Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-18, 19:26   #2041
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

A też wolisz mniejsze porcje? Ja wolę mniej, a więcej odcieni. Jak już przetestuję i będę wiedzieć, które moje, spodobają się, to będę w przyszłości kupować mniej kolorów i w normalnym rozmiarze. Póki co, wolałabym zaleźć kogoś do podziału.
Jestem elastyczna, bo dużo mi się podoba. Na pewno nie chcę Gold digger, Gunmetal, Golden Lilac i Bronze Sparkle. No może jeszcze Green opal bym sobie darowała. Co z tego, że śliczny, skoro nie używam takich.

Do końca dnia jest promocja -15% na pełnowymiarowe produkty na costasy!
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 20:02   #2042
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dobrze by bylo, bo cale to rzeczywiscie duze, kiedy ja to zuzyje co mam, a co dopiero jeszcze dodatkowe.

Ja jestem zainteresowana
Smoky Brown,
Miami taupe
Mudpie rzekomo ma byc cieply, a u Agi na blogu widze neutralny wiec moze ociupinke tak na wyprobowanie, no chyba ze sama byc stwierdzila ze neuzralny, a nie cieply, to i na polowe bym byla chetna
Moonlight
Cosmopolita lub Soul Sister, na agowym blogu znow opis taki ze Cosmopolitam ma byc chlodny i po swatchu agowym tez bym powiedziala ze raczej Cosmopolitam( lubie zielonkawe brazy)
Black Sand
Sand Dune
te dwa ostatnie to moze nie identyczne, ale bardzo podobne do moich cieni od EDM ktore non stop uzywam i chcialabym sprawdzic czy by sie nadawaly na zamienniki od EDM, wiec nie koniecznie cala polowe, moze byc 1/3 albo i 1/4 cienia.
Jesli mialabym zaokraglic to dwa pierwsze i dwa ostatnie, jesli moge pobrykac to wszystkie odcienie z uwzglednieniem, ze nie koniecznie polowe z kazdego koloru, a jednak jeszcze mniej.

a jeszcze powiedz jak by sie bardziej oplacalo zebys ty zamowila, czy moze ja? Ja bym zamawiala tutaj
http://www.ecco-verde.de/lily-lolo/lily-lolo-eyeshadow
przy dwoch cieniach w koszyku cena spada na 6,69€ za jeden cien czyli 26,76 zl pomnozylam przez 4 ile dokladnie teraz euro w PL kosztuje nie wiem. Jak by co policz sama i powiedz mi czy sie bardziej z twojego zrodla oplaca. Kosztow przesylki nie mialybsym po napewno przekroczylybysmy 25€, a wtedy po DE jest przesylka za darmoche.

a widze 15% na wszystko, to pewnie u ciebie bylo by taniej, albo? Policz kochana wszystko dokladnie gdzie by sie oplacalo bardziej.

edit: wlasnie obliczylam sobie 4 cienie u mnie i u ciebie z tymi minus 15%. U mnie wychodza one 26,76€ u ciebie 27,96€ wszystko przez 4( jesli euro kosztuje teraz inaczej to oczywiscie moga inne sumy wyjsc, ale jesli u mnie wyjdzie jednak taniej to moze ja bym zamowila?

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-08-18 o 20:13
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 20:15   #2043
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

U mnie -15% wychodzi 27,97, więc w DE wciąż korzystniej
Ja bym brała chyba Cosmopolitan albo Soul sister - nie wiem, na który się zdecydować. Masz skype? Mogłabym podjechać do stoiska i obejrzeć. Poza tym, mam podobne preferencje
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 20:25   #2044
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mam ide na PW to ci podam namiary
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 18:43   #2045
Nemesis_Nave
Raczkowanie
 
Avatar Nemesis_Nave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej, hej, mam nadzieję, że dobry topic.
Otóż - na co dzień używam LL Warm Peach. Aktualnie moja skóra jest nieco ciemniejsza, aczkolwiek nazbyt się nie opalałam, zatem podkład nadal się wtapia, czasami ewentualnie dosypuję minimalną ilość bronzera.
Ostatnio trochę podróżowałam i nie było czasu na taką pielęgnację jak w domu. Niestety i stan skóry się pogorszył, a że niedługo idę na wesele, zdecydowałam się na podkład drogeryjny.
Wybór padł na Revlona (podobno mocno kryjąca siekiera, bez efektu maski?), tylko teraz nie mam pojęcia w jaki kolor celować? Może któraś doradzi?
__________________
Anarchitektka

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych."
- C.D.Larson
Nemesis_Nave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 13:13   #2046
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Nemesis_Nave Pokaż wiadomość
Hej, hej, mam nadzieję, że dobry topic.
Otóż - na co dzień używam LL Warm Peach. Aktualnie moja skóra jest nieco ciemniejsza, aczkolwiek nazbyt się nie opalałam, zatem podkład nadal się wtapia, czasami ewentualnie dosypuję minimalną ilość bronzera.
Ostatnio trochę podróżowałam i nie było czasu na taką pielęgnację jak w domu. Niestety i stan skóry się pogorszył, a że niedługo idę na wesele, zdecydowałam się na podkład drogeryjny.
Wybór padł na Revlona (podobno mocno kryjąca siekiera, bez efektu maski?), tylko teraz nie mam pojęcia w jaki kolor celować? Może któraś doradzi?
Ja bym celowała w 180 ale może przejdź się do drogerii i po prostu obczaj testery?
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 16:00   #2047
Nemesis_Nave
Raczkowanie
 
Avatar Nemesis_Nave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dzięki. Szczerze mówiąc - moja miejscowość jest dosyć mała i wątpię bym wyczaiła.
Ponad to chcę kupić tylko próbkę w internetowej drogerii, bo podkład jest mi potrzebny tylko na 2 razy
__________________
Anarchitektka

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych."
- C.D.Larson
Nemesis_Nave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 19:02   #2048
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja dziś potrzebuję porady...
Przymierzam się do kupna dobrego bronzera...I zastanawiam się, czy te z LL sa godne uwagi? Miała któraś z was?
Jaki poleciłybyście mi do cery jasnej w neutralnym odcieniu? Jeśli chodzi o kolorystykę i jasność o jestem między china doll a blondie.
Czy Bondi Bronze ma szansę być dla mnie dobry? Wygląda na meeega ciemny, ale ma jakoś najlepszy kolor ze wszystkich trzech :<
South Beach będzie za brzoskwiniowy a obawiam się, że waikiki będzie za złoto/żółty.
Ktoś coś doradzi ?
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!

Edytowane przez IgnisDivine
Czas edycji: 2014-08-22 o 19:03
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 00:55   #2049
Nemesis_Nave
Raczkowanie
 
Avatar Nemesis_Nave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Waikiki wcale taki złoto-żółty nie jest. Raczej ciepławy brąz. Jak dla mnie super się rozciera i do tak jasnej cery będzie ok.
__________________
Anarchitektka

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych."
- C.D.Larson
Nemesis_Nave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 01:17   #2050
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Nemesis_Nave Pokaż wiadomość
Waikiki wcale taki złoto-żółty nie jest. Raczej ciepławy brąz. Jak dla mnie super się rozciera i do tak jasnej cery będzie ok.
Okej, to klikne waikiki W sumie najpopularniejszy wiec cos w tym chyba musi być .... Dzięki za radę !
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 11:49   #2051
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja mam probke i blondi i Waikiki i oba mi nie pasuja, za cieple i za blaszczace.

Dla zimnego typu letniego uwazam te kolory za zlote
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 12:18   #2052
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja mam probke i blondi i Waikiki i oba mi nie pasuja, za cieple i za blaszczace.

Dla zimnego typu letniego uwazam te kolory za zlote
Kurczę, to jestem w kropce
Z drugiej strony zimne bronzery (Nyx Taupe) powodują, że wyglądam na poważnie chorą...
To póki co się wstrzymam może....Szkoda, że ani na mineralcosmetics.pl ani na kosmetyki-mineralne nie ma tej mniejszej pojemności
Na costasy tlyko jest ale stamtąd mi sie nie oplaca zamawiać, bo jeszcze chcialam inne minerałki kupić
Chyba, że zaryzykuję a potem będę się matwic najwyżej
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 21:04   #2053
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jesli tobie jest dobrze w takich odcieniach to zamawiaj. Ja po opisach to tez myslalam ze to cos dla mnie, tylko ze z lekkich polyskiem, a jak sostalam odsypke w woreczku strunowym na wymience, to na rece ok sobie mysle, trzebva nalozyc na policzki. Blyszczy sie tak ze w moim przypadku nie na dala twarz, ale na lato jako roz... moze sie nada i niespodzianka. Zbyt zloty i zbyt blyszczacy, wygladalam jak smeczona zmora. Mnie pasuje bardziej chlodne odcienie i jestem w takich wieku ze jesli polysk to satynowy, ten mnie odmadza a widczne drobinki mi jeszcze lat dodaja i nagle okazuje sie ze wcale tak swietnie na moj wiek nie wygladam, wszelkie mankamenty sa podkreslone, nawet te o ktorych nie wiedzialam hihihih.
POpytaj dziewczyn moze ktos sie z toba wymieni na odsypki. Ty zaporponujesz co tam masz, a tobie zrobia odsypke tych brazerow.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 20:34   #2054
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Nemesis_Nave Pokaż wiadomość
Hej, hej, mam nadzieję, że dobry topic.
Otóż - na co dzień używam LL Warm Peach. Aktualnie moja skóra jest nieco ciemniejsza, aczkolwiek nazbyt się nie opalałam, zatem podkład nadal się wtapia, czasami ewentualnie dosypuję minimalną ilość bronzera.
Ostatnio trochę podróżowałam i nie było czasu na taką pielęgnację jak w domu. Niestety i stan skóry się pogorszył, a że niedługo idę na wesele, zdecydowałam się na podkład drogeryjny.
Wybór padł na Revlona (podobno mocno kryjąca siekiera, bez efektu maski?), tylko teraz nie mam pojęcia w jaki kolor celować? Może któraś doradzi?
Celuj w o jeden, ewentualnie 2 tony ciemniejszy niż ivory. Ja używałam china doll/ warm peach i właśnie ivory revlon colorstay był moim kolorem.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 23:32   #2055
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Nie chce się ktoś pozbyć Sand Dune?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 13:22   #2056
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy mogłybyście pomóc mi dobrać kolor?
Stosowałam Lumiere, potem pixie cosmetics, bylam zadowolona ale obie firmy padły...;/
Pixie cosmetics udawalo mi sie kupowac ostatnie sztuki ale już się skonczyly, i teraz jestem bardzo zdezorietowana przeglądając oferty innych firm, od nowa batalia z doborem podkładów...

Możecie mi doradzić odpowiednik koloru Aubrey 2 lub Ellette 2 z pixie cosmetics

Lub ewentualnie coś odrobine mniej żołtego lub odpowiednik Light Medium Warm z Lumiere?

Będę wdzięczna !
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 13:26   #2057
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście pomóc mi dobrać kolor?
Stosowałam Lumiere, potem pixie cosmetics, bylam zadowolona ale obie firmy padły...;/
Pixie cosmetics udawalo mi sie kupowac ostatnie sztuki ale już się skonczyly, i teraz jestem bardzo zdezorietowana przeglądając oferty innych firm, od nowa batalia z doborem podkładów...

Możecie mi doradzić odpowiednik koloru Aubrey 2 lub Ellette 2 z pixie cosmetics

Lub ewentualnie coś odrobine mniej żołtego lub odpowiednik Light Medium Warm z Lumiere?

Będę wdzięczna !
heeej, wydaje mi sie ze warm peach moze miec odpowiedni stopien jasnosci dla Ciebie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 10:23   #2058
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej Dziewczyny! Czy ktoras z Was probowala moze juz BB Cream z Lily Lolo? Na stronie Costasy widzialam, ze jest dostepny, al nic nie jest napisane ani na temat kolorow ani niczego i nie wiem co robc, jakos boje sie wydc prawie 70 zl na cos totalnie w ciemno :d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 12:23   #2059
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Czy ktoras z Was probowala moze juz BB Cream z Lily Lolo? Na stronie Costasy widzialam, ze jest dostepny, al nic nie jest napisane ani na temat kolorow ani niczego i nie wiem co robc, jakos boje sie wydc prawie 70 zl na cos totalnie w ciemno :d
Właśnie też się zastanawiam nad tym kremem. Na angielskiej stronie lili lolo jest możliwość zamówienia mini wersji za 1 funta. Może i u nas za niedługo będzie dostępna. Też się boję wtopić 70zł z racji, że jestem strasznym bladziochem, a już czytałam gdzieś, że odcien Light wcale taki light nie jest
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 21:40   #2060
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, mam takie pytanie.

Jak to jest z korektorem mineralnym w połączeniu ze zwykłym, płynnym podkładem? Próbowałyście takiej kombinacji?

Mam problem z rumieniem na policzkach i widzę, że ten korektor: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y.html&next=11 ma dużo pozytywnych opinii.

Czy połączenie warstewka korektora + na to podkład płynny zda egzamin? Czy jednak minerały łączyć tylko z minerałami i podkład LilyLolo będzie odpowiedniejszy?
Peg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 22:41   #2061
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Szczerze mówiąc to nie wiem czy to może się udać. Mam korektor LL w kolorze barely beige. Nakladany pod podkład mineralny mi się nie sprawdza bo się ścięra. Muszę go nakładać na podkład no ale zielonego, czy to na podkład płynny czy mineralny, nie nalozysz. Także ciężko stwierdzic....

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 01:00   #2062
cranberry3321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cześć Dziewczyny!
Mam dość nietypowe pytanie, czy któraś nie ma przypadkiem zbędnych pustych słoiczków po podkładach Lily Lolo?
Jeżeli tak, to byłabym bardzo wdzięczna gdyby chciała się ich pozbyć, chętnie przygarnę Oczywiście wysyłka na mój koszt
cranberry3321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 22:36   #2063
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez freedka Pokaż wiadomość
Właśnie też się zastanawiam nad tym kremem. Na angielskiej stronie lili lolo jest możliwość zamówienia mini wersji za 1 funta. Może i u nas za niedługo będzie dostępna. Też się boję wtopić 70zł z racji, że jestem strasznym bladziochem, a już czytałam gdzieś, że odcien Light wcale taki light nie jest
No wlasne o to mi chodzilo. Dopero do odcieni dokopalam sie na zagranicznej stronie...

Natomast co do samego BB Creamu to sobe ostatecznie go odpuscilam jak zobaczylam, ze w skladne ma Caprylic Trglceryde, ktory mnie zazwyczaj zapycha.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 18:31   #2064
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej dziewczyny

Na gwałt poszukuję próbek podkładów Lily Lolo - Popcorn, Warm Peach i Barely Buff , wszystko jedno czy odpłatnie czy za nowe kosmetyki . Pomożecie
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 13:23   #2065
ninaro
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jesli mieszkasz blisko Warszawy to proponuje podjechać do CH Reduta i tam Pani maluje i dobiera kolory..
ninaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 16:34   #2066
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Chętnie ale jestem ze Szczecina
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 21:49   #2067
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja testowałam ten BB. Jasny ma ładny odcień, ciepławy, czy neutralny. Dla mnie - "light medium" był dobry. Ciemniejszy, poza tym, że jest oczywiście ciemniejszy, ma też różowawy odcień. BB zupełnie nie kryje, deeeelikatnie wyrównuje koloryt, daje uczucie nawilżenia i tyle.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 12:28   #2068
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

To pewnie ten BB bedzie dobra baza pod sypkie mineraly. nawet gdzies na jakims blogu czytalam ze dziewczyna tak uzywa i jej sie makijaz lepiej trzyma
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 21:21   #2069
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Czy ktoras z Was probowala moze juz BB Cream z Lily Lolo? Na stronie Costasy widzialam, ze jest dostepny, al nic nie jest napisane ani na temat kolorow ani niczego i nie wiem co robc, jakos boje sie wydc prawie 70 zl na cos totalnie w ciemno :d
Tak na moje oko, to ma potencjał zapychający: Caprylic/Capric Trigliceride na przodzie, potem jeszcze olej z kiełków pszenicy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 09:48   #2070
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez ninaro Pokaż wiadomość
Jesli mieszkasz blisko Warszawy to proponuje podjechać do CH Reduta i tam Pani maluje i dobiera kolory..
Serio? Zima kupowałam pełen wymiar w galerii Mokotów i osobiście miałam problem z doborem koloru a pracująca tam Pani tez średnio się znała... ten który mam i który mi się kończy jest ciut za ciemny i chętnie skorzystam z fachowej pomocy skoro mówisz ze tam Pani pomaga
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.