21, 11:44   #1
Bouquet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102

Metamorfoza pokoju. Proszę pomóżcie :)


Chce zmienić wygląd swojego pokoju, dopuszczalne jest zmiana koloru, może jakieś dodatki i jeśli chodzi o meble nie mam możliwości ich zmiany może jedynie przeróbki. Proszę pomóżcie, doradźcie coś bo tak szczerze strasznie znudził mi się ten pokój potrzebuje odmiany jakieś. Dziękuje z góry ;**
__________________
Grzeczne dziewczynki trafiają do raju, niegrzeczne mają raj na ziemi!!
Bouquet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:48   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Metamorfoza pokoju. Proszę pomóżcie :)

Jak dla mnie wszystkiego tu za dużo: kolorów na ścianach, mebli, za bardzo to stłoczone. Pomalowałabym ściany na ciepły jednolity kolor (uwielbiam żółty, koszmarem jest dla mnie niebieski i zielony). W tym pokoju ze zdjęcia zwyczajnie nie mogłabym wypocząć. Może spróbuj wydzielić strefy: do pracy, do spania, kącik do czytania. Wybierz jakąś gamę kolorystyczną na dodatki :donice, poduszki. Lepij niż antyramy wyglądałyby zdjęcia czy obrazki w ramkach. Zdjęłabym też z szaf ten cięzki, czarnu sprzęt. Myślę, że pokój ma potencjał, poza tym bardzo podoba mi się połączenie z balkonem. Kwiat wydaje się w tym pokoju zbyt przytłaczający. To jeszcze może być bardzo fajny pokój
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.