Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-02, 18:31   #31
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

a to jest chyba rzadkoscią
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 19:00   #32
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez gaga
nam to sie teraz przydarzyło-- nas klientka zabiera na wesele w gory!!!!!! ja czesze pania mloda i oczywiscie makijaz stroj itd, wiele pzrygotowań było kilka koczków wyczesanych , obecnosc przy przymiarkach.....
moja asystentka i ja oczywiscie jej pomogę klika jeszcze osob..... wyzwanie!!!
ale jakze przyjemne !!
i zabawa na weselu!!
klientka niemalze wyrastala pod moim okiem, to jest zaufanie , tyle lat ....
bardzo nam milo bylo i dalysmy sie pzrekonac, oczywiscie nie zostalysmy zaproszone , bo tak im wygodnie, zostalysmy zaproszone z partnerami i moim Danielkiem ,napewno bedzie super !!
wesele na 150 osob!!!
ale musimy sie postarac zeby fryzki sie wyrozniały i wytrzymały do rana!!
Gaga ale szykuje się zabawa
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 19:05   #33
qwerka
Przyczajenie
 
Avatar qwerka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 20
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

ja natomiast jestem wciąż wtakcie szukania tego "jedynego" <LOL> jednak zanim się udam do fryzjera siedzę na necie i szukam salonów tych większych i mniejszych i sprawdzam ceny (cięć, mam włosy które klasyfikuja się do krótkich <LOL>)bo wolę zapłacić te 35 zł (tak płaciłam ostatnio) niż 15-20 w jakiś kurnikach :P bo siadając na fotel czuje się bardziej komfortowo psychicznie bo wiem (przynajmniej tak mi sie wydaje) że za te 35 zł nie muszę się pocić co a nóż mi wykombinuje strasznego fryzjerka bop jestem zdania że te 35 zeta zobowiązują do czegoś, że ta 'usługa' ścinania będzie na bdb poziomie ...takie jest moje zdanie..
qwerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 19:15   #34
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

nio!!! mysle ze fajowa!!
ja lubie wesela szczegolnie jak jest regionalna kuchnia
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 20:36   #35
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Ja mam fryzjerkę idealną dla mnie. Porozmawia, popyta co w domu i siostry (bo nas kojarzy i pamięta), zawsze pyta jak ciąć, a później dopiero daje własne rady, zawsze jednak pytając mnie o końcowe zdanie. Pamięta o tym jak ścinać żebym i w domu nie miała problemów z układaniem, gdy ostatnio chciałam ścinać grzywkę (a wszyscy mówili, że na pewno pasować nie będzie), to spytała tylko czy na pewno nie będzie mi przeszkadzać, a po zapewnieniu zabrała się do pracy. I wyszło jak zwykle fantastycznie. I doradzi zawsze, ostatnio w kwestii wypadania włosów, nie tylko kosmetyki, ale też żeby wybrać się do lekarza i sprawdzić wszystkie poziomy w razie czego. Bardzo sympatyczna, w pełni profesjonalna kobieta. Zawsze wychodzę nie tyle zadowolona, co szęśliwa, a to bardzo ważne przecież. Ceny średnie 25-35 złotych około za długie włosy.
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 00:02   #36
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez qwerka
ja natomiast jestem wciąż wtakcie szukania tego "jedynego" <LOL> jednak zanim się udam do fryzjera siedzę na necie i szukam salonów tych większych i mniejszych i sprawdzam ceny (cięć, mam włosy które klasyfikuja się do krótkich <LOL>)bo wolę zapłacić te 35 zł (tak płaciłam ostatnio) niż 15-20 w jakiś kurnikach :P bo siadając na fotel czuje się bardziej komfortowo psychicznie bo wiem (przynajmniej tak mi sie wydaje) że za te 35 zł nie muszę się pocić co a nóż mi wykombinuje strasznego fryzjerka bop jestem zdania że te 35 zeta zobowiązują do czegoś, że ta 'usługa' ścinania będzie na bdb poziomie ...takie jest moje zdanie..
i tu sie mylisz
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 00:04   #37
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez Nutek
Ja mam fryzjerkę idealną dla mnie. Porozmawia, popyta co w domu i siostry (bo nas kojarzy i pamięta), zawsze pyta jak ciąć, a później dopiero daje własne rady, zawsze jednak pytając mnie o końcowe zdanie. Pamięta o tym jak ścinać żebym i w domu nie miała problemów z układaniem, gdy ostatnio chciałam ścinać grzywkę (a wszyscy mówili, że na pewno pasować nie będzie), to spytała tylko czy na pewno nie będzie mi przeszkadzać, a po zapewnieniu zabrała się do pracy. I wyszło jak zwykle fantastycznie. I doradzi zawsze, ostatnio w kwestii wypadania włosów, nie tylko kosmetyki, ale też żeby wybrać się do lekarza i sprawdzić wszystkie poziomy w razie czego. Bardzo sympatyczna, w pełni profesjonalna kobieta. Zawsze wychodzę nie tyle zadowolona, co szęśliwa, a to bardzo ważne przecież. Ceny średnie 25-35 złotych około za długie włosy.
i takiej fryzjerki sie trzymac
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 00:29   #38
bietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 188
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez gaga
z Mielca? tego nad morzem? jak tak to bardzo mile miasteczko
nie nie, całkowicie nie z tego, z Mielca na podkarpaciu koło Rzeszowa
bietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 01:05   #39
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

ojej to inna strona Polski.... ale pewnie tez piekna , bo znam i te okolice.... no troszke znam...

pozdrawiam serdecznie
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 01:14   #40
bietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 188
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

czy piękna nie wiem, troszkę nas melnox podtruwa (taka firma, która dzień w dzień tłoczy w nas kłęby dymu) no ale przyzwyczaiłam się i zapraszam w te strony
pozdrawiam
bietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 08:15   #41
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

a moze jakies podacie salony wzorcowe według was i adresiki a moze wasze negatywne salony i adresiki i jakie macie do nich zastrzezenie OCZYWISCIE KU PRZESTRODZE INNYCH
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 08:24   #42
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Ja tez mam swietna fryzjerke,ale w Stargardzie Szcz. Nasza znajomosc zaczela sie od tego,ze wpadlam do niej godzine przed zamknieciem ,usiadlam na fotelu i powiedzialam ,ze ma byc fajnie. Pani zrobila wielkie oczy i powiedziala "no to w takim razie do dziela".I zrobila mi sliczna fryzurke. Nastepnym razem ,gdy mnie zobaczyla, usmiechnela sie i powiedziala " fajnie "? kiwnelam glowa i znowu mialam cos fajnego na glowie. Szybko mi sie nudzi to co mam na glowie,dlatego dosyc czesto jestem u niej,i nigdy o nic nie pyta,poprostu tnie.Zawsze to co mi zrobi ,super mi sie podoba.
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 20:32   #43
elcia24
Raczkowanie
 
Avatar elcia24
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 185
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Ktoś kiedyś powiedział " Szukajcie a znajdziecie"
no więc szukam, od prawie 3 lat. Mialam fajną fryzjerke ale uciekła za miłością do Poznania.

Więc chodze do różnych, ogolnie jestem takim kaliskim (jestem z Kalisza) królikiem doświadczalnym i wciąż próbuje
__________________
Elojza

Jednak luty 2007
elcia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 11:10   #44
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

No to "mój" fryzjer jak dotrze do tego forum to będzie zadowolony, bo prosił mnie ostatnio żebym coś naskrobała na niego skoro tak mi sie podoba (wygadałam sie że jest taki wiżaż i tak dalej... ).

Studiuję zaocznie w Poznaniu i tam go znalazłam. Na razie (byłam juz 3x) to mój ideał: najpierw porozmawialiśmy na temat tego czego oczekuje itd. Potem mycie i dłuuugi masaż głowy (zawsze myje mi głowę, co bardzo mi się podoba, chociaż zawsze wychodze z domu z umytą). No i samo strzyżenie jak dla mnie jest perfekt-mogę potem nie iść dwa miesiące, a i tak włosy układają się jak trzeba.
Do tego jest młody, energiczny, wygadany, sympatyczny, nie namawia mnie na kupno "niezbędnych" kosmetyków. Od razu byliśmy na ty, po prostu podszedł, podał rękę i się przedstawił. Super. Salon jest piękny, mają pyszną kawę i strasznie lubię tam chodzić

Tylko ta cena... (70 za strzyżenie krótkich...), ale i tak będę tam chodzić
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 12:20   #45
elcia24
Raczkowanie
 
Avatar elcia24
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 185
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
No to "mój" fryzjer jak dotrze do tego forum to będzie zadowolony, bo prosił mnie ostatnio żebym coś naskrobała na niego skoro tak mi sie podoba (wygadałam sie że jest taki wiżaż i tak dalej... ).

Studiuję zaocznie w Poznaniu i tam go znalazłam. Na razie (byłam juz 3x) to mój ideał: najpierw porozmawialiśmy na temat tego czego oczekuje itd. Potem mycie i dłuuugi masaż głowy (zawsze myje mi głowę, co bardzo mi się podoba, chociaż zawsze wychodze z domu z umytą). No i samo strzyżenie jak dla mnie jest perfekt-mogę potem nie iść dwa miesiące, a i tak włosy układają się jak trzeba.
Do tego jest młody, energiczny, wygadany, sympatyczny, nie namawia mnie na kupno "niezbędnych" kosmetyków. Od razu byliśmy na ty, po prostu podszedł, podał rękę i się przedstawił. Super. Salon jest piękny, mają pyszną kawę i strasznie lubię tam chodzić

Tylko ta cena... (70 za strzyżenie krótkich...), ale i tak będę tam chodzić

hej Angy, ja też studiuje zaocznie w Poznaniu, może dasz mi namiary na tego fryzjera?
z góry dziękuje
__________________
Elojza

Jednak luty 2007
elcia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 13:20   #46
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Salon nazywa się "Le Grand" przy ul. Koziej 15 (starówka). Ja chodze do Łukasza, ale obcina tam więcej chłopaków i podobno wszyscy sa świetni

Pozdrawiam

Jeszcze tel.: 061 851 92 60
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 13:40   #47
elcia24
Raczkowanie
 
Avatar elcia24
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 185
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Salon nazywa się "Le Grand" przy ul. Koziej 15 (starówka). Ja chodze do Łukasza, ale obcina tam więcej chłopaków i podobno wszyscy sa świetni

Pozdrawiam

Jeszcze tel.: 061 851 92 60

Angy dzięki bardzo
Jeszcze sami faceci, pięknie, będzie na co popatrzeć
__________________
Elojza

Jednak luty 2007
elcia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 17:12   #48
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

hej tez znam ten salon Jezeli macie krotkie wlosy to polecam Michala w La Grand!!
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.