Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy! - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 21:28   #1531
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Mercury fajnie wygląda nałożony paluchem jak i hakuro h13. Topaz traktuję jak różo-bronzer i nakładam h52.
Nie wiem czy zauważyłyście ale Mercury jest do twarzy a Topaz do ciała (tak jest napisane na opakowaniu). Porównując konsystencję śmiem twierdzić że jest taka sama w obu przypadkach (może ciutek topaz grubiej mielony)

Na tej azjatce ja nie widzę żeby była pomalowana tym CAPRI

Jak ja bym chciała mieć jaśniejszą karnację jak nakładam np Terra Inca z Guerlain to wcale nie widać koloru tylko ten błysk możliwe ze i Capri będzie u mnie niewidoczne bo Topaz jest za sprawą intensywnego koloru
Znalazłam jeszcze kilka fotek SS na skórze:

http://3.bp.blogspot.com/-Rd4UssXN9L...Swatch%2B2.JPG

i tutaj test na ciemniejszej skórze:
http://www.thestyleandbeautydoctor.c...ches-and-pics/

Z tą różnicą między MM, a Topazem kompletnie nie wiedziałam, nie zwróciłam uwagi...
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 21:43   #1532
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Znalazłam jeszcze kilka fotek SS na skórze:

http://3.bp.blogspot.com/-Rd4UssXN9L...Swatch%2B2.JPG

i tutaj test na ciemniejszej skórze:
http://www.thestyleandbeautydoctor.c...ches-and-pics/

Z tą różnicą między MM, a Topazem kompletnie nie wiedziałam, nie zwróciłam uwagi...
mi najbardziej podoba sie pierwszy zelek
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 23:27   #1533
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

oj.. chyba nie podoba mi się ten nowy żelek chcę Moderna
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 06:07   #1534
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

matko, jak ja sie ciesze, ze w ostatniej chwili uleglam modern mercury, bo teraz bym tu ryczala
topaza lubie, ale mm kocham

ten ss to faktycznie do ciemniejszej skory moze, tam wyglada prawie jak mm
pomacac pomacam, ale na 99% nie chce, poczekam co na jesien wymysla

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2012-02-29 o 06:09
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 09:46   #1535
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
matko, jak ja sie ciesze, ze w ostatniej chwili uleglam modern mercury, bo teraz bym tu ryczala
topaza lubie, ale mm kocham

ten ss to faktycznie do ciemniejszej skory moze, tam wyglada prawie jak mm
pomacac pomacam, ale na 99% nie chce, poczekam co na jesien wymysla

Oby nie było nowego żelka, oby nie było nowego żelka, oby nie było nowego żelka, oby nie było nowego żelka.......nie zdążę zużyć moich kosmetyków do 40stki a co dopiero nowe kupować żelki, meteoryty i inne cuda.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:13   #1536
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

To ja się wyłamię i powiem, że mam żelka Merkurego i chcę mieć Sanda Będziecie mi zazdrościć, będziecie mi zazdrościć...
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:41   #1537
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Ja też wciąż chcę piaskowca MM do mnie nie przemawiał, bo był stricte rozświetlaczem (których ci u mnie dostatek), a mnie się błyskającej opalenizny zachciało Topaz to piekne złoto, Sands wg zdjęcia katalogowego zapowiadał się na neutralny piaskowo-złoty ale wychodzi, że będzie najciemniejszy ze wszystkich z czerwonymi tonami do tego... i kurczę, to mi chyba odpowiada Mam wizję koloru a'la lekkie "sunburn", czyli smagnięta słońcem, zarumieniona pierwszą opalenizną skóra. Ciągnie mnie do niego i najchętniej użyję go globalnie, z kończynami włącznie Jakoś mi się kojarzy kolorystycznie jako błyszcząca wersja Dallas'a od Benefit
Macałam dziś znów dla świętego spokoju Topaza ale oparłam się i poczekam na piaskowca. Trudniej było mi się oderwać od piątek topazowych ale też się zaparłam, że chcę piatki Capri jednak I czekaj tu człowieku do kwietnia\maja

Gdzie ta wiosna do szlabana?! Już było ładnie sucho i znów białym g%&#em narzucało Dla protestu odstawiłam kozaki i wełniany płaszcz, wyciągnęłam lżejszą kurtkę i biegam w ocieplanych kaloszach, na tą cholerna breję jak znalazł, szkoda innych butów. Chcę wiosnę i kolejne limitki w sklepach

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-02-29 o 14:44
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 14:56   #1538
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ten ss to faktycznie do ciemniejszej skory moze, tam wyglada prawie jak mm
pomacac pomacam, ale na 99% nie chce, poczekam co na jesien wymysla
Również go nie chcę Tak dobrze się zapowiadał.
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 16:40   #1539
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja też wciąż chcę piaskowca MM do mnie nie przemawiał, bo był stricte rozświetlaczem (których ci u mnie dostatek), a mnie się błyskającej opalenizny zachciało Topaz to piekne złoto, Sands wg zdjęcia katalogowego zapowiadał się na neutralny piaskowo-złoty ale wychodzi, że będzie najciemniejszy ze wszystkich z czerwonymi tonami do tego... i kurczę, to mi chyba odpowiada Mam wizję koloru a'la lekkie "sunburn", czyli smagnięta słońcem, zarumieniona pierwszą opalenizną skóra. Ciągnie mnie do niego i najchętniej użyję go globalnie, z kończynami włącznie Jakoś mi się kojarzy kolorystycznie jako błyszcząca wersja Dallas'a od Benefit
Macałam dziś znów dla świętego spokoju Topaza ale oparłam się i poczekam na piaskowca. Trudniej było mi się oderwać od piątek topazowych ale też się zaparłam, że chcę piatki Capri jednak I czekaj tu człowieku do kwietnia\maja

Gdzie ta wiosna do szlabana?! Już było ładnie sucho i znów białym g%&#em narzucało Dla protestu odstawiłam kozaki i wełniany płaszcz, wyciągnęłam lżejszą kurtkę i biegam w ocieplanych kaloszach, na tą cholerna breję jak znalazł, szkoda innych butów. Chcę wiosnę i kolejne limitki w sklepach

No to pewnie będziemy testować jako pierwsze kiedy dokładnie ma byc w perfumeriach? czemu tak długo mamy czekać? mam nadzieję ze bedą jakieś zniżki w tym czasie
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 19:21   #1540
Pogoria88
Raczkowanie
 
Avatar Pogoria88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 174
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja też wciąż chcę piaskowca MM do mnie nie przemawiał, bo był stricte rozświetlaczem (których ci u mnie dostatek), a mnie się błyskającej opalenizny zachciało Topaz to piekne złoto, Sands wg zdjęcia katalogowego zapowiadał się na neutralny piaskowo-złoty ale wychodzi, że będzie najciemniejszy ze wszystkich z czerwonymi tonami do tego... i kurczę, to mi chyba odpowiada Mam wizję koloru a'la lekkie "sunburn", czyli smagnięta słońcem, zarumieniona pierwszą opalenizną skóra. Ciągnie mnie do niego i najchętniej użyję go globalnie, z kończynami włącznie Jakoś mi się kojarzy kolorystycznie jako błyszcząca wersja Dallas'a od Benefit
Macałam dziś znów dla świętego spokoju Topaza ale oparłam się i poczekam na piaskowca. Trudniej było mi się oderwać od piątek topazowych ale też się zaparłam, że chcę piatki Capri jednak I czekaj tu człowieku do kwietnia\maja

Gdzie ta wiosna do szlabana?! Już było ładnie sucho i znów białym g%&#em narzucało Dla protestu odstawiłam kozaki i wełniany płaszcz, wyciągnęłam lżejszą kurtkę i biegam w ocieplanych kaloszach, na tą cholerna breję jak znalazł, szkoda innych butów. Chcę wiosnę i kolejne limitki w sklepach
Topazowe piątki polecam jak najbardziej, boskie kolory, a jak się umaluje to od razu tak jakoś mi wiosennej
Pogoria88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 08:52   #1541
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

jakby co to tu moje porownanie dwoch zelkow
ciekawe czy kolejny dolaczy do rodzinki
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 15:45   #1542
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Hmm... na MM bym się skusiła
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 12:02   #1543
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

Cytat:
Napisane przez lala1986 Pokaż wiadomość
jestem w rozterce :P przeczytalam wszystkie posty i nie moge sie zdecydowac :P mam jasna cere aczkolwiek do tej pory uzywalam pharmaceris sand dobre krycie, ale szybko mi sie buzka swiecila po nim ;/ jaki kolor polecacie?
Miałam ten podkład (latem) i wydaje mi się, że podobny jest 1N2 ivory cream. Najlepiej idź do drogerii, poproś Panią o pomoc, jesli nie umiesz sie zdecydować weź próbki obu kolorów

Szukałam podkładu na 100dn, ale niestety nie kupiłam, więc użyłam próbek, które otrzymałam w drogeriach.
Ja testowałam EL - 1N1 , 1N2. do MAC'a się zraziłam okrutnie. Z Lancome ( nie sprawdziły się ) testowałam 2 podkłady - Teint de Idole - kolor 1 i 2, oraz Miracle 1, Nouba kolor 7 - nawilżający mimo tłustej cery się w miarę sprawdził Ogólnie trudno mi dobrać podkład, gdy nie jestem opalona. Często najjaśniejsze kolory były za ciemne Zaś w MACu makijażystka stwierdziła, że mam dziwny odcień skóry, gdyż musiała mieszać 2lub3 kolory Natomiast Pani w Sephorze powiedziała, że mam bardzo wrażliwą cerę i powinni mnie wziąć do testów ( po na prawdę delikatnym nałożeniu podkładu na lini żuchwy i szyi, miejsce to stało się zaróżowione) Jedynie odpowiadał mi EL 1N1, choć też jest ciut za ciemny.


Znalezione Swatche :
* Linen 1W2 -> http://fleurissante.files.wordpress....oundations.jpg
* 3 kolory - tawny, sand, ivory cream
1- http://2.bp.blogspot.com/-YkS7u3ujPk...steeshades.jpg
2- http://2.bp.blogspot.com/-_z_h9Fqbos...0/IMG_8632.JPG
* Pebble
1- http://lh3.ggpht.com/_wePO4gdp984/TE.../s800/None.jpg
2- http://lh6.ggpht.com/_wePO4gdp984/TE.../s800/None.jpg
*Ivory Beige - http://www.agirlandabeautyblog.com/2...ollection.html
* Fresco i Ivory Cream - http://somethingtodoff.blogspot.com/...-in-place.html
* Shell & Ecru - http://3.bp.blogspot.com/-VO6fl4sVLh...G_3652+web.jpg
* Shell a Revlon - 150 'buff'- http://img.photobucket.com/albums/v6...2/DSC_0583.jpg
* Bone ( środkowa maziajka ) http://1.bp.blogspot.com/-oCMawiVQuG...0/IMG_4404.JPG
* Dusk ( 2 kolor) http://2.bp.blogspot.com/-xB9h-Wq3Tr...0/IMG_4109.JPG

Edytowane przez 1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Czas edycji: 2012-03-02 o 18:32
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 15:51   #1544
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

przychodze zdac recenzje..przetestowalam nowy podklad Invisible fluid i przyznaje rozgoryczona,ze jest bez-na-dziej-ny
mialam probke w gazecie,wiec postanowilam sobie zrobic extra makijaz do pracy a tu rozczarowanie, w ogole nie nadaje sie do cery mieszanej bardz tlustej, czulam jakbym nakladala jakas oliwe na twarz. rzeczywiscie go nie widac prawie nic,wiec po co wogole cokolwiek nakladac na twarz. Nie kryje zadnych niedoskonalosci. Jednym slowem zenada EL zawiodla mnie.
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 14:05   #1545
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

Dziewczyny czy któraś z Was miałaby na zbyciu kapkę BONE i ECRU? Chciałabym kupić więcej ml tego podkładu, ale nie chcę wydawać pieniędzy na razie, bo boję się, że nie trafię z odcieniem
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 14:09   #1546
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miałaby na zbyciu kapkę BONE i ECRU? Chciałabym kupić więcej ml tego podkładu, ale nie chcę wydawać pieniędzy na razie, bo boję się, że nie trafię z odcieniem
Nie mam już bone, który miałam, ale mogę Ci opisać, że to zupełnie różne odcienie, więc nie ma się co wahać
Ecrue ma dużo różowych tonów
Bone ma dużo żółto oliwkowych tonów (ale to żółć neutralna, nie jak żółtko)
jasność jest porównywalna, bo następny w kolejności po Bone - Sand jest zdecydowanie bardziej ciemniejszy (o jakieś 2-3 tony)
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 14:31   #1547
Berberrys
Przyczajenie
 
Avatar Berberrys
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

mam pytanko który z odcieni dostępnych w Polsce jest najjaśniejszy i najbardziej żółty/beżowy? bo przeczytałam cały ten wątek i niestety nie doszłam do odpowiedzi na to pytanie a niestety mam taki problem, że zimą wszystko co rzucam sobie na twarz jest za różowe :/

Edytowane przez Berberrys
Czas edycji: 2012-03-06 o 14:33
Berberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 14:45   #1548
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
Nie mam już bone, który miałam, ale mogę Ci opisać, że to zupełnie różne odcienie, więc nie ma się co wahać
Ecrue ma dużo różowych tonów
Bone ma dużo żółto oliwkowych tonów (ale to żółć neutralna, nie jak żółtko)
jasność jest porównywalna, bo następny w kolejności po Bone - Sand jest zdecydowanie bardziej ciemniejszy (o jakieś 2-3 tony)
A dużo osób pisało, że ecru jest całkowicie beżowy. I to mnie do niego tak zachęciło. Ale skoro piszesz, że ma różowe tony, to jednak będę się skłaniać ku BONE

Jeśli któraś z Was miałaby kilka ml do odsprzedania to chętnie je odkupię Piszcie na PW
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:51   #1549
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A dużo osób pisało, że ecru jest całkowicie beżowy. I to mnie do niego tak zachęciło. Ale skoro piszesz, że ma różowe tony, to jednak będę się skłaniać ku BONE

Jeśli któraś z Was miałaby kilka ml do odsprzedania to chętnie je odkupię Piszcie na PW
W porównaniu z bone. Powiedzmy, że bone jest beżowo żółty a ecru beżowo-różowy. Bone porównałabym do używanego przez siebie np. Benefitu w kompakcie 02 (tylko on jest ciemniejszy), z Yves Rocher wszystkie porcelanowe beże (one są idealne w kolorze) czy kolorówki produktów marki Sephora (oni mają w ofercie zawsze dużo beży wpadających w żółć).

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
mam pytanko który z odcieni dostępnych w Polsce jest najjaśniejszy i najbardziej żółty/beżowy? bo przeczytałam cały ten wątek i niestety nie doszłam do odpowiedzi na to pytanie a niestety mam taki problem, że zimą wszystko co rzucam sobie na twarz jest za różowe :/
Wg mnie fresco. Ale jeśli nie zależy Ci na kolorach niedostępnych w Polsce to po prostu idź do perfumerii i oceń sama. Bo tak naprawdę najjaśniejszy i żółto beżowy jest bone - niedostępny w Polsce (choć na allegro już tak).
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 16:03   #1550
Berberrys
Przyczajenie
 
Avatar Berberrys
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

kasiura, ja chyba aż tak jasna nie jestem, bo z tego co mi się udało wyłapać to bone jest najjasniejszy z całej palety, więc potrzeba coś ciut ciemniejszego
Berberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 16:51   #1551
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
kasiura, ja chyba aż tak jasna nie jestem, bo z tego co mi się udało wyłapać to bone jest najjasniejszy z całej palety, więc potrzeba coś ciut ciemniejszego
No to z tych dostępnych u nas tzw ciepłych (a w rzeczywistości beżowo - żółtych) to dopiero Tawny jest ale on jest o 3-4 tony ciemniejszy.
Najlepiej jak pójdziesz do drogerii i sprawdzisz fresco, on wprawdzie wpada w róż, ale może Ci przypasuje. W każdym razie jest ciemniejszy od bone i ecru, taki średniak. Bo jak mniemam najlepszy byłby dla Ciebie Sand (Linen jest b jasny) no ale jego trzeba sprowadzać z zagranicy. Generalnie u nas w Sephorze i Douglasie są tylko kolory z rodziny neutralnej (N) i chłodnej (C)- wszyskie wpadają w róż.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

a jeszcze tak na marginesie dodam, że nalatałam się za tymi: Linen, Bone i Sand a szału nie ma... tzn zrobiłam sobie kolor idealny: Linen z kapką Sand i na tym się skończyły moje zachwyty tym podkładem.... Skoro jednak to wątek o kolorach nie będę rozciągać tego tematu, ale podsumowując podkład jak podkład, ma tyle samo wad co zalet i sprowadzanie koloru specjalnie z zagranicy uważam za stratę czasu i pieniędzy (tak, ja głupia właśnie tak uczyniłam...), a w Polsce cena podobnież zatrważająca (DW jest porównywalny z wieloma znacznie tańszymi) a wybór kolorów wyjątkowo ubogi....
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 22:39   #1552
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Patrzcie co wypatrzyłam na all http://allegro.pl/estee-lauder-pure-...185268922.html

Która się skusi i zda relację ?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 08:31   #1553
Berberrys
Przyczajenie
 
Avatar Berberrys
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

a czy możecie mi podać jakiegoś sprawdzonego użytkownika na alllegro, u któego można kupić oryginalne kosmetyki? bo ja mam straszne obaway przed zakupami internetowymi
Berberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 10:07   #1554
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
a czy możecie mi podać jakiegoś sprawdzonego użytkownika na alllegro, u któego można kupić oryginalne kosmetyki? bo ja mam straszne obaway przed zakupami internetowymi
Ja już nie pamiętam u kogo kupowałam ale trzeba się sugerować ceną, ona nie powinna być wiele niższa od tej sklepowej. No i przeczytaj wszystkie komentarze od kupujących, jeśli ma negatywy i pozytywy dotyczące jakichkolwiek podróbek (niekoniecznie podkładu) to absolutnie nie kupuj.
Ja np ostatnio pisałam do sprzedawcy w sprawie podkładu Benefitu, ponieważ źródło pochodzenia bylo niejasne, nie kupiłam produktu, po czym jakiś czas później pewna panienka sprzedawała taki na allegro, z opisem, że pochodzi z Sephory, więc kupiłam. Okazało się, że to podróba kupiona przez nią u tego sprzedawcy do którego wcześniej pisałam! W dodatku ona bezczelnie sprzedała mi to znacznie drożej... więc trzeba uważać!!!
__________________
[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez kasiura
Czas edycji: 2012-03-07 o 10:11
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 14:27   #1555
Pusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 39
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

Dziewczyny opiszcie mi kolor desert beige czy jest lekko opalony, zolty, rozowy czy ciemny z gory dziekuje
Pusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 20:02   #1556
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

Porównanie kilku podkładów, może komuś się przyda

Clinique Superbalanced Makeup - 04 Cream Chamois
Estee Lauder Double Wear - 1N1 Ecru 16
Estee Lauder Double Wear Light - Intensity 1.0
Lily Lolo Mineral Foundation - Warm Peach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg reykjaviczanka_podklady_1.jpg (68,5 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reykjaviczanka_podklady_2.jpg (61,9 KB, 333 załadowań)
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:30   #1557
Pogoria88
Raczkowanie
 
Avatar Pogoria88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 174
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Patrzcie co wypatrzyłam na all http://allegro.pl/estee-lauder-pure-...185268922.html

Która się skusi i zda relację ?
Widziałam też paletkę cieni z letniej kolekcji za 179zł, więc na pewno taniej niż w S. Za wiosenną dałam 209zł.
I pojawił się Modern Mercury za 80zł, tester.
Pogoria88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 19:32   #1558
Miss Mil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

Witam

Obecnie używam EL o kolorze Ecru. Czy któraś z Was wie jaki odcień jest jaśniejszy od tego koloru ???
Wydaje mi się lekko żółtawy na twarzy...

Bardzo proszę o odp.
Miss Mil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 16:40   #1559
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Fajna promocja trwa w salonach firmowych EL - dodaja kosmetyczki z zestawami miniaturek przy zakupach od 260 i 280 zl. Skusilam sie i mam 5 miniproduktow niezlych: uroczy, rozowy blyszczyk, tusz Sumptous, 15 ml Time Zone z filtrem 15 SPF oraz miniserum ANR + ANR po oczy. W wersji z 7 produktami sa wieksze produkty pielegnacyjne, tusz dwustronny z odzywka, szminka i lusterko. No i moglam wybrac produkt do 100 kilkunastu zl gratis, za punkty za zakupy. Wyszlam wiec ze sliczna, czerwona konturowka do ust, kosmetyczka z miniaturkami i to wszystko za zakupy zestawu z duzym ANR, 15 ml Time zone i 10 ml ANR po oczy. Jak dla mnie niezly deal.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 15:14   #1560
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Piekne zakupy
Że też u mnie nie ma salonu EL (tylko Douglas i Sephora). Przestawiam się na EL właśnie, po wielu latach bycia klinikomaniaczką zmieniam front
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 09:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.