Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 17:20   #31
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Nie, nie ma czegoś takiego jak spore C. Jest 60C, 65C, 70C, 75C, 80C, 85C, 90C, 95C, 100C itd.

Polecam zobaczyć ten filmik:



---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

A co do Twojego pytania, to biust rośnie nawet w wieku dwudziestukilku lat, więc spokojnie, masz jeszcze czas.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 17:40   #32
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Nie, nie ma czegoś takiego jak spore C. Jest 60C, 65C, 70C, 75C, 80C, 85C, 90C, 95C, 100C itd.

Polecam zobaczyć ten filmik:



---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

A co do Twojego pytania, to biust rośnie nawet w wieku dwudziestukilku lat, więc spokojnie, masz jeszcze czas.
Przyczepiłaś się troche tych miseczek, a tak na prawdę ja dopiero w tamtym roku dowiedziałam się na czym to wszystko polega
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 17:59   #33
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Tak już mam, że niektórych rzeczy się czepiam.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 18:09   #34
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Ja też niektórych się czepiam ;p tylko, że jeśli chodzi o te miseczki, to na prawde stosunkowo niewiele kobiet o tym wie (i to wcale nie jest dobre ;p)
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 18:53   #35
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja też niektórych się czepiam ;p tylko, że jeśli chodzi o te miseczki, to na prawde stosunkowo niewiele kobiet o tym wie (i to wcale nie jest dobre ;p)
albo poprostu w to nie wierzy. jak powiedzialam mamie ze powinnam nosci biustonosz o rozmiarze 60DD to mnie wysmiala, a jak probowalam uswiadomic kolezanke (juz nie wnikajac w moj rozmiar) to skwitowala to "i co to daje, Ty i tak musisz nosci A.."
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 19:18   #36
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
albo poprostu w to nie wierzy. jak powiedzialam mamie ze powinnam nosci biustonosz o rozmiarze 60DD to mnie wysmiala, a jak probowalam uswiadomic kolezanke (juz nie wnikajac w moj rozmiar) to skwitowala to "i co to daje, Ty i tak musisz nosci A.."
Hah. Ja się z czymś takim nie spotkałam. A najśmieszniejsze jest to, że o tym, że miseczka miseczce nierówna dowiedziałam się od mojego chłopaka! I wtedy zwróciłam na to uwagę. Niestety nie mogę znaleźć sklepu, w którym będzie 60D (nie mam kasy na zakupy w internecie - mówię o ew. zwrocie, i wole zmierzyć zanim kupię) dlatego kupuję nadal 70A
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 19:36   #37
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

rowniez nie mam kasy na takie biusonosze... moze kiedys jak bede juz bogata hehe;p
ja sie wbijam w 70B a i tak mi nikt w to nie wierzy
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 22:24   #38
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

dziewczyny a przegrzebujecie allegro? tam często są używane za śmieszne ceny typu 15, 20 zł - na początek w sam raz
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 22:30   #39
Error
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Przyczepiłaś się troche tych miseczek, a tak na prawdę ja dopiero w tamtym roku dowiedziałam się na czym to wszystko polega
Te trochę mi się tak wydaje wiem na czym polegają miseczki jednak chodziło mi o to, że znacznie się powiększyły
Co do rozmiarów ja długo walczyłam z dobraniem odpowiedniego... A i tak zawsze muszę mierzyć w wielu sklepach, bo nawet obwód obwodowi nie równy...

Edytowane przez Error
Czas edycji: 2010-01-17 o 22:34
Error jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 23:23   #40
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
dziewczyny a przegrzebujecie allegro? tam często są używane za śmieszne ceny typu 15, 20 zł - na początek w sam raz
Ubrania używane jeszcze mogę kupować, ale bielizny już nie..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:45   #41
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez ANGEL-A8 Pokaż wiadomość
Kup sobie krem eris body art(45zł) jest do miseczki ab oraz c. Ja uzywałam do ab i rzeczywiście biust był ładniejszy. Szczerze... w Bielendę nie wierzę...sorry. Są też tabletki bust up czy coś takiego, mozesz spróbować a moze jeszcze Ci urośnie? Jesteś młodziutka więc wszystko mozliwe
dziewczyny, że tak się wtrącę w dyskusję... czy Wy na prawdę wierzycie, że po jakichkolwiek kremach piersi Wam wystrzelą do przodu i staną się większe??
bo jeśli tak to po co większość Kobiet powiększa piersi implantami a nie kremami?? to by oznaczało cud a cuda się nie zdarzają do tego wszystkiego firmy farmaceutyczne zarabiały by miliardy....
ale oczywiście przekonajcie się na własnej skórze na własnych piersiach
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...

Edytowane przez aldi090
Czas edycji: 2010-01-20 o 12:53
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 17:21   #42
Madii1991
Przyczajenie
 
Avatar Madii1991
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Ja się nie mogę połapać w tych rozmiarach. Zawsze najpierw przymierzam stanik i jak pasuje na moje małe poposki to kupuje Od dwóch miesięcy robię ćwieczenia. Na razie biust mi się nie powiększył, ale nabrał ładnego kształtu. Kremów nigdy nie próbowałam używać, ale chyba się skuszę skoro u niektórych podziałał od dzisiajj masuje piersi i jem więcej
Madii1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 15:54   #43
breast
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Uporczywe spamowanie forum (ban)

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-03-24 o 17:36
breast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 19:14   #44
Madeline5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-06-20 o 19:51
Madeline5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 19:25   #45
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez Madeline5 Pokaż wiadomość
spam
A wiesz, że reklama na wizażu jest płatna?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-06-20 o 19:50
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 08:44   #46
monia270607
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 367
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Jak myślicie ćwiczenia na biust są skuteczne?
__________________
Mój cel.?
Lepsze jutro

monia270607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 10:55   #47
mmynia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Teraz może moje pytanie, jak to możliwe,że moja mama oraz cała reszta rodziny ma rozmiar miseczki C a ja mam A 75 i zaraz skończę 21 i raczej mogę zapomnieć o tym,że kiedyś założę rozmiar stanika 75 B Jestem wysoka 174 , 59 kg wagi czyli, że jestem normalna szczupła a do mojej budowy ciała tylko mój biust mi nie odpowiada.
I się zastanawiam czy biust mi nie urósł dlatego,że jak byłam w wieku dojrzewania 12-16 lat bardzo dużo ćwiczyłam, piłka ręczna, koszykówka oraz siatkówka. Może za dużo ....sportu sama nie wiem. Ale wiem, że jak schudnę to mi zostaną same sutki, a jak tyje to tylko brzuch mi rośnie nic więcejI nie wiem czy w ogólę mam myśleć o kremach push up:/ Co wy o tym sądzicie? A może pomyśleć o wkładkach silikonowych do stanika?
mmynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 12:26   #48
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez monia270607 Pokaż wiadomość
Jak myślicie ćwiczenia na biust są skuteczne?
Tak, biust jest bardziej jędrny i lepiej wygląda.
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 14:35   #49
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez mmynia Pokaż wiadomość
Teraz może moje pytanie, jak to możliwe,że moja mama oraz cała reszta rodziny ma rozmiar miseczki C a ja mam A 75 i zaraz skończę 21 i raczej mogę zapomnieć o tym,że kiedyś założę rozmiar stanika 75 B Jestem wysoka 174 , 59 kg wagi czyli, że jestem normalna szczupła a do mojej budowy ciała tylko mój biust mi nie odpowiada.
I się zastanawiam czy biust mi nie urósł dlatego,że jak byłam w wieku dojrzewania 12-16 lat bardzo dużo ćwiczyłam, piłka ręczna, koszykówka oraz siatkówka. Może za dużo ....sportu sama nie wiem. Ale wiem, że jak schudnę to mi zostaną same sutki, a jak tyje to tylko brzuch mi rośnie nic więcejI nie wiem czy w ogólę mam myśleć o kremach push up:/ Co wy o tym sądzicie? A może pomyśleć o wkładkach silikonowych do stanika?
nie istnieje coś takiego jak krem który powiększy ci biust i nie wyrządzi mu żadnej szkody. ja proponuję poczytać wątek o dobrze dobranych biustonoszach, dobrać sobie odpowiedni rozmiar [bo nie wydaje mi się byś przy 175 cm i 59 kg miała 80-85 cm pod biustem ] i zainwestować w ładny, porządny stanik który odpowiednio wyeksponuje to, co masz i polubić siebie, bo na cycach świat się nie kończy
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 14:39   #50
vicky42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 267
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez beattka_89 Pokaż wiadomość
Witam! Mam 18 Lat I Mam Duże Kompleksy Z Powodu Biustu I Nie Tylko! Ostatnio Znalazłam W Sklepie Na Wystawie Krem Ujędrniający I Powiększający Piersi BIELENDA SEXYLOOK I Kosztuje Ok. 20 Zł! Czy Warto Kupić Taki Krem? Czy Nie Będe Mieć Zadnych Powikłań Ze Względu Na Mój Wiek?

Nie tylko ty masz z tym problem hehe ja mam 22 lata i tak że mam mały biust Co zrobić taka natura , już się z tym pogodziłam Niestety operacje plastyczne są drogie więc ja zainwestowałam w biustonosz Push Up , jest nie drogi ,a efekt o niebo lepszy i zdrowszy niż jakieś kremy.
vicky42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 21:40   #51
mmynia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Jeden plus z tego taki, że staniki w rozmiarze A 75 są malutkie i się wydają takie słodkie i są ładne A co sądzicie o wkładkach silikonowych?
mmynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 09:15   #52
98marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Nie używałam wkładek silikonowych, nie musiałam. Powiększanie biustu zaczęłam od kuracji tabletkami i muszę przyznać, że naprawdę przyniosło to świetny efekt.
98marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 08:44   #53
devojcica
Raczkowanie
 
Avatar devojcica
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 156
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Ja mam już prawie 21 lat a biustu jak nie było tak nie ma Na rozmiarach się nie znam więc kupuję 75A, który mi jakoś tam pasuje... Wiem, że to jest błąd i krzywda dla biustu ale jakoś nie mam pieniędzy na biustonosz z prawdziwego zdarzenia... Zawsze wolę wydać na jakiś kosmetyk do walki z moją zmorą - trądzikiem.
Jeżeli chodzi o powiększanie... Wiem, że tabletki antykoncepcyjne/plastry działają 'powiększająco' i znam osobę, która bierze je tylko po to (moim zdaniem to jest chore, zwłaszcza, że ma już bardzo duże piersi i rozstępy ) Ja kiedyś stosowałam doustne środki antykoncepcyjne i faktycznie biust stał się większy ale większa stałam się przy okazji cała ja! (przytyłam 6kg) Wspomniana wyżej znajoma używa również kremów powiększających i jest zadowolona. Twierdzi, że biust jest jędrniejszy i bardziej kształtny.
__________________
'IF YOU DON'T LIVE FOR SOMETHING
YOU WILL DIE FOR NOTHING'


mój czarny blog.
devojcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 12:49   #54
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Hej dziewczyny ja zawsze bylam zadowolona ze swojego biustu a gdy zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne to juz w ogole :P ale ostatnio schudlam w brzuszku i przy okazji na biuscie stracilam... moze nie chodzi tu o rozmiar ale sam wyglad piersi... juz nie sa takie ladnie okragle czy dzieki cwiczeniom biust moglby wrocic do poprzedniegp wygladu? :/ jakie cwiczonka polecacie?
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 17:36   #55
Thrin
Przyczajenie
 
Avatar Thrin
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

hej
mam 21 lat, szczupla sylwetke, fajna, jedrna pupe ale zero piersi. jest to moim ogromnym kompleksem i czuje sie malo kobieco. to u nas rodzinne- moje siostry tez nie mialy piersi, ale zrobily sobie operacje- nie do ogromnego rozmiaru, lecz takiego idealnego, w sam raz. mnie jak na razie na operacje nie stac i mam pytanie- co poradzicie kochane forumowiczki?
probowalam siebie zaakceptowac, ale nie wychodzi. tabletki odpadaja- nie chce schudnac i mam uczulenie na gluten i bialko mleka krowiego.
Thrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 12:21   #56
Juliana44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cześć, mam 23 lata i też się zmagam z tym problemem. Czuję się mało atrakcyjna, mam z tego powodu wielki kompleks. Poszukuję jakiegoś kremu, który by chociaż w części ten problem rozwiązał. Znacie coś sensownego, co same stosujecie? Z góry dziękuję.
Juliana44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 07:32   #57
Julka_999
Przyczajenie
 
Avatar Julka_999
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

A probowalas używać już kremu z]?? Bo podobno jest spoko, przynajmniej moja strasza siostra po ciąży używała
Ogólnie to kremy raczej biustu nie powiekszą, ale na pewno ujędrnią. Plus cwiczenia i wtedy mozna smigac na plażę w te wakacje
__________________
Julka_999
Wszystko, czego pragniesz, jest po drugiej stronie strachu. - George Addaid

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2019-03-26 o 22:16
Julka_999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 07:39   #58
wercia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 13
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Nic tak nie pomaga jak dobre ćwiczenia w połączeniu z kremem. Z ćwiczeń to z hantlami, motylek czy pompki w planku, a krem to Frashe fajnie ujędnia i napisa skórę piersi
__________________
Nie rób nic ze strachu, ale rób wszystko, czego się boisz.
wercia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 18:05   #59
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

U mnie niestety (na szczęście?) zadziałało ... przytycie


Poza tym oczywiście dobry krem, u mnie sprawdził się BUST90 link
Fajnie nawilża, napina, nie zapycha, i ... nie wiem czy to jego zasługa (wszystko na to wskazuje!!), ale nie mieszczę się już w swoje dotychczasowe staniki i muszę wymienić całą garderobę


Dotychczas miałam większy "dół" niż górę, teraz mam kształt gruszeczki, co baaardzo mi odpowiada i zdecydowanie przyciągam takim wyglądem wzrok mężczyzn

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2018-09-02 o 20:52
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 11:14   #60
Biess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 22
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez wercia_85 Pokaż wiadomość
Nic tak nie pomaga jak dobre ćwiczenia w połączeniu z kremem. Z ćwiczeń to z hantlami, motylek czy pompki w planku, a krem to Frashe fajnie ujędnia i napisa skórę piersi

A po jakim czasie zauważyłaś pierwsze efekty? Bo widziałam już tą nazwę na forach, ale myślałam, że dziewczyny przesadzają.
Biess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-20 14:46:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.