schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 08:34   #1
janglejdi
Przyczajenie
 
Avatar janglejdi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zagranica
Wiadomości: 7
Thumbs up

schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?


Witam!!! to watek na temat komu udalo sie schudnac ponad 20 kilogramow?
Jezeli chodzi o mnie -jestem juz bardzo bliskoZamierzam w smie schudnac 26 kilo(zeby wrocic do poprzedniej wagi sprzed przytycia). Poltora roku temu wazylam 86 kilo -teraz? Mam 67!!! Wiec brakuje mi 1 kg
Mozecie opisywac tu swoje historie ,czas schudniecia,sposoby, wasze sukcesy i porazki w odchudzaniu oraz jak do tego doszlo, ze obudzilyscie sie pewnego dnia 20 kilo grubsze.....ze mna wlasnie tak bylo!Pozdrowienia dla wszystkich wytrwalych i tych troche mniej - moze ten watek doda wam sily do powaznej zmiany we wlasnym wyglodzie i powrotu do zdrowia!
__________________
janglejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 08:49   #2
janglejdi
Przyczajenie
 
Avatar janglejdi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zagranica
Wiadomości: 7
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

Moja historia
czesc 1 poczatek:
Okolo 3 lata temu wyjechalam za praca do Irlandii, okazalo sie ze byla to bardzo mala miejscowosc i nie bylo szans czego kolwiek znalezc (mialam wtedy 19 lat). Zeby wyjechac zapoozyczylam sie u mamy i zrezygnowalam ze stazu w urzedzie miasta. Ludzie - znajomi z Polski mieszkajacy w Irlandii chociaz obiecali to nie chcieli pomoc. Mieszkalismy z chlopakiem poczatkowo sami lecz potem trafilismy do innego miasta i przyszlo nam zamieszkac z pijakami.Pili dzien w dzien rzucali w telewizor butelkami z piwem.W 1 tydz z pozadnego domu zrobili meline.Raz probowali sie pozabijac nozami i wzywana byla policja. To byl dla mnie bardzo ciezki okres nie mielismy nawet za co kupic jedzenia ani wrocic do domu. Rodzina z Polski kupila nam bilety i wrocilismy do domu.
Wiadomo jakie najtansze jedzenie mozna tam kupic: chleb, frytki i gotowe dania....Przytylam tam 10 kilo. Wiecie co rodzina i sasiedzi pomysleli o mnie jak wrocilam? Ona jest w ciazy.... nawet sasiadka przylecila sie pytac kiedy slub!!!zalamka... .najgorszy okres w moim zyciu....
__________________
janglejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 09:03   #3
janglejdi
Przyczajenie
 
Avatar janglejdi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zagranica
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

Mojej historii ciag dalszy:
czesc 2 Polska

Po powrocie do kraju nie bylo lepiej. Pochodze z biednej rodziny. Jak wrocilam wszystkie ubrania mialam za male a za co kupic nie mialam. Nagle wszyscy nasi znajomi przestali sie z nami widywac moje 2 kolezanki takze. Szukalam pracy wszedzie. W sklepach, urzedach dla bezrobotnych, przez internet i jezdzilam do dwoch wiekszych miast obok. Nikt nie chcial mnie zatrudnic. Trwalo to tak z pol roku. Kompletnie sie zalamalam nawet nie wiem jak do tego doszlo ale w listopadzie wazylam juz 86 kilo!!! Najbolesniejsze byly komentarze bratowej mojego chlopaka przy mojej przyszlej tesciowej - klamala ze nie jezdzilam na umowione spotkania o prace, ze jak ktos chce to wystarczy poszukac a pracy jest mnostwo!!!Bylo mi wtedy bardzo przykro
__________________
janglejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 09:15   #4
janglejdi
Przyczajenie
 
Avatar janglejdi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zagranica
Wiadomości: 7
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

mojej historii czesc 3
- Anglia

Dzieki mojemu bratu wyjechalam do Anglii. Wszystko sie tu zmienilo po tygodniu dostalam prace i sciagnelam swojego chlopaka. Jestesmy tu juz poltora roku. Mamy swoje mieszkanie jest super. Obdwoje pracujemy.
Postawilam na zdrowe odzywianie a w pracy mam duzo ruchu- pracuje fizycznie w fabryce...wiecie co jest najgorsze w tej pracy?Pracuje w fabryce paczkow!!! Widze ich co dzien miliony hi hi Ale nie jem ich, nie uzywam cukru,pije rozne herbatki(owocowe, zielone, czerwone, biale), pije duzo wody, staram sie jesc malo ale w 4-5 posilkach, nie jem prawie chleba i kartoflii,slodyczy,jem platki na mleku i mnosto jogurtow, bialych serkow i serkow wiejskich staram sie jesc malo kaloryczne rzeczy. Najsmaczniejsza dla mnie jest salatka grecka: salata, oliwa, ser feta oliwki i pomidory...mniam!!!!:ehem : polecam a na pozostala po odchudzaniu skore jakis rowerek i dobre kremy
__________________
janglejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:14   #5
slicznapretty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
GG do slicznapretty
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

Wiesz BARDZO SMUTNA JEST TWOJA OPOWIEŚĆ ALE CIESZĘ SIE ŻE CI SIE UDALO I TERAZ JUZ WSZYSTKO JEST DOBRZE PRZYKRE JEST GDY RODZINA CHLOPAKA CIE PONIZA ALE ON POWINIEN STANAC W TWOJEJ OBRONIEPOZDRAWIAM!!!!A ILE TERAZ MASZ LAT?
slicznapretty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 22:19   #6
SZARANAGAJAMA
Raczkowanie
 
Avatar SZARANAGAJAMA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 44
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

Ja schudłam 20 kilo w ok 5 miesięcy Jak??? Ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia - nieraz nawet 3 godziny dziennie. Ale było warto. Teraz przy wzroście +/- 160 cm ważę 58.5 kilo i chcę jeszcze trochę schudnąć - jakieś 3 kilo. Czy uważacie, że SOUTH BEACH to dobry pomysł? Proszę o odpowiedź
SZARANAGAJAMA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 20:31   #7
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

A ja w chwili obecnej mam 16 kg na minusie... w ciąży przytyłam 36kg, samo 10kg spadło mi przy porodzie, no i do zrzucenia zostało 26kg... przede mną jeszcze jakieś 10kg do wagi sprzed ciąży. W poniedziałek wchodzę na wagę i zobaczymy ile nadal przede mną... w sumie to nawet nie muszę 10kg zrzucać, wystarczy mi jak spadnie 8kg
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 00:02   #8
mysza35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

chce z Wami porozmawiac ale nie wiem czy sie da
mysza35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 18:26   #9
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

Mysza, co się stało, o co chodzi?

Ja jak do tej pory schudłam 16kg, do wymarzonej wagi brakuje mi jakieś 8 kg, chociaż zadowolę się jak zobaczę na wadze 59-58 kg
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 19:26   #10
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

no właśnie Mysza o co chodzi
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:50   #11
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

Dziewczyny gratuluje!!!!!

ja waże dziś 72,5 i chciałabym schudnąc conajmniej do 60 - bardzo mi trudno bo mimo ćwiczeń waga bardzoooo wolno spada i chwila nieuwagi i znów waże tyle samo
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 12:07   #12
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

a to ja 86kg i 70kg... porównanie, po ciązy i obecnie
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 12:19   #13
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

bassienkaw czy karmienie coś ci daje? tzn. pomaga zrzucic wage? bo ja karmie ponad 7 miesiec i dla mojej córy moje mleka dlaej jest głownym pokarmem a wydaje mi sie że przez karmienie własnie nie mogę stracic kg - a wszyscy mówili jak bedziesz karmic to samo zleci
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 12:43   #14
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

No ja nie karmie malej piersia... wtedy jak karmilam wygladalam jeszcze gorzej niz jak po porodzie... karmilam bardzo krotko,bo tylko 2 miesiace...
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 09:18   #15
emilkar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

a witam...
ja tez jestem w trakcie gubienia zbednych kilogramow i narazie 30 w dol....
jakby co to moge udzielic kilku wskazowek pozdrowienia
emilkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 09:38   #16
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

emilkar witaj i pewnie że udzielaj wskazówek!!! gratulacje spadku wagi
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 20:50   #17
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

Cytat:
Napisane przez emilkar Pokaż wiadomość
a witam...
ja tez jestem w trakcie gubienia zbednych kilogramow i narazie 30 w dol....
jakby co to moge udzielic kilku wskazowek pozdrowienia
z chęcia zobaczymy zdjęcia
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 10:16   #18
emilkar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

moja twarz jest anonimowa ja jestem zdania ze zadna dieta nie bedzie miala pozniejszych efektow jesli bedziemy sie glodzic...nie jest wazne zeby przez np 2 tygodnie stosoac diete 1000kcal a po niej rzucic sie na 2000 dziennie to bezsens...odchudzanie to zmiana stylu zycia i wlasnych preferencji...ja jem wszystko co mi smakuje ale wylaczylam slodycze gazowane i slodkie napoje oraz soki owocowe...i do tego ruch ruch i jeszcze raz ruch...zmiany widac na zew i wew ...dzis wlasnie odebralam wyniki krwi i sa wrecz doskonale i nie swiadcza ze robila je osoba z nadwaga...oj dzewczyny najwazniejsze to uwierzyc w siebie i nie zalmywac sie chwilami slabosci .nie o to chodzi zeby waga schodzila caly czas w dol ale o to zeby wygladac i czuc sie dobrze.miesnie sa ciezsze niz tluszcz wiec jak cwiczycie to spadek wagie nie bedzie diametralny ale w obwodach tego cialka bedzie mniej wiec glowa do gory i dalej do walki
emilkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 09:38   #19
fantyna
Raczkowanie
 
Avatar fantyna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zza biurka
Wiadomości: 427
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

to może bez twarzy? tak dla podniesienia na duchu osób walczących?
__________________

fantyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 10:29   #20
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

podziwiam osoby wypowiadajace sie tu... schudnac tyle kg to sztuka.. mi w tamtym roku udalo sie schudnac 14 kg, niestety gdy wrocilam do poprzedniego stylu zycia, wcoilo 10(przez ponad rok). od wczoraj podjelam kroki i... i bedzie dobrze mam dietowy nastroj
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 11:57   #21
fantyna
Raczkowanie
 
Avatar fantyna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zza biurka
Wiadomości: 427
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

ja schudłam 35 kilo kiedyś i waga stała w miejscu bez problemu, ale potem zaczełam leczenie hormonalne i jakos, dokładnie tak, jak mówi autorka watku pewnego dnia obudziłam się mając 25 kilo więcej tez mam dietowy nastrój, ale różnie to bywa
__________________

fantyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 10:35   #22
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

Cytat:
Napisane przez emilkar Pokaż wiadomość
moja twarz jest anonimowa ja jestem zdania ze zadna dieta nie bedzie miala pozniejszych efektow jesli bedziemy sie glodzic...nie jest wazne zeby przez np 2 tygodnie stosoac diete 1000kcal a po niej rzucic sie na 2000 dziennie to bezsens...odchudzanie to zmiana stylu zycia i wlasnych preferencji...ja jem wszystko co mi smakuje ale wylaczylam slodycze gazowane i slodkie napoje oraz soki owocowe...i do tego ruch ruch i jeszcze raz ruch...zmiany widac na zew i wew ...dzis wlasnie odebralam wyniki krwi i sa wrecz doskonale i nie swiadcza ze robila je osoba z nadwaga...oj dzewczyny najwazniejsze to uwierzyc w siebie i nie zalmywac sie chwilami slabosci .nie o to chodzi zeby waga schodzila caly czas w dol ale o to zeby wygladac i czuc sie dobrze.miesnie sa ciezsze niz tluszcz wiec jak cwiczycie to spadek wagie nie bedzie diametralny ale w obwodach tego cialka bedzie mniej wiec glowa do gory i dalej do walki
dokladnie, bez twarzy moze byc... bo kazdy moze napisac,ze schudl 10-20-50kg... znam tu wiele przypadkow wlasnie takich,ze mowli mowili,a potem okazywalo sie,ze wcale tyle nie schudli...
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 17:27   #23
fantyna
Raczkowanie
 
Avatar fantyna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zza biurka
Wiadomości: 427
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

Basia, śledzę od jakiegoś czasu Twoje postępy... i po cichu podziwiam.. Ja całe życie byłam pulpetem, znaczy zaraz po urodzeniu, potem w wieku przedszkolnym było lepiej (tak oceniam to po zdjęciach, które mi zostały z tego okresu) a już w szkole podstawowej zaczełam tyć i tyc i tyć.. pamietam, że w 7 klasie ważylam prawie 90 kilo . Od 13 roku zycia zaczeły sie moje problemy z hormonami, ale dopiero po 18 roku zycia zaczełam byc pod opieką lekarza endokrynologa.. Moja najwieksza waga w życiu to było 105 kilo po skończeniu liceum.. Potem poszłam do pracy, zaczełam dużo się ruszać (pomimo że praca w księgowości nie należy do zbyt ruchliwych, ale po pracy uwielbiałam jazde na rolkach, były długie spacery, rower i wieczorne bieganie z mamą ) i tak jakoś od niechcenia (nie planowałam odchudzania, nie byłam na diecie) w rok z kawałkiem zeszłam do 71-73 kg (mam 171 cm wzrostu). Ta waga trzymała się 5 lat. Potem zachciało mi sie pójśc na studia (zaraz po szkole nie miałam do tego głowy-polubiłam swoją prace, a poza tym źle sie czułam w swojej skórze i ciągle dołowałam sie rozmyslaniem o swoich problemach ze zdrowiem i z wyglądem). Studia zaczełam mając 25 lat, teraz mam 30, właśnie jestem przed obroną a na wadze przez chwilę dochodziło do 100 kilo Podejmowałam w miedzyczasie jakieś nieporadne próby (jak miałam 80 zrzuciłam z 3 kilo a potem przytyłam do 85, potem chciałam zejśc do 80 a zrobiło się 90 itd)..
Teraz obiecałam sobie ostateczną walkę do upadłego.. w końcu ostatni dzwonek dla mnie.. z wiekiem robi się coraz trudniej.. Poszukam fotek z okresu liceum i późniejszych "odchudzonych" (wtedy nie miałam cyfrówki, więc zdjecia musze z albumu wyciągnąć ). Z bieżącymi nie bedzie problemu.. zrobie składanke i sie objawie zeby nie było ze tylko od innych oczekuje wizualizacji a od siebie nic
__________________

fantyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 13:04   #24
emilkar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

ja daje moliwosc,wyciagam pomocna dlon.ja odchudzam sie dla siebie a nie dla pokazywania zdjec.odchudzanie zaczyna sie w naszej glowie jako impuls.nie ma miejsca na powiedzenie sobie ze np od poniedzialku,zaczyna sie od dzis jutra tak jak sie stoi...wydaje mi sie ze przy checi utraty duzej wagi niezbedna jest konsultacja porzadnego dietetyka bo te wszystkie gazetowe diety sa jakby to powiedziec hmm...mozna podetrzec sie nimi w wc...i odchudzanie to nie tylko diety w ktorych czlowiek sie glodzi calymi dniami a po 2 tygodniach diety wraca do spozywania produktow ktorych sobie odmawial podczas diety...odchudzanie to zmiana stylu zycia,swoich zachowan w niej nie ma miejsca na poblazanie sobie i chwile slabosci...ja odchudzam sie 3miesiace i nie miewam chwil zwatpienia bo moja dieta jest zbilansowana czyli dostarczam wszystkiego co jest mojemu organizmowi ptrzebne bez dodatkow w postaci slodyczy czy slodkich gazowanych napoi...po prostu zastanowcie sie dziewczyny co jest dla was najwazniejsze czy tylko zgubienie wagi czy zmiana stylu zycia na taki ktory bedzie odpowiedni nie tylko dla was ale dla calej waszej rodziny...
emilkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 22:10   #25
Sunehri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: siemianowice śląskie
Wiadomości: 3
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

witam wszystkich potrzebuje waszej rady i pomocy pam pytanie jak schudnąc conajmiej 30kilo w 8 miesiecy jaką diete stosowac i cwiczenia
Sunehri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 21:28   #26
magusia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: schudnac 26 kilo!!!komu sie udalo schudnac ponad 20 kilo?

Moje gratulacje, Twoja historia jest dla mnie motywacją do działania, mam nadzieję, że mi się też uda.
magusia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.