Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-12, 06:24   #601
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Hmmm no właśnie miałam juz spodnie bershi i było tak samo jak z pozostałymi. Strasznie SOE rozciagnely co wygląda bardzo nie estetycznie dodatkowo straciły kolor bo teraz ten czarny jest bardzo wybkakły. Wiec bersce mowie nie.
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 19:09   #602
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Hmmm no właśnie miałam juz spodnie bershi i było tak samo jak z pozostałymi. Strasznie SOE rozciagnely co wygląda bardzo nie estetycznie dodatkowo straciły kolor bo teraz ten czarny jest bardzo wybkakły. Wiec bersce mowie nie.
A może w New Look sprawdź? Ja polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 21:17   #603
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dziewczyny a robiłyście zakupy w sklepie internetowym LC Waikiki? Wszystko było ok? Żadnych problemów?

Sklep internetowy działa chyba od niedawna, więc w regulamin nie jest przetłumaczony przejrzyście w 100%. W zasadzie chciałabym się dowiedzieć ile mniej więcej idzie przesyłka i jak wygląda ewentualny zwrot? Wg informacji na stronie koszt zwrotu/odsyłki pokrywa sklep.
Tylko jak to wygląda w praktyce? Jak zdecyduje się na zwrot i wypełnię formularz zwrotu na swoim koncie sklepowym to w jaki sposób kurier wie, że ma do mnie po tę paczkę przyjechać? Jest tam wybór dat, czy jakieś info kiedy ma przyjechać? Czy mam dzwonić do firmy kurierskiej (w tym przypadku wg info na stronie przesyłkę dostarcza UPS)?
I ile później czekam na zwrot pieniędzy?

Z góry dzięki za info
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 11:04   #604
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dziewczyny, jest jakiś sklep w którym kupię strój kąpielowy dwuczęściowy, ale oddzielnie i w miarę tanio?
Zależy mi na tym, żeby i stanik i majtki kupić oddzielnie, figura gruszki mnie męczy, zawsze albo majtki będą za małe, albo stanik za duży.
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 10:09   #605
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

baleo.pl mam sweter DKNY i jest cudny oryginalne rzeczy i dobre ceny jak za tego typu marki
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-21, 08:02   #606
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Cockatrice Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jest jakiś sklep w którym kupię strój kąpielowy dwuczęściowy, ale oddzielnie i w miarę tanio?
Zależy mi na tym, żeby i stanik i majtki kupić oddzielnie, figura gruszki mnie męczy, zawsze albo majtki będą za małe, albo stanik za duży.
Nie wiem jakiej jakości oczekujesz ale w H&M są oddzielnie
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 14:18   #607
toffia
Przyczajenie
 
Avatar toffia
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 9
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Jeśli chodzi o zakupy znanych marek to ja kupuję najczęściej w Bibloo, Zalando i Answear.
toffia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-28, 13:15   #608
AgaLP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
sklepik online/www.veryvoga.com/ kto zna?

Witam serdecznie.
Dziś odkryłam stronkę z kieckami i mam pytanie : czy któraś z Was zna tą stronę, ma jakieś info na temat tego sprzedawcy? Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez AgaLP
Czas edycji: 2017-12-28 o 15:47
AgaLP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 14:08   #609
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja najczęściej kupuję online w: zalando, eobuwie, answear, Mango
Czasami: Nelly.com
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 14:44   #610
NiebieskaLinia
Raczkowanie
 
Avatar NiebieskaLinia
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 44
Dot.: sklep internetowy IVET.PL

Cytat:
Napisane przez PaulaTar Pokaż wiadomość
Cześć, może nie trafiłam w odpowiednie miejsce na forum ale liczę na Waszą pomoc. Spotkałyście się ze sklepem internetowym IVET.PL? Zastanawiam się nad kupnem paru rzeczy z tej str ale obawiam się, że ubrania mogą być słabej jakości. Szukałam opinii o tym sklepie ale nie mogłam nigdzie znaleźć.
Będę wdzięczna za pomoc jeżeli któraś z Was już miała styczność z IVET.PL, niżej link do sklepu.

xxx

Ja tez szukam opini poniewaz produkty wygladaja zachecajaco na zdjeciach

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Poszukuje sklepow online z ladnymi sukienkami i spódniczkami wraz z koszulami ? Mozecie cos polecic
NiebieskaLinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 16:34   #611
Sonia11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 6
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja uwielbiam zalando tym bardziej ze w necie można znaleźć czesto różne kupony rabatowe.
Sonia11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-24, 16:22   #612
yonose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: sklep internetowy IVET.PL

Ja zrobiłam zakupy w Ivet, wiec mogę się podzielić opinią.


---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez NiebieskaLinia Pokaż wiadomość
Ja tez szukam opini poniewaz produkty wygladaja zachecajaco na zdjeciach

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Poszukuje sklepow online z ladnymi sukienkami i spódniczkami wraz z koszulami ? Mozecie cos polecic
Najgorszy sklep z jakim miałam do czynienia w całym swoim życiu. Zamówiłam od nich dwie sukienki, obie odesłalam - jedną z zamiarem zwrotu, drugą zamiany. Okazało się,że wymieniać nie ma na co, bo nie ma towaru, więc zrezygnowałam z obu. Od tego czasu minęło ponad dwa i pół miesiąca i ciągle czekam na zwrot pieniędzy za jedną sukienkę. W ciągu tego czasu wielokrotnie próbowałam się skontaktować ze sklepem drogą mailową (brak odpoweidzi), telefoniczą (4 różne numery, których nikt nie odbiera i co chwilę włącza się komunikat, że skrzynka odbiorcza jest zapełniona i nie można zostawić wiadomości) oraz na czacie na stronie (trzeba czekać wiele godzin w kolejce po czym zostaje się rozłaczonym i zaczyna od początku). Kontakt z tą firmą graniczy z cudem. Spośród kilkudziesięciu prób kontaktu mogę zliczyć na palach jednej ręki kiedy faktycznie udało mi się skontaktować. Podczas tych rozmów usłyszlam różne wymówki - że pani na urlopie, że zagubiono mój formularz zwrotu i czy ja go nie mam (odesłałam go wraz z towarem), że pieniądze już zostały przelane (to usłyszałam kilka razy - ciągle ich nie ma, potwierdzenia przelewu również nie chciano mi wysłać), że dział reklamacji do mnie oddzwoni - nie oddzwonił. Obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia - nieprofesjonalna, niemiła, niepomocna. Na moje stwierdzenie, że nikt nie odbiera telefonu pani stwierdzila "wiem", po czym powiedziala, że ona juz kończy prace i się wyłączyła. Ogólnie odradzam wszystkim ten sklep. Ja go na pewno będę omijać szerokim łukiem, tym bardziej, że jakość produktu była słaba i chciałam go tylko dlatego, żeby przerobić na strój na bal przebierańców.

Edytowane przez yonose
Czas edycji: 2018-01-24 o 16:21 Powód: podwójne opublikowanie
yonose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 09:45   #613
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: sklep internetowy IVET.PL

Cytat:
Napisane przez yonose Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam zakupy w Ivet, wiec mogę się podzielić opinią.


---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------


Najgorszy sklep z jakim miałam do czynienia w całym swoim życiu. Zamówiłam od nich dwie sukienki, obie odesłalam - jedną z zamiarem zwrotu, drugą zamiany. Okazało się,że wymieniać nie ma na co, bo nie ma towaru, więc zrezygnowałam z obu. Od tego czasu minęło ponad dwa i pół miesiąca i ciągle czekam na zwrot pieniędzy za jedną sukienkę. W ciągu tego czasu wielokrotnie próbowałam się skontaktować ze sklepem drogą mailową (brak odpoweidzi), telefoniczą (4 różne numery, których nikt nie odbiera i co chwilę włącza się komunikat, że skrzynka odbiorcza jest zapełniona i nie można zostawić wiadomości) oraz na czacie na stronie (trzeba czekać wiele godzin w kolejce po czym zostaje się rozłaczonym i zaczyna od początku). Kontakt z tą firmą graniczy z cudem. Spośród kilkudziesięciu prób kontaktu mogę zliczyć na palach jednej ręki kiedy faktycznie udało mi się skontaktować. Podczas tych rozmów usłyszlam różne wymówki - że pani na urlopie, że zagubiono mój formularz zwrotu i czy ja go nie mam (odesłałam go wraz z towarem), że pieniądze już zostały przelane (to usłyszałam kilka razy - ciągle ich nie ma, potwierdzenia przelewu również nie chciano mi wysłać), że dział reklamacji do mnie oddzwoni - nie oddzwonił. Obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia - nieprofesjonalna, niemiła, niepomocna. Na moje stwierdzenie, że nikt nie odbiera telefonu pani stwierdzila "wiem", po czym powiedziala, że ona juz kończy prace i się wyłączyła. Ogólnie odradzam wszystkim ten sklep. Ja go na pewno będę omijać szerokim łukiem, tym bardziej, że jakość produktu była słaba i chciałam go tylko dlatego, żeby przerobić na strój na bal przebierańców.
dzięki za opinie, coś tam miałam u nich kupić bo przynajmniej na zdjęciach wszystko wygląda ładnie.
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 10:20   #614
zojkak
Przyczajenie
 
Avatar zojkak
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Szukam sklepu z rzeczami z bawełny dobrej jakości, najlepiej z bawełną organiczną ale żeby tam było coś więcej niż tylko pasiaste t-shirty.
zojkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 18:21   #615
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

czy znacie sklepy online (polskie, zagraniczne) z niedrogą wysyłką "worldwide"?
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 06:40   #616
Ophris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 5
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Zgadzam się. Z mojego doświadczenia każda rzecz z Zalando to strzał w dziesiątkę. Lubię też Mango. Sportowe, w moim przypadku trekkingowe, wspinaczkowe zamawiam głównie w 8a i tuttu. Przestrzegam Was natomiast przed sklepem evertrek. Właściciel powołuje się na kodeks cywilny, a jego działania niewiele mają z nim wspólnego. Brak kontaktu. Ma już brzydkie opinie w necie, ale ja jak zwykle... Naiwna. Kolor był ładny. Co z tego, jak przyszlo uszkodzone. Lepiej zapłacić odrobinkę więcej i zamówić u PORZĄDNEGO sprzedawcy. Dobrze, że są fora internetowe i serwisy opiniujące. Reasumując, takie ciuszki na codzień i od święta to Zalando. Wymiary się zgadzają, szybka przesyłka, brak problemów ze zwrotem��

Edytowane przez Ophris
Czas edycji: 2018-02-17 o 06:46
Ophris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 17:49   #617
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Tez lubię Mango ale płatnych zwrotów u nich już nie.. a często rzeczy na zdjeciach wygladaja inaczej a w okresie wyprzedaży przychodzą z wadami..Dlatego wybieram sklepy z darmowa wysylka i zwrotem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 19:29   #618
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Sklepy internetowe z butami

ja najbardziej lubię zalando, galeriamarek..
no i wszystkie e-sklepy które też są jako stacjonarne w większych centrach handlowych
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 10:39   #619
MiniMarta
Przyczajenie
 
Avatar MiniMarta
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 29
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dziewczyny, a kupujecie z Vubu? Trafiłam na ten sklep, zachwyciłam się ubraniami, a potem zaczęłam wyszukiwac opinie w sieci i jakiś szok :/ Juz sama nie wiem, czy sklep może być aż tak niepoważny i realizować wysyłki w pół roku? Prosze o Wasze doswiadczenia z tym sklepem
MiniMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-02, 18:18   #620
10september
Raczkowanie
 
Avatar 10september
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Polska wschodnia
Wiadomości: 269
Odzież ze strony IVET.pl

Witam!

Czy ktoś zamawiał odzież ze strony ivet.pl? Chciałabym zamówić , ale obawiam się, że nie jest z dobrego materiału.

Pozdrawiam
__________________
15. VII. 2013r - zaczęłam ćwiczyć
01.III.2014r - zaczęłam zdrowo się odżywiać

Dzięki temu schudłam:
60kg -> 48kg

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-03-02 o 18:25
10september jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 17:56   #621
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Zamawiala która z was może ubrania z aliexpress ? Jeśli tak to byłaby którąś chętna podzielić się opinia czy warto ? Widzę wiele ciekawych rzeczy w korzystnej cenie ale boje się zamówić
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 18:54   #622
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Zamawiala która z was może ubrania z aliexpress ? Jeśli tak to byłaby którąś chętna podzielić się opinia czy warto ? Widzę wiele ciekawych rzeczy w korzystnej cenie ale boje się zamówić
Tak pół na pół.. szukaj ofert z komentarzami i realnymi zdjęciami produktów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 21:18   #623
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
Tak pół na pół.. szukaj ofert z komentarzami i realnymi zdjęciami produktów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A są jakieś dodatkowe koszty ? Długo idzie przesyłka ?

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

A z romwe ktoś cos zamawiał ? Bo tez spodobało mi się wiele rzeczy od nich i tez nie są drogie. To chyba trochę podobna strona do aliexpress . jeżeli ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat romwe i aliexpress to bylabym bardzo wdzięczna
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 15:04   #624
szoko777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 26
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja na schaffashoes kupuję od jakiegoś czasu. Fajne mają promocje (teraz chyba -70%)
szoko777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 20:29   #625
truski22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 25
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez nataliaanna83 Pokaż wiadomość
Ja najczęściej kupuję online w: zalando, eobuwie, answear, Mango
Czasami: Nelly.com
Hej a jak działa zwrot na nelly.com? można to łatwo jakoś ogarnąć ?
truski22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 01:47   #626
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

A jak z ZOIO? Kupowałyście, wiecie coś na temat tego sklepu? Mam tam upatrzone spodnie, ale nie wiem, czy warto cokolwiek z tego sklepu kupować. W internecie ma niby pozytywne opinie, ale raczej mnie nie przekonują.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 16:19   #627
sekretnaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

jest dużo sklepów internetowych, ale tylko w nielicznych warto robić zakupy. Mnie swoją jakością cały czas przekonuje xxx do siebie. NA nikim się nie wzorują, ani nie naśladują tylko sami wymyślają swoje stylizacje i je tworzą.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-03-21 o 16:47 Powód: reklama
sekretnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 09:20   #628
aldp
Przyczajenie
 
Avatar aldp
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 23
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Moje ulubione to nie tylko pod wzgledem kroju i jakosci ale tez obslugi klienta:
- Preska (swietne sukienki)
- Zalando
- H&M online
- Cinnamon (zwykle bawelniane sukienki w miare normalnych cenach, ale dobrej jakosci)
Nie polecam natomiast sugar free, mam od nich dwie rzeczy - sukienke zimowa i letnia, obie po praniu sa w tragicznym stanie, jedna stracila troche kolor a druga jest do odpylenia Takze tam juz na pewno zakupow nie zrobie chociaz podobaja mi sie ich ubrania, ale ceny nie sa niskie, a niestety jakość nie idzie w parze.
__________________
Anna P.
aldp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 11:53   #629
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja nie polecam, ale zostawiam swoją opinię ku przestrodze.




Przewinęło się tu kilka razy schaffashoes, ale to chyba tylko reklamy.


Zamówiłam u nich buty i.. anulowali, bo towar jest niedostępny i producent nie jest w stanie uszyć tego rozmiaru. (o dziwo w innych kolorach tego modelu mój rozmiar jest dostępny)
Oczywiście w momencie zakupu i płatności towar był dostępny. Jeszcze chyba nie są w stanie dokonać zwrotu na kartę, bo proszą o podanie numeru konta bankowego.


Mało profesjonalne z ich strony.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 12:23   #630
Ciuciuuaua
Przyczajenie
 
Avatar Ciuciuuaua
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 17
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

przyszla dzis do mnie zamowiona paczka ze sklepu miugo (zegarki) ciesze sie mega bo dostalam pudelko pelne prezentow razem z zegarkiem, swietne podejscie do klienta jak dostajesz herbatkew dodatku itp to od razu sie robi cieplej na sercu
Ciuciuuaua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-06 19:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.