FiR na WSEI w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-11, 16:50   #1
Anabel_99
Przyczajenie
 
Avatar Anabel_99
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1

FiR na WSEI w Krakowie


Czy któraś z Was studiowała na WSEI w Krakowie?
Powiem szczerze, nie dostałam się na dzienne tam gdzie chciałam (będzie jeszcze rekrutacja uzupełniająca, ale widząc progi szczerze wątpię, że aż tak je obniżą, żebym się dostała) i stoję przed wyborem, czy zrobić sobie rok przerwy i poprawiać maturę, czy może zacząć już teraz kierunek, który zawsze chciałam na uczelni prywatnej. Chcę iść na finanse i rachunkowość, najbardziej podoba mi się specjalność controlling i finanse przedsiębiorstw.Kwestię czesnego przeżyję, bo w trakcie każdych wakacji pracuję za granicą. Chodzi mi raczej o pozostałe aspekty. Jakie macie zdanie o tej uczelni, czy warto tam studiować?
Anabel_99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 01:43   #2
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: FiR na WSEI w Krakowie

Kolejna Wyższa Szkoła Gotowania na Gazie, o której nikt nigdy nie słyszał? Z krakowskich prywatnych szkół w jakichkolwiek rankingach pojawia się tylko Krakowska Akademia, reszta się nawet nie łapie. Więc jeśli skończysz tam studia, zapewne usłyszysz: "Gdzie!?".
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 15:54   #3
201804271232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 148
Dot.: FiR na WSEI w Krakowie

Wybrałabym poprawianie matury niż ''noname'' uczelnię prywatną, aczkolwiek tej kompletnie nie znam, więc się nie będę wypowiadała o jej poziomie. Rok w plecy w kontraście do co najmniej trzech lat studiów w miejscu, w którym nie chciałaś się znaleźć i prawdopodobnie w oczach większości pracodawców będzie dużo mniej warty niż publiczna uczelnia... Wydaje się niczym. Mi byłoby szkoda i czasu i pieniędzy.
Zresztą to nie musi być taki bezwartościowy rok, zawsze można sobie zorganizować fajny gap year i naukę do matury połączyć z jakąś pracą, kursem, wolontariatem.

A jak już płacić za możliwość studiowania mimo słabych wyników, to raczej lepszą opcją są zwyczajnie studia zaoczne na jakiejś ''lepszej'', publicznej uczelni.
201804271232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 08:31   #4
grindy
Raczkowanie
 
Avatar grindy
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: FiR na WSEI w Krakowie

Hola hola, ja studiowałam na WSEI zarządzanie i to nie jest żaden no name Ogólnie dobrze wspominam studia, był spoko plan i dało się połączyć z pracą. Było sporo praktyki, warsztaty, kursy, a nawet modne ostatnio spotkania z coachem Ludzie z roku super, kadra jak to kadra, jedni przynudzają na zajęciach, a inni uczą tak, że tylko chce się słuchać. Spoko jest to, że kilku z nich miało swoje firmy i mogli nam opowiedzieć, jak to zarządzanie wygląda od kuchni, no bo w książkach to wiadomo wszystko trochę odbiega od prawdziwego życia. Co do pracodawców, to mój nie zwrócił uwagi na uczelnię, tylko go najbardziej interesowało, czy miałam już jakieś doświadczenie. Ale to chyba teraz standard.
grindy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-18 09:31:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.